Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Kellene egy másik tok. Nekem a Nilkinben már a második fólia törik el. Nagyon picit lóg csak a tok a fólia fölé.
Nilkin Super Frosted

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2702) DroiDMester válasza 7Heads Drago (#2701) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mit csinálsz a telóval? Macskákat dobálod vele?

Normál használat mellet nincs ilyen amit írsz! Persze ha focinak használod a telót akkor meg tökmind1 úgyis elfog törni! :C

(#2703) zagloba válasza 7Heads Drago (#2700) üzenetére


zagloba
aktív tag

Én is most akartam vele fizetni. Erre fel írja ,h változtassam meg a jelszavamat máskülönben nem tudok belépni. Mentem tovább fizettem a simplevel :)

(#2704) WhiteWalker válasza DroiDMester (#2702) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jó kérdés :D

Az enyém a gyári fólia van a kijelzőn és a gyári szilikon tokkal használom. Kutya baja.

(#2705) nfsu17 válasza WhiteWalker (#2704) üzenetére


nfsu17
veterán

Szvsz én is elégedett vagyok a gyári rajta lévő fóliával.
Kellene venni mellé még párat.
Én nillkin tokkal

(#2706) 7Heads Drago válasza DroiDMester (#2702) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Raktáros, targoncás vok. Mindkétszer az üvegfólia legszéle koccant le. Még szerencse hogy van tartalék üveg rá.
Ilyen van valakinek? [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#2707) DroiDMester válasza 7Heads Drago (#2706) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nemtudom hogy csináltad nekem is üveg van rajta meg az említett tok de nálam a tok túl lóg az üvegen az előlapon, szóval ha oda is vered valahová a tokot éri az ütés nem az üveget!

(#2708) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nekem ma jött globalra Security update.
Csak infó , hogy van. :D

(#2709) drr válasza WhiteWalker (#2708) üzenetére


drr
őstag

Nálam még semmi. Nem kapkodják el, az biztos... Februári az utolsó biztonsági frissítés... :W

(#2710)



addikt

Ti nem tapasztaltatok változást a fotók minőségében a HyperOS telepítése óta?

A kamera sw is megváltozott, de ezzel együtt elég sokat romlott a képek minősége. Korábban kifejezetten elégedett voltam, azóta meg nagyon csalódás. Esetleg van mód visszatenni a régi MUIs kamera SW-t?

Nem tudom másnak feltűnt-e. Azóta a világos-árnyékos képeknél a világos részek nagyon kiégnek, mintha nem lenne HDR. Tájképek is nagyon fakóak, olyan, mintha az AI téma felismerő sem működne rendesen, korábban kifejezetten jó volt és adott is visszajelzést, hogy épp milyen módot talál. HyperOS óta blackboxként működik, de leginkább nem működik.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2711) WhiteWalker válasza (#2710) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem , mert Gcamot használunk :D

(#2712) válasza WhiteWalker (#2711) üzenetére



addikt

Eddig ellenálltam, mert kifejezetten szerettem az eredeti photo appot, de a hyperOS-est, meg utálom, szóval épp nézegetem a különböző gcam verziókat.

Van F5-höz kifejezetten ajánlott verzió?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2713) WhiteWalker válasza (#2712) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Keress rá Gombinyo(ó) névre itt a topicban , ő linkelte a legfrissebbet.

(#2714) nfsu17 válasza (#2712) üzenetére


nfsu17
veterán

+1 a GCAM-ra
Múltkor teszteltem (visszakeresheted), ráadásul MIUI alatt, és ha szerintem a HyOS még annál is rosszabb, akkor elképzelni sem tudom annak az eredményét :DDD

(#2715) doongoo válasza WhiteWalker (#2708) üzenetére


doongoo
addikt

Írtam már pár napja

(#2716) nfsu17 válasza nfsu17 (#2714) üzenetére


nfsu17
veterán

szerintem *

szerinted

(#2717) snakebait válasza WhiteWalker (#2708) üzenetére


snakebait
senior tag

Nálam semmi frissítés eddig, viszont átváltva Lengyel régióra feldobta az áprilisi security patch-ot.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#2718) Gombinyó válasza nfsu17 (#2714) üzenetére


Gombinyó
őstag

Azóta már Dtuxnak kijött a 8.5-ös xml-je meg lett saját dtuxgcam-je, ami az lmc8.4-en alapszik. Pont ma próbáltam ki, sztem ez is frankó.

(#2719) nfsu17 válasza Gombinyó (#2718) üzenetére


nfsu17
veterán

Nekem nincs telegramom, továbbra sem férek hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2720) Gombinyó válasza nfsu17 (#2719) üzenetére


Gombinyó
őstag

Bocsi, egyel alattad lévő hsz-ra akartam válaszolni. :))

(#2721) WhiteWalker válasza Gombinyó (#2718) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi :R

Én meg vagyok elégedve az előző verzióval. Szuper képeket készít még éjjel is. :C

(#2722)



addikt

Akinek megjött az április update, azoknak mind global romjuk van?

Nekem megint nem jelenik meg, mindegy milyen régióra teszem, de én EU romos vagyok. Lehet, hogy arra mindig később adják ki, azért nem kapom meg soha időben?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2723) Pityu. válasza (#2722) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Majd megkapod,én pl globalos vagyok mások megkapták napokkal ezelőtt a frissítést én meg ma.Napokig lengyel régión hagytam a telefont.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#2724) Danecay


Danecay
őstag

Ha már ismét GCam a téma, a #2636 hozzászólásomra semmilyen észrevétel, válasz nem érkezett. Valós az, hogy alap funkciók nem működnek GCam-el, és csak a főkamerával használható, ott is csak kompromisszumokkal, vagy csak nálam van valami bug, vagy nem használom jól, és ha nem akkor miért nem? Amíg nem működnek alap funkciók, addig azért eléggé kompromisszumos a GCam használata. Én is kicseréltem a gyári kamera app ikonjával a főképernyőn, hogy majd azt használom, de amikor észleltem a hozzászólásban leírt dolgokat, inkább visszacseréltem.

(#2725) markymango válasza nimfas (#2632) üzenetére


markymango
tag

A "felső" sort megtalálod a fogaskerék ikon "More settings", " Processing functions" alatt

[ Szerkesztve ]

(#2726) Danecay válasza Danecay (#2724) üzenetére


Danecay
őstag

???... :F :U

(#2727) WhiteWalker válasza Danecay (#2724) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha megnyugtat , most megnéztem amit írtál és nálam is fent áll ez a dolog.

Bár sosem makrozom így fel sem tűnt eddig , de nem zavar mivel sosem makrozom :D

(#2728) Gombinyó válasza WhiteWalker (#2727) üzenetére


Gombinyó
őstag

Eleve értelme nincs ezen a telefonon a macro lencsének. Annyira kis felbontású, hogy a normál hátlapi lencsével jobb képet lőssz, amiből aztán kivághatod amit szeretnél.

(#2729) Danecay válasza WhiteWalker (#2727) üzenetére


Danecay
őstag

Nem voltam eddig sem ideges, csak már több alkalommal is téma volt itt a GCam, konfig fájlokkal, tesztfotókkal meg minden, de az hogy a főkamerán kívül mást nem lehet használni és még annak sem működnek a funkciói, érdekes módon eddig még sehogy nem merült fel. Részben ezért is volt kérdéses, hogy esetleg nálam nem működik valami úgy ahogy kellene.

Gombinyó, azért vannak szituációk, hogy nincs lehetőség, hely a főkamerát használni ahhoz, hogy a fényképezendő tárgy vagy objektum fókuszban legyen. Anélkül meg hiába nagyítod és vágod ki a kívánt rész ha az homályos. Hallottam vagy olvastam már máshol is ezt az érvelést, de az általam leírtak miatt szerintem ez nem feltétlenül igaz, főleg nem minden szituációban.

(#2730) ecaddsell válasza Danecay (#2729) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

azért vannak szituációk, hogy nincs lehetőség, hely a főkamerát használni ahhoz, hogy a fényképezendő tárgy vagy objektum fókuszban legyen.

A főkamera 50 megapixeles és 10cm-től tud fókuszálni (a max. nagyítás érdekében érdemes is ilyen közelről).
A makró meg 2 megapixeles és 4cm-es fix fókuszos.
Mivel a főkamerán 25x annyi pixel van ez simán tudja ellensúlyozni azt, hogy a makróval közelebb lehet menni ill. a makrónak nagyobb a gyutávja is (kisebb a látószöge), azaz ugyanarról min. ugyanannyi, de inkább több részletet lehet kinyerni a főkamerával (mert ezen a nagyobb optika is segít) kivágással.

A F3-hoz képest itt hatalmas visszalépés van. Az F3-nak 5 megapixeles a makrója és 3-7cm között tud fókuszálni.
Vsz. felmérték, hogy ebbe a kategóriába ez is elég és ezen lehet spórolni.

(#2731) Danecay válasza ecaddsell (#2730) üzenetére


Danecay
őstag

Ahogy írtam, a korábbi Note 9 Pro-moni is 5MP-es makró kamera volt, és igen, ahhoz képest ez bizony visszafejlődés. Viszont többször is írták korábban, hogy elvileg elsősorban valami fizetéshez használják Kínában, amihez pedig valószínűleg elegendő a 2MP-es makró kamera is. De mégis csak kell, hogy értelme legyen, ha már csak e miatt is rápakolják. Akkor ezzel a feladattal csak nem boldogul a főkamera.

(#2734) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Nálam megint nem megy a "Play Integrity", a kártyás fizetés nem működik.
Ismerős is most írt rám. Én reggel használtam volna fizetésre a telefont.

Legújabb verzió van fent a fix-ből és mégsem.

(#2735) Gombinyó válasza nimfas (#2734) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ez gondolom valami custom rom akkor, én gond nélkül fizettem ma reggel a gyári hyperos-el.

(#2736) DroiDMester válasza nimfas (#2734) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Miféle modul ez, meg hol elérhető?

Inkább a gyári update appot indítsd el, az oda visz a legutolsó apk.ra amit telepíteni kell(2024.05.22)

(#2737) nimfas válasza DroiDMester (#2736) üzenetére


nimfas
addikt

Magisk modul. Eddig mindig működött frissítés és restart után. Mint írtam a legújabb van fent, mégis egyik napról a másikra nem működik a kártyás fizetés. Érdekes hogy egy F5 és F5Pro-n is ugyanúgy nem működik.

Gombnyito: persze hogy custom rom, a gyári romokkal nem kell tököli. Egyébként EU custom rom, még nem a Hyper OS-es.

[ Szerkesztve ]

(#2738) nimfas válasza nimfas (#2737) üzenetére


nimfas
addikt

Továbbá nem értem ha csinálok egy tesztelést akkor "failed", majd rögtön utána még egyet akkor meg "passed".... Én tényleg nem értem mi van már. :W
(Bár ez a SafetyNet.... A Play integ. Túl sok próba miatt visszadob.)

De másik programmal is piros, failed....


[ Szerkesztve ]

(#2739) Moki2 válasza nimfas (#2738) üzenetére


Moki2
aktív tag

Xiaomi.eu saját patchét próbáld , gondolom ez magisk modul. Itt [link]

[ Szerkesztve ]

(#2740) WhiteWalker válasza nimfas (#2737) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem tudom van e köze hozzá , de :

MIUI / HyperOS topik - Fototrend Hozzászólások

Inkább gyere át ebbe a topicba , kérdezd meg ott.

(#2741) DroiDMester válasza Moki2 (#2739) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nálam gond nélkül működik(amiről képet linkeltem reggel), tegnap fizettem vele :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.