Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) konigjanos válasza Winner_hun (#200) üzenetére


konigjanos
senior tag

Köszönöm szépen, ma le is festem.

(#202) Winner_hun válasza konigjanos (#201) üzenetére


Winner_hun
félisten

Féknyeregnél bőven 100 fok felett van a hőmérséklet...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#203) Mickey23 válasza konigjanos (#199) üzenetére


Mickey23
csendes tag

Szia. Nem lesz jó, fel fog hólyagosodni, és ledobja. Bár 1 x teszteltül az EZ washnál 107 fokos gőzt kibírta, nagyon a szerkezete nem roncsolódott, és nem jött fel. De volt olyan aki kipróbálta és egy pálya napon az euroringen megadta magát.

(#204) konigjanos válasza Mickey23 (#203) üzenetére


konigjanos
senior tag

Azért egy pályanap más mint a hétköznapok, ott vörösre izzik a tárcsa... itt jó sokan nyomják pedig...
https://www.youtube.com/results?search_query=plasti+dip+breaks

(#205) Kornel


Kornel
veterán

Sziasztok.

Autóra bevonása terén milyen tapasztalatok vannak?

Mennyiből jönne ki egy kompakt SUV? (SX4 Scross)

Cél a gyári festés megóvása lenne, matt kékben gondolkozom.
Másik lehetőség a teljes fóliázás lenne, az ~300k+.

Köszi.

(#206) Mickey23 válasza Kornel (#205) üzenetére


Mickey23
csendes tag

Szia,

Az oldalunkon mindent megtalálsz: http://plastidipusa.hu/gyik

Üdv,
Mickey

(#207) Kornel válasza Mickey23 (#206) üzenetére


Kornel
veterán

Szia,

Köszi néztem, engem inkább a gyakorlati tapasztalat érdekelne, ha műhellyel rakatom fel a plasti dipet, az is ~250k HUF. Egy minőségi fólia ~280-bol megvan, akkor már inkább az.

Ha én raknám fel a plasti dipet, akkor nyilván olcsóbb lenne, kérdés hogy gyakorlat nélkül van-e esély rá, hogy szépen és tartósan felvigyem, van-e rá példa, van-e ilyen téren tapasztalatok?

Ha úgy jobb, szívesen fel is hívlak, ha tudsz segíteni.

Köszi.

(#208) Mickey23 válasza Kornel (#207) üzenetére


Mickey23
csendes tag

Szia,

Volt már olyan aki magának csinálta, nem egy nagy történet nem kell hozzá fényezői tapasztalat.
Könnyebb vele dolgozni mint a festékkel, ha megfelelően be van hígítva és van egy jó fújópisztolyod (pl:wagner) akkor nem okoz nagy problémát. Nézd meg youtube-on, ott mindenki garázsban fújja aki tudja :)
De persze keress nyugodtan, elérhetőségek a weboldalon ott vannak.

Üdv,
Mickey

(#209) kisbodza


kisbodza
tag

Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem van, hogy mennyire kopásálló lehet ez a bevonat? Egy Salgó polcból készített tárolóra kellene bevonat. Ebbe a tárolóba naponta 5-8000-szer öntünk bele fém alkatrészeket, nem dobálva, óvatosan, de mégiscsak fém. A mérete: 75x30 cm. Köszi előre is a hasznos válaszokat!

Galaxis 10

(#210) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok,
4 db 16" alufelni kezelésén gondolkodom, hány darad spray kellene rá 4db?
Meddig lehet ez tartós alufelniken?

(#211) saril válasza ANDROID??? (#210) üzenetére


saril
senior tag

igen, minimum, a rétegelés miatt szerintem simán mehet rá több is

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#212) ANDROID??? válasza saril (#211) üzenetére


ANDROID???
addikt

Meddig maradhat fent a felnin kb?
Érdemes belül is megfújni, hogy egy réteget alkosson, vagy elég, ha a fényezett felniket csak kívül fújom meg?
Még az jutott eszembe, hogy egy másik szettet át lehetne fújni átlátszóval, annak még hibátlan a színe a fénye az állapota, oda a külső felére elég lehet 1-2 palack, egy "kis" védelem gyanánát?

(#213) saril válasza ANDROID??? (#212) üzenetére


saril
senior tag

padkázástól, semmi sem véd igazán, talán a kavicsfelverődésektől igen, az, hogy minden réteget kicsit a felni belső részére is juttatsz, szerintem jobb tapadást fog biztosítani és tartósabb lesz, de ennek mindenképpen az előfeltétele a zsírtalanított, száraz felület.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#214) ANDROID??? válasza saril (#213) üzenetére


ANDROID???
addikt

Padkázástól egyértelmű, attól csak a fix garázsban tartás véd meg :D
Nem is a padkavédelem a cél, arra ott a peremvédős gumi. :K
Ok, köszi. :K


Azért kíváncsi volnék olyan tapasztalatra, hogy esetleg évekig fent maradt e valakinek az ilyen megoldás. Mert ha nem, akkor inkább kap fényt a felni ha szükséges lesz. :K

(#215) saril válasza ANDROID??? (#214) üzenetére


saril
senior tag

évekig szerintem nem fogja bírni :))

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#216) biker


biker
nagyúr

Üdv, Javasolnátok-e a plasti dip-et egy szimulátor kormány 3D nyomtatott (PLA) markolatára?
ez az
A kérdés a folyamatos markolászás izzadó tenyérrel, erőhatások mellett :)
Ha igen, akkor szórás vagy mártogatás?
Mennyire lehet tartós?

Sajnos a bőrözést nem vállalják, túl sok a sarok/ív

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#217) biker válasza biker (#216) üzenetére


biker
nagyúr

No, akkor megválaszolom: NEM!
Az a plasti dip nem tudom, mire való, de az egyetlen jó tulajdonsága amit felfedeztem, hogy gond nélkül leszedhető. Ha már nem marad fenn, akkor a maradék lehúzható.
De tényleg, amit úgy hirdetnek, hogy akár szerszám markolatát lehet vele elkészíteni, meg védi a felületet, az miért jön le ha megfogjuk?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.