Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) $


$
tag

Sziasztok:

A problémám a következő:

Van egy Pioneer DVD 109 típusú íróm, és a lemezeket pár százalék után elrontja! (Pörgeti tovább, de a zöld Led nem ég rajta, és leáll az írással. Próbáltam 8×os Ridisc, Arita és Verbatim lemezekkel, de egyik se lett jó. Korábban mindent jól írt. Mitévő legyek? Vigyem vissza garba? Ezt próbálom elkerülni, mert utazhatok egy csomót :O. Firmware frissítést nem követtem el, mert ugye úgy elvész a garancia :(
Ja és ha valamit segít, akkor a gépem:
ABIT NF7
Thorton 166×13
512 RAM
9800se->XT
vindóz xp SP1
Nero 6

(#2) $


$
tag

fel

(#3) PPeter


PPeter
addikt

Minden kérdésedre választ kapsz a Pioneer 109-es topik kezdetébe beleolvasva.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#4) $ válasza PPeter (#3) üzenetére


$
tag

Bővebben: link
Ez az? Mert itt nem látok semmit. Amúgy meg körülnéztem a GYK-ban, de nem találtam ilyen topikot

[Szerkesztve]

(#5) $


$
tag

jobbra

(#6) $


$
tag

A probléma továbbra is fönnáll :(

(#7) Papdaddy


Papdaddy
csendes tag

Nekem ugyanez az íróm van két napja, de mihelyt beolvastatok vele valamit kifagy a gép, meg kiírja,hogy nincs meg a fájl, mikor ugyanazt a lemezt a közvetlenül fölötte elhelyezkedő egyazon IDE kábelen (a jamperok tutira rendben) lévő LG-ben simán megy minden lemez.:U:U

(#8) Jim Tonic válasza $ (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Abban a topikban tedd fel a kérdésed.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) Papdaddy


Papdaddy
csendes tag

lehet, hogy elcseszték a szériát ?:O
mindenesetre ha hétfőig nem javul a helyzet akkor viszem vissza a bótba, addig meg bűvészkedem:O

(#10) Bash válasza $ (#6) üzenetére


Bash
őstag

Csak PPeter-t tudom idézni:
''Minden kérdésedre választ kapsz a Pioneer 109-es topik kezdetébe beleolvasva.''
Topic-ot zártam, segítségképpen itt a link: Bővebben: link.

http://bashtravel.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.