Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tammmy


tammmy
tag

Még egy kérdésem lenne:
A videófelvétel készítésének dátumát és idejét meg tudom-e jeleníteni a képernyőn valamilyen módon?

(#102) tammmy


tammmy
tag

Senki nem tud erre a problémára megoldást??????????

(#103) TIV


TIV
tag

sziasztok.

az mitől van, hogy szerkesztés módban nem látszanak a videók csak ilyen zöldes valami helyettük? de az idősávon megjelenik a miniatűrjük rendesen.

köszönöm!

(#104) TIV válasza TIV (#103) üzenetére


TIV
tag

felraktam egy újabb directx 9-et és megjavult.:) :U

(#105) james008bond


james008bond
őstag

Sziasztok!
12 Ultimate-t használok jogosan, de ki van tőle a f...om! Mondjuk a 8-as óta csak szenvedek a progival...szóval a legújabb az, hogy a megszerkesztett project kódolása valahol megáll...4x mentem neki, mindig másik képkoca írásánál áll meg a progi. Látszólag minden oké, csak épp nem peregnek a képkockák és a proci korábbi terhelése is hirtelen visszaesik. A legjobb az, hogy nem ír ki semmi hibaüzit és ezzel a progival már 2 dvd-t bekódoltam ugyanabból a forrásanyagból, csak épp nem tudom folytatni. Előzőleg a Nero-val is próbáltam egy projectet, ott is elszállt 3x. A gépemben AMD X2 6400 proci, 4GB DDR2-es RAM, X850XT videókari...Mi lehet a hiba???
A másik problémám meg az, hogy ugyanezen anyag egy részét AVCHD formátumba is szerkesztettem ( a forrás FULL HD-s anyag ), akkor a project mérete kb 7 GB lett, mondom ezt Dual Layer lemezre írom ki, de 3 lemezt szúrtam el, egyik sem lett jó. 1 alkalommal a Studióval írtam ki, de a második réteg írásakor hibaüzit dobott. Neróval is próbáltam felírni a fájlokat, de ott is a második réteghez érve dobott, a felírt anyag meg BR lejátszón nem megy. Harmadik alkalommal ISO-ba tettem az anyagot és Decrypterrel akartam kiírni, itt meg kb a második réteg felénél dobott hátast. Ugyanakkor a készre szerkesztett anyag a PC-n simán lejátszható...Valakinek ötlete???

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#106) james008bond válasza vagamo (#90) üzenetére


james008bond
őstag

Most olvastam, nekem is hasonló a hibám...rájöttél már a megoldásra? A melegedés nálam is szinte kizárt, főleg, mert mikor 1 órás anyagot FullHD-ben kódolt a gép kb 23 órán át 100 %-os folymatos proci terheléssel, akkor meg simán bekódolta. A ház Thermaltake Tsunami, 2x12 cm-es elülső-hátsó venti, oldalsó 9 cm-es, Zalmann procihűtő, FSC 700 wattos táp 12 cm-es ventivel, szobában 24 C.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#107) james008bond válasza Ceko (#75) üzenetére


james008bond
őstag

Hasonló az én egyik problémám is. Találtál rá magoldást?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#108) rolko86


rolko86
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Pinnacle Studio 10et használok és olyan problémám van h nem hoz létre video ts mappát a program hanem csak egy mpeg fájlt. Felismeri az írót, meg a lemez létrehozásánál video ts mappa van beállítva. A fájlkészítésnél mpeg-2 (DVD-kompatibilis) állítottam be és ebben a formátumban hozza létre a fájlt. Itt viszont nem lehet mást beállítani csak avi, divx, mpeg, stb.

Ha valaki tudja a megoldást legyenszíves írja meg!
Válaszát előre is köszönöm!

(#109) Core2duo6600 válasza vagamo (#93) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Bocsi, hogy csak most válaszolok, de ritkán nézek fel mostanában
Nem fagy ki, teljesen jól megy.
Gyors meg minden

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#110) Chalez


Chalez
őstag

Hali!

Valaki meg tudja mondani, hogy miért van az, ha dv kameráról leszedem a nyers videót, és csinálok belőle dvd filmet, akkor a gyorsabb mozgású jeleneteknél "bericeg" a kép? Nem tudom máshogy elmondani, olyan mintha kimaradnának képkockák... :R

(#111) lalakov


lalakov
senior tag

Sziasztok!

Vettem karácsonyra apámnak egy Dazzle Video Creator Platinum-ot. Összekötöttük a géppel a videót, feltettük a Studio szoftvert(11-es), de nem látszik semmi a kis ablakban. Mit rontottunk/felejtettünk el? (A gépe: E6400, 2GB RAM, 8500GT)

Köszi

(#112) urobee


urobee
tag

Hali!
Valahogy megoldható, hogy egy régebbi project file-t visszaállítsak?
Filmkészítés közben véletlenül le lett törölve a videók amiből a film készült. Be van kapcsolva az automatikus mentés így egyből felülírta a régi mentést. A program lefagyott és indítás után nem hajlandó visszaállítani a régi filmet, csak a nagy semmi van előttem. Egyetlen file visszaállító program sem hajlandó megtalálni a projectet. Még az Xp-s rendszervisszaállítás sem hozza vissza a régebbi állapotát.
Van rá még valami mód, hogy visszanyerjem az eredeti project file-t?
Köszi! Robee

(#113) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem volna hogy a PInnacle Studio 11-hez lévő kodekeket hogyan tudnám letörölni a gépről ? vagy amikor uninstallálom automatikusan törlődik ? :F

(#114) csikosdapro


csikosdapro
tag

Sziasztok!

az lenne a kérdésem -> Studio 14et használok, meg van mellé Pinnacle PCTV 170e

Amikor fel akarok venni, bemegyek, hogy importáljam a videót és nem találom az eszközt, az oktatóvideót megnéztem online de ott egyből megtalálja neki az eszközt, itt sajnos nem, valaki tud rá vmi okosságot!

Nagyon megköszönném

(#115) mézi123


mézi123
tag

Üdvözletem barátaim!

Pinnacle Studio HD14. Kb két hónapja de lehet hogy több hogy használtam a programot.Minap készíteni akartam egy kis videot és állandóan ezt a hibaüzenetet kapom.Már újra telepítettem a programot de semmi változás.Csatlakozni nem csatlakozik a kiszolgálójához, viszont a windows az küld hibajaelentést az ő részlegükhz..Mi leenne itt a probléma mert nekem semmi elképzelésem nincs a miértről...

(#116) Typok


Typok
csendes tag

Nekem a következő a problémám: a Pinnacle Studio 14 HD Ultimate Collection-ben ha 2 lassítást teszek be, a következő lassításnál megáll a mentés. :( És így a videómon feleslegesen dolgoztam ennyit...

Előre is köszönöm... :)

Üdvözlettel: HardCore Typok Mateusz

Utóirat: Nagyon jó lesz a videó :D

(#117) piadex2


piadex2
senior tag

hello!

miért van az , hogy a DVD menü minősége nagyon!!! rossz?
(majdnem fél kezemen meg tudom számolni a pixeleket...)
a video kiváló, de a menü borzasztó.
mi lehet?

kösz előre is a segítséget.

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#118) piadex2 válasza piadex2 (#117) üzenetére


piadex2
senior tag

hello!

felraktam a 12.1-es verziót, és megoldódott a dolog. (figyelem! lehet, hogy van több 12.1-es verzió is, nekem a 12.1.3.6605-ös van fent)
jó szerkesztést.

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#119) melika


melika
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem.
Néhány éve megvettem a Studio 9-es progit.
Most szeretnék venni egy új digitáli videókamerát.
A leírásban ez szerepel felvételi formátumban
1080 / 50p : MPEG-4 AVC/H.264 (eredeti formátum) / HA / HG / HX / HE : MPEG-4 AVC/H.264 (AVCHD standard compliant)

Az lenne a kérdésem, hogy a 9-es Studio be tudja-e olvasni ezt a formátumot? A menüjében csak az mpeg-2-t tudom kiválasztani.

Köszi!

(#120) bluemirage válasza melika (#119) üzenetére


bluemirage
őstag

Nem tudja beolvasni. A Pina 9 2004-2005 körüli kiadás.
Javasolt a Pina 14 beszerzése. Ez gond nélkül viszik az AVCHD-t. Azt használom én is.

Meliora sunt bono inimica

(#121) bazsi0322


bazsi0322
tag

Hali!

A pinnacle studio 14ben akarok csinálni egy képekből álló videót aviba. De ha kimentem aviba és lejátszom akkor pulzál, villog a kép!! Erre vki megoldást tudna nekem adni??? PLS HELP!

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#122) bluemirage válasza bazsi0322 (#121) üzenetére


bluemirage
őstag

Ennél több infó kellene... AVI az mit jelent nálad most?
(1)
DV AVI-ba mented?
Az egy tömörítetlen, nagy... elég nagy file lesz. De a tömörítetlensége miatt alkalmas más programokkal való professzionális' utómunkára. Pl. tömörítheted később célprogramokkal akár DivX-be az AVI-t úgy, ahogy neked tetszik... a több tucat beálíltási lehetőséget kihasználva. Szóval a DV-AVI nem végleges Output általában. De a legkockázatmentesebb, legkompatiblisebb formátum.

(2)
A másik az, hogy az AVI-t másik gépen játszod le. A gépeden ha 'kodek tenger' van... akkor a fene sem tudja, hogy mi játsza le neked.
Ha jól emlékszem legegyszerűbben a GSPOT-al (ingyenes kicsi program) tudod megnézni, hogy az AVI-t melyik kodeknek adja át a gép. Ha ehhez már nem értesz és nem tudod kizárni azt, hogy a géped DV-AVI lejátszási képességével van a gond, akkor inkább játszd le másik gépen, olyanon amin nem Te telepítettél.

Meliora sunt bono inimica

(#123) bazsi0322 válasza bluemirage (#122) üzenetére


bazsi0322
tag

Köszi szépen, már megoldottam :)

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#124) don C.


don C.
csendes tag

Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy Pinnacle 15-el készített DVD-k-nél az asztali lejátszókon nem lehet kiválasztani a menüben semmit sem. Nincs alapértelmezett menüelem sem, ezért a menünél nem tudok tovább lépni. Számítógépen viszont működik a lemez.
Kipróbáltam a studio 9-en ugyanaz tökéletes lesz, az asztali lejátszók is érzékelik a menü elemeket.
Tud valaki esetleg valami megoldást a problémára.
Köszi!

(#125) vacs


vacs
veterán

Azt hol lehet beállítani, hogy ha egy ikon fölé viszem az egeret, akkor kiírja a funkcióját ?
Pinnacle Studio 14 Ultimate Collection.

(^)(>.<)(^)

(#126) nautilus17p7


nautilus17p7
csendes tag

Sziasztok ! Én egy nem fiatalember vagyok - aki nagyon szeretne egy magyar nyelvű Pinnacle studio 14 hd ultimate collection videószerkesztő programmal csinálni magának az 50-60-70-es évek mozi filmekre hasonlitó amatőr filmeket csinálni. De sehogy sem tudok elindulni mert nem látok műveleti sorrendet mutató számokat a külömböző műveletek között. Hogy sorban tudjak elíndulni és haladni vele. Valahogy a valóságban nem tudok úgy elíndulni mint ahogy azt a magyar nyelvű Tutoriál magyaráza és mutatja. Szeretnék a forumon olyan segítőket találni akik jó szível megértően vezetnének ezen az úton engem. Akikkel a fórumban is és e - mailban is és skyep -on is szeretnék komunikálni a film csinálásról. Az e - mail címem: nagy.captainnemo@gmail.com - Skyep címem még nincsen. Aminek a létre hozásához segítséget keresek. Valójában Skyep -on szeretném oda - vissza képpel hangal megtanúlni a videószerkesztő használatát. És ha van kedve a film csináláshoz annak aki segít - hát az csinálhatja velem a filmet. Köszönöm szépen ha segítetek.

Némo kapitány

(#127) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Hali!

15-tel dolgozok.
Meg lehet valahogy adni neki, hogy a kész anyagot 2 dvd-re bontsa?
Nem találom sehol...

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#128) simonbuster


simonbuster
csendes tag

Esetleg tudtok nekem abban segíteni, h a pinnacle studio 14-ben mi az oka annak, h lemezkészítés menüben olyan ISO file-t készít a program, amit semmilyen media lejátszóval nem tudok megnyitni? Gondoltam már mindenre. Az a célom, h az archív anyagokhoz szerkesztett tematizáló menük megmaradjanak. Ez viszont (én úgy gondolom) csak lemezmentéssel működik, viszont dvd-re nem akarom kiírni.
Így maradna a "lemeztartalom létrehozása felírás nélkül" funkció. Vagyis az ISO-ba mentés. DVD-re kiírva minden tökéletes, ellenberger sajnos az ISO-t nem nyitja meg egy player sem. Régióproblémára hivatkozik, pedig az lehetetlen, mert beálíltottam európaira a virtual meghajtót stb.
Ha valaki ismeri a progit, akkor nagyon köszi, ha mond valamit.

(az is egy megoldás. ha arra ad valaki választ, h pinnacle studioval hogyan menthető meg az anyagokhoz szerkesztett menürendszer)

Köszi

(#129) nautilus17p7 válasza bluemirage (#122) üzenetére


nautilus17p7
csendes tag

Sziasztok ! Én azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy van e 99 darab szaporítható hangsávja a Pinnacle studio 14 HD Ultimate Collectionnak ? Ezt azért kérdezem tőletek mert szeretnék csinálni az 1950 -60 -70 évek stílusában moziszerű amatőr játékfilmeket - amibe nekem nagyon sok hangsáv kellene és csak 3 darab hangsávot találtam a Pinnacle studio 14HD Ultimate Collectionban. Azt tudom, hogy a videó szerkesztő tudd 5.1 -et készíteni. Amiről azt hiszem, hogy abban csak összesen 6 darab hang csatornám van amit variálhatok Virtuálisan. De mi van akkor ha én a kép startom alá több hang hatást akarok tenni mint 6 darab ? Akkor mit csináljak ? Érdeklődve várom a válaszotokat. Sziasztok ! Ha az E - mail címemre válaszólnátok az E - mail címem: nagy.captainnemo@gmail.com :R

[ Szerkesztve ]

Némo kapitány

(#130) Lajos11107


Lajos11107
tag

Nekem van egy Pinnacle System tv tunerem,és nem ad semmi képet sem,meg a csatornákat sem találja meg,ezzel mit tudnák csinálni?

(#131) susimusi


susimusi
csendes tag

Sziasztok! (A gépem XP).Az történt hogy vettem egy Pinnacle studio ultimate version 11-et persze jogtisztán,és amikor telepíteni probáltama, a gyártási számot sehogy sem fogadta el .Szerintetek mi lehet a problem. A választ is előre köszönöm: ;)

alis profi=én

(#132) piadex2


piadex2
senior tag

hello!

van egy eredeti pinnacle studio 12 ultimate szoftverem.
dvd-t szerkesztek, de amikor a renderelés elkészül, akkor a renderelési beállítások tól függően vagy az egyik fejezet video anyaga villog vagy a másiké.
látni és hallani az eseményt, de a video idegesítően villog: fekete sávok jelennek meg egy pillanatra 1,5 másodpercenként.

ötlet?

előre is köszönöm a segítséget.

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#133) Spanke


Spanke
újonc

Sziasztok! Pinnacle 9.4 -el szerkeszteném a filmem zenéjét, de nem látja az mp3-at. A többi zene filét sem. Tud valaki megoldást a problémámra?

(#134) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy ezzel a programmal tudok videó képminőségén, élességén javítani?
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#135) heaven


heaven
tag

Sziasztok!

Pinnacle Stúdió 21-hez elérhető valahol magyar nyelv?

(#136) Mauro812


Mauro812
tag

Sziasztok! Ez a hiba miért van?

(#137) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Pinnacle Studio Ultimate v14 Eredeti

Jómagam nem vágom, ha lehet kérni helpet, megköszönnénk :R

Szia !
Aktiváltam a vágó programot ,de a kameráról nem tudom az anyagot használni, mert kiírja ingyenesen aktiváljak valamit.
Utána meg csak a 25 ös verziót akarja megvetetni velem.Kérlek segíts valhogyan !
Gábor

Win 7 X64 oprendszer 8GB rammal. CPU AMD 4core + 4HT = 8szál AMD Radeon GCN -es VGA .

A fórum linket eljuttatom hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.