Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105) james008bond


james008bond
őstag

Sziasztok!
12 Ultimate-t használok jogosan, de ki van tőle a f...om! Mondjuk a 8-as óta csak szenvedek a progival...szóval a legújabb az, hogy a megszerkesztett project kódolása valahol megáll...4x mentem neki, mindig másik képkoca írásánál áll meg a progi. Látszólag minden oké, csak épp nem peregnek a képkockák és a proci korábbi terhelése is hirtelen visszaesik. A legjobb az, hogy nem ír ki semmi hibaüzit és ezzel a progival már 2 dvd-t bekódoltam ugyanabból a forrásanyagból, csak épp nem tudom folytatni. Előzőleg a Nero-val is próbáltam egy projectet, ott is elszállt 3x. A gépemben AMD X2 6400 proci, 4GB DDR2-es RAM, X850XT videókari...Mi lehet a hiba???
A másik problémám meg az, hogy ugyanezen anyag egy részét AVCHD formátumba is szerkesztettem ( a forrás FULL HD-s anyag ), akkor a project mérete kb 7 GB lett, mondom ezt Dual Layer lemezre írom ki, de 3 lemezt szúrtam el, egyik sem lett jó. 1 alkalommal a Studióval írtam ki, de a második réteg írásakor hibaüzit dobott. Neróval is próbáltam felírni a fájlokat, de ott is a második réteghez érve dobott, a felírt anyag meg BR lejátszón nem megy. Harmadik alkalommal ISO-ba tettem az anyagot és Decrypterrel akartam kiírni, itt meg kb a második réteg felénél dobott hátast. Ugyanakkor a készre szerkesztett anyag a PC-n simán lejátszható...Valakinek ötlete???

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.