Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) I_Am válasza Rez_Grof (#298) üzenetére


I_Am
veterán

És hol ez a tetthely? :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#302) Rez_Grof válasza I_Am (#301) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A BÁV épületén túl (ha a Kálvin felöl mész), a buszmegálló után. A pontos címet nem tudom, mert elég jól sikerült a megnézés :DDD:DDD és elfele jövet nem jegyeztem föl a házszámot. :)

Valaki nézzen majd le a Berlinerbe (1092 Ráday utca 5.), hogy most milyenek az árak. Mert ott jó sok hely van, de tutti, hogy foglalni kell asztalt.

Esetleg ez se lehet rossz hely : Fregatt Pub (Molnár u 26 (Váci utcával párhuzamos). Tel: 318-9997)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#303) Gambit válasza Rez_Grof (#302) üzenetére


Gambit
őstag

Ha lehet, én valami nem túl bagós helyet preferálnék. A múltkor sem gyújtott rá senki.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#304) Rez_Grof válasza Gambit (#303) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ja csak én füstöltem mint a gyárkémény, csendesen a zsiráf mögött. :DDD:DDD:DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#305) anulu válasza Rez_Grof (#304) üzenetére


anulu
félisten

meg VladimiR és én :) meg még páran :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#306) Rez_Grof válasza anulu (#305) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Gambit az asztal másik végén ült és nem látott minket a zsiráfoktól. :DD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#307) Gambit válasza Rez_Grof (#306) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, ott a környékemen nem voltak bagósok, mi elvoltunk a sörökkel. :D Meg a Dodiék házi páleszével, amivel asszem a Pepe házi pálesze versenyzett.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#308) tildy válasza Gambit (#307) üzenetére


tildy
nagyúr

Jut eszembe pálesz...Még mindig van belőle;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#309) Gambit válasza tildy (#308) üzenetére


Gambit
őstag

Na, esetleg ha nem bírtok vele, elhozhatnád a mostanira. :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#310) VladimirR válasza anulu (#305) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de mi az asztal tulso vegen ultunk
egyebkent pl ezert is lenne jo valami szabadteri ivoda

tildy: meg mindig van belole? meg sem erdemled ;]

[Szerkesztve]

(#311) tildy válasza VladimirR (#310) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen van. kb 1.5-2 dl.
Es meg van benne par monyo is:U
VladimirR: ajandek volt:U En meg vigyazok ra.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#312) Rez_Grof válasza VladimirR (#310) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Én személy szerint nem vagyok ellensége a szabadtéri dolgoknak, de nem tudok ilyen helyeket pesten, kivéve a West-bálkánt mert egyszer ott gyűltünk Fallout-os cimbikkel. :DDD

Ja én is kaptam egy üveg elég jó pálesz, ha nem felejtem el majd elviszem.:D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#313) Wolverine


Wolverine
félisten

Éjjeli up :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#314) Esmein


Esmein
nagyúr

Fel vagyok már írva ?! :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#315) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Csak azért hogy ez a topic legyen legfölül. :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#316) I_Am válasza Esmein (#314) üzenetére


I_Am
veterán

Már fel. :)

És up!

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#317) #16741888 válasza I_Am (#316) üzenetére


#16741888
törölt tag

Most akkor hova is megyünk? mert 3hét múlva elvileg, buli, és még konkrét helyszín nincsen.

(#318) Rez_Grof válasza #16741888 (#317) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Inni, meg beszélgetni! :DDD:DDD
Lesz hely, nem kell félni. De a fentebb említett 4 helyről valaki más is irhatna egy-egy review-t. :D
Esetleg valaki aki pesti és egy kicsit ráér.


[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#319) #16741888 válasza Rez_Grof (#318) üzenetére


#16741888
törölt tag

nekem mondjuk teljesen mind1, előző este mondjátok meg hogy hova, aztán kész.:DD
Nem csinálok belőle problémát.:DD

(#320) Wolverine


Wolverine
félisten

Nyahh. Tali up.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#321) Flashback


Flashback
addikt

Éjfél közeli up...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#322) Esmein válasza I_Am (#316) üzenetére


Esmein
nagyúr

Na azért ;]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#323) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Délelőtti Up! :)

I_am: C+4 barátom is jönne ird fel őt is.

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#324) I_Am válasza Rez_Grof (#323) üzenetére


I_Am
veterán

Felírtam, de ez a nickje?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#325) Rez_Grof válasza I_Am (#324) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ha jól tudom igen.
Nem túl sokszor irogat ide.

Szerk: Szóltam neki, hogy ha internet közelbe kerül akkor tegye itt tiszteletét.


[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#326) I_Am válasza Rez_Grof (#325) üzenetére


I_Am
veterán

Rendben és UP! :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#327) I_Am


I_Am
veterán

Előre fel. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#328) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

hátha valaki az éj leple alatt olvassa hogy itt a helye .. nem?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#329) Sianis


Sianis
addikt

NA! Van kitűzve valami nyári időpont is már? Mondjuk június közepe ilyesmi? PH! tábort nem szervezünk a természet lágy ölén? :))

(#330) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Up!
Legyen az a topic csak jó magasan, hogy mindenki lássa! :D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#331) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nyah nagyon úgy néz ki , hogy most sem tudok elmenni. Valószinűleg verseny lesz egész hétvégén de ha csak vasárnap akkor is felejtős mert szombaton készülni kell. szomorú. tehát listáról ki lehet húzni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#332) I_Am válasza Szőrös  (#331) üzenetére


I_Am
veterán

Milyen verseny? (amugy kihúztalak)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#333) Esmein


Esmein
nagyúr

Úgy érzem ebből csúúnya ivás lesz. Hogy jövök én haza ?...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#334) Szőrös  válasza I_Am (#332) üzenetére


Szőrös 
veterán

otoverseny. III. osztály. bika 2105el indulunk s navigétör leszek. remélhetőleg a kocsi is kész lesz addigra.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#335) I_Am válasza Szőrös  (#334) üzenetére


I_Am
veterán

23-án? Hol?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#336) Szőrös  válasza I_Am (#335) üzenetére


Szőrös 
veterán

vhol vidéken. cimbi csak a dátumot mondta, hogy tegyem magam szabaddá. ha gondolod megkérdezem pontosan mikor/hol. Nekem mindegy csak ott lennénk már és nyomathatnánk :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#337) Esmein


Esmein
nagyúr

Egyáltalán, hazajövök én tali után, vagy ottalszom ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#338) Rez_Grof válasza Esmein (#333) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Sehogy! :DDD
Kinn fogunk aludni a duna parton. :DDD:DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#339) Wolverine válasza Esmein (#337) üzenetére


Wolverine
félisten

Aludni??? Kihúzod ébren az első vonatig és azzal visszamész Szegedre :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#340) Rez_Grof válasza Wolverine (#339) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Ja-ja hajnali 4ig csak elmulatunk valahol. :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#341) Trak válasza Rez_Grof (#302) üzenetére


Trak
addikt

Sajnos a Berliner már régen is kicsit drágább volt egy sarki kocsmánál...
Viszont nagy a választék, kultúrált a hely, a kiszolgáló személyzet jó fej, és mindenekelőtt van krigliben csapolt Holsten:D Egyik kedvenc helyem volt régen.

Egy gond volt vele (illetve nem tudom, hogy a hellyel, vagy a személyekkel akikkel voltam):
amikor egyszer lementünk egy nagyobb társasággal (kb. 20-25 fő), ittunk, ettünk 3-4 órán át, és a végén egyenként kifizette mindenki a részét, még maradt 15.000 ft ami kifizetetlen maradt...
Nem tudom, hogy ők írtak-e hozzá mindenhez egy kicsit, vagy csak úgy találomra vlamennyit, vagy tőlünk nem fizettek ki dolgokat...
Az utóbbi is előfordulhat, mert egy chates találkozó volt, ahol nem a csapat 100%-át ismertük, közben elmentek néhányan, jöttek újak, szóval lehet, hogy volt néhány paraszt.:(
A végén ketten dobtuk össze a maradékot, úgyhogy ez egy kicsit keserű szájízt adott a buli végének:o

De ez nagy összeg volt, azért 20-25 ember 3-4 óra alatt szép pénzt tud költeni (sör, bor, rövidek, koktálok+kaja). Utána bármikor volt hasonló buli, mindenki akkor fizetetett, amikor megrendelte az épp aktuális italt/ételt.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#342) Rez_Grof válasza Trak (#341) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A régi árakkal tisztába voltam, csak mostanság nem nagyon járok arra. :D
Szvsz mindenkinek vannak hasonló tapasztalati SAJNOS, de ez bárhol előferdület.


[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#343) Wolverine


Wolverine
félisten

Tali up.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#344) VladimirR válasza Rez_Grof (#340) üzenetére


VladimirR
nagyúr

meg ha az egyik hejrol ki is dobnak :DDD

Esmein: ne aggodj, legfeljebb most majd nem egyedul csovezek a nyugatiban
tali napjan valoszinutlen, hogy eljossz, mert:
-22 korul jon az utolso vonat
-megverunk, ha megprobalsz lelepni ;]

[Szerkesztve]

(#345) tildy


tildy
nagyúr

Mákotok van.Azon a héten pont délelőtt dolgozom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#346) Wolverine válasza tildy (#345) üzenetére


Wolverine
félisten

:C Ez egy nagyon yóóó hír :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#347) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Ugy tünik pont a tali napján derül ki végül hova járok majd suliba szal ünnepelünk (vagy nem:D) :DDD

de az nem azt jelenti hogy midnenkinek én fizetek;];]

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#348) anulu


anulu
félisten

szépen alakul a csapat ismét! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#349) Wolverine válasza TexT-BoY (#347) üzenetére


Wolverine
félisten

Dehogynem :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#350) Nimrod


Nimrod
addikt

És mikor kezdünk? Vagy aznap 24 órán át nonstop vedelés lesz? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.