Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Esmein válasza anulu (#600) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ilyesmi: ''Jééé, telihold van, kit b@szunk meg ?:D''

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#602) zsiga667


zsiga667
addikt

:Y Yáááy, nagyon ég a pofám hogy már megint elfelejtettem a talit, sorry... :B:B

(#603) Esmein válasza zsiga667 (#602) üzenetére


Esmein
nagyúr

Asszem a fentebbi mondatomba behelyettesithetek egy valtozot ;]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#604) -=GeeForce=-


-=GeeForce=-
csendes tag

Na Hi all!
GeeForce has joined. Nos régebben volt egy nickem, ugyanúgy geeforce néven csak elfelejtettem a jelszavam:0... :(( (jaja looser) Múlt héten pénteken felhívott az egyik kedves barátom ;)redator. :)) hogy mi lenne ha elmennék az Ápr. 23-án tartandó PH! talira. Én nem tartottam jó ötletnek mivel Nem vagyok nagy fórumozó, (nethiány) az előző nickemmel 3 hozzászólásom volt összesen :C. Na mind1 -gondoltam- egy ilyen lehetőséget nem hagyok ki. Egyszóval én is ott voltam a talin (félig illegálisan :)). Nagyon jó volt a hangulat, jó arcok voltak, ment a kockulás ezerrel. Egy kicsit sokalltam a nullák és egyesek tömkelegét, de egy idő után hozzászoktam. Nagy élmény volt. Kicsit féltem az ismeretlen arcoktól, de kellemes csalódás ért. Nagyjából ennyi. Üdv mindenkinek!! (Vlagy, esmei, stb...)
-=Ott voltam, szőke voltam, kocka voltam, GeeForce voltam=-
:DD

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#605) -=GeeForce=-


-=GeeForce=-
csendes tag

Ahha, nem fogok mondat közbe kettőspontot, meg zárójelet írni...
(amúgy ezt csak azért írtam hogy 2 hsz-em legyen) :)

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#606) Esmein válasza -=GeeForce=- (#604) üzenetére


Esmein
nagyúr

Üdv a fedélzeten :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#607) anulu válasza -=GeeForce=- (#604) üzenetére


anulu
félisten

örülök, hogy jól érezted magad! :) tessék jönni következőre is, amiről még nem tudni, hogy mikor lesz :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#608) Sianis


Sianis
addikt

Képek, linkek, videók? Milyen volt? Kicsit részletesebben!


ui: Nyári talit akkor szervezzünk?

(#609) #00809728 válasza zsiga667 (#602) üzenetére


#00809728
törölt tag

Ki vagy RUGVA!;]

(#610) anulu válasza zsiga667 (#602) üzenetére


anulu
félisten

én csak majdnem felejtettem el :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#611) I_Am válasza Sianis (#608) üzenetére


I_Am
veterán

Bővebben: link

Ötlet?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#614) anulu válasza I_Am (#611) üzenetére


anulu
félisten

részemről OK! csak annyi lenne a kérésem, hogy Tokaj Hegyalja Szesztivállal, illetve a Szigettel ne essen egy időpontra.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#615) I_Am válasza Kalandor (#613) üzenetére


I_Am
veterán

Ne csak ajánlgasd, írd azt, hogy Te is ott leszel velünk. :)

Ha ketten vagyunk talán már nem kerül újra szóba a Moderátor-verés. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#616) anulu válasza Kalandor (#613) üzenetére


anulu
félisten

ez is jó! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#617) anulu válasza I_Am (#615) üzenetére


anulu
félisten

pedig az a minimum! :DD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#618) I_Am válasza anulu (#617) üzenetére


I_Am
veterán

Na majd megláthátok addigra mekkora leszek. Ma kezdek el újra gyúrni. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#619) anulu válasza I_Am (#618) üzenetére


anulu
félisten

hát csak hajrá! :D én TV-néző izomra gyúrok, de ara nagyon :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#620) tildy válasza I_Am (#611) üzenetére


tildy
nagyúr

Vlad ha otthon jár megnézhetné Nyékládházát. Ott a hely ingyen van, igaz a mobilklotyeszig gyalogolni kell(Távolság elhelyezkedés függvénye....), fürödni pedig a kristálytiszta vizű bányatóban lehet :U
Sátornak van hely:)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#621) anulu válasza tildy (#620) üzenetére


anulu
félisten

''nomád PH! tábor!'' :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#622) tildy válasza anulu (#621) üzenetére


tildy
nagyúr

Végülis:U
De mint modntam miost már raktak ki mobilwécét, meg van kisbolt is, miskolc sincs messze, kocsival nem nagy távolság.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#624) anulu válasza tildy (#622) üzenetére


anulu
félisten

1/2 nomád tábor :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#625) anulu válasza Kalandor (#623) üzenetére


anulu
félisten

ehh, az inkáb kihagynám, if possible :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#626) VladimirR válasza tildy (#620) üzenetére


VladimirR
nagyúr

rendben, mit nezzek meg, ha ott leszek?
csak azert kerdem, mert aron kivul engem nem sok minden erdekel
azert eloljaroban, a termeszettol teljesen elszakadt forumtarsaknak

a hely miskolctol ugy 15km-re van a 3-as fout menten, majd arrol elkanyarodva 1-1.5 km utan kezdodnek a banyatavak - meretuket most igy fejbol nem vagom, eleg nagyok, az ut mindket oldalan
wc-ket az iden lattam en is eloszor, hogy kihelyeztek, kivulrol olyasmi, mint a tiotoi, 500-1000 meterenkent van (bar annyira nem figyeltem)
itt-ott elvetve van egy-ket bufe, de nyekladhaza is max fel ora gyalog, ha pedig valaki kocsival jonne, az 20 percen belul a miskolci koranal van (vagy ha arra vagyik, miskol 2 tulso vegen vagy 1-1 merto ill tesco)

szoval ki mire kivancsi meg?

(#627) Sianis válasza Kalandor (#623) üzenetére


Sianis
addikt

Tábor szerintem is jobb lenne, valami tóparton, este riogatni a népeket! :D:D:D

(#628) TexT-BoY válasza Sianis (#627) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nekem mind1 csak GPRS legyen;)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#629) Rez_Grof válasza TexT-BoY (#628) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A kis függő! :DDD
Direkt fogok zavarót vinni :D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#630) anulu válasza TexT-BoY (#628) üzenetére


anulu
félisten

akarsz hsz-t írni a smmi közepéről is a fórumba? :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#631) anulu válasza Rez_Grof (#629) üzenetére


anulu
félisten

a zavaró a minimum! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#632) I_Am válasza Rez_Grof (#629) üzenetére


I_Am
veterán

Nem kell, egyszerűen elvesszük, aztán ha kihozza a sörünket a partra, takarít, mos, főz akkor megkaphatja kicsit. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#633) Szőrös 


Szőrös 
veterán

hoppácska mi készül itten vmi táborozás ? nem kéne ennek új totyikot nyitni ? érdekelne bár sajna a mostani talira sem tudtam eljutni /kezdem gyanítani , hogy vmi átok lehet rajtam , hogy sohasem jön össze /.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#634) I_Am válasza Szőrös  (#633) üzenetére


I_Am
veterán

Bővebben: link

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#635) Rez_Grof válasza Szőrös  (#633) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Eljössz levesszük az átkot. Van rá egy nagyon jó szertartás. :D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#636) Nimrod válasza Szőrös  (#633) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerintem alapítsuk meg az elátkozott PH!-talira soha el nem jutók klubját. :))

(#637) Szőrös  válasza Rez_Grof (#635) üzenetére


Szőrös 
veterán

Remélem is . Eddig vagy 4-5 talira jelentkeztem be de mindegyiket le kellett mondanom /ált. munka miatt most más volt//. Jó lenne már összefutni kíváncsi vagyok pár emberre.
Nimrod : lehet első helyezett lennék

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#639) I_Am válasza Kalandor (#638) üzenetére


I_Am
veterán

De igen, megvolt. (kösz, hogy szóltál)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#640) tildy


tildy
nagyúr

Hol vannak a képek?:Y
Nameg a videók?:Y
HM?:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#641) -=GeeForce=- válasza tildy (#640) üzenetére


-=GeeForce=-
csendes tag

Szia Tildy!
Remélem még emlékszel rám. Én voltam az a szőke gyerek, aki elsőnek volt talin.
Később ott ültél a közelembe... :DD Ha gondolod megkérem Predatort, hogy dobja fel a netre a képeket. Ha meglessz, akkor szólok, és dobok egy linket ok?
Minden tiszteletem a tiéd ''NAGYÚR'' :R

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#642) tildy válasza -=GeeForce=- (#641) üzenetére


tildy
nagyúr

Sejtem ki vagy:D
Örülök ha jól érezted magad:B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#643) -=GeeForce=- válasza tildy (#642) üzenetére


-=GeeForce=-
csendes tag

Az jó!!!
Végre van egy ember aki felismer a ph! tali-óta Tök komoly!
Nos ha határozott a szándékod kép, és videó begyűjtés céljából akkor rám számíthatsz...
:DD

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#644) -=GeeForce=- válasza anulu (#631) üzenetére


-=GeeForce=-
csendes tag

Szia Anulu!
Emékszel rám?
Szőke haj, kék szem, piros Civic hazafelé, Predator&Flashback?:D
RÉM(lik) v.mi?v ;)

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#645) Wolverine válasza -=GeeForce=- (#643) üzenetére


Wolverine
félisten

;] Én is emlékszem, ott ültem veled szemben végig :DDD

mod: fotókat bárkitől! Thx.

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#646) Esmein


Esmein
nagyúr

Kockás múvit a Ph!-ra ! :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#647) -=GeeForce=- válasza Wolverine (#645) üzenetére


-=GeeForce=-
csendes tag

Te vótá' az a szőke?:D

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#648) anulu válasza -=GeeForce=- (#644) üzenetére


anulu
félisten

emlékszem :D miután hazahoztatok, merre mentetek bulizni?

nem nyomdahiba miatt írom kisbetűvel a nevem! :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#649) Esmein válasza -=GeeForce=- (#647) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem, ő a szőke mellett ült balról, a szőke az Alvin_ti4200.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#650) -=GeeForce=- válasza anulu (#648) üzenetére


-=GeeForce=-
csendes tag

Nos, én a tali hatására nagyon elfáradtam.. :o
De a pred, meg a flash, elmentek úriba az egyik sörözőbe.
Mondanom sem kell májra meg bicepszre gyúrtak.:DD

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#651) -=GeeForce=- válasza Esmein (#649) üzenetére


-=GeeForce=-
csendes tag

Ahha!!!!!
Megvan!
Analising. . . . . . . .
FOUND!
Hosszú, sötét barna haj, sárga pulcsi, nagyon kemény farmer.:DD

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#652) anulu válasza -=GeeForce=- (#651) üzenetére


anulu
félisten

a barna haj stimmel, de a pulcsi szvsz messze volt a sárgától :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#653) -=GeeForce=- válasza anulu (#652) üzenetére


-=GeeForce=-
csendes tag

Na mindegy tom. kirű van szó.
Jössz a legközelebbi talira?

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#654) Nimrod válasza -=GeeForce=- (#651) üzenetére


Nimrod
addikt

''...nagyon kemény farmer...''
Megfogtad? :))

(#655) -=GeeForce=- válasza Nimrod (#654) üzenetére


-=GeeForce=-
csendes tag

Sajnos nem volt részem ebben a felemelő élményben ...
ránéztem, és azt mondtam: ''hű! de kemény!''
:DD

''Szar játék az élet, de szép a grafikája'' ;))

(#656) anulu válasza -=GeeForce=- (#653) üzenetére


anulu
félisten

szándékomban áll, és nem tudom, h a táborral mi lesz, de oda is mennék ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#657) dimanche


dimanche
csendes tag

és mi van a képekkel? :U:DDD

(#658) anulu válasza dimanche (#657) üzenetére


anulu
félisten

ez engem is érdekelne! meg a videó is :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.