Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Wolverine


Wolverine
félisten

Tali up.

A helyszínnel kapcsolatban csak annyi: az üdítőket se mérjék túl drágán... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#402) Szőrös  válasza I_Am (#396) üzenetére


Szőrös 
veterán

No azért járunk oda mert lehasználó és pénztárcabarát hely, kellemes a belső is és kedvesek a lányok. 330 Ft 1 korsó borsodi , zsiráf 1500. Maga a hely nem túl nagy de van dohányzó és nemdohányzó rész is de nem tudom , hogy 15-20 ember elférne e normálisan úgy , hogy hallják is egymást meg pofavizit is meglegyen. Jah és van galéria is ott talán meg lehetne oldalni de az meg a dohányzó résznél van gondolom aki nem füstölög annak ez nem jó.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#403) Szőrös  válasza Szőrös  (#402) üzenetére


Szőrös 
veterán

hopp ez későn vettem észre és már nem volt edit
lehasználó = felhasználó

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#404) Sianis válasza Szőrös  (#402) üzenetére


Sianis
addikt

JUUUJ 330ft-ért nem vennék Borsodit! :) Az piszkosul drága muri, még jó, hogy nem megyek! :D

Bezzeg rendeznénk Nyíregyházán, 200FT/korsó szinte bárhol, csend, rend, fegyelem! :D

(#405) Sianis


Sianis
addikt

Tildy néni! Ha már említetted a dolgokat, akkor benéznél, vagy legalbb egy áralistát adj! :D

Szervezzünk...szervezzünk! :D

(#406) Szőrös  válasza Sianis (#404) üzenetére


Szőrös 
veterán

no igen vidéken occsó a pia. de itt legalább nem vizezett /annyira :) /.

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#407) Sancibácsi válasza Szőrös  (#406) üzenetére


Sancibácsi
tag

ezért nem iszok már évek óta csapolt sört:DDD

(#408) Nimrod


Nimrod
addikt

A Lónyai út sarkán (9. ker.) is van egy jó(nak tűnő) hely, asszem anno még Jegessel meg is néztük. Közlekedés sem rossz, csak tele a környék aknákkal (értsd: kutyasz@r). :U

(#409) Gambit válasza Szőrös  (#395) üzenetére


Gambit
őstag

Az első kettő, az 5. kerület, Jászai Mari tér környéke, ugye?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#410) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

na up döntsünk gyorsan nyakunkon a talesz

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#411) Sianis válasza TexT-BoY (#410) üzenetére


Sianis
addikt

Gyertek Nyíregyházára, van kaja, pia, nő, férfi, igény szerint domina meg minden!

(#412) tildy válasza Sianis (#380) üzenetére


tildy
nagyúr

VladimirR leírta jól.
Van pár bányató, kihelyezett mobilklotyeszekkel, iszonyatosan tisztavíz, kellemes környezet, falu kb 2 kilométerre. Vannak kis szigetek is, nagyon frankón át lehet oda úszni:D
Kaja , pia árak:keletmagyarországiak:U
Azért valaki jöjjön kocsival, vagy bicajjal, messze van ám a falu gyalog...(Attól függa tavak melyik részén vagy...)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#413) Sianis válasza tildy (#412) üzenetére


Sianis
addikt

Kelet-Rulez, Kelet-Rulez! :D

Már nagyon várom! JUJ DE JÓ LESZ! :D Videót forgatunk, meg minden ;)

(#414) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Hali.

I'AM!!! Plíz húzz le,mert 23-án családi szülinapi party lesz nálunk,így már biztos,hogy nem tudok menni.Pedig kíváncsi lennék jó néhányótokra,de sebaj,majd legközelebb.

Üdw : Stimpy

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#415) I_Am válasza Stimpy (#414) üzenetére


I_Am
veterán

Lehúztalak.

És Up!

Akkor a tali helyét jó lenne szombatig tisztázni, hogy a többiek is észrevegyék a következő héten.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#416) I_Am


I_Am
veterán

A tali helyét jó lenne szombatig tisztázni, hogy a többiek is észrevegyék a következő héten.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#417) Nimrod válasza I_Am (#415) üzenetére


Nimrod
addikt

Sajnos engem is le kell húznod, lábadozom. :(

(#418) Esmein


Esmein
nagyúr

Alig várom már. Egyébként mindegy, ha valaki tud forgalmasabb helyekről eszkortot vállalni.Értsd nyugati, köki mondjuk.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#419) Esmein


Esmein
nagyúr

Mindenki jöjjön Szegedre, vannak kocsmák itt is ! :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#420) I_Am válasza Nimrod (#417) üzenetére


I_Am
veterán

Még 10 nap van a taliig, nehogymár addig ne gyógyulj meg.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#421) #00809728


#00809728
törölt tag

Akkor most hol is lesz?

(#422) I_Am válasza #00809728 (#421) üzenetére


I_Am
veterán

2-3 nap van rá, hogy véglegesítsük hol lesz.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#423) #16741888


#16741888
törölt tag

figyelek:DD, meg uppolok, de akkor most hol is lessz?:DD

(#424) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Éjjeli Up!

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#425) Wolverine válasza Rez_Grof (#424) üzenetére


Wolverine
félisten

Reggeli up... :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#426) Nimrod


Nimrod
addikt

Délelőtti UP! :DDD


I_AM: műtétem, volt ezért írtam...

(#427) I_Am válasza Nimrod (#426) üzenetére


I_Am
veterán

Huhh, remélem nem valami komoly.

És fel!

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#428) Nimrod válasza I_Am (#427) üzenetére


Nimrod
addikt

Annak tekinthető, de elég gyorsan gyógyul.

Kezdési időpont még mindig nincs. Reggel 7, este 7, déltől vagy mikortól? :F
Konkrétat nem tudok mondani, mert nekem a helytől függene.

(#429) I_Am válasza Nimrod (#428) üzenetére


I_Am
veterán

Kezdési időpont beírva.

Mielőbbi jobbulást.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#430) Nimrod válasza I_Am (#429) üzenetére


Nimrod
addikt

Tökéletes.
Köszi. ;)

(#431) VladimirR


VladimirR
nagyúr

na, mivel egyre kozelebb avn a talalkozo, es hely meg nem igazan van, de nem is repkednek az otletek - es, hogy ne mondhassatok, csak a szam jar, ezert kezdenem a sort:
mivel nem vagyok pesti, es nem is igazan ismerem a varost, ezert en amondo vagyok, hogy amig jobb otlet nincs, legyen a celpont az elozo tali helye, a vilag sorhaz
tudom, hogy szar hely, bunko szemelyzettel, meg 10-kor zar (ami szamomra rendkivuli negativum), de mielott elkezdenetek koveket dobalni felem, azzal a celzattal, hogy bezuzzatok a fejem, a kovetkezoket gondoljatok at:
-nincs jelenleg hely, s mint fentebb irtam, nem is repkednek az otletek
-nem a legdragabb, van zsiraf es 10-ig lenne ido eldonteni, hogy mikor kidobnak, merre induljunk tovabb (legalabbis en bizom benne, hogy nem lesz teljes oszlas)
-amekkora pangas a multkor volt, gond nelkul befer ennyi ember elozetes foglalas nelkul is

p.s.: nem, nem szeretnek oda menni, moindjatok jobbat, nekem mindegy - csak menjunk

[Szerkesztve]

(#432) Gambit válasza VladimirR (#431) üzenetére


Gambit
őstag

Emlékeztetnélek, hogy ott világosan megmondták, hogy többet nem szeretnének látni minket.

A Fehér Gyűrű és a Tóth kocsma neveket említette valaki, én azokban asszem már voltam régen, és úgy emlékszem, jó helyek.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#433) #00809728


#00809728
törölt tag

Vezér megkért!Uppika:R

[Szerkesztve]

(#434) Esmein


Esmein
nagyúr

Na legyen már valami :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#435) I_Am válasza Gambit (#432) üzenetére


I_Am
veterán

Fel! ^

Számomra mindegy hol lesz, mert nem kifejezetten inni megyek.

Mivel a hétvégén alig vagyok leszek, megkérhetek valakit, hogy szedje össze a felsorolt lehetséges helyeket egy listába és akkor ha másképpen nem megy, szavazzunk.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#436) G@ben


G@ben
addikt

Asszem ki lehet engem húzni a lehet listáról is, mert anyagi okok miatt nem tudok menni sajnos. :(

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#437) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Az eddigi helyek:

Fehér Gyűrű , Tóth kocsma, Szlovák, Yes , Suszterinas, Berliner, Lónyai Pub (Tetthely).

Hova menjük?



[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#438) Flashback válasza Rez_Grof (#437) üzenetére


Flashback
addikt

Mindegy, most is kocsival megyek.. :( Legyen olcsó a kóla :D

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#439) Gambit válasza Rez_Grof (#437) üzenetére


Gambit
őstag

Továbbra is az a kérdésem, hogy az első 2 hely 5. kerület, Jászai Mari tér környéke? Mert ha igen, akkor asszem ismerem őket.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#440) tildy


tildy
nagyúr

Még van egy ötletem:
örs vezér terétől alig 400-500 méterre a kerepesin egyenesen haladva magyarország legnagyobb donpepéje , kerthelyiséggel:U
Metró sincs messze, hév sem, sőt a 45/67es busz pont előtte tesz le, ha valaki nem tudna gyalogolni 500 métert az őrsről:U

HM?
[kép]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#441) I_Am válasza tildy (#440) üzenetére


I_Am
veterán

Vissza a gyökerekhez. Én benne vagyok.

Csak az a kérdés kell-e itt is asztalt foglalni. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#442) tildy válasza I_Am (#441) üzenetére


tildy
nagyúr

5 percre lakok tőle, holnap beugrom megkérdem:U
Szvsz jobb az őrsi metróvonal, mint kisföldalattié!
Ráadásul vidékieknek is ''útbaesik'' nem kell átszállni sokat..
Hogy be tudjátok tájolni, X. ker legfelső karika:U

Bővebben: link
Nem tudom van-e csapolt sörük:U Szerintem igen, de Stella dobozos sör
320 Ft
Stella alkoholmentes dobozos sör
320 Ft


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#443) Esmein válasza tildy (#442) üzenetére


Esmein
nagyúr

Azért eszkort kellene :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#444) I_Am válasza Esmein (#443) üzenetére


I_Am
veterán

Amit ugye már megbeszéltünk. Köki-re jössz és onnan majd megyünk busszal Örsre.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#445) VladimirR válasza Esmein (#443) üzenetére


VladimirR
nagyúr

gondolom ugyis egyutt megyunk majd, en meg eddig meg csak egyszer tevedtem el (jopofa rendor nem jol igazitott utba) szoval ne aggodj, nem maradsz le

(#446) Esmein válasza VladimirR (#445) üzenetére


Esmein
nagyúr

Akkor viszont össze kell dumálni melyik vonattal, mert lehet én félegyházán szállok fel.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#447) anulu


anulu
félisten

most szeretném bejelenteni, hogy nekem tökmindegy, h hol lesz, ha kell 3 órát vonatozok egy taliért! :D:C

rejtett UP! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#448) Rez_Grof válasza tildy (#442) üzenetére


Rez_Grof
őstag

1 voks Tildy ötletére! :)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#449) #00809728


#00809728
törölt tag

Tildyé nagyon tetszik:R

Igaz én nem utazom 3 órát de felmegyek szivesen SZFVÁRRÓL,hogy jó kis társaságban legyek és persze okosodjak.:C

[Szerkesztve]

(#450) I_Am


I_Am
veterán

Úgy látom megvan a helyszín, már csak Tildy megerősítésére várunk a helyfoglalást illetően.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.