Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) anulu


anulu
félisten

csuhajja, de jó, hogy benéztem! tökre elfelejtettem, h ez ma van :U:DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#552) Esmein válasza anulu (#551) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ezt teszi Pest. Elkényelmesít aztán észreveszed vasárnap, hogy oda kéne érni szombatra :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#553) Wolverine válasza I_Am (#516) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez már tervezett designátalakítás volt, csak a múltkor Vlad kedvéért egy időre visszaraktam... :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#554) Esmein válasza Wolverine (#553) üzenetére


Esmein
nagyúr

A kis furmányos bótos, nem mást adot hejette :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#555) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Elindultam Miskolcról.:)

(#556) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#555) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én meg elindultam Félegyházáról.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#557) tildy


tildy
nagyúr

Gyertek csak gyertek;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#558) tildy


tildy
nagyúr

Hú majd elfelejtettem:
A nevemre, azaz Tóth Ildikó névre van foglaltva hely a DOHÁNYZÓban.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#559) anulu válasza tildy (#558) üzenetére


anulu
félisten

:R!

:D

I_Am! viszek vidkazettát!

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#560) Gambit válasza tildy (#558) üzenetére


Gambit
őstag

Lassan elindulok én is, és szomorúan konstatálom, hogy senki nem volt tekintettel arra, hogy én a nem dohányzó részben szerettem volna lenni. Na mindegy, majd kibírom valahogy.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#561) #16741888


#16741888
törölt tag

mégis, odanézek, de nem tudom meddig maradok.:DD

(#562) tildy válasza Gambit (#560) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet ha szépen kérjük őket , akkro kiülhetünkia teraszra:U
Egyébként én is antidohányos vagyok, de néha ki lehet bírni:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#563) PEPE85


PEPE85
senior tag

Én nemtudok sajna menni, mert a motrom most nézték meg, de majd csak 3hét múlva veszi meg a srác szóval nem is volt igazán értelme, hogy itthon maradtam és megvártam, de sajna ez van. :O

Watch 4k movies with Netflix :)

(#564) Nimrod válasza PEPE85 (#563) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezzel nem vagy egyedül... nekem meg mára jött be win98 telepítés telepítés helyett. Ez van. :(((

(#565) #16741888


#16741888
törölt tag

Nem volt rossz party, sőtt kifejezetten jó volt.:C
Még jobb is mint a Váczi Strasséba....

(#566) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

igen igen ez nagyon jó volt ... kicsit korán el jöttünk de mindenki fáradt volt a Pumpi meg horgászni megy;)

tényleg PumPi köszi a transzportot!

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#567) tildy


tildy
nagyúr

Na ez is megvolt.Pár kép, mobillal készítve:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#568) TexT-BoY válasza TexT-BoY (#1) üzenetére


TexT-BoY
addikt

akik biztosan voltak:

Alvin_ti4200
anulu
C+4
Dodi72
Esmein
Flashback
Gambit
I_Am
Predator...
PumPi
Rez_Grof
TexT-BoY
tildy
VladimirR
Wolverine
geeforce
Sipi
+ KeroSan
aki nincs a listán attol sry... a többieknek irgumburgum...:)

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#569) anulu


anulu
félisten

ez a tali naggggyyyyon jó volt, és 10pontosan éreztem magam. except hamizás után, mert akkor olyan érzésem volt, hogy felrobbanok, de az a kicsi fügés cucc megtette a hatását. bár szerintem holnap délig nem fogok kajolni! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#570) anulu válasza TexT-BoY (#568) üzenetére


anulu
félisten

Kero most épp Hyperspace-el... (remélem jól írom, piszkosul nem ismerem ezeket a rendezvényeket :U)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#571) tildy


tildy
nagyúr

Na szóval nagyon jól éreztük magunkat, én hány fügepáleszt is nyomtam le?
Na számoljuhk csak.
Volt kettő alapból, egy sipitől , egy meg..na ezt már kérem szépen nem tudom.
De finom volt, és szvsz az ára is tűrhető (580/ 2 pohár)
És persze Editnek, a nagyon angyon kedves pincérnőnek is egy hatalmas:C:C:C:C:R:R:R:R:R
Innét nem dobtak ki minket, sőt még a viccelődést is szívesen vették:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#572) TexT-BoY válasza anulu (#570) üzenetére


TexT-BoY
addikt

tudom;)

Hyperspace jól irod... de MSN-re mst jelentkezett be?!

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#573) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Jó volt a tali, következőn is ott a helyem:)

(#574) anulu válasza Alvin_ti4200 (#573) üzenetére


anulu
félisten

csütörtökre kérek kölcsön 6600GT-t, és tesztelünk, yoól! csak pl FarCry teszt cuccost hozz, mert a játék megvan, de timedemozni nem tudok benne.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#575) anulu válasza tildy (#571) üzenetére


anulu
félisten

igen, Editnek ezúton is egy nagy puszi! :C ha nem belőlünk elegük, szvsz a következő is nyugodtan lehetne itt. mindketten közel lakunk :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#576) Alvin_ti4200 válasza anulu (#574) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem egyszerűbb ha letöltöd a Bench'em All nevű progit, azzal elég sok mindent tudsz benchmarkolni;) Bővebben: link

(#577) anulu válasza Alvin_ti4200 (#576) üzenetére


anulu
félisten

thx, húzom ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#578) Esmein válasza tildy (#571) üzenetére


Esmein
nagyúr

Meg egy a fáradt Esmytől :D
Köszönjük szépen mindenkinek a szervezést, élvezetes volt a tali :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#579) tildy válasza Esmein (#578) üzenetére


tildy
nagyúr

Jeeeeeeeeezus!!!:Y:Y:Y:Y
Nem ittam kicsit sokat?:U
Egyebkent ilyen is reg volt mar, hogy ennyi kedves pasival legyek korulveve:B
Jol ereztem magam veletek.:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#580) KERO_SAN válasza TexT-BoY (#572) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Azert mert bekapcsoltak anyamek a gepet.. :U

Most ertem haza :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#581) Fercsa válasza KERO_SAN (#580) üzenetére


Fercsa
senior tag

hehe hamar feladtad :D fel 8-kor lett vege a partynak;)
es szulinapi partyhoz kepest eleg utos volt:C

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#582) anulu válasza tildy (#579) üzenetére


anulu
félisten

miért is ittál volna sokat? ;)

férfitársaim nevében is köszi! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#583) Flashback


Flashback
addikt

Nagyon yó volt!!
Remélem I_Am senkit sem bannol :B;):DDD

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#584) Gambit válasza Flashback (#583) üzenetére


Gambit
őstag

Nekem ígérte, de úgy látszik, még nem ért haza! :U

Egyébként köszi mindenkinek, tök jó volt! Legközelebb is mehetünk ide, és megszállhatjuk a kinti asztalokat! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#585) VladimirR


VladimirR
nagyúr

na, en is hazaertem szegedre, imho ez igen nagyon (kib...) jo talalkozo volt, sok ilyet kivanok meg minden kedves resztvevonek, tovabba koszonet tildynek es I_Am-nek a szervezesert, launcsernek a szallasert (a bkv-nak es a mav-nak a transzportert :DDD)
ezzel a tarsasaggal minden tovabbi talalkozoban/taborozasban/buliban/akarmiben szivesen benne lennek

p.s.: jah es valoban, ide szerintem is vissza fognak engedni, annak ellenere, hogy atrendeztuk a helyet (sot Edit meg meg is adta nehany ferfiembernek a szamat (mind a harmat, ami a donpepes szorolapon volt :DDD))

Gambit: azt mondta, hogy estefele er haza ;]

[Szerkesztve]

(#586) KERO_SAN válasza Fercsa (#581) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

:D

En mar 5-6 fele meg akartam halni, Beltram mindent kivett belolem, Liebingen mar csak vegetaltam :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#587) anulu válasza VladimirR (#585) üzenetére


anulu
félisten

nyáron kéne vmi PH! tábor, mondjuk ezzel a társasággal ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#588) I_Am válasza Gambit (#584) üzenetére


I_Am
veterán

;] kukucs ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#589) #00809728


#00809728
törölt tag

Szasztok!

Jó volt a buli és köszönet ''ANYÁNKNAK'' Tildy nénikének:R.A hely jó volt és jót dumcsiztunk.:R

(#590) maniac


maniac
senior tag

Kepekbol csak az a 3-4 van, amit tildy linkelt?

(#591) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

valaki kiszámolta hogy a blokkokbol mennyi fogyasztás jött ki?:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#592) Rez_Grof válasza TexT-BoY (#591) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Olyan 50K körül.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#593) Wolverine válasza anulu (#587) üzenetére


Wolverine
félisten

Yahh... :DDD

Szokatlanul korán leléptem, de kissé le vagyok fáradva az utóbbi időben :U Ismétlést várok :DDD
A fuvart PumPinak még egyszer köszönöm én is :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#594) tildy válasza anulu (#587) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát kiváncsi lennék , párom elengedne-e ennyi pasival:U;]
Sebaj viszem hugit is, úgy már mehetünk;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#595) anulu válasza tildy (#594) üzenetére


anulu
félisten

megbeszélve! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#596) anulu


anulu
félisten

Flashback! ezúton köszi a fuvart! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#597) #16741888


#16741888
törölt tag

Nincs valakinek egy weekendje valahol víz mellett??
úgy lenne a jó ha ház se lenne rajta, felcsesznénk a sátrat, aztán go.:DD
nem kicsit lenne brutal, egy 3napos non stop pia, duma, fürdés, horgászat, kaja, internet nélkül a szabad levegőn.:DD Csak a Ph! lenne pár napig egy kicsit kihalt.:DDD

(#598) Esmein válasza tildy (#579) üzenetére


Esmein
nagyúr

:) Örülök neki.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#599) Esmein


Esmein
nagyúr

Anulu: írd fel a teliholdas hozzászólást, nehogy elfelejtsük a szintaktikát :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#600) anulu válasza Esmein (#599) üzenetére


anulu
félisten

ehh, már elfelejtettem. vmi ilyesmi volt, hogy: ''telihod van. ma kit b@szunk meg?'' jól emléxem? :D

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.