Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21901) james válasza Latissimus Dorsi (#21871) üzenetére


james
aktív tag

"Azért kell rögtön új kormány, mert talán nem megy pocsékba szinte 100% a következő 2 év." Kb. erre jutottam én is. Ennél jobb lenne azért egy nagykoala, de a Fidesznek ez csak részben az érdeke, miközben az sem biztos, hogy most valóban akarna-e egyáltalán kormányozni, lévén elég nagy a prés, meg sok a buktató.

(#21902) lúzer válasza fordfairlane (#21900) üzenetére


lúzer
veterán

ott az mdf
vagy a fodorista fél szdsz

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21903) divot


divot
veterán

Szerintem meg az SZDSZ fog valami szokásosan szar szöveggel kihátrálni, és végül hagyják Ágikát a fenébe.
Most nem ugyanaz a helyzet, mint Medgyessynél, mert a liberálisok magura haragították a szocikat, így sikerült egységbe kovácsolniuk őket.

(#21904) Budaházy válasza salesman (#21867) üzenetére


Budaházy
aktív tag

168 óra?

szemetet nem olvasok

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#21905) Kkocos válasza divot (#21903) üzenetére


Kkocos
tag

Bezony, kísérteties a hasonlóság, azt leszámitva hogy GyF nem ál olyan rosszul mint Megyó volt, mármint a párton belül, és az SZDSZnek semm akkora a tét, mint a gazdasági tárcánál. És az előrehozott választásokat mégis a FIDESZ fogja meggátolni. Nem akarnak ők most kissebságben kormányozni, az MSZP az SZDSZ nélkül még az MDF-el se boldogul. Tehát marad a szoci-liberális koalició, majd valameik szocis fejét repityk, a látszat kedvéért, s persze az SZDSZ megnyugtatására

(#21906) Budaházy válasza lúzer (#21895) üzenetére


Budaházy
aktív tag

"sztárügyvéd" ? :DDD

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#21907) Budaházy válasza divot (#21903) üzenetére


Budaházy
aktív tag

most gondold el, egy hájas gusztustalan nő megér az szdsznek több milliárd forintot?

biztos hogy nem, tehát a lopásért lenyelik a békát

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#21908) Dubmaster válasza Kkocos (#21905) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Megyó sem állt rosszabbul a tagság előtt, cvsak gyf-nek mögött erős lobby érdekek fogtak össze,ezért sikerült Megyót pillanatok alatt megbuktatni. De ez nem a tagságnak volt köszönhető. Velük elhitették, hogy fletóval jobban járnak.

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#21909) N4r4ncs válasza Budaházy (#21907) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

mangalica eladó :DDD

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#21910) Dubmaster válasza viharhozo (#21899) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Hej, jártál a Kőbányai Ifjúsági Házban 1986-87-88-ban?

Ez jól emlékszem, hogy 88-as Csoport?

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#21911) Dubmaster válasza N4r4ncs (#21909) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Adok érte egy hibás MSI TV tuner kártyát! Érdekel?

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#21912) N4r4ncs válasza Dubmaster (#21908) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Komolyan meddig lesz ez még így,a két kormánypárt eddig 90%-ban csak a belső problémáival foglalkozik,az ország meg nagyon ráér..

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#21913) Dubmaster válasza N4r4ncs (#21912) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Addig lesz így, amíg választások lesznek!

Sajnos! Szted melyiket érdekli az ország sorsa?

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#21914) tts válasza salesman (#21863) üzenetére


tts
addikt

Én most jöttem meg a csillebérci akadálypályáról a lányaimmal.

És te? Üldögélés... monitor...hardver...nyomatás? :DD

(#21915) tts válasza Tüzi (#21870) üzenetére


tts
addikt

Mondjanak le! Irrgum-burrgum!

Mármint a bagóról, fűről, stb... :D

(#21916) tts válasza VaniliásRönk (#21872) üzenetére


tts
addikt

Csupa jó hsz én meg csavarogtam. :C

egyetértek - különösen ezzel "seggberúgására nem akármilyen pozíciókban"

bizony van akit állva kéne kéne seggbe rúgni, van akit négykézláb állva, talán még fejen állva is megérdemelné egy-kettő :D

(#21917) WN31RD


WN31RD
addikt

A jobboldal kormányzása felé

Nagyon kíváncsi vagyok Magyarország elkövetkezendő évtizedeire.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#21918) Róth válasza fordfairlane (#21900) üzenetére


Róth
aktív tag

most meg Gyurcsány ki akarja rúgni.

Gyurcsány kóka alárendeltje, ebből kifolyólag az lesz az eü miniszter, akit kókáék jónak látnak.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#21919) Róth válasza WN31RD (#21917) üzenetére


Róth
aktív tag

Jön a nácizmus.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#21920) divot válasza WN31RD (#21917) üzenetére


divot
veterán

Rettegj!

(Ezt most miért linkelted be? Már vagy hárommilliószor meg lett tárgyalva, sőt, már a következményei is hárommilliószor meg lettek tárgyalva.)

(#21921) tts válasza WN31RD (#21917) üzenetére


tts
addikt

Vazze - én nagyon lemaradtam valamiről - már a Népszabadság a "Magyarország polgárosult részének " a szószólója?

(#21922) WN31RD válasza divot (#21920) üzenetére


WN31RD
addikt

(Az utóbbi hetekben egyéb elfoglaltságaim miatt nem látogattam a fórumot. Ha esetleg ez a cikk már be lett linkelve, akkor elnézést kérek. Rákerestem gyorsan, talán nem elég ügyesen, és nem találtam.)

Nem rettegek, miért rettegnék? Katasztrofálisnak azért egyelőre nem tűnik a dolog, és bízom benne, hogy nem is lesz az. Mellesleg úgy tervezem, hogy továbbra is csak igen nagy távolságból fogom figyelemmel kísérni a helyzetet, szóval már csak ezért sem vagyok hajlandó komolyabban aggódni bármi ilyesmi miatt. :)

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#21923) Füge007


Füge007
senior tag

A két rosszcsont :DDD

Ugyan mire gondol Feri, na kisanyám úgyis kiruglak nemsokára!

[ Szerkesztve ]

Füge

(#21924) tts válasza Róth (#21918) üzenetére


tts
addikt

kristálytiszta logika mindkét hsz :C - azt viszont rosszindulattal sem lehetne rádfogni, hogy túlbonyolított sémákban gondolkodnál - különösen a mi lesz - jön a nácizmus nemes egyszerűsége ragadott meg - hisz végülis kézenfekvő, mi más jöhetne mint a nácizmus :K

(#21925) viharhozo válasza Dubmaster (#21910) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem emlekszel jol.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#21926) lúzer válasza WN31RD (#21917) üzenetére


lúzer
veterán

ez annyira szoci, hogy megérdemli direktben

A Fidesz hatalomátvételét kíméletlen tisztogatás és rágalomhadjárat követi majd, mindenre ráteszik a tenyerüket. Nem lesznek finnyásak. De azért ez mégse lesz már olyan, mint Chilében vagy Franco tábornok idején. Inkább hányingert keltő. ...... Az egészség- és oktatásügy összeomlását adóemelések akadályozzák majd meg, az orvostársadalom népszavazást igenlő, jelenleg a Fidesz által mozgósított részének korruptsága az egekbe szökik, az oktatás színvonala tovább romlik, tanulatlan herehallgatók árasztják el továbbra is az adófizetők pénzén az egyetemeket, az állam csöcsét egy ideig még inkább szopják.

mondja az új rend

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21927) g@bo válasza Füge007 (#21923) üzenetére


g@bo
nagyúr

A mór megtette, a mór mehet.

(#21928) lúzer válasza g@bo (#21927) üzenetére


lúzer
veterán

túl magasröptű vagy
szvsz, a kép pillanatában:
lárifári, tovuhabohu - buta nép nyaljad - orbánsátánorbánsátán - mit szól ehhez Piroska?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21929) Dubmaster válasza viharhozo (#21925) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Akkor mi is? (ETA?) Már olyan régen volt!

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#21930) Dubmaster válasza lúzer (#21926) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

wazze, még vér is lesz? Megyek mártogatni! :DD

[ Szerkesztve ]

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#21931) lúzer válasza Dubmaster (#21930) üzenetére


lúzer
veterán

persze, jön a fasizmus
talán még OV is elkoboz egy zsidó villát, ahogy yurcsányiék

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21932) fordfairlane válasza WN31RD (#21917) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azt kijelenteni, hogy 89-ben megbukott a polgári magyarország, illetve hogy a polgári része vereséget szenvedett a népszavazáskor, hát ez erősen összecseng Gyurcsány Ferenc hétvégén tartott előadásával. Miszerint ők volnának a nemzeti progresszió, és a másik Magyarország (na vajon melyik pártra gondolt itt? :) ) a szociális populizmus országa.

Ungváry Rudolfnak a Demszkyt dobáló fiatalokat egykedvűen szemlélő fagyos tekintetű nyugdíjasokról a nyilasok jutottak eszébe, illetve a zsidókat, akiket a nyilasok hajtottak a Duna felé, az azokat egykedvűen, vagy jókedvűen figyelőkre emlékeztette. Ezek után elvárja bárki is, hogy érdekeljen a véleménye? Ez legalább annyira vehető komolyan, mint az MSZP-t komcsizóké.

x gon' give it to ya

(#21933) WN31RD válasza fordfairlane (#21932) üzenetére


WN31RD
addikt

Ungváry és Gyurcsány személye nem érdekel, és itt és most az egyéb helyeken megjelent véleményük sem, ellenben a linkelt cikkben felvetett általánosabb gondolatokat érdekesnek tartom.

Konkrétan azt, hogy a második világháború előttről itt maradt és az elmúlt 40 évben kinevelt hozzáállásból nem lehet egykettőre modern társadalmat faragni, mert ennek egyszerűen nincs tömegbázisa, semelyik politikai oldalon. Ehelyett éppúgy meg kell fizetni az árát, még ha - remélhetőleg - nem is olyan nagyot és nem olyan hosszan tartóan, mint bárhol máshol. Az emberek többsége nincs felkészülve arra, hogy piacgazdaságban és demokráciában - vagy egyáltalán: ne diktatúrában - éljen, és nem is igazán értik ezek működését, megint csak politikai oldaltól függetlenül. Elgondolkodtató ötlet az is, hogy az említett folyamat lezajlása főleg a politikai jobboldal közreműködésével lehetséges.

Olyan értelemben egyetértek azzal, hogy a reformok 89-ben megbuktak, hogy irreális, de legalábbis nagyon valószínűtlen, remény volt az, hogy viszonylag gyorsan végrehajthatók. Amivel leginkább nem értek egyet a cikkben, az az, hogy csupán finoman utal arra, hogy ez a jelenség egyáltalán nem a jobboldali politizálás hibája per se, hanem a társadalom szocializációjából következik.

Főként azért érdekes ez számomra, mert már a kilencvenes években tizenévesen - nem részleteiben, de - hasonló következtetésekre jutottam (mármint arra, hogy az emberek gondolkodásmódjának mélyrehatóan meg kell változnia a modernizációhoz), és mostanában - immár külföldön élve - is egyre inkább így látom, és jellemzően erre lyukadok ki, ha időnként szóba kerül Magyarország helyzete.

[ Szerkesztve ]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#21934) james


james
aktív tag

[link]

Szerintem kicsit aggasztó ahogy hozzáállnak egy kormányválság problémájához. Pl. egészen picit sem érződik rajtuk a felelősség, viccelődnek az egészel ha-ha...

Miből gondoljátok, hogy ezek kormányozni is fognak, ha majd rájuk kerül a sor...?

[ Szerkesztve ]

(#21935) Róth válasza WN31RD (#21933) üzenetére


Róth
aktív tag

"Olyan értelemben egyetértek azzal, hogy a reformok 89-ben megbuktak..."

Figyike, 89-ben 99,9% volt az állam tulajdoni részesedése, ma 10% alatt van, ezzel 18 év alatt levertük Angliát (a maga gyepápoló többszáz évével). Talán nem mondok nagy hülyeséget azzal, hogy Magyarországon műveljük az egyik legteljesebb kapitalizmust, ha a magántulajdon arányából indulunk ki (és mi másból indulnánk ki, ugye). A nagyvállalati vezetők 13%-a nő (esélyegyenlőség). [Cigányozás törölve, 1 nap tempban.] A donor országok vezetőit nácinak kiáltják ki, és azonnal megbuktatják a vezetőiket. A munkaerőköltség az eus átlag tizede. A magánszférában még nem fordult elő sztrájk(!!!!). Az egészségügyre fordított kiadás (GDP arányosan) a felét sem éri el az eu átlagának.

Mit akarsz még reformálni?
Több állami tulajdont? Több nőt a vállalatok élére? Nagyobb toleranciát a devianciával szemben?

Egyáltalán mi az a reform? Isten bizony, nem értem.

[ Módosította: WN31RD ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#21936) Róth válasza Róth (#21935) üzenetére


Róth
aktív tag

"Több állami tulajdont?"

Javítás: több magántulajdont? :)

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#21937) fordfairlane válasza james (#21934) üzenetére


fordfairlane
veterán

És a Kósa is viccelődött! Na tessék, lehet, hogy nem is olyan jó alternatíva.

Ne haragudj, de nálad nem voltak komolytalanabbak.

x gon' give it to ya

(#21938) kymco válasza james (#21934) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem sokkal agasztobb az a gyurcsányi feszültség, ami jelzi, hogy mindenáron a hatalomban akar maradni... mert hát az ő izzadsága és szorítástól elfehéredő keze háttérbe szorít minden ésszerű döntést, amit az ország és nem a saját érdekében kellene tennie.
A népszavazás finisbe fordulása óta a az addig is siralmas kormányzás még további színvonalesést élt meg... A rövidtávú túlélési stratégiák teljesen háttérbe szorították a az ésszerű, előrelátó kormányzás írmagját is. Engem ez valahogy jobban zavar... Anno a Fidesz Orbán Viktorral megmutatta, hogy ennél sokkal jobban kormányoz, még ha számos hibát is láthattunk akkori ténykedésükben.... szvsz a mostaninál jobban megy majd nekik úgy is, ha fél kezüket és fél lábukat felkötik, hogy ne legyen annyira nyilvánvaló a különbség....

Egyébként engem most az ejt kétségbe, hogy GyF második őszödi beszédében bevallja, hogy az eddig erőltetet szdsz-es reformok nem reformok, hanem reformblalblák voltak...
hogy a saját kormányzói felelősségét megint háttérbe szorítja egy újabb bűnbak, az szdsz személyében, hogy olyan "szakszerű" politikai javaslatokat hallunk tőle, hogy az szdsz szálljon le a magas lóról...
Ja é a szélsőjobbal kacérkodó ellenzék, meg a kézcsók újbóli felelevenítése (én Ferinél is láttam egyet, érdekes, ezt nem említette), meg az ellenzékre áttolt kormányzati felelősség...

Megint eltelt két év, és megint kiderül, hogy 2 évig úgy tettek, mintha reformokat tettek volna, mintha kormányoztak volna..... és ennek megint más a felelőse, mint a kormányfő...ez engem jobban zavar....

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#21939) kymco válasza WN31RD (#21917) üzenetére


kymco
veterán

Én nem a kádári rend visszaállításáért szavaztam, hanem a reformnak látszó tettek ellen... Feri bátyánk is bevallotta az szdsz reformjai: reformblablák... és ezzel megint magáról mondott ítéletet, csak annyira el van foglalva a hatalma megtartásával, hogy ezt észre sem vette...
Ha félünk Orbán hatalomvágyától... akkor rettegnünk kell Feri hatalomhoz való elvtelen és minden eszközt megragadó ragaszkodása miatt... de érdekes módon a szavát hallató értelmiség szemén mind a mai napig fátyol van, és nem jeleznek a vészcsengők: hatalommániás, megrögzött pszichopata a jelenlegi miniszterelnökünk..

www.refujvaros.hu

(#21940) Flashcash válasza WN31RD (#21933) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ez ilyen hülye politikusok által is gyakran benyögött sablonszöveg ami megmagyarázza hogy miért nem kell semmit csinálniuk.

Csehország/Lengyelország/Szlovákia is ugyanúgy a szocializmusban élt. Mondok egy egyszerű példát a fenti három országból mindeben volt egy olyan politikai erő aki azt mondta, hogy egyenlő közteherviselés van és bevezetjük az egykulcsos adórendszert, csökkentjük az ingyenélőknek nyújtott segélyeket mert képtelenek vagyunk eltartani őket.
Mindegyik országban így is lett.

Mi történt magyarországon?
-Gyurcsány alaptétele a válság kellős közepén a végletekig eladósodott országban is az hogy segélyekhez nem nyúlunk, egykulcsos adórendszert nem vezetünk be mert a borítékos 30-35%-nyi munkavállaló sérthetetlen. (persze jár nekik a gázártámogatás is az adócsalásért jutalmul, tegnap éppen volt egy riportműsor, falun 130nettó segélyt kereső, villában lakó roma család keresett bejárónőt :D ez a magyar helyzet már régóa)

-Felesleges megmagyarázni, hogy a magyar politikai elit miért nem képes valódi reformok végrehajtására, mert az összes környező sokkal jobb anyagi helyzetben levő ország meglépte ezt.
-Felesleges nyugtatni a kedélyeket, hogy a magyarok majd rájönnek mit kell tenni, ez már régen nem a szocializmus védett óvodája. Ha lemaradunk, adóságcsapdába keveredünk senki sem fogja viselni vagy kifizetni helyettünk a hülyeségeinket.

Magyarország ismert okok miatt maradt le a régiós versenytársak mögött:
-mindenki tudja, hogy a magyarok a legszéthúzóbb nép a régióban
-nálunk nem voltak képesek egyedül a politikai erők valóban az ország sorsával foglalkozni lásd az elmúlt választásokat -> vicces ahogy a süllyedő hajón az egyik 14. havi nyugdíjat ígérget a sok baromnak, a másik hazug meg már visszafogná az ígéreteket (igaz fél éve még ő is áfát csökkentett had örüljenek az idióták) :D
-Magyarország jelenlegi helyzete egyértelműen a politikai elit alkalmatlanság és bukása. Nem a hülye választópolgároknak kell adóreformot kitalálnia és végrehajtania, hanem kell egy olyan elit ami határt szab a populizmusnak, és egymás démonizálásának, és bizonyos keretek között képes valóban kormányozni az országot. Akárki akármit is mond megfelelő szakmai felkészültséggel, hitelességgel a reformokat is el lehetett volna fogadtatni.

Az összes szomszédos országban meg tudták ezt valósítani, nálunk nem.
Miközben magyarország illúziók között él, aközben a mellettünk levő országokban volt éhséglázadás, népvándorlás nyugatra ugyanez most lassan visszafele, (a segélyekre költendő pénzből a gazdasági helyzetüket rendezték, beruházások jöttek létre és hívják vissza külföldről az állampolgáraikat) eközben nálunk nem volt semmi.

[ Szerkesztve ]

(#21941) kymco válasza james (#21934) üzenetére


kymco
veterán

Még az jutott eszembe közben, hogy ez kb hasonló módon lett felvéve, mint a Horn Gábor féle beszólás... láthatóan nem érzékelik, hogy veszi őket a kamera... ergo, egy kötetlen, baráti beszélgetés... no de itt véget is ér a hasonlóság Horn Gáboréval...
Ég és föld a kettő stílusa és tartalma, és a két beszélgetésben nem csak ez a különbség... Horn Gábor elviekben kormányzati tényező ma is... Ezért nem aggódsz? Hogy a koalíciós partner sokkal alpáribb, sokkal "vicces kedvűbb", sokkal radikálisabb? Igaz, később visszavonta... de beszédes volt a videón a poén után Kóka vigyora is... érdekes, hogy ő nem kért elnézést az MSZP-től :) de ez már más történet...

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#21942) divot válasza james (#21934) üzenetére


divot
veterán

Igazad van: meg kellett volna szaggatniuk a ruháikat, homokot szórni a fejükre, és azonnal berekeszteni a születésnapi bulit. Mocskos Fideszesek.

(#21943) ToRR3nt3 válasza james (#21934) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Egyszer már összejött nekik. Megint sikerülni fog. De ez még odébb van.

A koalának kéne most kormányozni, csak sajna nincs rá idejük. Meg tehetségük se sok...

Ágica megy a levesbe.

Vajon ki lesz az utódja. Biztos hasonló géniusz.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#21944) WN31RD válasza kymco (#21939) üzenetére


WN31RD
addikt

"Feri bátyánk is bevallotta az szdsz reformjai: reformblablák"
Nem látom jelét, hogy ez őszinte beismerés, nem pedig csupán politikai taktika része lenne.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#21945) kymco válasza WN31RD (#21944) üzenetére


kymco
veterán

Hát igen... sose tudhatjuk, hogy amit mond a miniszterelnök, azt éppen hogyan is kell érteni, minek kell venni...

www.refujvaros.hu

(#21946) kymco


kymco
veterán

Daróczi Dávid kormányszóvivő szerint Horváth Ágnes menesztése a reform érdekében hozott áldozat. MTI
:O :D :D

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#21947) divot válasza kymco (#21946) üzenetére


divot
veterán

Ez a szerencsétlen Daróczi is már akkora hülyét csinált magából. Persze azért sejthette, hogy mi vár rá...

(#21948) kymco


kymco
veterán

Április 30-i hatállyal felmentette tisztségéből Horváth Ágnes egészségügyi minisztert Gyurcsány Ferenc.
[link]

www.refujvaros.hu

(#21949) kymco


kymco
veterán

A gruppie-hajlamú jobbosok (a romantikus orbánisták) pedig lesznek szívesek megszeretni Gyurcsány Ferencet, a miniszterelnök egyetlen valódi politikai sikere ugyanis az, hogy rettenetesen bonyolult manőverekkel sikerült megmentenie Orbán Viktor karrierjét.

Abban egyébként igaza van ennek a sohasem hazudó embernek, hogy egyetlen dolog javíthatna a helyzeten: előrehozottat választani. Gyors kétharmados győzelem, aztán ellenzék nélkül neki lehet látni a gatyábarázásnak (aka: reformok). Előtte persze föl kell majd tölteni a hat éve apadó pártkasszát, de azzal nem lesz gond, higgyék el.

[link]

www.refujvaros.hu

(#21950) viharhozo válasza Dubmaster (#21929) üzenetére


viharhozo
addikt

CPG.

Amugy van egy mocsok nagy fasiszta orszag nyugaton, ahol ilyen, meg ilyen plakatokat ragasztanak ki.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.