Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-02 10:21:26

LOGOUT.hu

Overwatch 2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) Kanczy válasza pohár (#9050) üzenetére


Kanczy
veterán

Ha ennyire fontos Reinhardt, miért nem váltottál rá :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9052) pohár válasza Kanczy (#9051) üzenetére


pohár
félisten

mert ugyanúgy 2 tankkal támadtunk volna, mikor 3 lenne az ideális, plusz nem is vagyok túl jó vele, hogy finom legyek (de volt mellé Tracerünk, ami igazán fontos :D )

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9053) whitezo88


whitezo88
nagyúr

EZZEL a zseniális giffel kívánok kellemes hétvégét :DDD

(#9054) Mustármag válasza Jinxb1rd (#9048) üzenetére


Mustármag
őstag

(SR~2000)Route 66 Defend oldalt Ana(én), Lúcio, D.va, Reinhardt, Mei, Symmetra.
Másik fél:Ana, Lúcio, Reinhardt, Zarya, Phara McCree
Phara folyamatosan inzultál. Lehetőségek: -Foglalkozom a Pharával de nem.kapnak healt a tankok.
-Nem foglalkozom a Pharával imádkozom és életben tartom a tankok ami ki nem szed a Phara
-Vagy váltok valami olyanra amivel hatékonyan fel tudom venni a harcot a Phara ellen, de senki sem vált kevés az az egy Lúcio elesnek a tankok.
Ilyen(vagy hasonló) felállásból tegnap este 3x volt részem.
Én nem azt mondom hogy milyen profi vagyok, de mégis ilyenkor mit kellene tenni?
Engem nem zavar ha veszitek, az zavar ha utána szükségét érzem egy szájvizes öblítésnek, holott a legjobb tudásom szerint játszok.

(#9055) pohár válasza whitezo88 (#9053) üzenetére


pohár
félisten

jézus fasza :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9056) TBT


TBT
Topikgazda

Lábhoz, az Úrnő kérésére! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9057) Pocok256 válasza TBT (#9056) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez a skin annyira epic kár hogy már nem lehet megszerezni :'(

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#9058) whitezo88 válasza Pocok256 (#9057) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha találsz nem felhasználtat elvileg lehet...

(#9059) saen válasza Mustármag (#9054) üzenetére


saen
veterán

Ana az egyik legjobb counter Pharah ellen. Lődd le és utána gyógyíthatsz tovább.

(#9060) Jinxb1rd válasza pohár (#9052) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Na ezért vagy 1900-on.

We are only Stardust...

(#9061) pohár válasza Jinxb1rd (#9060) üzenetére


pohár
félisten

mindenképp kellett volna egy 3. tank támadásnál, nem lettünk volna sokkal előrébb a dologgal

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9062) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Overwatch Animated Short | Dank Dragons

zseniális editing

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#9063) Jinxb1rd válasza Mustármag (#9054) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ana-val lövöd Pharah-t, amíg ki nem vonódik az egyenletből. Persze sym itt a useless pick, mert ezek ellen a hősök ellen még nagyon dps-t se tud tolni, de ezek a l2p playerek mindig jelen vannak.

We are only Stardust...

(#9064) saen válasza pohár (#9061) üzenetére


saen
veterán

Nem kell harmadik tank ilyen szinten.

(#9065) Jinxb1rd válasza pohár (#9061) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Így hogy enemy-be volt egy pharah, neked az logikus, hogy több feeder, nagy hp-s könnyű célpontot kell neki elébe tenni? :D

We are only Stardust...

(#9066) pohár válasza Jinxb1rd (#9065) üzenetére


pohár
félisten

úgy rémlik, hogy az másik meccsen volt, itt csak simán le lettünk darálva, mert nem volt előttünk "úttörő", a Pharás eset szerintem másik meccsen volt, összefolynak a dolgot :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9067) Mustármag válasza Jinxb1rd (#9063) üzenetére


Mustármag
őstag

Tudom hogy Ana jó counter Phara ellen, és próbáltam is kiszedni, de valahogy a 3. lövést általában megúszta mert takarásba került vagy mert megzavartak...

(#9068) bazs0811 válasza Mustármag (#9067) üzenetére


bazs0811
tag

Kedvencem amikor ezzel jönnek hogy Ana a legjobb pharah ellen. Jó amúgy, de ahogy mondod, a harmadik találatot már vagy beadjuk vagy nem...és akkor kb. a heal ki is esik. Ugyanakkor DVA-val is szépen le lehet darálni, genjitől is látni sok gameplay-t ahol aprítja pharah-t, Zenyatta is jó.

Én 3 nap alatt majd 20 meccsből 1-et nyertem rankeden, plusz egyet majdnem, de leave-elt a csapattárs így buktuk is persze, úgyhogy lecsúsztam valami 1700-ra 2060-ról. Itt most úgy kezdődik a pick, hogy mindenki felsorolja hogy mivel nem tud játszani és kb. van 1 amivel szerinte tud. És nem érti miért mondja a másik hogy menjen qm-re gyakorolni meg tanulni...szerintem innen már nincs vissza út. :(

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#9069) k-adi válasza bazs0811 (#9068) üzenetére


k-adi
nagyúr

azok az igazi hardcore lobbyk ;] ;] ;]

(#9070) brumi1024 válasza bazs0811 (#9068) üzenetére


brumi1024
veterán

1405-ről mentem fel 2500 fölé, igenis vissza lehet jutni.

(#9071) oxox


oxox
addikt

holnap este vagy reggel jön a kinai skin áradat? :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9072) vraghdash válasza bazs0811 (#9068) üzenetére


vraghdash
tag

borzalmas hétvége volt pont 0át sikerült nyernem comp-ban...

valami 1500-1600 közé vissza... most minimum 1 nap pihi mert minusz 1 egérben "lettem"

(#9073) saen válasza oxox (#9071) üzenetére


saen
veterán

Este.

(#9074) TBT válasza oxox (#9071) üzenetére


TBT
Topikgazda

Este szoktak kezdődni, 19 óra fele, ám lehet, hogy 25-re csúszik a dolog. EU-ban WoW és HotS fronton 25-én kezdődik (szerda reggel a szerverkarbantartás után) a Lunar 2017 esemény. Amerikában 24-én kezdődik, ám csak 1 hetes lesz (január 24-től január 31-ig).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9075) Mister_X válasza TBT (#9074) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én amúgy azt nem értem, hogy minek ennyi Herald... Lordaeron trónterme (ami egyébként is egy ikonikus helyszín) tele van velük meg díszkivilágítást kapott Undercity...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9076) oxox


oxox
addikt

:R
persze mikor ráérek napközben :)
Zalán akkor szerda reggel tudjuk csapatni.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9077) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Hol találom a játék cfg mapályát?
Szeretnék egy tiszta rendszertelepítést eszközölni, és nem szeretnék minden apróságot újra beállítani.

(#9078) xPraetoriaNx válasza Mustármag (#9077) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Azért Overwatch nem egy WoW vagy ilyesmi, mik azok a rengeteg beállítások amiket olyan precízen álltottál be, hogy cfg szinten akarsz "lementeni"? :U

There is no war. Only the harvest.

(#9079) Orgi válasza Mustármag (#9077) üzenetére


Orgi
őstag

Elvileg vmi ilyesmi:

c:\Users\[account]\Documents\Overwatch\Settings\Overwatch\Settings\Settings_v0.ini

(#9080) saen


saen
veterán

Ma toltam 4 comp meccset, mind a négy totális stomp volt. Persze 2-2 lett a vége, de valami félelmetes, hogy mennyire egyoldalúak voltak. Mitől van szerintetek, hogy ez még mindig ilyen? Már a harmadik szezon van, azt gondolnám, hogy eddigre mindenki megtalálta a helyét és szoros meccseket lehet nyomni. Erre nagyon nem ez van. Mivel soloztam, minden meccsen próbáltam kitölteni a szükséges role-okat, szóval még azt se lehet mondani, hogy valaki belekényszerült valami neki nem tetszőbe. A legviccesebb az első meccs volt, dps role jutott nekem Dorado-n, amiben nincs gyakorlatom. Kb nem csináltam semmit és mégis nagyon simán nyertünk. Fura az egész, de úgy nagyon :)

(#9081) torik válasza saen (#9080) üzenetére


torik
senior tag

Valami nagyon nincs rendben a matchmaking-gel, ezt már többen észrevettük. Elvileg 100 meccs körül kell tolni hogy bekerülj a saját bracket-edbe és kiélezett csaták legyenek, de a tapasztalat az hogy ez nem így van, ugyan úgy vannak egyoldalú mérkőzések.
Lehet hogy később javul a helyzet ha lenyomsz még többet, de ha 100 lejátszott meccs nem elég nem tudom mennyi kellhet :D

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#9082) saen válasza torik (#9081) üzenetére


saen
veterán

Én 224-nél járok a szezonban... Emellett ez már a harmadik szezon. Persze buktam is nagyon csúnyákat, szóval nem csak nyerés volt.

(#9083) saen


saen
veterán

(#9084) Mustármag válasza Orgi (#9079) üzenetére


Mustármag
őstag

Köszönöm, ott volt. :R

xPraetoriaNx Igazából nincs semmi komoly amit ne tudnék vissza állítani, mert a legfontosabb az egér érzékenységet tudom fejből, ez egy CS:source-os megszokás, meg kényelmesebb hogy crtl-c crtl-v és máris a jól megszokott beállításaimat használhatom és nem kell egyenként a megszokott gombokra állítanim a dolgokat.

(#9085) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Épp olvastam az overwatch wikit, kicsit barangoltam. Épp a Talon terrorista csapat cikket néztem, majd megakadt a szemem a known member alatt. :DDD [link]

(#9086) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Engem már a quick play is kiéget, folymatosan masterek és grandmasterek közé rak be. Csak kicsit chillben akarok játszani, nem tryhardolni, hogy legyen egyáltalán valami esélyem...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#9087) saen


saen
veterán

PTR-t lekapcsolták, este jön a patch :C

(#9088) xPraetoriaNx válasza saen (#9087) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Whee :))

There is no war. Only the harvest.

(#9089) TBT


TBT
Topikgazda

Tracer megint új skint kap... Kajakra, kedvelem a kiscsajt, de minden eventnél skint kap. Widowmaker pedig csak nyáron kapott valamit, neki is gyárthatnának már valami újat. :(((

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9090) xPraetoriaNx válasza TBT (#9089) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Widowmaker (még?) nem LGBT karakter szóval nem kell folyamat a kedvére tenni, na. :U

There is no war. Only the harvest.

(#9091) TBT válasza xPraetoriaNx (#9090) üzenetére


TBT
Topikgazda

Nem hinném, hogy ez befolyásolna bármit is. :U

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9092) saen válasza xPraetoriaNx (#9090) üzenetére


saen
veterán

Widownak volt férje, talán nem LGBT, bár lelőtte, szóval ki tudja.

(#9093) TBT válasza saen (#9092) üzenetére


TBT
Topikgazda

Nem azért, mert utálja a pasikat. Mr. és Mrs. Smith klisé. Megbízás alapján iktatta ki és csak később derült ki, hogy a férje volt. So much fordulat és dráma. GG Blizzard

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#9094) brumi1024 válasza TBT (#9093) üzenetére


brumi1024
veterán

Álmában ölte meg, mert átprogramozta a Talon.

(#9095) Mister_X válasza brumi1024 (#9094) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gerardot ölte meg álmában, az alvó ügynök mást jelent :P

Tracer meg az Overwatch kabalafigurája (talán a legeredetibb karakter amúgy is), el kell fogadni, hogy nagyobb törődést kap.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9096) skitzoo válasza brumi1024 (#9094) üzenetére


skitzoo
senior tag

Te mikor vagy online mostanában?

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#9097) Joezyka válasza NyxNyxNyx (#9086) üzenetére


Joezyka
senior tag

qp-ben is kb olyan olyan skillű (SR-ü) emberekkel rak össze, mintha compoznál, annyi, hogy qp-ben nagyobb a szórás. Ez pont azért van így, hogy ne legyen kacsavadászat, hogy egy GM bemegy a silver meg bronzosok közé alázni és epéniszt mutogatni.
gondolkozz fordítva: elmész qp-zni, és berak téged 5 silver/bronz emberrel 1 csapatba, enemy meg master, gm. Te sem leszel tőle boldog. :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#9098) saen válasza Joezyka (#9097) üzenetére


saen
veterán

A gyakorlat mást mutat. Én arany vagyok, amióta gyakorolok Hanzoval, folyamatosan nézem a csapattársak rangját. A legtöbb az valóban arany, de már volt minden bronztól grandmasterig. Szóval a matchmaking itt nagyon nem olyan, mint comp-ban.

(#9099) Joezyka válasza saen (#9098) üzenetére


Joezyka
senior tag

azért is írtam, hogy nagyjából olyanokkal játszol, akik veled egy szinten vannak, és mint írtam azt is, hogy nagy a szórás. én is aranyba vagyok épp, de gyémántnál jobbal még nem találkoztam, és estek 80% aranyból van, mind az én csapatom, mind az enemy.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#9100) brumi1024 válasza Mister_X (#9095) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem volt egyértelmű az alany és a tárgy, de igen, tudom, Widow ölte meg a férjét, aki éppen aludt, mert a Talon átprogramozta. Annyi volt a lényege a mondandómnak, hogy az átprogramozás előtt Widow nem volt bérgyilkos, és nem egy véletlenszerű megbízása volt, hanem konkrét feladata, hogy ölje meg a férjét, amit egyébként nem tett volna meg, ha nem ejtik fogságba és nem kap egy kis refaktorálást az agya korábban.

(#9096) skitzoo: Hétvégén most nem voltam otthon, tegnap éjfélkor mentem fel egy kicsit, de a héten esténként már leszek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Overwatch 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.