Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1734) Z-Tom-ee válasza Z-Tom-ee (#1733) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Új fejlemény: ellenőriztem egy másik gépet, ugyanaz az Outlook Express verzió és ugyanaz az Internet Exp. verzió is. (olvastam valahol, hogy a "gyanús mellékleteket ne lehessen menteni se megnyitni" pipa, ha be van kapcsolva, akkor vírusirtótól, Windows-ból és IE-ből veszi a beállításokat, ezért ellenőriztem őket)
Mivel nem volt jobb ötletem, tegnap kikapcsoltam ezt az opciót. Ez után megjavultak a problémák, újraindítottam a gépet, teszteltem, minden rendben volt. Ma reggelre pedig megint meghülyült, ugyanúgy másolatot csinál az asztalra a megnyitott állományokról, ugyanúgy nem lehet menteni áthúzással a mellékleteket... Egyetlen dolog működik, eddig ha levelet írt a felhasználó, és áthúzással akart fájlt csatolni, az sem ment; ez az egy dolog tegnap óta is működik. Van valakinek bármi ötlete, hogy egyáltalán hol keressem a hibát? (Windows, Outlook, IE, vírusirtó, vagy valami teljesen más...) (még egy dolog: a vírusirtót az első alkalommal kikapcsoltam 10 percre, hátha, de nem oldotta meg a gondokat)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.