Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Fire/SOUL/CD válasza Breki (#1700) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Meg tudja valaki mondani, hogy az Outlook Express pontosan hová melyik könyvtárba menti a kapcsolat, postafiók beállításait ?"
Sehova, registryben tárolja, használd ezt ez kilistázza a szükséges infókat (néhány víruskergető kártevőnek azonosíthatja)

"t-home freemail pároshoz próbálom meg beállítani..."

POP: mail.freemail.hu
a POP3 kiszolgáló nem használ titkosított kapcsolatot, az alap 110-es port kell neki

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1702) Breki válasza Fire/SOUL/CD (#1701) üzenetére


Breki
veterán

Igen ezeket tudom köszi

próbáltam freemail.hu-val, mail.freemail.hu-val is

Bejelentkezés biztonságos jelszó hitelezés használatával nincs bekapcsolva, port 110
SSL is kiszedve

Már többször próbáltam egyszer csak vmitől jó lesz.....szval érdekelne, hogy hová menti ezeket

most például pop3.freemail.hu-t beírva lett hirtelen jó....... :Y :C

Ezt is ismerem egyébként
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1703) Fire/SOUL/CD válasza Breki (#1702) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"most például pop3.freemail.hu-t beírva lett hirtelen jó"
persze, mert kihúztad az SSL-t (995-ös POP3 port volt eddig, ami nem kellett)

Írtam, a registryben van tárolva az infó...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1704) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Olyan programot keresek, amivel közös hálózaton lévő gépek névjegyzékeit tudom szinkronban tartani. Jelenleg 2 gépről van szó, de valószínű lesz egy harmadik is. A fájl átmásolgatós módszer nem jó, mert egyik gépen sincs meg a teljes, illetve ennek folyamatosan működnie kellene. Ez lenne a legfontosabb.
Ha még esetleg a leveleket is szinkronban tudná tartani a program, az lenne az igazi, de az már kevésbé fontos. A bejövő leveleket megoldottam azzal, hogy a kiszolgálón marad 1 másolat, így minden gép le tudja tölteni, de az elküldött levelekkel ez már nem megjátszható sajnos.

Tudnátok ajánlani valamit? :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1705) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Hali!

1, XP újratelepítés előtt lementettem a dbx-eket, a wab-ot és kiexportáltam a fiókokat.
reinstall után visszatettem mindent, de
- a mappaszerkezet állapotát, mely szerint volt olyan mappám, ami ki volt nyitva, és voltak összecsukottak, hogyan lehet visszaállítani? (elég sok mappa van)
- az üzenetszabályok importálására, exportálására van lehetőség?

2, Arra van- e lehetőség, hogy ha Válaszra, vagy Továbbítra nyomok, ne tegye a tárgy elé automatikusan, hogy Re: vagy Fw:, és az üzenetet ne lássa el az Eredeti üzenet fejléccel?

Köszi!

(#1706) Tom19


Tom19
tag

Sziasztok!

Aegon-os ismerősöm vírust kapott Expressen, azóta nem indul el. Csak tölt, és szedi a memóriát a folyamatkezelőben.

Hogyan lehet a leveleket elmenteni? Nagyon sok olyan e-mail van amire szükség lenne még.
Hova tárolja őket a gépen?

Köszönöm!

(#1707) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!
Visszaolvastam, egy-két hasonló hibát írtak mások is, de nem pont ez volt, így csak megkérdezem én is az én verziómat.

Cégnél bent 2 gép van, winXP. Egyiken én dolgozom, másikon kolléganőm. Nekem Office 2003, neki Outlook Express. T-home internet. Nekem tökéletesen működik a program, de az Outlook Express mikor levelet küldünk azt írja ki hogy
"Az üzenet nem küldhető el mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet ... Recipient address rejected. Domain has no MXes.' ... "

A két gépen ugyan azok a beállítások!
A leveleket ettől függetlenül elküldi a program, de idegesítő mert a hibaablak mindig felugrik és nem tudjuk kinek ment el és kinek nem ment el tényleg. :F

Erre tud valaki valami okosságot? :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1708) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Hogy tudom a leveleimet exportálni OE-ből? Újrarakom a gépet, és a friss telepítés után importálnám őket...

(#1709) Apollo17hu válasza Apollo17hu (#1708) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Megtaláltam (fiókexportálás):

Eszközök / Fiókok... / Levelezés / Exportálás...

(#1710) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Outlook express-nél egy csomó spam e-mail cím kerül a címtárba és mindig törölgetni kell őket. Hogy tudom ezt kiírtani? Illetve mitől kerülnek oda?
Nod32 vírusírtó és Outpost tűzfal van fent.
Köszi!

(#1711) kraftxld válasza Dzsekó (#1710) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Használj rendes levelezőprogramot, az Outlook express halott...
De lehet gondolom spam szűrőt találni még hozzá ha keresgélsz, a tűzfal és a vírusirtó ezen nem segít.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1712) w.miki


w.miki
veterán

Outlook Express 6 tömörítette a leveleket.

Ennek köszönhetően az egyik (Beérkezett) mappámból eltűnt a 2011.02. utáni összes levél.

Hogyan lehetne visszaszerezni őket?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1713) Dzsekó válasza w.miki (#1712) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ilyet egyszer nekem is csinált, sztem semmit, én sem tudtam. Az eset után annyit csináltam, hogy beállítottam az OE-t, hogy 3 hónapig őrizze meg a postafiókomon a leveleket, de amit az OE-ben a kukából is törlök, azt törölje a postafiókomból is. + 3 havonta mentek levéladatbázist E-mail saver-el. És így ki tudom küszöbölni ezt a gondot, meg azt a gondot is, ha valami miatt meghal az XP úgy, hogy többet nem tudom elindítani (pl. vinyóhalál).

(#1714) w.miki


w.miki
veterán

köszi

végül sikerült visszaállítani ezek alapján:
http://www.windowskb.com/Uwe/Forum.aspx/ie55-outlook/1632/retrieving-lost-emails-after-compacting-outlook-express-v

http://answers.microsoft.com/hu-hu/office/forum/office_2003-outlook/outlook-express-t%C3%B6m%C3%B6r%C3%ADtett-levelek-hov%C3%A1-t%C5%B1nnek/54649544-1077-e011-8dfc-68b599b31bf5

visszahozva a BAK file-t

de most így az új levelek tűntek el, az azóta letöltöttek
A freemail serverén fent vannak, de nem tölti le az OE, biztos azt hiszi már megcsinálta
Hogyan lehetne letölteni az újabb leveleket?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1715) oltiff


oltiff
csendes tag

Sziasztok!

Elég gyakran használom az OE levelezőt. Eddig nem volt probléma, de most állandóan kéri a nevet és a jelszót, amit látszólag nem fogad el., és ezt írja ki:

Hiba történt a levelezési kiszolgálóra kapcsolódáskor. A jelszó visszautasítva. Fiók: 'mail.t-online.hu', Kiszolgáló: 'mail.t-online.hu', Protokoll: POP3, Kiszolgáló válasza: '-ERR internal server error', Port: 110, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 0x800CCC90, Hibaszám: 0x800CCC92

De levelet tudok küldeni, csak fogadni nem. A tárhely sincs tele.

Köszönöm a segítséget

(#1716) Imike2007


Imike2007
csendes tag

Sajnos az OE-ből nem tudok nyomtatni(másból igen) egyik telepített nyomtatóval sem. A levél fejlécét nyomtatja csak ki. Próbáltam, IE 8-nak sem nyomtatja ki a tartalmát. Ez kevésbé zavar, mert a Firefoxot használom.
Kérem segítségeteket.

(#1717) mkbla


mkbla
senior tag

Üdv mindenkinek!

Olyan problémám lenne, hogy a thunderbirdböl továbított leveleket az outlook express .eml formátumban jeleníti meg ,és 2-3 szor kell megnyitni a levelet, hogy lehetne azt megoldani, hogy egy az egybe továbbítsa ne .eml formátumba?

előre is kösz

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#1718) Kicker


Kicker
senior tag

ahoi

létezhet olyan eset, hogy az otulook expressből a tömörítés után eltűnik 4 hónapnyi elküldött email??? ma reggel lefutott, és eltűntek!!! lehet valami méretkorlát? most átnyomom az outlook 2007-be remélem ott előkerülnek...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1719) Imike2007


Imike2007
csendes tag

Sziasztok!
A felvetett problémát megoldottam.(OE nem nyomtat), mégpedíg úgy, hogy IE 8-at lecseréltem IE 7-re.

(#1720) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!Egyik napról a másikra megbolondult a outlook expressz nem engedi az elolvasott leveleket törölni.Hogyan tudnám mégis törölni a leveleket?OP egy xp-sp3
És létezik valamilyen free vagy fizetős program amellyel lelehet menteni a outlook expressz levelezést,hogy egy újra telepítés után helyre állítsam?

[ Szerkesztve ]

(#1721) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Esetleg valaki nem tudna 1720 válaszolni?
:R

(#1722) hzcs válasza qwertly (#1721) üzenetére


hzcs
senior tag

Elvileg a fájlt ha lemented, akkor simán visszamásolva működik a dolog. C:\documents and settings\neved\local settings\application data\identities, itt vannak a leveleid, kimásolod, újratelepíted a rendszert, majd ugyanide visszamásolod.

Kérdés: ha elérte a 2 gigát a beérkezett üzenetek fájl, milyen programmal lehet kiolvastatni a leveleket belőle? Amiket eddig találtam, azok nem kezelték le rendesen, vagy fizetősek voltak, jó lenne valami ingyenes :) köszi

(#1723) qwertly válasza hzcs (#1722) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszi a választ de nem a rendszert kell újra telepíteni hanem a outlook expressz zakkant meg,és nem engedte a elolvasott leveleket törölni.Sikerült egy linket szereznem amely egy angol oldalra mutatott de időm már nem volt elolvasni mert annyira nem is tudok angolul.Így egy nem elegánsabb módszert választottam felinstalláltam thunderbird és avval importáltan a leveleket a outlook expresszből.Így már működött a törlés az új levelezőben.

[ Szerkesztve ]

(#1724) w.miki


w.miki
veterán

Karakter kódolását lehet valahol állítani az OE-ben?
néhány levél ilyen formátumban jön meg:
Kedves Ismer=F5s=F6k, Tisztelt =C9rdekl=F5d=F5k!

Szeretettel k=FCld=F6m a t=E1j=E9koztat=F3t a k=F6vetkez=F5 csal=E1d=E1ll=
=EDt=E1s id=F5pontj=E1r=F3l.

Hogyan lehetne ezeket olvashatóra állítani?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1725) Zwiebel


Zwiebel
tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy néhány napja folyamatosan megjelenik egy hibaüzenet mely szerint az msimn.exe hibát észlelt ezért leáll. Tájékoztassam a Microsoft-ot a problémáról. Ez akkor történik mikor mepróbálom elindítani a Qutlook Expresst. Eddig semmi probléma nem volt vele. Egyik nap mikor benne voltam a programban, hirtelen feldobta ezt. Majd nem tudtam már behozni sem, mert mindig mikor indítanám, ez a hibajelenség jön elő. Próbáltam rendszervisszaállítást csinálni azonban a helyzet így sem lett jobb.

Tudtok valami megoldást a problémára? Ha igen, előre is köszönöm! :R

Egy új fogalmat szeretnék alkotni: ProG(r)a(m)mer

(#1726) qwertly válasza Zwiebel (#1725) üzenetére


qwertly
addikt

Ha nem gond használd a Thunderbird amikor feltelepíted importálja az outlook expess mappáit beállításait.Korszerűbb nála és testleszabható könnyen.De ugyan ezt megcsinálhatod a Windows Live Mail 2011 telepítésél is.Mind a 2 jobb mint az ősöreg outlook express.

(#1727) Shepard


Shepard
tag

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy még régebbi 6-os Outlook-ot használok és a rendszer egyik pillanatról másikra törölt pár adott időpontnál (március 1.) korábbi levelet. Utánanéztem interneten, azt írták, maximum 2Gb-nyi adatot képes rögzíteni (fájlonként / mappánként), aztán megáll a tudomány.
Az én beérkezett üzenetek mappám, vagy fájlom mérete 1,7 Gb-os nagyságú és már jó pár levelet átpakoltam külön fájlba / mappába, de az új levelek még olvasható formában mindig nem jelennek meg, csak zárójelben, hogy érkezett új. Valakinek valami ötlete? :F

[ Szerkesztve ]

(#1728) pimmi


pimmi
senior tag

Sziasztok

Tudtok arra megoldást, hogy outlook expressben az üzenetszabályokat hogyan lehet rávenni, hogy a kimenő méleken is automatikusan lefussanak. Tehát pl. egy adott címre menő emilek egy mappába kerüljenek.

Köszi

(#1729) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!

Outlook express nem engedi,hogy töröljem a leveleket amelyeket elolvastam vagy kapásból nem tűnik érdekesnek.Így ha kijelölöm,hogy törölje nem törli hiába jelöltem ki egyet vagy többet akkor sem csinálja meg.Esetleg valakinek ötlete ,hogy hol lehet a hiba?

(#1730) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Esetleg nincsen valakinek egy öltette 1729 erre gondomra?

(#1731) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Outlook Express belehet olyan szűrőt állítani,hogy egyes személyéktől jövő levél tartalom alapján szortírozza.Pl ha valamelyik ismerős unatkozik és körüzenetekkel vélt jópofa videókkal küldözget azt egy érdektelen nevű mappába tegye automatikusan.De ha dokumentumot küld azt ne tegye mert az érdekel.

(#1732) sasa311


sasa311
veterán

Sziasztok!

Van arra lehetőség az OE-ben, hogy MINDEN küldött levél automatikusan elmenjen másolatként vagy titkos másolatként egy másik mailcímre (függetlenül a címzettől)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1733) Z-Tom-ee


Z-Tom-ee
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék Outlook Express beállítások terén. Nemrég újra kellett raknom egy ismerős gépét, aki ezt a levelezőt használja. Az adatokat, beállításokat már sikerült visszaállítanom, de a finomhangolás - ahogy ilyenkor lenni szokott - még nem ért véget.
Az egyik tünet, hogy ha egy levél mellékletet tartalmaz, azt nem lehet "áthúzással" lementeni. Eddig az volt a rutin, hogy levelet megnyit, mellékletet egérrel áthúz vagy TC-be, vagy Intézőbe. Erre a műveletre most a TC "nincs meg a fájl" üzenetet dob ki, és az Intéző is valami hasonlót, de arra nem emlékszem pontosan. Kerestem megoldást, az egyik az volt, hogy a beállítások - biztonsági fülön kapcsoljam ki "a gyanús mellékleteket ne lehessen megnyitni, se menteni" opciót, de egyfelől egy másik gépen nincs kikapcsolva és működik a művelet, másfelől megnyitni meg lehet a mellékleteket. (levélből is) A mentés is megy fájl menüből.
A másik jelenség az, hogy melléklet megnyitása során létrehoz egy másolatot az asztalon az adott fájlból.
Tudja valaki, hogy ezek miért így működnek? (ugyanazt az XP SP3-at tettem vissza, ami eredetileg is a gépen volt, ezért gyanakszom beállítási problémára) Segíthet ezeken egy OE Service Pack?

Előre is köszönöm!

(#1734) Z-Tom-ee válasza Z-Tom-ee (#1733) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Új fejlemény: ellenőriztem egy másik gépet, ugyanaz az Outlook Express verzió és ugyanaz az Internet Exp. verzió is. (olvastam valahol, hogy a "gyanús mellékleteket ne lehessen menteni se megnyitni" pipa, ha be van kapcsolva, akkor vírusirtótól, Windows-ból és IE-ből veszi a beállításokat, ezért ellenőriztem őket)
Mivel nem volt jobb ötletem, tegnap kikapcsoltam ezt az opciót. Ez után megjavultak a problémák, újraindítottam a gépet, teszteltem, minden rendben volt. Ma reggelre pedig megint meghülyült, ugyanúgy másolatot csinál az asztalra a megnyitott állományokról, ugyanúgy nem lehet menteni áthúzással a mellékleteket... Egyetlen dolog működik, eddig ha levelet írt a felhasználó, és áthúzással akart fájlt csatolni, az sem ment; ez az egy dolog tegnap óta is működik. Van valakinek bármi ötlete, hogy egyáltalán hol keressem a hibát? (Windows, Outlook, IE, vírusirtó, vagy valami teljesen más...) (még egy dolog: a vírusirtót az első alkalommal kikapcsoltam 10 percre, hátha, de nem oldotta meg a gondokat)

(#1735) daniel2121


daniel2121
senior tag

T-online outlook megint nem működik, nem rég két napot állt a levelező rendszerük nagyon faxa...
Csak dolgozni nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#1736) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ismerős a munkahelyén kapott egy laptop-ot, és az asztali gépéről szeretné kimenteni a mailjait

annyi infom van, hogy archiváláskor azt mondja az outlook, hogy "túl nagy a mérete"

nem tudja valaki mi lehet ez?
kb 10 havi levelezés nem jött neki át a régi gépéről ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1737) redastaire


redastaire
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy outlookban hogyan lehet hivatalos fejlécet (címer, felirat) beilleszteni az új emailbe. Köszönöm a választ előre is!

(#1738) silver87


silver87
tag

Sziasztok!

Elszállt a gépem (windows xp, outlook expressz 6 volt rajta)

Kitudtam nyerni total commanderrel az application data mappát, de az identies mappám teljesen üres (rejtet fájlok nézése bekapcsolva, tudtommal ide tenné ha lenne mentés). De az "Application Data\Microsoft\Office" mappán belül vannak fájljaim (MSO1033.acl, MSO1038.acl meg még egyéb fájlok és egy legutóbbi mappa tele .lnk kiterjesztésű fájl-al)

Valahogy szeretném az eddigi emailjeimet és címjegyzékeimet visszanyerni. Lehetséges?

Segítséget előre is köszönöm.
Zsolt

(#1739) domokosraul


domokosraul
csendes tag

Sziasztok!

Azzal a problémával találkoztam, hogy az üzeneteket amit elolvastam berakta olvasatlanba ezt követően magától eltüntette az e-maileket 2013.04.04-ig valamint fogadni nem tudok mert nem mutatja őket a mappában de viszont ha rákattintok a frissítésre akkor mutatja h jött új üzenet. Azt észrevettem, hogy valamiféle mappa megjelenik ahova elpakolja a leveleket de olyan gyorsan történik, hogy elolvasni sem bírom de ezt a mappát még csak nem is látom a helyi-mappáknál. Kérlek, hogy ha valaki tud segíteni az tegye meg mert nem tudom normálisan végezni a munkámat :(

Előre is köszönöm!

(#1740) #83381760


#83381760
törölt tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném a következő ügyben:

A napokban újrahúztam a gépemet, előtte Win XP volt most WIN 7 32bit home premium.
Na most sikerült mindent lementenem kivéve a Outlook Express levelezéseimet.
A kérdésem az lenne hogy visszahozható-e valahogyan?

Üdv és előre megköszönöm ha segítetek.

(#1741) Fire/SOUL/CD válasza #83381760 (#1740) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha az "előtte Win XP volt most WIN 7 32bit home premium." úgy kell érteni, hogy az XP partíció formázva lett és oda is lett telepítve a W7, akkor igen kevés esély van a levelezés megmentésére. (Gondolom a levelezőszerver is úgy volt beállítva, hogy ne tartson meg egy másolatot sem ha email klienssel letöltöd...)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1742) grigo


grigo
őstag

Szép reggelt mindenkinek aki esetleg még Outlook Expresshez tévedne.
Olyan problémám van, hogy egy ismerőssel próbáljuk összehozni a céges levelezést. Most váltottak win7-re. És ott már nem lehetséges az Express használata. Viszont neki vagy 20 évnyi céges e-mail van dbx fájlokban amit valahogy be kellene tallózni egy e-mail kliensbe. Ez nem sikerül. Mert talán még az outlook engedné, ja az express is a gépen lenne meg az outlook is, de ugye az expresst már nem tudjuk felrakni sem. Ezért valami megoldás kellene rá.
Ha bárki akár kliens tippel akár a folyamat leírásával tudna segíteni az szuper lenne. Előre is köszönöm.
Ez a windows easy transfer működhet xp-ről win7-re?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#1743) w.miki


w.miki
veterán

Egyre több spam jön freemail-es címekre... :(
Hogyan lehetne letiltani ezeket?
Van Feladó letiltása opció, és akkor a Törölt levelek közé teszi, de azt minden címre egyesével ki kell adni.
Az Üzenetszabályzók, letiltott feladók listájában aztán lehet ezeket tovább szerkeszteni... sőt..
azt írja, hogy Domain-t is be lehet állítani, pl. emailhirlevel.com.

no... de az nem működik...
ettől függetlenül más névről érkező emailhirlevel.com-os leveleket simán bekajál az Outlook Express (
Hogyan lehetne ezeket a címeket kitiltani?

Freemailbe is van spamszűrő opció, de az még gagyibb... ott fel se ajánlja, hogy domain-t adjak meg...

Vagy ez máshova van eldugva? Tudja valaki?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1744) kelars


kelars
csendes tag

Sziasztok
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Naponta kapok több emailt csatolmánnyal, amiknek a tárgya többnyire ugyanaz (pl Proff213) de néha hozzá van írva valami (pl Proff213 Üdvözlet). A tárgy alapján tovább kell küldenem ezeket az emaileket a csatolmányával együtt bizonyos email címre és erre kéne egy script vagy valami, hogy automatikusan elküldje az emaileket a tárgyban lévő "kód" alapján. A szabályok sajnos nem segítenek. Próbáltam kutakodni a neten és megismerkedni a VBA-val de sikertelenül. Tud valaki megoldást erre? Nagyon sok időt tudnék spórolni ezzel.

Előre is köszi!

(#1745) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Elég jól kihalt a topic....
Hátha van valaki, aki tud segíteni. Outlook Express 6-ból szeretném a leveleket menteni, és outlook 2010-be áthelyezni.Van erre lehetőség?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1746) kraftxld válasza Ace Ventura (#1745) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Először 2003as outlookot telepits az át tudja venni az express beállításait majd a 2003at tudod frissíteni 2010re

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1747) Ace Ventura válasza kraftxld (#1746) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Csak ezzel egy baj van, hogy másik gépre tenném, és az új gépen már win7 lenne.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#1748) kraftxld válasza Ace Ventura (#1747) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szeretem mikor az ilyen lényegtelen részletek később derülnek ki :)
Forrásgépen a nirsoft féle mailpassview programmal kinyerni a fiókbeállításokat, majd frissítés Outlook 2003-ra.
Átmásolod a .pst-t az új gépre, a 2010-be berakod a .pst-t az adatfile-oknál és újra beállítod a fiókokat.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1749) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok! Lenne egy komolyabb problémám:
Adott egy melóhely, ahol a laptopokon outlook 2003-2007-2010-2013 verziók vegyesen vannak. A munkahelyen minden tökéletesen mükszik, viszont mikor a felhasználók hazaviszik a notebookokat otthon már csak a fogadás megy outlookból, a küldés nem. Van ötleted erre, hogy mi lehet a hiba?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1750) ficus10


ficus10
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem.Munkahelyi win xp outlook expressz.Január 1-től megváltozik a email elérhetőség.Ezt kellene tudatni a címjegyzékben szereplőkkel valahogy.De hogyan?

(#1751) Kommy


Kommy
veterán

Sziasztok!

Egy olyan gondom lenne, hogy egyik ismerős eddig 1 gépen használta csak a levelezést, de most lett egy másik eszköze (egy telefon) és az lenne a gond, hogy pop3 van neki beállítva a gépen outlook express-ben és emiatt az összes levele a gépen van, és ha megnézi akkor ugye eltűnnek a levelek a telefonról is (ott imap-ra van állítva).

A kérdés annyi lenne, hogy hogyan tudnám megoldani azt, hogy a levelek megmaradjanak , de a pop3-at átvarázsoljam imap-ra.

Átállítani nem tudtam simán, így az lett volna gondolatom, hogy valahogy kiexportálni csak az e-maileket (gondolom nem megoldható, mivel egész fiókot exportálna) és beimportálni utána az imap-ba.
Vagy pedig valahogy visszatölteni a szerverre a leveleket.

Valakinek valami ötlet?

(#1752) tobias40


tobias40
veterán

Hi!

Szeretném a céges gépemről Outlook 2003-ból az összes beérkező levelem a gmail fiókomra átirányítani,átmásolni úgy hogy a levelek a céges levelezésekben is megmaradjonak!
Olvastam hogy szabályokat kell beállítani de nem találom(az outlookban) azt hogy hol írom be az én gmail fiókomat! :W
Tehát nem csak a címjegyzékben megadottak leveleit akarom átírányítani hanem az összeset!(ami az ügyfelektől,barátoktól is jön)

Ha lehet akkor részletesen írjátok le hogy a szabályoknál mit pipáljak ki!

Köszi előre is!! :R

Üdv!

(#1753) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák van egy kis bajom. Túlment a 2GB-on az Inbox-om és most semmit sem jelenít meg. Ez alapján próbáltam fixálni a dolgot, be is húzott először sok sok levelet. Majd egyből exportáltam is Outlook 2007-be. Néztem is hogy ~7000 levelet átrak, de mikor végzett alig van pár száz levél, ami átkerült. Próbáltam a fixálást még egyszer, de semmi levelet nem jelenít meg. :F

(#1754) Kiskutyák


Kiskutyák
aktív tag

Sziasztok!

Ebben tudna nekem valaki segíteni?

[link]

Köszi előre is!

:R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#1755) Kiskutyák válasza Kiskutyák (#1754) üzenetére


Kiskutyák
aktív tag

[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#1756) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

Outlook Express 6 levélpapír kezelésével van gondom....próbáltam már mindenféle leírás alapján, de egyelőre nem sikerül összehozni egy normális kinézetű levélpapírt.

most én vagyok hülye vagy ez direkt törli ki az összes tartalmat, amit én beállítok? tehát csak akkor van nyoma, hogy egyáltalán csináltam valamit, ha beteszek egy logot....

amit szeretnék: előre megszerkesztett HTML kódot használni, amiben gyakorlatilag egy táblázat van és egy logó, illetve egy aláírás.

próbálkoztam már:
- levélpapír varázsló - ekkor sikerült egy logot varázsolni a papírra, meg a margókkal is állított valamit, ami persze éles levélnél tökre nem úgy nézett ki, mint a villámnézeten mutatta...

- létrehozott levélpapír tartalmát felülírni az előre megírt HTML kóddal, majd ezt megnyitni - eredmény: tök üres lap...

- kizárólag a levél szerkesztő felületével létrehozott formalevél mentése levélpapírként - ekkor rinyál, hogy nem állítottam be háttérképet és így valószínűleg üresen lesz elmentve... WTF???? :W

én vagyok béna vagy ez az outlook express tényleg ennyire semmire se való? (outlookot használtam eddig másik helyen)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1757) puma72


puma72
tag

Sziasztok
Eredeti office 2013 pro plust használok 2 mail cím van beállítva viszont a személyek ( Névjegyalbum) üres.
Hogy tudom a névjegyeket betenni?

[ Szerkesztve ]

Számom +36205747193

(#1758) hossszú


hossszú
őstag

Melyik levelező programot ajánljátok az Outlook Express utódjaként. A régi levelezéseimet szeretnem használni az új programban is, az op. rendszer 64 bites 8.1.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#1759) kraftxld válasza hossszú (#1758) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A beépített posta cucc? [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1760) Tomi_78


Tomi_78
tag

Sziasztok!
Tud valaki segíteni a következő probléma megoldásában?
Kis intézményünkben Outlook Expresst (OE) is használunk (a Mozilla Thunderbird mellett), és az a gond vele, hogy látszólag teljesen önhatalmúlag, de van, ami bejövő leveleket beenged és van, amiket nem. Sőt, a levélküldésnél is gondok vannak néha, mert van, amikor nem éri el a szervert - legalábbis a szakértők azt írták nekem egy másik témában, hogy ez ilyenkor történik.
Windows 10 op. rendszer van a gépen, meg Panda Dome antivírus szoftver is, ha ez érdekes valamiért.
Tehát van valami beállítási lehetősége az OE-nek valahol, amiben le lehet ellenőrizni a levél küldési és fogadási folyamatot, vagy valami hasonló?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.