Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) randras_83 válasza Pug (#1250) üzenetére


randras_83
addikt

imádom amikor a szakik a saját kardjukba dőlnek ;] ezt nem tudtam kihagyni.
a dhl oldalán nem csak trakcing számra tudsz keresni, hanem a rendelési azonosító alapján is megtalálja a rendszer, ha már náluk van a cucc - bár ezt mint logisztikai szakértő biztosan tudod.

Segítek picit

* Shipper´s Reference - ide írd be a rendelésed számát
* Date range for shipment - From - értelem szerűen
* Date range for shipment - To - értelem szerűen
Account Number - marad üresen
Shipment Destination - Hungary

És most arrogáns és fölényeskedő voltam. :P ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#1252) Pug válasza randras_83 (#1251) üzenetére


Pug
veterán

Miután megírtad ezt a kedves hsz-t, persze tisztán csak segítő szándékkal, ugye... ;]
(mellesleg szerinted péntek óta egészen máig nem check-oltam shipper's reference alapján? :DDD
Azt már ugye ne is említsük, hogy sok esetben a shipper's reference nem a direct order number, de ez már ne is zavarjon ;) )

Segítek én is egy kicsit, ha már az értő olvasás részedről annyira nem jött össze:

Support-nál rákérdeztem, erre a válasz, annyit lát, hogy a dispatch completed, valóban shipped out és, hogy nem DHL fogja vinni, de azt nem tudja megmondani, hogy melyik freight forwarder company...

:U

[ Szerkesztve ]

(#1253) randras_83 válasza Pug (#1252) üzenetére


randras_83
addikt

Óóóó touché. :C :R érzem én hogy barátok leszünk
My bad... Igazad van, bár talán egyszer olvastam itt valahol hogy nem a DHL vitte.

Ezt az amikor azt hiszed, hogy mi van és kiderül hogy mégsem :)
Majd azért írd meg hogy ki hozta a cuccot.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#1254) Pug válasza randras_83 (#1253) üzenetére


Pug
veterán

Bárki benézhet bármit, megesik... :R

Csak érkezzen már meg, persze attól, hogy nem a jó öreg Drop it Hide it Lose it hozza ki, még mindig nem biztos, hogy egy darabban fog ideérni. :DDD

(#1255) randras_83 válasza Pug (#1254) üzenetére


randras_83
addikt

Azért csak egyben lesz elég jó kis légpárnás cuccban csomagolják, mondjuk ha átmegy rajta egy kamion az tuti nem segít. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#1256) StarDeLuxe válasza randras_83 (#1255) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Nekem nem légpárnás cuccban jött, egy karton dobozban volt, bubis zacskóban. Nem volt megsérülve, rendben volt.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#1257) Boli77


Boli77
tag

Az én mobilom pénteken jött de hosszú légpárnás csomagban. Ha le is ejtették volna sem lett volna baja .:-D . Semmi enyhe doboz sérülés sem volt. :-D

(#1258) Ubi


Ubi
tag

Nekem mindkét telefon nagyon komoly bubis csomagban volt. Semmi baja nem volt, de nem is lehetett volna a csomagolásból adódóan.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1259) StarDeLuxe


StarDeLuxe
tag

Érdekes. Én is láttam unboxing videót, és ott is abban volt. Mikor az enyémet csomagolták biztos elfogyott :) Egy elég vastag, teljesen passzentos dobozba volt beletéve a fehér - piros doboz. És 4 nap alatt itt volt.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#1260) randras_83 válasza StarDeLuxe (#1259) üzenetére


randras_83
addikt

Mindegy miben kapjuk, a lényeg, hogy vigyáznak rá, csak Pug pánikban van. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#1261) taki4 válasza randras_83 (#1260) üzenetére


taki4
újonc

Pub védelmére kelnék kicsit, mert én is parázok :)

Nálam is ugyanaz van, pénteken jött email, SMS azóta sem.
Supportnak csak most írtam, de félek a válasz hasonló lesz.

A mai világban elszokott attól a nagyközönség, hogy tulajdonképpen nincs válasz a kérdésére, ami nem esik jól 4 hét várakozás után. :F

@Pub
Ha van infód arról ki szállítja, akkor ne tartsd magadban. :))
Valószínűleg az enyém is ott a te telód mellett valahol...

Ha valamit tudok akkor írok én is.

köszi

taki

(#1262) taki4 válasza taki4 (#1261) üzenetére


taki4
újonc

Hello Pub (és esetleg aki még hasonló helyzetben van)!

Nekem szerencsém volt és kaptam használható infót a supporttól.
UPS hozza nekem a telót (és gondolom még pár emberkének ebben az adagban).
Elküldték nekem a 25 karakteres csomag azonosítót és láss csodát UPS oldalán látszik a cucc.

Most éppen Berlinben csücsül a csomag.

Annyit találtam, hogy van itteni telszám, amit lehet hívni hétfőn és dumálni velük.

Szerintem írj rá a ONEPLUS supportra megint, mert az ciki ha tényleg nem tudják merre jár a telefonod.
Ja, és márpedig meg tudják mondani mi a csomag azonosítója.

UPS magyar infok itt:
https://www.ups.com/content/hu/en/contact/index.html?

taki

(#1263) jaysee13 válasza randras_83 (#1260) üzenetére


jaysee13
tag

Nekem anno légpárnásban jött, mégis meg volt nyomódva a doboz sarka.

[ Szerkesztve ]

(#1264) Scooter74 válasza jaysee13 (#1263) üzenetére


Scooter74
őstag

Nekem is az egyik sarkán van egy kis benyomódás.
Nem tudom, hogy hogyan sérült meg.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#1265) Pug válasza taki4 (#1262) üzenetére


Pug
veterán

Köszi szépen az infot.
Örülök, hogy nálad már van érdemi update.
Sajnos nekem annyit tudott mondani továbbra is a support, hogy nem tudnak semmilyen információt azon kívül, hogy pénteken elvileg elindult a csomagom.
Arra kértek, hogy 24 óra múlva keressem meg újra őket és akkor talánvlesz update..... :U

(#1266) Pug válasza Pug (#1265) üzenetére


Pug
veterán

Kezd most már átmenni komédiába a dolog, péntek óta ennyit tud megosztani velem a cég a shipment-emről:

(ez a mai)

Kashaila said:

Thank you so much for waiting. Upon checking, your order status has been completed and dispatched from our warehouse and for the tracking information, it has not yet appeared on our end. However you can try to contact us again after 24 hours for the tracking information. Apoligize us for the delay of the details. We rest assured to generate it soon/

10:16:06 AM

[ Szerkesztve ]

(#1267) meszike91


meszike91
senior tag

Nekem is megjött a telefon. Elsőre nagyon jónak tűnik.

A doboz sarka viszont nálam is behorpadt. Úgy látszik nem kímélték a csomagot.

du, du hast, du hast mich

(#1268) Pug válasza Pug (#1266) üzenetére


Pug
veterán

Telefonálás és ticket nyitás után a second line elküldött egy TR#-t.
Company-t nem említett az e-mail, de formátum alapján egyértelmű volt, hogy UPS.

UPS oldalán:

The shipping address provided may be incorrect or incomplete. Please provide the correct shipping address by selecting the Correct My Address button below.

Felhívtam őket, egyeztettük a címet, a futár szerint hibás cím a jó cím, de semmi baj :DDD

Viszont UPS felé a telefonszámom persze nem lett továbbítva, így a futár nem is próbált meg elérni (SMS-t még mindig nem kaptam, senkitől... :DDD ).

Holnap elvileg 11 után hozzák.....

A többit inkább már nem is kommentálnám...

[ Szerkesztve ]

(#1269) PistiSan válasza Pug (#1268) üzenetére


PistiSan
addikt

Lehet mégiscsak a DPD volt a jó.

(#1270) xenom0rph válasza PistiSan (#1269) üzenetére


xenom0rph
őstag

Váltottak DHL-ről?

halahala

(#1271) Pug válasza xenom0rph (#1270) üzenetére


Pug
veterán

Hát van náluk egy kisebb zavar az erőben, röviden leírom időrendben én milyen infokat kaptam a shipment-emről (vagy inkább, milyen infokat nem :DDD ) :

- Péntek e-mail: order shipped out
- Péntek Live chat: nem tudják a tracking#-t, nem tudják, hogy ki lesz a freight forwarder, de biztos, hogy nem a DHL

- Szombat Live chat: nem tudnak továbbra se semmit.
- Vasárnap Live chat: a freight forwarder mégis a DHL, de TR#-t továbbra sem tudnak
- Hétfő Live chat: mégsem tudnak semmit se, nem tudják, hogy ki hozza a csomagot
- Hétfő Second line support ticket alapján: küldött egy TR#-t e-mailben, a freight forwarder-t nem tűntette fel, de a formátumból egyértelmű volt, hogy UPS.

Minden a legnagyobb rendben ;]

[ Szerkesztve ]

(#1272) ChrisDzsi95 válasza Pug (#1271) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Nekem elvileg ma kéne feladniuk a csomagot, de meg emailt sem kaptam, oneplus oldalan is processing van csak.... Remelem a heten megjon...

(#1273) PistiSan válasza ChrisDzsi95 (#1272) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem holnap kellene feladniuk, de ugyan így vagyok mint te, remélem egyszerre adják fel az enyémmel a tiédet is, ha még ma fel lesz adva, akkor talán pénteken már itt is lesz, de amilyen szerencsés szoktam lenni, biztos át fog csúszni a jövőhétre a kiszállítás.

(#1270) xenom0rph
DHL-re gondoltam, csak a kavarodások között eltévedtem már én is.

(#1274) ChrisDzsi95 válasza PistiSan (#1273) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

En is felek hogy jovo hetre csuszik, mar alig tudok megnyugodni hogy ide erjen, eletem leghosszabb egy honapja volt :DDD

(#1275) Pug válasza ChrisDzsi95 (#1274) üzenetére


Pug
veterán

Szerintem már a héten megkapjátok, az enyém ma hajnalban már az országban volt.

(#1276) ChrisDzsi95 válasza Pug (#1275) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Ugy legyen :))

(#1277) ChrisDzsi95 válasza ChrisDzsi95 (#1276) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Yessss, most jott az email hogy fel lett adva a csomag, boldogsag van :DD

(#1278) PistiSan válasza ChrisDzsi95 (#1277) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem még semmi.... Biztos holnap lesz feladva.

(#1279) PistiSan válasza ChrisDzsi95 (#1277) üzenetére


PistiSan
addikt

Majd írd meg, hogy ki hozza meg mikor!

[ Szerkesztve ]

(#1280) ChrisDzsi95 válasza PistiSan (#1279) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Okes, egyelore en sem kaptam SMS-t, lehet nekem is lesz egy korom a supportal a tracking numberert :)

(#1281) flegga92 válasza Pug (#1268) üzenetére


flegga92
senior tag

A UPS-szel csak rossz tapasztalatom van. Céghez szoktam rendelni szinte mindent, és elég hülyén lehet bejönni, ahova a GPS visz csak gyalog lehet bemenni, egy házszámozás nélküli utcából lehet bejönni. Na a kedves UPS-es kollégák azok csesznek telefonálni vagy ismeretlen címet beadnak, vagy odaadják bárkinek a csomagot. Eddig szerencsém volt, mert utólag mindig meglett, de a telefonnal nem szeretnék így befürdeni.

(#1282) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Megint "Out of stock"... Lehet hetekig várni, hogy ismét szállítsanak? :F

(#1283) flegga92 válasza gilfoyle (#1282) üzenetére


flegga92
senior tag

Örülök neki... Szerdán rendeltem volna...

(#1284) PistiSan válasza flegga92 (#1283) üzenetére


PistiSan
addikt

A szállítást 15 napra írták már pár napja, lehet sokan felbuzdulva rendelek is, és elfogyott a készlet.
Vagy már a beharangozott utódot kezdik gyártani?
Nekem holnap kellene feladniuk a 4 hete rendelt és kifizetett telefonom, remélem a régi rendelők azért megkapják a telefonokat.
Lehet már szerdán lesz megint készleten.

(#1285) ChrisDzsi95 válasza Pug (#1271) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Na én is chateltem egyet, ugyanez volt a helyzet, nem látja még a rendszerük, és hogy keressem fel őket 24 óra múlva.. :W

(#1286) Pug válasza ChrisDzsi95 (#1285) üzenetére


Pug
veterán

Nyugi, nekem a 24 óra az összesen több, mint 72 óra lett... ;]

(#1287) randras_83 válasza Pug (#1268) üzenetére


randras_83
addikt

Na mostmár én izgulok, hogy egyben legyen...ezt a kavarást :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#1288) PistiSan válasza flegga92 (#1283) üzenetére


PistiSan
addikt

Megint lehet rendelni a Shopból a szürke verziót, a szerda nyerő lesz :)

(#1289) flegga92 válasza PistiSan (#1288) üzenetére


flegga92
senior tag

Köszönöm! Remélem nem fogy el, míg megjön a fizu :DDD

(#1290) Pug válasza randras_83 (#1287) üzenetére


Pug
veterán

Na csak-csak megérkezett :C

A készülék sértetlen (mondjuk a gyári fólia szarul van felhelyezve rá.... :((( )
Plusz a gyári tok hibás... :((

(#1291) ChrisDzsi95 válasza Pug (#1290) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Az szep. Azert gratula hozza :C

En ma is cseteltem a supportal tracking numberert, ma azt mondtak majd emailben fogjak kuldeni, de szerintem addigra mar a csomagot is megkapom :DDD

(#1292) xenom0rph válasza Pug (#1290) üzenetére


xenom0rph
őstag

Melyik tok és mi a baja?

halahala

(#1293) PistiSan


PistiSan
addikt

Ma délelőtt kaptam emailt az oneplus-tól, kora délután meg a dhl-től sms-t, csütörtökön hozzák a telefont!
Nem semmi!
Nem kértem rá semmi extra szállítási opciót pedig.

Shipping Method:
PriorityESU

(#1294) Pug válasza xenom0rph (#1292) üzenetére


Pug
veterán

Rose wood, a felso hajlitasnal le van kopva a festek. Nem nagy dolog, csak bosszanto.... :B

(#1295) xenom0rph válasza Pug (#1294) üzenetére


xenom0rph
őstag

Azért kérdem, dettó ugyanez van nálam is, csak a kamera melletti részén, másik topikba linkeltem, support nem kezdett vele semmit. Megszoktam.

halahala

(#1296) ChrisDzsi95 válasza ChrisDzsi95 (#1291) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Engem nagy meglepetés ért. Tegnap kaptam emailt, hogy feladták a csomagot, erre ma 3-kor váratlanul csengetett a futár vele :C Pedig standard szállítással kértem, úgyhogy piros pont a gyorsaságért :))

(#1297) PistiSan válasza ChrisDzsi95 (#1296) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem ma jött az email, és csütörtökre ígérik a szállítást, sms-t is kaptam.
Ezek szerint te semmit nem kaptál, "csak" egy telefont másnak.
Nem semmi milyen gyorsan megjött, ha már látom hogy kiszállítás alatt lesz, érdeklődök majd a futártól a pontos kiszállításról, bár ha minden igaz akkor még aznap küldik, hogy kb mikor hozzák.

(#1298) ChrisDzsi95 válasza PistiSan (#1297) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Én csak egy emailt kaptam tegnap, azóta küzködtem egy tracking numberért, dehát nem kaptam. UPS hozta egyébként.

(#1299) PistiSan válasza ChrisDzsi95 (#1298) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem a DHL hozza, lehet rövid idő alatt sok ticketet nyitottak az UPS re, és vissza tértek a megszokott módra.

(#1300) PistiSan


PistiSan
addikt

Ma jön a nap végéig a DHL-től a telefonom.
Mivel csak 4 után leszünk otthon, de van aki átvegye 2 utcával arrébb, ezért felhívtam a DHL-t, hogy adjanak már egy közvetlen számot a futárhoz, hogy tudjak érdeklődni a pontos kiszállításról.

Erre azt mondták, hogy nincs közvetlen hívható számuk, ezért nem tudnak ilyet megadni, kérdeztem hogy telefonál e akkor a futár érkezés előtt, amire azt a választ kaptam, hogy nem tudnak telefonszámot adni, de ha most megadok egy nevet és egy telefonszámot, akkor továbbítják a futár felé, és fel fog majd hívni.
A szám amiről keresni fog, nem lesz vissza hívható, tehát akkor kell megmondani majd neki, hogy hová viheti a csomagot.
Sikerült úgy megbeszélnem a szomszédsággal, hogy ha 4 előtt jön a futár akkor ők veszik át, ha 4 után meg mi.

Számomra nagyon furcsa, hogy nem lehet közvetlenül a futárral beszélni, máshol 1-3 órán belül megadják az érkezést, és még telefonálni is szoktak.
Végül is mindegy, a lényeg hogy megkapjam ma a várva várt 1+3 mat :).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.