Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Minden, ami OnePlus, és nem szakmai. Szakmai kérdésekkel fáradjatok ebbe a topikba.

***

(#2) kalm.gabor


kalm.gabor
tag

Nekem mán megjött a telefon és nektek? ;]

(#3) Rick4 válasza ollie (#1) üzenetére


Rick4
félisten

Naszóval:

Tényleg érdekel a véleményetek, kíváncsi vagyok, szerintetek mitől lesz szakmai topic az, ahol a hozzászólások 75%-a arról szól, hogy nem jön a telefon 4 hétig. Értem, hogy beletartozik, csak azt kellene észrevenni, hogy az arányok mennyire tolódtak el ebbe az irányba. Ha a topicgazda nem tesz semmit annak érdekében, hogy a szakmai topic szakmai topic maradjon, és engedi a már előrébb tartó felhasználókat ebben a zűrzavarban forgolódni, akkor bizony rosszul csinálja. Pont úgy, ahogy egy 5.-es iskolást különösebb indok nélkül beültetnek a másodikosok közé, és tetszik vagy sem, most akkor vagy újra tanul olvasni, vagy unja egész nap magát, de az mindenképp egy oltári baklövés a tanár részéről, mert az ott töltött idő 99%-a elvesztegetett idő. Én eddig sem azt írtam, hogy ne kérdezzen, de kérdezzen, csak ugye van egy összefoglaló, ami kezelhető, és a sűrűn felmerülő kérdésekre oda egyszerű válaszok beilleszthetők. Ha eddig a romok, tokok voltak sűrűn előfordulók, és az ott van, akkor talán 5 percnyi munkával aktualizálni kellene az első hozzászólást, az újoncokat oda irányítani, és nem hagyni 75%-ban ilyen kérdéseket feltenni. Gondoljatok csak bele. Idejön valaki, 2 napig keresgél több ezer hozzászólás között, vagy újra kérdezi azt, amit előtte már 300-an megkérdeztek, vagy nem de az esély az utóbbira lesz nagyobb. Az biztos, hogy ennyi között nem találja meg, ezzel ismét gyarapítva a kérdezgetők számát, aztán talán a 3. napon megrendeli a készüléket, egy hét múlva tulajdonos, és utána ő néz, hogy még mindig csak a megrendelés, még mindig csak a dhl, még mindig csak a mikor érkezés a téma.

A topicgazdának kicsit összetettebb feladatai vannak, mint egy csúnyaszó- radírnak, komplexen gondolkodva, logikusan formázva a topicot gyakorlatilag észrevétlenül elérhető az, hogy akár 2000 hozzászólással kevesebb lehetne itt, és lehetne szakmai topicnak nevezni.

Neked megjött? Mutasd már a DHL trackingedet, a hátlapodat, a fóliádat, meg hogy mennyit merül egy éjszaka? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Ezt redditen olvastam:
"I rooted my oneplus 3 and I got oneplus one" :C
A lényeg, hogy négyzetgyök(1+3) = 1+1

[ Szerkesztve ]

(#5) silvergod


silvergod
őstag

nem lehetne konkrétan oneplus3 tulajok off topikja a neve ? szerintem jobb lenne...
de a másik akkor most csak a SOT miatt lesz? mert szakmailag miért merül ugye? :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#6) kalm.gabor válasza silvergod (#5) üzenetére


kalm.gabor
tag

Igazából pont azok nem fogják ezt használni akiknek kéne, mondjuk én is igencsak offoltam az elmúlt időben. :U Sebaj, majd lehet keresztbe hivatkozni a két topik között. #eredeti Pistike1010101 ;]

(#7) randras_83 válasza kalm.gabor (#2) üzenetére


randras_83
addikt

kh*csög ;] :DDD :DDD
A One már rég

(#3) Rick4: emlékeim szerint anno a One topicjában is ez ment: kéne meghívó, akkor hogy rendeljem Ausztriába csomagtovábbítással, mér nem jön még meg, meg ilyenek. Kb minden topicban ez megy, ahol rendeled a motyót, ami valahol érthető is, hiszen mindenki akarja a sajátját egyből, főleg úgy, hogy korábban max egy hét alatt megjött. Nyilván nem kimondottan szakmai a téma, de kapcsolódik. Abban mondjuk igazad van hogy ha sok ilyen hsz van, akkor az embernek elmegy a kedve az olvasástól. Egyébként én a sok SOT-os hsz-t sem bírom, meg anno a nagy antutuzás is kiborított, de ez mindig lecseng pár hónap alatt. A nexus topicban mindig az OTA-ment, szóval lényeg, hogy mindenhol megvannak a nem kimondottan szakmai hsz generátor témák.

Mondjuk én pont nem veszem magamra egyik negatív kritikát sem, sőt nekem jól jön, hogy nem egyből küldik, így ha asszony nagyon kiakad még vissza is mondhatom, bár nem fogom ;] ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#8) kalm.gabor válasza randras_83 (#7) üzenetére


kalm.gabor
tag

Ne kamuzz, akkor még nem is szállítottak Mo-ra. ;]
(#4) Nagytoll: Ha ilyeneket csinálsz nyitunk neked egy Off Off topikot. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) silvergod válasza kalm.gabor (#6) üzenetére


silvergod
őstag

ez jobban fog pörögni ha rájön mindenki hogy itt mehet minden
DHL,szállítás,rendeljem vagy ne? megérkezett? nem??? miért 4 hét? na neeee? :D
bambusz kevlár titán tok hátlap bumper zokni fólia tempered glass fólia stb....
#buzioneplusvelemnemb*sztokkinemvárok4hetetveszekegymásikcsúcstelefontennyiértazonnaldenmkapsz!dehogynem!majdbeíromidefigyeldmeg :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#10) randras_83 válasza kalm.gabor (#8) üzenetére


randras_83
addikt

Azt mondjuk nem is újonnan vettem, hanem innen a fórumról az egyik kollégától. Megjegyzem anya használja, nagy elégedettséggel N5 után.

Ja kis sikertörténet magyar posta, simán elküldte az OP3 sandstone tokom Szigetmonostorra Budakalász helyett, még jó hogy van cimbi a postánál.

(#9) silvergod: amúgy simán megéri várni akár 4 hetet is, nem nagyon van olyan konkurenciája a telefonnak ár/érték arányban jelenleg a piacon.

Amúgy meg Ollienak kellett volna hamarabb rendet raknia, kioszt néhány pofont oszt jónapot! ;] ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#11) sutszi


sutszi
veterán

sub.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#12) kalm.gabor válasza silvergod (#9) üzenetére


kalm.gabor
tag

Hát igen nem túl valószínű, hogy aki eddig lusta volt keresni/visszatekerni/elfogadnihogyszarvanonepluséknál az majd átfárad egy másik topikba. :U
Amúgy kihagytad hogy bééhúsz meg akkor most kell-e áfát fizetni.
(#10) randras_83: Jah egyik ismerősömnek még én rendeltem meg anno, mai napig menő az a szar. :K

[ Szerkesztve ]

(#13) Rick4 válasza randras_83 (#7) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, oké, csak azt is látja mindenki, hogy ez megy, és nem más... A topic egy helyben topog, ez senkinek se jó, az új infó 1 db hozzászólás a 100 db unalomig ismételt hozzászólás mellett. Tenni ellene nem tudok, csak megosztottam másokkal is, hogy hogy látom.

És csak azért is offban off. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#14) randras_83 válasza Rick4 (#13) üzenetére


randras_83
addikt

de ha off-ban offolsz, akkor az már ON ;] ;]

(#12) kalm.gabor: én használtam egy darabig, csak aztán anya ripityára törte az N5 kijelzőjét, így megkapta, abban meg cseréltem akksit meg lcd-t és eladtam.

Van egy érdekes sztorim, a volt főnököm rendelt OP3-at és azt mesélte, hogy olyan volt mintha nem új telefont kapott volna, nem volt rajta fólia, ujjlenyomatos volt, hiányzott a töltőfej. Visszaküldte az egészet és most grátisz kapott egy ingyen tokot a Oneplus-tól. Annyira azért nem szar az a support. Mondjuk ha ez az ON ba írom, akkor most indulna a "lehet, hogy nem is újat kapok" lavina... ;] ;]

(#16) kalm.gabor : milyen TG-t vegyek ami pont 1mm-rel nem lóg le a 2,5D kijelzőről? ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#15) silvergod válasza Rick4 (#13) üzenetére


silvergod
őstag

de hogy milyen hosszú a kábel azt nem mondtad meg még.(igaz közben törölték).. :D :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#16) kalm.gabor válasza randras_83 (#14) üzenetére


kalm.gabor
tag

Ezért kell rá megfelelő tok és TG!! Szóval kérdezd meg mit ajánlunk rá, de iziben!

(#17) kalm.gabor


kalm.gabor
tag

Dupla post és cicás gif MUHAHA Cica :3

(#18) randras_83 válasza kalm.gabor (#17) üzenetére


randras_83
addikt

Ezt a Nexus OFF-ban ku*vulásnak hívjuk ;] ;] ;]

Mikor fog változni a "Pending Shipment" státuszom???? :DDD :DDD ;]

Amúgy ezek a random merüléses posztok is kiakasztanak. Meg kéne nézni teljesen szűz rendszerrel, hogy mit csinál, mert amint feltelepít valaki valami nem gyár appot már jöhetnek a gondok is. Pl nekem az N5 és az OPO is csinál olyat, hogy beragad valami és ébren van a telefon, reboot segít, de anyának így is megvan a 3h+ SOT egy nap

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19) kalm.gabor válasza randras_83 (#18) üzenetére


kalm.gabor
tag

Dehát itt most szabad rosszalkodni :))
Nem tudom, majd nézegesd sűrűn, úgy tudom miután 100szor megkérdezed egyből csenget a DHL futár.
Nekem is volt vele gondom, hogy ébren maradt és tuti nem app miatt mert egyszer csak jó lett (azt hittem hülye vagyok, de mások is írták hogy magától rendbejött)

[ Szerkesztve ]

(#20) randras_83 válasza kalm.gabor (#19) üzenetére


randras_83
addikt

Kéne valaki aki nézegeti helyettem és szól, mondjuk naponta 8x akkor is ha nincs változás. Vagy beállítom az oldalfigyelést mint anno a nexus image-ek esetén, ha változás van csipogjon

https://www.flickr.com/randras83/

(#21) kalm.gabor válasza randras_83 (#20) üzenetére


kalm.gabor
tag

Majd húzom a strigulákat és összesítjük naponta/hetente.

(#22) t181 válasza randras_83 (#20) üzenetére


t181
senior tag

Ha találsz ilyen embert, szólj, mert mióta megrendeltem a telót, a napjaim a oneplus.net nézegetése köré épülnek. :O

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#23) silvergod válasza t181 (#22) üzenetére


silvergod
őstag

én is csináltam naponta többször...felesleges...ahogy írták is majd ha a DHL smst küld na akkor már izgulhatunk :D
addig meg ez a 4 hét biztos 4 hét lesz, ha nem akkor örülünk.
én legközelebb aug 26.án nézek rá akkor adják fel elvileg
(nem hazudtam mert esténként megnézem hátha...reménykedek :D)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#24) silvergod


silvergod
őstag

Nillkin H+ PRO Tempered glasst használ valaki? fed teljesen?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#25) bil


bil
tag

Kis sirankozas, ide talan meg befer. Aug 3-an rendeltem arany szinut, es 3 nap alatt a delivery date 08/10-rol 08/15-re, majd 08/21-re modosult. Fokk!

[ Szerkesztve ]

This is extremely dangerous to our democracy!

(#26) randras_83 válasza bil (#25) üzenetére


randras_83
addikt

pedig annak kéne lenni raktáron, gondolom rákészültek, hogy rendelni fogják azt is. Drágámnak agyalok egyen karácsonyra

(#22) t181: ááá...kurv@ vagyok én is. nézegetem :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#27) silvergod válasza randras_83 (#26) üzenetére


silvergod
őstag

hát ha így megy lehet mindenki a fa alatt bontja ki.... :D :D :D :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#28) bil válasza randras_83 (#26) üzenetére


bil
tag

Lehet minel tobbet nezegeted, annal inkabb toljak a delivery date-t. :)
Mar processing-ben van az order-em, ez kicsit +nyugtat.

[ Szerkesztve ]

This is extremely dangerous to our democracy!

(#29) randras_83


randras_83
addikt

Rick4 hozza a formát, én sírva röhögtem.. :DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#30) t181 válasza silvergod (#23) üzenetére


t181
senior tag

Én is próbáltam megbeszélni magammal, hogy nem kellene folyamatosan nézegetni, de tegnap éjjel még kétszer, ma reggel megint kétszer megnéztem. Nem tudom milyen eseményre számítok szombat reggel. :D

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#31) oba


oba
addikt

Na van off topik, végre lehet sírni :DDD

Szerintetek mostanában leadni egy rendelést a grafit verzióra teljesen hülyeség? :D

(#32) randras_83 válasza oba (#31) üzenetére


randras_83
addikt

Nem az, most még le tudod adni 9-ig, ami valószínűleg megjön szept 12 előtt. Ugye a két dátum között meg nem tudsz rendelni

https://www.flickr.com/randras83/

(#34) thomasvold


thomasvold
őstag

Megrendelve, Est, Dispatch: Aug. 12. , Est. Delivery: Aug. 17 :C

(#35) thomasvold válasza thomasvold (#34) üzenetére


thomasvold
őstag

Segítsetek kicsit, első rendelésem:

Ezt Írja:
You have orders which have not yet been paid.

You can complete these orders by clicking the "Pay Now" button. If the problem persists, please create a new order or contact Customer Support.

Unpaid orders are held for 3 hours from the time of creation.

A bank már levonta, de gondolom ez a hétvégén nem megy át, akkor most 3 óra múlva törlik a rendelést? Vagy mi ez? Alul van a "Pay Now" gomb, arra rá kell nyomni?

Most a sáv: "Payment Received"-en áll.

(#36) randras_83 válasza thomasvold (#35) üzenetére


randras_83
addikt

Nem volt sikeres a fizetés, ellenőrizd a bánkártyádhoz tartozó vásárlási limitet. Goldot rendeltél?
Korán van még, lehet nem kapták meg a pénzt, bár ez furcsa. ha levonták tőled és hétfőn még mindig így lesz írja a supportnak.

Paypal-tól kaptál visszaigazoló emailt?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#37) thomasvold válasza randras_83 (#36) üzenetére


thomasvold
őstag

Ige, Gold-ot rendeltem. PP-n is ott a levonás és a banknál is látszik. Nemsokára lejár a 3 óra, meglátjuk mi lesz. De ahogy írsz ,akkor gondolom ennek a feliratnak nem kellene ott lennie. :(

PP-től is kaptam és a Oneplus-tól is kaptam visszaigazoló emailt.

[ Szerkesztve ]

(#38) kalm.gabor válasza silvergod (#24) üzenetére


kalm.gabor
tag

Nem fed, olyan mint a gyári...legalábbis méretben.

(#39) randras_83 válasza thomasvold (#37) üzenetére


randras_83
addikt

Szerintem írj a supportnak, biztos ami biztos. :) Még a három óra lejárta előtt :K :K

https://www.flickr.com/randras83/

(#40) thomasvold válasza randras_83 (#39) üzenetére


thomasvold
őstag

Közben megtaláltam a GYIK-ban, ha jól értelmezem, ez az:

Kérdés: " How come my status shows pending payment even after a successful payment?"

Válasz: " This could be an order status delay. Please check your account after 24 hours. If it still does not change after 24 hours, please contact us and we will forward your issue to the Payments team. "

A 3 óra már letelt, még megvan a rendelésem :)

Ez azért elég fontos, mehetne valahová, ahol mindenki olvassa, ha még mindig fizetésre szólít fel és te már sikeresen fizettél, akkor ez csak státusz késedelem. Engem azért befosatott :D

[ Szerkesztve ]

(#42) thomasvold válasza #45553408 (#41) üzenetére


thomasvold
őstag

Igen, ez így van, még jó, hogy rám ilyesmi nem vonatkozik és nem nyomkodok mindent össze-vissza :)

5 napja még Paypalom sem volt, nemhogy ilyen elvetemült dolgokat csináljak :D

Azért köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#43) randras_83 válasza thomasvold (#40) üzenetére


randras_83
addikt

Na akkor már ezt is tudjuk. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#44) Rick4 válasza randras_83 (#29) üzenetére


Rick4
félisten

Most komolyan, már az a komikus, hogy minden fent van, és nem olvassa. Beír, és várja, hogy a 234. feltett kérdésre is írjanak még 5-en. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#46) thomasvold válasza #45553408 (#45) üzenetére


thomasvold
őstag

Tudom én... :K

randras_83 : Tudjuk bizony :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Rick4 válasza #45553408 (#41) üzenetére


Rick4
félisten

Amilyen képességekkel rendelkeznek egyesek, talán jó lenne megcsinálni a doboz kibontás folyamatát is részletesen leírva. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48) oba


oba
addikt

Nem vágom, hogy az ügyeletes hiszti legények akik kisírták maguknak, hogy legyen off topik mert ők "szakmázni" akarnak a normál topikban miért rontják itt a levegőt a lenéző stílusukkal. :(

[ Szerkesztve ]

(#49) Rick4 válasza oba (#48) üzenetére


Rick4
félisten

Ha bajod van valakivel, és van benned gerinc, szerintem írd meg neki közvetlenül. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#50) Jon


Jon
újonc

Hello

Üvegfóliával kapcsolatban tudtok tippet mondani? Megéri azt megvenni ami a hivatalos oldalon van, vagy létezik jobb megoldás is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.