Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) klooo


klooo
tag

Aki gariztatott már. Ha jön a futár a telefonért, hogy elvigye akkor hogy érdemes becsomagolni? Saját dobozában jó gondolom, de kell írni valamit a dobozra, vagy becsomagolni? Vagy azt a futár rendezi, hogy meg legyen jelölve? Lehet, hogy balek kérdés tudom, de fogalmam sincs ez hogyan megy.
Köszönöm!! :)

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#1802) UberMutant válasza klooo (#1801) üzenetére


UberMutant
őstag

a futár szállít, nem csomagol.
csomagold be te.

(#1803) bazsyka


bazsyka
tag

Sziasztok!
Ha a oneplus.net-ről rendelek telefont priorityvel akkor mennyi idő alatt jön meg,vámmal kell számolni,vagy hogy működik ez mennyi a teljes költség?

(#1804) Cifu válasza bazsyka (#1803) üzenetére


Cifu
nagyúr

3-6 nap.
Nincs vám (EU-n belüli szállítás)
Nincs extra költség.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1805) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Gondolom sokan bajban vagytok tok, fólia és egyéb kiegészítő ügyileg. Le merem fogadni, hogy legtöbbeteknek vagy nem jól illeszkedő van, vagy csak egy párszáz forintos, ami valljuk be, nem igazán méltó a 1+3(T)-hez :U
Én amondó vagyok, hogy gyűljünk össze kb. 5-en és vegyünk jó kis spigen tokot Angliából igazán szimpatikus áron.

Eddig már ketten vagyunk.

(#1806) bezsoo


bezsoo
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék némi segítséget kérni. Rendeltem a telefonhoz Curved Tempered Glass-t.
Jelenleg van rajta egy gyári fólia. Az kuka és jöhet a másik??? :F
Köszi
Zs

(#1807) Cifu válasza bezsoo (#1806) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nézd meg a sima 3-as és a 3T topicját. A legtöbb Tempered Glass, amivel a topiclakók találkoztam nem jó, mert oldalt nem fekszik fel / nem takarja a kijelzőt...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1808) bezsoo válasza Cifu (#1807) üzenetére


bezsoo
csendes tag

Köszi!

(#1809) bazsyka


bazsyka
tag

Sziasztok!
Rendelés után kaptam egy mailt a oneplustól hogy 24 óra múlva aktív a tracking szám!
Holnapi dátumot ír a kiszállításra de tracking számom nincs!
Mi alapján tudnám megnézni hogy hol tart,vagy külön kapok emailben egy számot?

(#1810) Rick4 válasza bazsyka (#1809) üzenetére


Rick4
félisten

Legutóbb aznap 9 órakor jött a mail a trackinggel, amikor kiszállították, nekem meg mennem kellett dolgomra. A futár 11 után már itt volt vele, a szomszédba adta be kérésre...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1811) snyper990 válasza bazsyka (#1809) üzenetére


snyper990
őstag

Nekem is kifelejtették a visszaigazoló mailből a tracking numbert-t (a "helye" ott volt, csak maga a szám maradt ki), de a support chat rendelési kód alapján 5 perc alatt megadta

(#1812) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Sziasztok!
Valószínűleg május végétől én is egy Oneplus 3T tulaj leszek.
Szóval akkor nem kell semmiféle áfával meg vámmal számolni rendeléskor? Előre kell utalni, vagy utánvéttel is lehet rendelni? Valamint szoktak lenni leárazások a oneplus oldalán, vagy fix 440euro lesz mindig?

[ Szerkesztve ]

S9+

(#1813) Pszihonaranc válasza Yasuo (#1812) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Szia!

Nincs sem áfa, sem vám. Konkrétan azt a 439 eurót kell kifizetned, semmi többet. Ingyen szállítják.Előre kell fizetni, de nem utalással, hanem paypallal, vagy esetleg bankkártyával, amelyik neked szimpatikusabb. Szerintem ne várj leárazásra, nem szokott lenni.

(#1814) Cifu válasza Yasuo (#1812) üzenetére


Cifu
nagyúr

Annyi még a lentihez, hogy néha hazai webboltokban feltűnik az A3010 verziója a Oneplus 3T-nek, b20 és hivatalos gari nélkül, ráadásul olcsóbbnak nem olcsóbb, de azt tudod áfás számlára kérni, adott esetben.

Egyébként május végén már talán várhatóak a hivatalos bejelentések a Oneplus 5-ről (a Oneplus One áprilisban jött, a Oneplus 2 júliusban, a Oneplus 3 pedig júniusban), szóval ezt is helyezd el a serpenyőben, amikor döntést hozol. ;)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1815) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Köszi a válaszokat!
Lenne még egy kérdésem: Mi történik ha szállítás közben eltűnik a telefon? Visszatérítik az árát? Volt már ilyenre példa? :F

S9+

(#1816) Pszihonaranc válasza Yasuo (#1815) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Amíg nem írtad alá, hogy átvetted, nem a tiéd a felelősség, ha eltűnik. De ilyenre kétlem, hogy lett volna példa :D

(#1817) Yasuo válasza Pszihonaranc (#1816) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ohh, mostmár mindent értek! Köszi szépen mindenkinek a gyors segítséget! :)
Így akkor nyugodtan fogom megrendelni,ha erre esik a választásom. :C
Amúgy ha jön a Oneplus 5, akkor annak is kb 440euro lesz a nyitóára, vagy az mindig magasabb?

S9+

(#1818) PistiSan válasza Yasuo (#1817) üzenetére


PistiSan
addikt

Én még tavaly rendeltem op3 mat, akkor még kapacitás gondok voltak, 5 hetet kellett várni fizetés után, hogy szállítani kezdjék, most azért sokkal jobb a helyzet.

(#1819) g0dl válasza Cifu (#1814) üzenetére


g0dl
addikt

A oneplus 5 feltehetőleg drágább lesz (eddig ez a tendencia), ha nincs benne olyan ami megéri a többlet költséget, akkor figyelni kell, mert a megelőző modell árusítását gyorsan le szokták zárni.
Nekem azért van most 3T, mert sokat tököltem, hogy akarom-e a sima hármast, és megszűnt. Én elégedett lettem volna a sima hármassal, beleértve az árát is.

(#1820) laskr99


laskr99
addikt

Én júli 10 körül akarok 3t-t venni+tok+gyári üvegfólia+töltő csomaggal. Remélem addig kapható lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1821) UberMutant válasza laskr99 (#1820) üzenetére


UberMutant
őstag

nem valószínű, tegyél félre még némi plusz pénzt is

(#1822) laskr99 válasza UberMutant (#1821) üzenetére


laskr99
addikt

:/ anyám már ettől az ártól is kiakadt.

(#1824) laskr99 válasza #45553408 (#1823) üzenetére


laskr99
addikt

Idézem őt: "minek kiadni ennyit egy telefonért mikor az olcsóbb is tudja ezt és el fogják lopni". Neki P9 liteja van és az is nagyon max volt neki.

(#1826) laskr99 válasza #45553408 (#1825) üzenetére


laskr99
addikt

Hát igen. Diákmunkából meg pláne. Majdnem szívbajt kapott, hogy most kövi hónapban ha kész a gép akkor kb 340-be lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1827) soadzoor


soadzoor
csendes tag

Sziasztok!

Használ(na) rajtam kívül más is telekomos TVGO-t? Teljesen jól működött hónapokig, aztán egyszercsak újratelepítettem az egész rendszert (magam sem értem miért, hiszen minden szép és jó volt..) adb sideloaddal, azóta az istennek sem akar menni, a következő hibát írja ki: Hiba történt a lejátszás során! Kérjük, próbáld újra betölteni a filmet! [-2113929208, 10]

Tegnap a fél napomat elszarakodtam vele, hogy újratelepítgettem a telefont, unroot, bootloader lock, és a többi is megvolt, egyszerűen sehogy nem tudom működésre bírni.. stock rom, stock recovery, unrooted, bootloader zárva, stbstb.. (Csak ezzel az egy appal van baja.. vagy az appnak van baja a telefonnal?..).. Valószínüleg nem lett volna baj, ha sose rootolom, vagy sose telepítgetem újra a rendszert, de most egyszerűen nem tudok mit csinálni, úgy érzem már mindent próbáltam..

(#1828) vasii


vasii
senior tag

Na beleptem enis a taborba :)
Hetfon rendeltem, ma 10kor hozta a futar, nem sokat szaroztak, pedig normal postaval rendeltem :Y

Autos toltot tud vki ajanlani?
Van egy par ebayrol rendelt, de eddig mindegyik szar volt, gyorsabban merult a telefon mint ahogy toltott volna, hiaba volt rairva h 2amperes.. van vmi bevalt, megbizhato?
Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

(#1829) Cifu válasza vasii (#1828) üzenetére


Cifu
nagyúr

Van egy par ebayrol rendelt, de eddig mindegyik szar volt, gyorsabban merult a telefon mint ahogy toltott volna, hiaba volt rairva h 2amperes.. van vmi bevalt, megbizhato?

Én egy Auchanban vásárolt 3000 forintosat használok, teljesen jó.

Viszont megjegyezném, hogy hiába van ráírva egy autós töltőre a 2A, ez nem csak rajta múlik, hanem az autó szivargyújtóján, pontosabban elektromos rendszerén is. Szóval én nem vagyok biztos benne, hogy ott az autós töltő a ludas...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1830) Rick4 válasza Cifu (#1829) üzenetére


Rick4
félisten

Ha az autó elektromos rendszere nem tudna annyit, anennyit a töltő fel szeretne venni, konyomná a biztosítékot. Ehhez az égvilágon semmi köze sincs az autónak, egy akármilyen aljzat tud minimum 5, de inkább 10 ampert 12v- on...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1831) Cifu válasza Rick4 (#1830) üzenetére


Cifu
nagyúr

Van az néha 15-20 amper is, de ettől még előfordulhat, hogy az elektromos rendszer a ludas, egy rokonom Focus I.-esen láttam ilyet vagy 10 éve, mert nem jöttünk rá miért merül le a GPS, hiába van folyamatosan töltőre dugva. Korrózió és a kókányolva rákötött utólagos hifi volt a ludas, mint kiderült.

Szóval abban igazad van, hogy ideális esetben, jó műszaki állapotú autónál nem szabadna probléma legyen, de azt sem zárnám ki, hogy esetleg nem a töltő a ludas...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1832) Rick4 válasza Cifu (#1831) üzenetére


Rick4
félisten

Jó, persze, ilyen példákat tudunk hozni, de a lényeg az, hogy az autó oldaláról az a 2-4 amper nem lenne szabad probléma legyen...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1833) Belba


Belba
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!!!...

Decemberben vásároltam (oneplus.net oldalról) a 3T készülékemet... 128 GB-os verzió...
Eddig remekül szuperált, villámgyors volt, soha nem akadozott...

De most éjszaka egyik pillanatról a másikra elsötétedett a képernyő és azóta halott... :W
Rátettem a töltőre, semmi.... Nyomkodom a bekapcsoló gombot, semmi....

Valaki találkozott már ezzel a hibával?... :F

Imádkozom, hogy ne kelljen visszapostázni a gyártónak (eladónak?), még soha nem csináltam ilyet és nagyon hiányozna a telefon.

Úgy örültem ennek a telefonnak, olyan szuper volt, azért most elég csalódott vagyok, hogy 5 hónap használat után betojt.... :O :O :O

Tud valaki segíteni?!...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1834) Cifu válasza Belba (#1833) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hoi!

Első körben nem Oneplus 3 off topicba, hanem a fő topicba írd inkább be.

Ha rádugod a töltőre, majd vársz vele 10-15 percet, és utána a bekapcsológombra nem reagál, az mondjuk elég esélyesen komolyabb gond. Mivel a leírásodban nem említettél semmi olyasmit, hogy a telefon "téglásodhatott" volna, ezért nem hinném, hogy otthon helyrehozható a dolog. A téglásodás általában rossz / hibás szoftverfrissítés (mivel nem bootloop-ról van szó, ezért csak a bootloader jöhet szóba), vagy a háttértárról való lényeges fájlok esetleg törlése után fordulhat elő.

Én mindenképpen azt javaslom, hogy jelezd a hibát a hivatalos oldalon a supportnak. Kell a rendelésszám és a telefon IMEI száma, utána viszont gyorsan intézik. Futár jön a telefonért, elviszik a központi szervízbe, és megírják milyen lépések lesznek utána (ha garanciális hiba, akkor élből kapod vissza, futárral).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1835) Belba válasza Cifu (#1834) üzenetére


Belba
őstag

Kedves Cifu!

Nagyon köszönöm a válaszod! :R

Tipródtam itt éjszaka, hogy hova is írjak, mert három topic működik OnePlus 3 témában....
Rendben, akkor oda is beírom (látom ott te vagy a topicgazda), hátha valakinek van hasonló tapasztalata.

Rádugtam a töltőre : órák múlva sem történik semmi, nem reagál a bekapcs-gombra azóta sem...
Semmiféle "téglásodosást" nem tapasztaltam!...
Szofverfrissítés (android és OS) nálam kb. 1 hónapja volt, simán ment, azóta nem tapasztaltam semmi hibát....

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1836) snyper990 válasza Belba (#1835) üzenetére


snyper990
őstag

A "téglásodás" pont ezt jelenti, ami a Te telefonoddal történt: nem reagál semmire, tetszhalott állapotban van, így gyakorlatilag annyi haszna van, mint egy téglának.
Mondjuk legalább optimális esetben életre kelthető, és mivel garanciális, biztos, hogy a közeljövőben ismét egy működő telefon boldog tulajdonosa leszel :)

(#1837) Belba válasza snyper990 (#1836) üzenetére


Belba
őstag

Én Cifu szavaiból arra következtettem, hogy ez a "téglásodás" valamiféle pixelesedést tartalmazhat...
Ha ez jelenti a "fekete halált", akkor elég furcsa elnevezés...

Két évvel ezelőtt volt egy Samsung S4 mini mobilom, imádtam, de sajnos egy év használat után (pont mikor lejárt a garanciája!) pont ugyanígy csődölt be : egyik pillanatról a másikra elsötétült, és bekapcsolhatatlanná vált!.... Kiderült, hogy az alaplapja ment tönkre, és cserélni sem tudták, mert nem volt hozzá alkatrészük, Németországból megrendelve meg olyan drága lett volna, hogy nem érte meg... Dobhattam ki a kukába.... :O

Gyanítom, hogy most is ez lehet a hiba....
Remélem meg tudják javítani, de aggódom mert már leálltak a 128 GB-os 3T-ről, már csak 64 GB-os verziókat látok a boltokban (oneplus.net oldalon is).... :(((

Mindenesetre rendeltem egy 64 GB-ost (jobb híján), az előrejelzés szerint 24-én (szerdán) érkezik....
Imádom ezt a telefont, akárhogy keresgéltem a mobilok között, most sem találtam ennél jobbat!

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1838) randras_83 válasza Belba (#1837) üzenetére


randras_83
addikt

de miért rendeltél másikat, ha gariba cserélik? :U

https://www.flickr.com/randras83/

(#1839) Belba válasza randras_83 (#1838) üzenetére


Belba
őstag

Azért rendeltem gyorsan egy másik telefont, mert nem tudok mobil nélkül meglenni ki tudja meddig...
Most gyorsan "beköltöztem" az előző telefonomba (UMI Rome), ami a lányomé jelenleg...
Nem tudom mi lesz a történet vége (megjavítják? kicserélik?), de az biztos, hogy nem 1-2 napig tart majd...
Ha pár héten belül megjavítják, vagy kicserélik a telefonom, akkor az új 3T majd jó lesz a lányomnak, örülni fog neki...

Azért is gondoltam, hogy jó lenne ebből a 3T mobilból "bespejzolni", mert aggasztóan fogy a készlet, már sehol nem találni 128 GB-os verziót, szerintem már nem is lesz, és a 64 GB-os is kifutóban van... Kidobják az OnePlus 5-öt, azt meg nem szeretném (nem tetszik, hogy hátulra kerül az ujjlenyomat olvasója)...

Legszívesebben egy másik 128 GB-ost vettem volna, de sajnos már nincs, csak 64 GB-os...

[ Szerkesztve ]

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1840) randras_83 válasza Belba (#1839) üzenetére


randras_83
addikt

jaa..ok. Szerintem a 64GB mehet a lányodnak, ha kész a 128 GB :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#1841) Madoc válasza Belba (#1839) üzenetére


Madoc
veterán

Lemaradtam valamiről?? Hol írja és ki hogy hátulra kerül az ujlenyomatolvasó az 5-nél??

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1842) Belba válasza Madoc (#1841) üzenetére


Belba
őstag

Én ezt olvastam az előzetes hírekben...
És 8 GB-os RAM-ja lesz, ami szuper...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1843) Madoc válasza Belba (#1842) üzenetére


Madoc
veterán

Sehol nem olvastam ezt csak az ellenkezőjét, linket tudsz adni? Csak informálódnák mennyire lehet reális.

Találtam ilyen cikkeket huszadrangú oldalaknál csak, ugyhogy ezt én fentartásokkal kezelném.
Amugy volt Nexus 5x-em és jo volt a hátoldali lenyomatolvasó, de ha ott lesz ezen is akkor a home gomb meg a kapacitiv gombok feleslegesek lesznek.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1844) Belba válasza Madoc (#1843) üzenetére


Belba
őstag

Igazad van, most rákerestem az utóbbi idők cikkeire a témában és tényleg sehol nem írnak arról, hogy a hátlapra kerülne a szkenner...

Nem tudom melyik cikket olvastam félre, vagy keverem valamelyik mobillal?.... :F

Az eddig kiszivárgott képek szerint hálistennek nem lesz a hátlapon az ujjlenyomat érzékelő, de az nagyon nem tetszene, ha hajlított képernyőt (edge) kapna!....
(A fiam Samsung S7 edge-t sírt ki magának, és hiába vettem hozzá 3 féle képernyővédő fóliát, egyiket sem sikerült rendesen felrakni. Az üvegfóliát kb. 3 perc után letéptem és kukába hajítottam. Most felraktak neki egy szervízben valamilyen fóliát, de ennek is eláll az oldala. Na, akkor megfogadtam, hogy én magamnak SOHA nem fogok hajlított képernyős mobilt venni!... A fiam sincs már annyira oda érte.)

https://mobilarena.hu/hir/felbukkant_egy_oneplus_5_prototipus.html

https://sg.hu/cikkek/it-tech/125055/jon-a-oneplus-5

http://napidroid.hu/hivatalosan-is-megerositettek-a-oneplus-5-ot/

Egy sima képernyős, 8 GB RAM-os, 128 GB ROM-os OnePlus 5-öt szívesen megvennék a jövőben, nekem megérne 500 dollárt!... :C

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1845) Madoc válasza Belba (#1844) üzenetére


Madoc
veterán

Carl pei twitteréről ugymond hivatalos prototipus kép:

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1846) Madoc


Madoc
veterán

Engem inkább most ez aggaszt:

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1847) Belba válasza Madoc (#1846) üzenetére


Belba
őstag

Aggódsz, hogy nem lesz rajta fülhallgató csatlakozó?....
Én azért találtam olyan fotókat, ahol a készülék TETEJÉN van a nyílás!...

Bakke!!!... :Y
Most látom az első képen : a hátlapon ott van az ujjlenyomat érzékelő!!!...

De (szerintem) ez nem olyan óriási gond, én elég olcsón vettem bluetooth fülhallgatókat a wish.com oldalon...
Nagyon jó hangja van és nem kell vacakolni az zsinórokkal.... :C

Most már csak azért imádkozom, hogy ne legyen lekerekített edge képernyős!...

[ Szerkesztve ]

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1848) randras_83 válasza Belba (#1847) üzenetére


randras_83
addikt

Jack kell lekerekitett kijelző nem úgy én is bevállalnám

https://www.flickr.com/randras83/

(#1849) Madoc válasza Belba (#1847) üzenetére


Madoc
veterán

Bocsi de ami képeket feltettem az valo karl pei twitteréről és azon nincs hátul csak 2 kamera!! A többi weboldalon kb 8 féle oneplus 5 "valódi" kép vagy video kering.

Ui:a képed ahonnan van oda is van írva alá hogy ez csak 1 koncepció(lehetséges kinézet) :C

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#1850) Belba válasza Madoc (#1849) üzenetére


Belba
őstag

Reménykedem, hogy a végső változat nem lesz edge képernyős!... És marad elől az ujjlenyomat olvasó (jobban kézreáll, mint hátul)...

Én a képeket most gyorsan a Google-n vadásztam, nem böngésztem át a hozzájuk tartozó cikkeket...

Amúgy a gyártó FB oldalán tegnap az OnePlus 5 lehetséges színeire lehetett szavazni... Sajnos nincs közte a Gunmetal, viszont volt kék, piros, rózsaszín, világosbarna, fekete... :Y :W
Egyedül a fekete volt használható...

A lekerekített képernyő egy oltári baromság, semmi értelme!... Most látom a fiam mobilján (Samsung S7 edge) mennyire értelmetlen : nagy ritkán megjelenik oldalt egy oldalsó menüsor, de azon kívül semmi értelme...
Ja, oldalt nem lehet megfogni, oldalt csupa ujjlenyomat, és sokkal sérülékenyebb még az oldala is...

[ Szerkesztve ]

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.