Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23451) venember83 válasza Pisztillus (#23449) üzenetére


venember83
nagyúr

A kivétel keresése erősíti a szabályt. ;)

exceptio probat regulam - [link]

(#23452) Killing


Killing
addikt

Nézitek majd a Fábry Showt? :D
Én megnézem,aztán majd írok/írtok véleményt. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23453) Killing válasza phanzetomox (#23448) üzenetére


Killing
addikt

Jól,holnap nem kell dolgozni. :DD
Jöhet a kertimunka. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23454) phanzetomox válasza Killing (#23453) üzenetére


phanzetomox
őstag

hát én se megyek suliba :) viszont nekem kell holnap fűnyírózni :(

(#23455) pohár válasza Killing (#23452) üzenetére


pohár
félisten

Mi lesz benne? :D

phanze.. rám is ugyanez a feladat jutott... :O :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23456) Killing válasza phanzetomox (#23454) üzenetére


Killing
addikt

Nekem holnap fűnyírózni kell meg rotátorozni. :D (És utána meg ültetni de az még odébb van.)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23457) phanzetomox válasza Killing (#23456) üzenetére


phanzetomox
őstag

nem cserélnék veled :N

(#23458) Pisztillus válasza venember83 (#23451) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na így tényleg más. Lényeg ami lényeg: nem vagyunk egyformák - de ez a jó benne. Hogy nézne már ki a sok egyforma ember?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23459) fokukac válasza Timocicu (#23444) üzenetére


fokukac
nagyúr

teljesen mindegy, az aláírásod talán csak a dönisz magazin olvasói között nem okoz megrökönyödést :P

kezdjük ott, hogy amiért keményen meg kell dolgozni, az nem ajándék, hanem munkabér, ha úgy tetszik, juss :P

Frame : nem, nem nyert. én egészen más hölgy pasija vagyok.
Amúgy a Te aláírásod is üt... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23460) Pisztillus válasza fokukac (#23459) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Erre mondom azt, hogy nézőpont kérdése... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23461) Timocicu válasza fokukac (#23459) üzenetére


Timocicu
aktív tag

.... na ezek után ... ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23462) fokukac válasza Timocicu (#23461) üzenetére


fokukac
nagyúr

na mi?
mondd ki, ne kertelj. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23463) venember83 válasza Timocicu (#23461) üzenetére


venember83
nagyúr

Öri hari? ;]

(#23464) fokukac válasza venember83 (#23463) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja, ne is mondd!
most nem lesz szeksz egy hétig... ;]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23465) adalbert1


adalbert1
veterán

Ehhh, a falszomszédnál buli lehet, mert annyit hallok hogy páran iszonyat sivító hangon vihognak... Lehet hogy berakok egy kis metált hogy szétcsapjak köztük. :))

(#23466) pohár válasza adalbert1 (#23465) üzenetére


pohár
félisten

Ejnye no, hogy lehetsz ilyen könyörtelen, elrontani mások szórakozását :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23467) venember83 válasza pohár (#23466) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, csak megmutatja, mi az igazi zene. :U

De én most fekszek, minden jót nektek, ne kukacoskodjatok sokat, lényeg a pillanat élvezete. Vagy az élvezet pillanata. Majd jövök. Vagy nem.

Timo: Szerintem nem fogtam össze senkivel, fokukaccal sem. Aláírásodat se hiszem, hogy kritizáltam volna. Nem kívántam senkit megsérteni, amennyiben sikerült, sajnálom, bárki legyen is az áldozat. Ez van. Minden jót.

[ Szerkesztve ]

(#23468) Timocicu válasza fokukac (#23462) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ti ketten összefogtatok ellenem? :(

Már csak ez hiányzott mára ,,, van nekem épp elég gondom. Ezt írta valaki, megtetszett és betettem aláírásnak. Ezért nem nagyon marad meg itt nőnemű. Kikezdtek mindenkit, had hulljon a férgese .....

Köszi

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23469) Bubu79 válasza Timocicu (#23468) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne vedd komolyan - régen kaphatott már rombusz alakú nyalókát ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23470) adalbert1 válasza pohár (#23466) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát ha ők is elrontják az enyémet... ;]

Mindenesetre gondolkodóba ejtett hogy vajon attól hogy vagy 30-40 cm a fal még ennyir átszűrődnek a hangok? Vagy csak az ilyen magas tartományban lévők? :U Valaki otthon van az ilyenekben jobban?

(#23471) fokukac válasza Timocicu (#23468) üzenetére


fokukac
nagyúr

jajjmár, ne vegyél már komolyan...! ;)

és el ne menj, tudod, egy ajándék vagy... :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23472) Bubu79 válasza adalbert1 (#23470) üzenetére


Bubu79
addikt

30-40cm? Akkor mázlista vagy - az átlag panel szerintem nincs ilyen vastag - valaki itt is zajong, de csak a tuc-tucot hallani - hogy csapná meg a villám az is, aki kitalálta ezt a plömplömöt :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23473) pohár válasza Bubu79 (#23469) üzenetére


pohár
félisten

Júúúúúj ez ütött :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23474) Pisztillus válasza Timocicu (#23468) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az nem lehet, hogy ilyen könnyen feladod... :N Látod, fokukac is írta, hogy csak viccelt. :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23475) adalbert1 válasza Bubu79 (#23472) üzenetére


adalbert1
veterán

Ahhh, nem vették észre magukat... :(
Annyira meg nem vagyok paraszt hogy a többi szomszéddal is kicsesszek ilyen késő este.
Mondjuk a lakások közötti válaszfalat konkrétan nem tudom hogy milyen vastag, utcafrontra (ill. tér frontra :) ) van a 30-40 cm tégla.
Remélem a lakások között nem csak 8-10 cm mint nálam belülről a válaszfalak (habár akkor a többi szomszédot is hallanám néha, hiába öreg a szomszéd néni, azért hangosan tévézni csak szokott).

Ja, panelben én is laktam 2 évig albérletben (meg kiskoromban is egy 7-8 évet)... A lift hangja már fel sem tünt, csak mikor eljött egy olyan haver aki nem panelben lakik és mondta hogy jár a lift fel-le. :)

Na mind1, egyszer lehet nekik is gyereknap, majd holnap reggel mikor másnaposan fognak még fetrengeni kapnak valami jó kis muzsikát... ;]

(#23476) Timocicu válasza Pisztillus (#23474) üzenetére


Timocicu
aktív tag

... gondolom ... :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23477) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Sziasztok!
Lenne egy nagy kérésem!
Ha valakinek van mai Népszava újsága, és már nincs rá szüksége, keresesen meg privátban!

Ugye most már nem fogok tudni mai példányt szerezni, de nagyon kéne egy :(

(#23478) Bubu79 válasza Timocicu (#23476) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogy tudsz komolyan venni olyan valakit, akinek ez a kedvenc smile-ja: :P ?

Valamint általában onnan lehet tudni, hogy nem pohár írta, hogy cseppet epésen fogalmaz mindig ;)

Ez ilyen hallod ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23479) pohár válasza Bubu79 (#23478) üzenetére


pohár
félisten

Igen, én nem vagyok olyan nyers :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23480) fokukac válasza pohár (#23479) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja, Te csak szimplán hülye vagy :P
bár egy kissé már szétfőtt...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23481) Bubu79 válasza fokukac (#23480) üzenetére


Bubu79
addikt

Mondom én... :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23482) fokukac válasza Bubu79 (#23481) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak, hogy igazad legyen, drága mackóm... :U

Ui. nyáron megyek a yellowstone parkba, lehet, meglátogatlak. viszek egy kis sertésinfluenzát... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23483) Bubu79 válasza fokukac (#23482) üzenetére


Bubu79
addikt

Király - amekkora disznó vagyok tutira megkapom majd :P

Fotókat kérek a távolba szakadt rokonokról - ha már egyszer arra jársz :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23484) Pisztillus válasza Timocicu (#23476) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ne csináld ezt, hagyd rájuk! Tudod, okos enged! :K Az aláírást meg kérjük vissza!!!! :K :K

Szten Márs: Holnap (vagy holnapután) próbáld meg egy nyitva lévő újságosnál, hátha nem rakta még össze a remittendát. Ill. nagyobb posta is szóba jöhet...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23485) fokukac


fokukac
nagyúr

én kérek elnézést.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#23486) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

No elég volt belőlem ennyi, mentem aludni! Jó éjt mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#23487) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ma azaz pénteken este 7-kor Republic koncert a Tóparty-n a Tóstrandnál. Senkit nem érdekel szerintem, de azért megírtam. Én megyek.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23488) Bubu79


Bubu79
addikt

Love, peace and freedom for all of You!

Meg sok locsolót és egyéb bölcsességek - gyó éjtet :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23489) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Szép álmokat Nektek!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#23490) Killing


Killing
addikt

Megnéztem a Fábry-showt (igaz csak félig).Kinek van meg felvételen vagy valahol? :D
Tetszett?Nekem nagyon tetszettek a szovjet kocsik. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23491) Killing


Killing
addikt

Jó reggelt!

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23492) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok ! Mindenkinek vidám, szép május elsejét kívánok !

kávé :-)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#23493) Bubu79 válasza rarri (#23492) üzenetére


Bubu79
addikt

Pálinkás jóreggelt :)

Nem lesz sok az a kávé? Mióta írom a hsz-t kb. a tizenötödiknél járhatsz :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23494) rarri válasza Bubu79 (#23493) üzenetére


rarri
senior tag

Csak egy volt, de az nagyon finom. :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#23495) Bubu79 válasza rarri (#23494) üzenetére


Bubu79
addikt

Még csöpög nekem is vénásan a reggeli adag - megbolondítva egy kis macskabenzinnel és két és fél kanál cukorral, egy hatalmas bögréből :D

És hogy miért két és fél kanál? Mert az még éppen nem három ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23496) ngabor2


ngabor2
nagyúr

túlélős jó reggelt. ennyit egyhuzamban rég aludtam. tegnap jó volt a buli. volt már jobb is, de volt gyengébb is.

(#23497) Szten Márs válasza Pisztillus (#23484) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Okés megpróbálom, hátha... bár szerintem ez elég esélytelen... majd kiderül. Azért ha valakinek lenne, még mindig várom :K

(#23498) zolynet válasza ngabor2 (#23496) üzenetére


zolynet
addikt

hasonló volt a mi bulink is, inkább volt beszélgetös drikelös, de jó volt ez így
jóreggelt

Life is too short to stay stock!

(#23499) pohár


pohár
félisten

Háde széééép napot! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23500) adalbert1


adalbert1
veterán

Most hogy végre felébredtem indulhat a falszomszéd büntetése a tegnapiért. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.