Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22051) fokukac válasza kételkedem (#22050) üzenetére


fokukac
nagyúr

basszus, az akkor már gőzberetva! :DD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22052) kételkedem válasza fokukac (#22051) üzenetére


kételkedem
addikt

spíler az öreg!
:DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22053) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Retsina.
Lidlben kapni. Nem olyan mint amit 96-ban ittam Krétán, de azért az emlékeket előhozza :)
Különleges.

Ha valaki a következő időkben Korfun jár, és tudna hozni nekem Koum-Quat likőrt, annak nagyon hálás lennék.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22054) Sipi16 válasza BlacKSouL (#22053) üzenetére


Sipi16
senior tag

Akkor hasoló a hatása mint a Canvintonnak... :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22055) BlacKSouL válasza Sipi16 (#22054) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Csak finomabb ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22056) bolondember válasza BlacKSouL (#22055) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és nem vényköteles? :F :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22057) fokukac


fokukac
nagyúr

hát bazmeg, nem hiszem el.
Az apukám barátnője vett tenerifén egy "ybersonycam" márkájú übergagyi kamerát. 90 ojró volt, Kb. a leggagyibb kamera, amit eddig láttam eddig életemben, a működése totál illogikus. az interneten semmi nyoma nincs a márkának.

de ami igazán szép, hogy a tenerifei feka díler eladott a hölgynek egy 1 GB-os noname SD-kártyát, 110 (!) euróért. Visítok b+, visítok.
És vannak ilyen emberek, akiknek el lehet adni ilyeneket, ennyiért. Egyszerűen nem hiszem el.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22058) ádyz válasza fokukac (#22057) üzenetére


ádyz
addikt

Hát bazd+, az szívás és lehuzás rendesen. :(

(#22059) bolondember válasza fokukac (#22057) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vascső-oszkár?

csajnak-fekának? :F

:(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22060) Sipi16 válasza fokukac (#22057) üzenetére


Sipi16
senior tag

Most nem azért, de kamerát nem nyaralás alkalmával kell venni valami árustól. Egyszer egy hiperpigmentált akart nekem eladni madaras tesco parkolóban egy digit fényképezőt, de jobbnak láttam hanyagolni a dolgot...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22061) venember83 válasza fokukac (#22057) üzenetére


venember83
nagyúr

Apukám, ez már valami. Add bérbe édesapádat a barátnőjének, te legalább jót kaszálnál. Csak szöveg kérdése, ezek szerint mindent bevesz. Szegény ti.

(#22062) phanzetomox


phanzetomox
őstag

üdv mindenki !

fáj a fejem :O lefejeltem az egyik oszlopot a házban

(#22063) fokukac válasza venember83 (#22061) üzenetére


fokukac
nagyúr

az ötvenes nők ilyen műszaki zsenik. igazából ilyenkor kezdek el hinni direkt marketing erejében.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22064) Sipi16 válasza phanzetomox (#22062) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem néztél előre?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22065) phanzetomox válasza Sipi16 (#22064) üzenetére


phanzetomox
őstag

nem :N hátra néztem :DDD

(#22066) fokukac


fokukac
nagyúr

Rájöttem, hogy ha nincs meg a napjaiban a kellő mennyiségű ACDC, akkor boldogtalan leszek. De amint berakom a down payment blues-t vagy a touch too much-ot, ez egyből elmúlik! :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22067) bolondember válasza fokukac (#22066) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tehát, ha hiányzik az egyenáram(villám)váltóáram, akkor megnyalod a konnektort, vagy mi a pék? ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22068) fokukac válasza bolondember (#22067) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem akarlak kiábrándítani, de én egész mást nyalok meg.. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#22069) tiv61us


tiv61us
őstag

hol van telapo?
yankees-indians megy
7-ik inning 3-2 oda
buuuuuuut
0 out es van egy bazisunk

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#22070) Racecam válasza tiv61us (#22069) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Dolgozilk.... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22071) tiv61us válasza Racecam (#22070) üzenetére


tiv61us
őstag

megy a cirkusz mennek a birok videozni
ha megadjak 4-3 ide
ha nem akkor nem tudom mi van

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#22072) Bubu79 válasza Racecam (#22070) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem jól teszi - pihenni sem ártana néha cseppet :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22073) tiv61us válasza Racecam (#22070) üzenetére


tiv61us
őstag

megadtak
4-3
mentsegunkre szoljon ugyanilyen home runt megadtak ellenunk is a jomultkor

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#22074) Racecam válasza Bubu79 (#22072) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nemsokára pihenek eleget...és hosszan... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22075) bolondember válasza fokukac (#22068) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

beéred a laposelemmel?

ejj, azt hittem, masszívabban tolod... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22076) Bubu79 válasza Racecam (#22074) üzenetére


Bubu79
addikt

Hat láb mélyen nem ér - Rád uszítom a vakond haverjaimat és kiásnak :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22077) ádyz válasza bolondember (#22075) üzenetére


ádyz
addikt

A lapos elem tul eros, inkabb ceruzaelem. :U

ps.: ;)

(#22078) Racecam válasza Bubu79 (#22076) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem lennék egy szép látvány... :U

u.i.: Igaz, nincs nagy különbség... :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22079) Bubu79 válasza Racecam (#22078) üzenetére


Bubu79
addikt

Kicsit több pozitívumot :P

Ádyz: az igazi macsók megnyalják a Sokol rádió adapterét is, amiben egy szem dióda terelgeti a névlegesen 9V-os egyenfesz félhullámát, ami a valóságban akár a dupláját is elérheti :P Aztán két napig a hangját sem hallani, mert nem forog a nyelve - megtörtént esemény nyomán ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22080) venember83 válasza Bubu79 (#22079) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem lehet mindenkinek félig tele a pohár. :U

(#22081) Racecam válasza venember83 (#22080) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem hát!
Nekem egészen tele van.
De az nem pohár.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22082) Bubu79 válasza venember83 (#22080) üzenetére


Bubu79
addikt

Miért?

Mikulás: Most akkor mi van? Tele a tök-öd egy pohárral, vagy mi? ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22083) ádyz válasza Bubu79 (#22079) üzenetére


ádyz
addikt

ugye nem te nyaltad meg?! :DDD

(#22084) tiv61us válasza Racecam (#22074) üzenetére


tiv61us
őstag

van egy nagyon jo country szam annak a
refrenje valami ilyen
majd pihenek ha mar nem leszek
telleg jo szam ne az eredeti countryra gondoly

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#22085) Bubu79 válasza ádyz (#22083) üzenetére


Bubu79
addikt

:K Lehettem vagy 8 éves - úgy voltam vele, hogy a bele való rádió telep sem üt akkorát, ebből sem lehet baj ;]

Tévedtem :DDD

Véncsont: Ez biza vidáman hangzik...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22086) venember83 válasza Bubu79 (#22082) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert az emberek különbözők. Különbözőképpen és különböző tekintetekből érzik nyomorultnak magunkat.

(#22087) ádyz válasza Bubu79 (#22085) üzenetére


ádyz
addikt

hű, ba+ :DDD

szerk.: lepek alunni, joccakat'. :R

[ Szerkesztve ]

(#22088) zolynet


zolynet
addikt

hát ez a jobbúlást dolog nem jött össze, jöv hét stabil tápppéz, idén már 2jára ... nekem is tele van a fütykös :((

Life is too short to stay stock!

(#22089) Racecam válasza tiv61us (#22084) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem gondoltan semmire, de jó szám lehet, bár nem ismerem.

Bubu: Nem pohárral van tele, de a zöldséget eltaláltad.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22090) tildy


tildy
nagyúr

Holnap Tivadar névnap.
Tiv61usnek és tiv83usnek előre is Boldog névnapot kívánok!
Zolynet: hát nálam is befigyel holnap úgynézki egy alhasi Uh:U
Fuck.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22091) bolondember válasza venember83 (#22080) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

arra még nem gondoltál, h nem félig üres, nem félig tele - egyszerűen csak kétszer akkora a pohár, mint kéne?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22092) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#21951) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De most komolyan, tényleg, melyik balfasz volt képes azt mondani, hogy egy kanyarodáshoz készülő, (megjegyzem kanyarodósáv van a manőverhez) autóba csak úgy 'hátulról???' belemegy egy motoros, és EZ a végeredmény??? Hol hátulról? És mennyivel kell menni, hogy ne lehessen észrevenni? Ja, hogy a kommentek szerint 200-250?
NEM Nem tudom sajnálni, akkor sem, ha egymillió motoros jön oda sajnálni. Aki fejbelövi magát egy reszelt hegyű golyóval pisztollyal, annak kibaszott nagy az esélye, hogy meghal. A tények kurva makacs dolgok.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22093) Bubu79 válasza BlacKSouL (#22092) üzenetére


Bubu79
addikt

Tetszik a galéria - szentté mikor avatják a jóembert?

Kirajzottak - sokan vannak, egyre többen - és egyre többen hullanak majd el az utakon...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22094) venember83 válasza BlacKSouL (#22092) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem védek én senkit, de honnan tudod, hogy 200-250? Hol vannak a tények? Telepített radar volt a környéken, hogy tudod a motor sebességét? Nekem különben mindegy, csak te hoztad fel a tényeket meg a véleményezett sebességet. Ennyi, kérem lőjön le.

BE: Érdekes elmélet. Lehetséges, hogy csak egyeseknek kétszer akkora az a bizonyos pohár? Vagy legalábbis ők képzelik kétszer akkorának?

(#22095) Sipi16 válasza BlacKSouL (#22092) üzenetére


Sipi16
senior tag

A motorost egy percig nem sajnálom. Viszont remélem, hogy az autóban ülőknek nem lett komoly bajuk. 200-250 sok, de mindenki egyből számokkal dobálózik... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22096) bolondember válasza Sipi16 (#22095) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

dobálózhatnánk fánkokkal is, de annak semmi értelme, csak zsíros-cukros-lekváros lesz a ruhánk.

mondjuk elnézve, h mennyire szépen beleépült a motor szerencsétlen totojába, van egy olyan érzésem, h egy kicsit átlépte a megengedett sebességhatárt.
Ha megnézitek a hsz-ek közé linkelt videót, ott 60 Mph-val csattant a motoros, nem épült az autóba bele a seggrakétája.

lehet kombinálni.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22097) BlacKSouL válasza venember83 (#22094) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azért mert láttam én azon a szakaszon saját szememmel bőven, de bőven kétszáz felett száguldozó motorost. Azért több mint 100.000 km-el a lábamban meg tudom saccolni egy közlekedő jármű sebességét. Ezt a balesetet nem láttam, de szerinted milyen anyagból van egy mai modern sportmotor?? Ráköpök oszt szétszakad? Rendőr ismerősöm mondta, hogy háromfelé tört a motor, az eleje szanaszét szakadt, a váz kettétört, a hátulja meg elszállt kb 50 méterre, és csak a kocsiban látható tankról, meg a váz középső szakaszáról mondtad volna meg, hogy ez valaha egy kétkerekű jármű volt, és nem egy bedarált ipari hulladék.
De mindegy, várjuk meg a lánglovagokon a többi képet, majd eldöntöd szerinted mennyivel kell menni ahhoz, hogy egy 1200 kilós autót 20 méterrel eldobjon, és szétszakítson egy ilyen motorvázat.
Nem tudom hogy mennyivel ment, de láttam már 130-al ütközött motort. Összetört. Nem szanaszét szakadt.
Kísértetiesen hasonló eset történt a BELVÁROSBAN itt Tarjánban kb 7 éve. Egy kisbusz kanyarodott balra egy belváros közepén lévő kereszteződésben, miután meggyőződött róla, hogy szemből egyenesen nem jön senki. Jött bazmeg, 130-al BELVÁROSBAN. ÉS az anyja azóta is hibáztatja a kisbusz sofőrjét, mert szerinte az normális dolog, és a kisbuszos a hibás, hogy a fiának leszakadt a feje, és 60 méterre repült az úton tovább!

Ezen a szakaszon 90 km/h a sebesség korlát, és én is átlépem, és volt már hogy őrült módon 100-al mentem autóval. De egy motorral 100-al nem fog így felaprítani semmit.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#22098) Bubu79 válasza bolondember (#22096) üzenetére


Bubu79
addikt

Nyilván a megfejtés az lehet, hogy tök szabályosan jött a száguldó donorjelölt, csak a toyota egy három autóból összefércelt, rommá törött, feltámasztott szerkezet volt, ezért lett a töréstesztje olyan, amilyen :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22099) Sipi16 válasza BlacKSouL (#22097) üzenetére


Sipi16
senior tag

Túlzottan nem figyelem a motoros baleseteket és nem is értek a motorokhoz. Az tény, hogy nagyon sokan 100 levezetett km után máris Rossinak hiszik magukat. Ez a fő probléma... Nameg az, hogy olyan szinten lépik át a sebességhatárokat amikor már a balesetek elkerülése lehetetlen. De ezt nem ebbe a topikba kéne kibeszélni...

Jó éjt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#22100) tildy válasza bolondember (#22096) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért az a videó is durva. Szerintem.
Nem fogom védeni jelen szituban a motorost, a sebességről meg úgyis többet tud a rendőrség.
Blacksoul: talán emlékszel a mecseki estre, videó is volt róla. Igaz volt ahol tolta neki, de ahola baleset történt, ott kb 120-130al ment.A vétlen motor tán ott is szétszakadt...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.