Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Tudtok bármit arról, hogy mi lesz az OKJ után? Nekem aranykalászos gazda képzés kellene. Úgy tudom 1 hektár feletti területet csak azzal lehet venni.

A másik, amit érdekel, hogy táplálkozással kapcsolatos tanácsadásra van e valami képzés? Nem feltétlen OKJ-re gondoltam, lehet posztgraduális is. Én úgy tudom, hogy csak dietetika BSc van 2 milláért, de gondoltam rákérdek biztos ami tuti.

Buliban hasznos! =]

(#102) madmike válasza inf3rno (#101) üzenetére


madmike
őstag

Engem is érdekelne, hogy mi a helyzet az okj-kkal. Eddig ugy tudtam, hogy 2022.dec 31-ig le kell vizsgázni. Ehhez képest mindenki okj tanfolyamokat hírdet, olyanokat is, ahol tuti nem fér bele idén a vizsgázás.
Villanyszerelő tanfolyamot szeretnék elvégezni, de elég nagy katyvasznak tűnik a mostani helyzet.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#103) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Webfejlesztői OKJ-ra hova érdemes jelentkezni?

(#104) Rowon


Rowon
veterán

Sziasztok,

Tudás szerzés szempontjából van-e értelme a Számítógép szerelő, karbantartó OKJ elvégzésének? Valaki volt-e már ilyenen? Nem vészes a tanfolyam díja.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#105) Dr. Akula válasza Rowon (#104) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hááát... Valami számtek boltba eladónak, alkatrész cserélgetőnek biztos jó, csak hát oda egy "van otthon számítógépem" bemondás is pont ugyanolyan jó.

Inkább egy számtek főiskola (levelezőn, ha meló mellett lenne), sztem. Hosszabb, nehezebb, de a papír amit ad, annak az értéke is komolyabb sokkal.

(#106) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!
mit gondoltok erről a web képzésről ? [link] most indul 90e Ft ért.
mar készítettem weblapot (wpsuli jóvoltából ) csak szeretném jobban kezelni miután elkészült, seozni kereső optimalizálni stb
Gondoltam ez nekem tudna segíteni. Más oldalak 300k tol hirdetik e tanfolyamot.
valaki jobban átlátja ? Tud segíteni esetleg?
köszönöm!

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#107) lacikardos


lacikardos
friss újonc

Sziasztok, amennyiben mezőgazdasági képzés érdekel valakit, aranykalászos gazda, lovasúra vezető, dajka, falusi turizmus szolgáltató, pedagógiai asszisztens, sportoktató, sportedző képzés, akkor nézzétek meg a Kardos Lovasiskola honlapját! Várunk mindenkit szeretettel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.