Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 33 [Szerkesztve] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2301) parandroid válasza burgatshow (#2298) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ezzel egyszerűbb bárhová betolatni, mint egy magas seggű szedánnal... ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2302) burgatshow


burgatshow
veterán

Mi a xart vártok el egy 0 km-es friss jogsistól? Lehet, hogy ti tökéletesek voltatok, de sajnos én nem és eléggé oda kell még figyelnem. Nem tehetek róla, nem születtem f1 pilótának és nem benzin van az ereimben. :(((

(#2303) ngabor2 válasza burgatshow (#2302) üzenetére


ngabor2
nagyúr

úgy látom, morcos kedvében van a harcművész úr...

(#2304) tbs válasza burgatshow (#2302) üzenetére


tbs
addikt

Tippek tolatáshoz: ha teheted előtte mindig járd körbe az autót, különösen ismeretlen helyen, mert qrvára nem látszik belülről egy karó (ami szétbacca a doblemezt), egy vödör víz (ami fényezőbe utalja a kaszni egyes részeit), stb. És a legfontosabb, hogy piszok lassan tolass! Ne szégyelj sokszor hátraforogni, ha az segít. A leggázabb egyébként a kaszáló autóorr: nagyon figyelni kell rá...

Aztán belejössz szép lassan, nem nagy mutatvány. ;)

szerk:
Amit én szeretek, hogy a földön fekvő mintákhoz igazítom a járgányt a tükör segítségével (minta és autó oldal viszonya), így sokszor csodálkoznak, hogy tudok ilyen gyorsan ennyire merőlegesen, x°-ban, párhuzamosan megállni...

Thom, utánam: csak irigy. Neki így se megy... ;] Katica parkol a családban...

[Szerkesztve]

(#2305) burgatshow válasza ngabor2 (#2303) üzenetére


burgatshow
veterán

Ezek után csodálod? Még a kedvemet is elbaftátok... :O Nem vezetek rosszul többek szerint, de még azért érzik és én is érzem, hogy nem egy olyan ember mozgatja azt a másfél tonnát mint aki már vezet húsz éve. Ennyi... De komolyan.

Beírtam, mert szeretek idejárni és gondoltam hátha együtt örülünk, de kedves paranoid androidunk beszólása most betett 1 kissé...

''Ezzel egyszerűbb bárhová betolatni, mint egy magas seggű szedánnal.'' Neki lehet, de nem nekem...

Punktum!

Mod, tbs: Igen azt csináltam, najó nem jártam körbe a saját kertünkben az autót azt csak ismerem azért, de lassan tolattam, egyfolytában forogtam és néztem, hogy hol mennyi hely volt. És büszke voltam magamra, hogy sikerült bepakolnom azt a nagy dögöt a garázsba. Tudom, hogy nem egy nagy manőver az egész, de nekem elég új volt. Jó persze csálé lett 1 icipicit, de gyakorlás kérdése az egész. :)

[Szerkesztve]

(#2306) ZCoyote válasza tbs (#2304) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ilyen párhuzamosan álljak szépen stb. dolgokra figyelsz?
Hát én csak azzal törődök, hogy ne lógjon ki a kocsi az útra pl. utcai parkolásnál stb.
Az, hogy szépen álltam be már marhára nem tud érdekelni:)

Romani ite domum.

(#2307) Winner_hun válasza tbs (#2304) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ne szégyelj sokszor hátraforogni

nekem még azt mondták, hogy minél kevesebbet tükörből, inkább hátrafordulva tolassak:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2308) VladimirR válasza Winner_hun (#2307) üzenetére


VladimirR
nagyúr

csakhogy ezt nem mindig tudod megoldani, meg szemelyautoban sem, azok kozt is van, aminek eleg magas a segge (meg ugye aki alacsony, annak meg az sem kell, az egy trabantbol sem lat ki hatra)

(#2309) ngabor2 válasza burgatshow (#2305) üzenetére


ngabor2
nagyúr

''Ezzel egyszerűbb bárhová betolatni, mint egy magas seggű szedánnal.'' Neki lehet, de nem nekem...

fordítsd meg a dolgot: egy magas seggű sedannal még ennél is nehezebb betolatni... mindjárt máshogy néz ki, nem?

(#2310) tbs válasza ZCoyote (#2306) üzenetére


tbs
addikt

Tudod: annyira megy már a dolog, hogy a szépségre, a kivitelezés tökéletességére gyúrok. Mint egy 'arcművész... ;]

winnie: Hát egy zárt dobozosban aztán foroghatsz ám, mint egy ventillátor, nem lesz jobb... :DDD

Dr. Tepes: Jaja. Inkább emlékezzen az ember, mi volt mögötte, tükrözzön és kuplungoljon, nem a gázzal jáccon tolatás közben.

Gábor: A kedv már szét van csapva, bakfitty. A gyors kézjárás és a gyors észjárás ritkán ötvöződik... (Bocs Thom, remélem túlélem... :DDD )

[Szerkesztve]

(#2311) parandroid válasza burgatshow (#2305) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ha ez megnyugtat, szedánnal máig nem tudok normálisan tolatni. A céges furgonokkal, lezárt hátsó ablakú, amúgy személyautó van-ekkel sem... Tény, hogy azokkal az autókkal könnyebb tolatni, aminek nagy az ablakfelülete, és az ablak nál van vége az autónak (háromajtós, ötajtós, kombi és egyterű modellek). Itt is akad azért olyan, amiből rohadtul nem lehet kilátni, lásd pl Seatok egy része, vagy gondolom az Új Swift is ilyesmi lehet - utóbbit még nem próbáltam. Amúgy a mostani kombink tolatás szempontjából az egyik legkézreállóbb autó, amit valaha használtam. Ilyen szempontból mindenképpen jó járgánnyal kezdted a gyakorlást, bár ha jól rémlik, a Tacumának a hátsó ablaka az autó méretéhez képest elég kicsi, és hátrafelé emelkedigk az övvonala...

Megsértődni meg nem kell, told ki a nyelved, ha valaki piszkál: :P. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2312) burgatshow válasza tbs (#2310) üzenetére


burgatshow
veterán

Amíg nem találkozunk! :DDD ;] Mindenesetre engem is idegesített, hogy csálé, de legalább tudom, hogy ha nagyon akarom betudom rakni. Végülis az ember sem rögtön a futás mozgássorozatával kezdte, hanem a járáséval. :B

ngabor2: Lehet, végülis miért ne? De akkor sem esett jól hirtelen.

peterkeT: Emelkedni emelkedik a segge ez tény, de hogy a hátsóablak mérete hogyan aránylik az autó méreteihez azt nem tudom. Én így szoktam meg és egyáltalán nem érzem kicsinek (mármint az ablak méretét).

Ahogy az edzőm szokta mondani: ''Ha nehezebb ellenféllel gyakorolsz, jobban fejlődsz!'' :B

[Szerkesztve]

(#2313) neduddki válasza parandroid (#2311) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nekem meg az a tapsztaltom, hogy szep nagy tukrok es egyenes oldal, es a tobbi ag magat... szep egyenes oldalfalu de hosszu teherautokkal sokkal konnyebb tolatni mint egy domboru oldau szemejjautoval... amugy mikor c-sztem akkor a kozbuso tujor direk takarva volt, nehogy mar mexokja a delikvens:- )))
amugy vbolt egy jo peoneom ias eze kapcoslatban pozso 405-joz votlakm szokva /4.4m/ es egyszer egy corsaval /a/ kellet elemnenm vhola maszkalani, most a poan az volt hogy ahol a corsa-nak a vege volt, ott a pozsoba meg csak a hacso ules tamlaja:- ))) parkoltam vele ojjanokat hogy a mellettem ulok nesztek hogy mi a francnak centizek mikor ez a dog oda 2* siman benn lenne, be is latma mindhov augy hogy akkor aszbad hejejk voltk:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2314) neduddki válasza tbs (#2304) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tejjen egyet tuso erteni, amit ne mlatok ma sem szegyellek kiszlani megnezi hogy ott vajjon mi is lehet elbujva /egyik isemrosm igy kotott bele egyu par mazsazs ott hagyott betontombe... vegul is csak a bal hacso futomuvet kellet alaposan cseregeni, mert a sokrudas felfugesztes nem kedvelte a kiegyngetest: - (((/
anyit meg jozzatenek, hogy a tetore is erdems figyelni belolg fal allat, mert azon is szarult tud utani a szep hosszu es szeles csik

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2315) parandroid válasza neduddki (#2313) üzenetére


parandroid
nagyúr

Hát igen, a Daewwo (vagy Chevrolet) Kalos (vagy Aveo) szedán a kategória csődje ilyen szempontból. Bár nyilván a Renault Thalia, a Skoda Fabia szedán, a VW Polo szedán és a Dacia Logan méltó ellenfelek lehetnek...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2316) Xpod válasza parandroid (#2315) üzenetére


Xpod
addikt

A Fabia szedánnal tényleg csak a magas embereknek könnyebb tolatni. Szegény faterom mit össze forgolódik mire kitolat az udvarból, az első és hátsó ülésnél a fejtámlák gyakorlatilag eltakarják az egész hátsóablakot, nekem könnyebb én átlátok felettük, csak az első 5-6 tolatás volt igazán nehéz, mert megkellet szokni, hogy ennek kicsit meszebb van a hátulja, mint a golfnak.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2317) neduddki válasza Xpod (#2316) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En nem ngyon sozktam forogni ,mongyuk szerencsemre /vagy inabb szerencsetlensegemre nem lamboval ferrarival es porscheval totltgatok/ inkabb kozepkategoria, habar a mazda6-os egy olege trukkos joszag lepcsoshatuba /a melet hogy gyonyoru:- ))/
corsar meg muxik???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2318) ZCoyote válasza tbs (#2310) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ja kérem, aki ilyen spíler;)

neduddki: Igaz, teherautóval sokkal könnyebb tolatni. Vezettem már egy-két fajta kistehert és ha hosszabb ideig használtam és utána átültem egy szgk-ba rendesen meg kellett szokni, hogy nem láttam hol a vége.

[Szerkesztve]

Romani ite domum.

(#2319) Xpod válasza neduddki (#2317) üzenetére


Xpod
addikt

Köszi, a corsair remekül teljesít.

Én sem szoktam forgolódni, mivel hátranézek és tolatok, mert belátom a terepet, de faterom kénytelen a tükröket is használni, mivel csak a fejtámlák közötti kis részen lát ki.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2321) neduddki válasza Kalandor (#2320) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MEW nem sozta el az ujaddal egyutt intztem volna prblemat:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2323) Integra válasza Kalandor (#2322) üzenetére


Integra
titán

csekdisz májsztró!
[link]
és magad is elhozhatod

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2324) Xpod válasza Integra (#2323) üzenetére


Xpod
addikt

és magad is elhozhatod
Ha nem lenne lusta elsétálni érte, akkor nem kérne házhozszállítást. ;]

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2325) Winner_hun


Winner_hun
félisten

HA 55 perc az automatikus kiléptetés, akkor nem műxik, 85 perce jártam itt utoljára, itthagytam a gépet, most visszajöttem és még nem léptetett ki:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2326) MarKoo válasza VladimirR (#2300) üzenetére


MarKoo
őstag

amikor postoltál, akkor én nyékládházán fulladoztam a vízben. de hatalmas szerencsétekre még itt vagyok.

ne reménykedjetek, csak vicceltem. :) de tényleg úszkáltam kicsit.

(#2327) VladimirR válasza MarKoo (#2326) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, sejtettem, hogy addigra mar elindultal innen
bocs, de nem tudtam hamarabb indulni

(#2328) MarKoo válasza VladimirR (#2327) üzenetére


MarKoo
őstag

nem gond, jó volt már onnan eljönni. hazafele sokat tudtam godolkodni, kérdezgették is sokszor hogy mi a bajom, de asszem ezt nem a családdal kell megosztanom. ma még vár rám egy kis beszélgetés ami majd alátámasztja, vagy éppen megcáfolja a mondásodat. :) továbbra is fenttartom, hogy vannnak kivételek, de tuti csak én látom a dolgokat pozitívan.

(#2329) Probiker


Probiker
aktív tag

Na, UPolok 1et. hátha hamarabb elviszik :DDD

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#2330) Integra


Integra
titán

hát ez milyen.....
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2331) jasszer válasza Probiker (#2329) üzenetére


jasszer
senior tag

Hátha ~2300 hsz után sem viszik el, akkor... :U

Integra: kőkemény. Nem irigylem a személyzetet akinek ezután rendet kell raknia nap-mint-nap...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#2333) ngabor2 válasza MarKoo (#2328) üzenetére


ngabor2
nagyúr

papír(már)kocka :P tudod, miért... 9 óra elmúlt, fél10-kor léptünk.

(#2334) ngabor2 válasza Integra (#2330) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vettem karoke-mikrofont. nem kellett, még hozzá se nyúltam lehet nem mûködik, de szép.
#39 - 2006. Júl. 25., 12:09 - proletár


:DDD ez nagyon büntet!

(#2335) MarKoo válasza ngabor2 (#2333) üzenetére


MarKoo
őstag

értem a célzást. :) sorry csak egy nagyobb félreértést kellett lezárnom, de az a nagyon nagy helyzet, hogy csak mégnagyobb félreértés lett. egyikőnk se tudja az okát, hogy mit miért. hát nem aranyos? nah mind1.

(#2336) deter


deter
aktív tag

teszt

szerk: jólvan műkődik :)

[Szerkesztve]

(#2337) ngabor2 válasza deter (#2336) üzenetére


ngabor2
nagyúr

(#2338) csapos2 válasza deter (#2336) üzenetére


csapos2
addikt

Üdv!
Legyél kedves ezt [link] használni az ilyesmire. ;)

Hiába reggel van még :O

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2339) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

[kép]


[link]

Sziasztok!

Üdvözletemet küldöm innen, a Balaton déli partjáról.
Az idő jó.
A víz is.
Kaja van.
Sokat gondolok rátok. :U
Mert szeretlek Titeket!! :)

u.i.: Mire visszajövök, úgy érzem megváltozom...

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2340) Integra


Integra
titán

van az az idióta énekes klip amire most mindenki gerjed...
asszem ez az eddigi legjobb verzió belőle:D
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2341) Integra válasza Kalandor (#2332) üzenetére


Integra
titán

na hallod, nagyon jó fej lehet anyóspajti, ha tényleg ilyet teszel. vagy pont kiengesztelni próbálod?:))
bevallom nem néztem az oldalt, csak egyik haver pont ezzel majrézott nemrég és tudtam, hogy ő képben van ilyen virágszolgálattal kapcsolatban.
miért nem hívod fel őket vezetékesen és kérdezed meg?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2342) erdey_a válasza Integra (#2340) üzenetére


erdey_a
őstag

Ebből hiányzik az idióta zene meg a hagyma, de mégis jobb :DDD

+18
[link]

Vérboci

(#2343) erdey_a válasza Racecam (#2339) üzenetére


erdey_a
őstag

A gömbben csak óvatosan! Eléggé sok a fáradásos repedés a csatlakozó pontoknál :D

Vérboci

(#2344) Integra válasza erdey_a (#2342) üzenetére


Integra
titán

egyetértek:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2345) pweisz válasza Integra (#2340) üzenetére


pweisz
senior tag

Nájsz :DDD Micsoda örület lett eből, hihetetlen.

(#2347) burgatshow


burgatshow
veterán

Fél 11-re mentem be az okmányirodába, 11-kor már itthon voltam. Végre, L sem hiszem, hogy mostmár csak várnom kell... :)

(#2348) Kidus válasza erdey_a (#2342) üzenetére


Kidus
őstag

Gondolom a kis bajusz-szeru kepzodmenyt senki nem vette eszre :D

Assuming Control

(#2349) Probiker válasza erdey_a (#2342) üzenetére


Probiker
aktív tag

Tejcsárda :DDD

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#2350) Probiker


Probiker
aktív tag

:D [link] :DDD

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 33 [Szerkesztve] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.