Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) Laraxior válasza DonMedve (#14100) üzenetére


Laraxior
titán

mié ne lenne? :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14102) Beowulf_78 válasza Laraxior (#14101) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hát akko ezt most meg mááá én nem értem... :U A lényeg hogy ti értitek. minek köll feltenni az apróba és sopánkoni hogy senkinek se kell, amikor DonMedve-velfogsz cserélni? :F Ez már az én kombinatív készségemet is meghaladja. :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#14103) Pttypang válasza Beowulf_78 (#14102) üzenetére


Pttypang
veterán

dettó..én meg se próbáltam végülis ezt a részt megérteni :P

Everybody lies.

(#14104) Laraxior válasza Beowulf_78 (#14102) üzenetére


Laraxior
titán

csak kiváncsiágból tettem fel :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14105) Laraxior


Laraxior
titán

Sziget 2006
Szerény személyem ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14106) Elmör válasza Laraxior (#14105) üzenetére


Elmör
senior tag

Mármint Te voltál aki a tüzet fújta?
A másik emberkének mi volt a kínja? :DDD ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14107) P00By válasza Laraxior (#14105) üzenetére


P00By
nagyúr

(#14108) Laraxior válasza Elmör (#14106) üzenetére


Laraxior
titán

:K én vagyok a tűzfújó :K :C

itt a másik is :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14109) Elmör válasza Laraxior (#14108) üzenetére


Elmör
senior tag

Mivel fújtál? Pálesz? :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14110) P00By válasza Laraxior (#14108) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem errorozik most az összes vidi :(
Már jó............................................

[ Szerkesztve ]

(#14111) Laraxior válasza Elmör (#14109) üzenetére


Laraxior
titán

nemnem...valami grillgyujtó folyadék volt asszem

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14112) Pttypang válasza Laraxior (#14105) üzenetére


Pttypang
veterán

xD komoly ;)

Everybody lies.

(#14113) Elmör válasza Laraxior (#14111) üzenetére


Elmör
senior tag

Azt be nem venném a számba, áááá. :N :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14114) szacsee válasza Laraxior (#14093) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nekem a C-s jogsi volt 40K becsületes úton. ;]
Jobban élünk, mint 4 éve... bár a jogsit régebben tettem le. :B

Elmör: Szigeten vót, ott meg eszedbe sem jut megkérdezni, hogy mi van a szádban... főleg csajoknál. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14115) KillHates válasza Laraxior (#14111) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fúj vazze! Nem hiszem el, hogy képes voltál azt a szádba venni. Annak valami rettenetes íze van. Onnét tudom, hogy egyszer jó becsacsizva sikerült innom belőle egy nagy slukkot. Másnap fostam mint a lakodalmas kutya. (oké, te nem ittad meg)
A tűzfújáshoz van egy speckó lötty; diliboltokban lehet kapni, olyasmi tutti-frutti íze van, szóval nem jön rád az okádhatnék, ha fél percig a szádban tartogatod.
Báááá, de grillgyújtó! Főleg citromos szúnyog riasztós

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#14116) Elmör válasza KillHates (#14115) üzenetére


Elmör
senior tag

Ugye-ugye, nekem is sikerült egyszer megkóstolnom. :DDD Onnan tudom milyen íze van, hát pocsék. :D
Remélhetőleg többet nem lesz részem ilyesmiben. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14117) Laraxior válasza KillHates (#14115) üzenetére


Laraxior
titán

Szigeten olan mindegy mivel fújod :DDD nem is készültem rá...csak ugy jött az ötlet és ezt találtuk... egy sátor mellett.... ingyé vót :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14118) Elmör válasza Laraxior (#14117) üzenetére


Elmör
senior tag

Mondjuk ha előtte beficcent jópár sör vagy ilyesmi, akkor még azt mondom okés, de nem hiszem, hogy józanul megcsinálnád újra, nemde? :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14119) Pttypang válasza Elmör (#14118) üzenetére


Pttypang
veterán

mi számít józannak?:D...pl:..héé 2 monitorom van xD

Everybody lies.

(#14120) KillHates válasza Pttypang (#14119) üzenetére


KillHates
nagyúr

:U :W :W :DDD :DDD :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#14121) DonMedve válasza Pttypang (#14119) üzenetére


DonMedve
addikt

:)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14122) Pttypang válasza KillHates (#14120) üzenetére


Pttypang
veterán

Mondjuk az már detoxos szint:P
Item duplicated!
Megszakadt a kapcsolat a MUonline.hu szerverrel xD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#14123) Játékos válasza Pttypang (#14122) üzenetére


Játékos
addikt

Inkább toxikus, mint detoxos. ;)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#14124) Elmör válasza Játékos (#14123) üzenetére


Elmör
senior tag

Igazad van, de nem gond, mert én is szoktam keverni a szezont a faxommal. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14125) Pttypang válasza Elmör (#14124) üzenetére


Pttypang
veterán

Szakmai titok:P

Everybody lies.

(#14126) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na hali.
Mégsem váltok asztaliról notira. Nem bírnám ki gépfejlesztés nélkül ;] Meg egy normálisabb noti árából egy atom brutál asztalit lehet össze rakni és azért az oda baszos :D
Olyannyira nem váltok hogy most már tervezem a váltást Corei7-re, jó pénzért meg tudok válni most a jelenlegi alaplap, proci, memória hármastól.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14127) Elmör válasza Cyberpunk (#14126) üzenetére


Elmör
senior tag

Az szép. Lesznek szép tuningeredmények? :C
Én most leginkább csak a monitor cseréjén gondolkoztam el, de lehet hagyom a p*csbe. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14128) Cyberpunk válasza Elmör (#14127) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ;] Nem fogom alap óra jeleken járatni az bizti :D
De a VGA-t azt nem bántom egyenlőre, majd ha ki jönnek az új DX11-es kártyák akkor jöhet egy vagy netán kettő is :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14129) Pttypang


Pttypang
veterán

CoD2
Azért keményen tolják..felbontás se rossz...

Everybody lies.

(#14130) Henk válasza Pttypang (#14129) üzenetére


Henk
veterán

Ja így látványos,de néhol egy kis aim-ot érzek benne.De a kedvencem mikor a nagy füstbe belelő az ember és 1 lövésből talál. :D

(#14131) Elmör válasza Pttypang (#14129) üzenetére


Elmör
senior tag

Iszonyat hogy nyomják! :Y Észre sem venném honnan lőttek ki. :DDD
Na megyek kerítek valami ebédfélét. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14132) DonMedve válasza Henk (#14130) üzenetére


DonMedve
addikt

Lehet csak beadós cfg-je van!Nem hinném,hogy aimozna!Ezek waron készültek,azzal saját magát árulja el.Már láttam ezt a videót.De az aim az nem ilyen.Már csináltam egypár videót azokról a szerverünkön!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14133) P00By válasza DonMedve (#14132) üzenetére


P00By
nagyúr

Igen cfg nagyon fontos! Mikor még játszottam(1.6) sokat foglalkoztam a témával. Meg is volt az eredménye... ;]

(#14134) Laraxior


Laraxior
titán

Beizzitottam a Windows 7-et a laptopra ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14135) Pttypang válasza DonMedve (#14132) üzenetére


Pttypang
veterán

..a versenyeken mindenki ugyanolyan cfg-t használ..csak a nevüket írják bele és ennyi..nincs konfigolva..

Everybody lies.

(#14136) P00By válasza Pttypang (#14135) üzenetére


P00By
nagyúr

Az lan. Ez meg net :)
Amiről én beszéltem! A videóban nem tudom van-e lanos jelenet.

[ Szerkesztve ]

(#14137) Pttypang válasza P00By (#14136) üzenetére


Pttypang
veterán

passz :P nem vagyok hálózatszakértő:D

Everybody lies.

(#14138) DonMedve válasza Laraxior (#14134) üzenetére


DonMedve
addikt

És milyen?Megy mint atom mi?GTA4-et megnézhetnéd,hogy fut rajt! ;] Mert annak mennie kell!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14139) DonMedve válasza P00By (#14133) üzenetére


DonMedve
addikt

Pont most van tesztelés alatt a szerver.Egyik sráccal kicsit bekeményitettük a pb-t.Restart után minnyá 6-an felugrottak a szerverre,mind a 6-ot ki is vágta.Naplót nyomja,volt ott minden.konfigra is ráállitottuk a pb-t!Talán sikerül megtisztittani a szervert a mocsoktól!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14140) Pttypang válasza DonMedve (#14139) üzenetére


Pttypang
veterán

Egyik ismerősömnek azt írja ki hogy megállt a pb szívverése..(angolul..)szted mitől lehet?

Everybody lies.

(#14141) DonMedve válasza Pttypang (#14140) üzenetére


DonMedve
addikt

Sziveverése?Még nem is hallottam ilyet!A szerveren vagy a gépen?Ha a gépen akkor telepitse újra!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14142) P00By


P00By
nagyúr

:D

(#14143) Pttypang válasza DonMedve (#14141) üzenetére


Pttypang
veterán

A gép amikor csatakozik felmegy meg gamel és kb másfél perc múlva kiírja hogy punkbuster heart has been stopped

Everybody lies.

(#14144) Cyberpunk válasza Laraxior (#14134) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na és milyen nem kék halálozik?
Én tudok egy két emberkéről akinek sikerült néhány perc alatt kifingatni:D Aztán meg nyavalyogtak hú ez milyen szar. Nem tudom hogy mit várnak egyesek egy RC-re már azt hiszik hogy kész OS, pedig :U
Én minden esetre maradok a jó kis Vistánál sokan szidják pedig nagyon jó csak érteni kell hozzá. Aztán majd ha ki jön a végleges Win7 akkor kipróbálom majd de szerintem aki Vistához szokott annak nem lesz túl nagy meglepetés.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14145) Elmör


Elmör
senior tag

Hellósztok!
Driver problémám van: feltettem a 185.85 WHQL-t és azóta a Rivatuner megbolondult. A 2.22-es Riva és a 2.24-es sem látja a drivert, csak magát a kártyát. Tehát tudok a ventivel babrálni, de tuningolni már nem. Kipróbáltam 3DMark alatt és szépen megy, meg belelestem egy filmbe ott sem gond, de mégis idegesít. :F
Fogtam a regcleanert, meg driver sweepert és lepucoltam minden Nvidiás cuccost, meg is kaptam a jó kicsi felbontást, meg kiírta a Vista, hogy gond van a megjelenítővel és így raktam fel az új drivert. Erre gondoltam akkor leszedem és mit látok? A Riva a régi 182.06-ost látja, amikor már nem is lenne fent semmi, ráadásul ugyanúgy műkszik a gép. Hogyan akadhatott be a régi driverem? Ha azt is lepucolom, akkor már nem látok drivert, de a 185-öst akkor sem látja. :( Pedig direkt a Vista64-est szedtem le. Az everest pl. látja, meg műkszik az Nvidia kontrol panelem is vele. :K
Ilyet még nem tapasztaltam, ezért kérdezem, hogy akkor ez most jó vagy sem? Mindenképp az újat szeretném fenthagyni, mert a Riddick AODA jobban megy vele állítólag.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14146) DonMedve válasza Elmör (#14145) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem is fogja látni!Majd egy újabb verzó.Valamiért az újabb driverekben nem dolgozik a Riva!Szerintem frissiteni kellene már az adatbázisát!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14147) DonMedve válasza Cyberpunk (#14144) üzenetére


DonMedve
addikt

Én eddig csak azért nem használtam,merta pb nem ment rajt!De most az RC-n valahogy fut,tudok menni játszani is.Ehhez képest a Vista sehol nincs.Sőt ehhez képest a Vista nem is Oprendszer,talán fájlkezelőnek jó lenne!Jó a Win7.Semmi gondom nincs vele az égegyadta világon!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14148) DonMedve válasza Pttypang (#14143) üzenetére


DonMedve
addikt

Az komoyl!Próbálja meg a reinstallt!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14149) Elmör válasza DonMedve (#14146) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor Te már több infót tudsz, köszi szépen!
A hibám pedig Vista hiba, azaz azért teszi vissza a 182.06-os drivert, mert korábban egy frissítés alkalmával valahogyan megjegyezte és amikor leszedem a drivert, tök mindegy melyik, már azóta még egyel próbálkoztam, akkor úgy érzi, hogy neki mindenképpen kell egy driver és felteszi automatikusan a legutolsó jót. :W Na mindegy, most feltolom neki a 185-öst, aztán legfeljebb nem tuningolok. Nem mintha eddig 99%-ban tuninggal ment volna a kari. :B Azé rohadjon meg. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#14150) Cyberpunk válasza DonMedve (#14147) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát néző pont kérdése. Nekem bevált a Vista semmi pénzért nem váltanák vissza XP-re, de a Win7-et azt azért meglessük, de én mindenképp a végleges verzióval próbálkozok majd.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.