Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) 7om válasza Simonarancs (#1100) üzenetére


7om
tag

Szerintem fogd meg a gépet cakkonpakli azt vágd ki az ablakon. :DDD fényképezd le a telefonnal pl.

(#1102) Simonarancs válasza 7om (#1101) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Drága nekem ahoz hogy kidobjam :N Első valamire való PC-m, csak ne emiatt dobjam már ki :DD

Span írta hogy megvan a PCI karo, holnap villantok szerintem :))
Remélem már csak azzal fogok jelentkezni, hogy megy a kártya :B

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1103) Simonarancs válasza Simonarancs (#1102) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Bakker... mármint képet szeretnél :DD Én méla :N

Holnap kapsz, sry :R

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1104) Simonarancs válasza Simonarancs (#1103) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Itt is volna :))

Nade ebből mi is derül ki? :|

[ Szerkesztve ]

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1105) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Na ezesetben mi a teendő? Egy Gainward GTX 660 romot leszedtem [innen], de ezt írja ki akkor is, amikor a régi bioszt akarom rárakni...

Command amit beírtam: "nvflash --protectoff" és "nvflash -4 -5 -6 GTX660.ROM" mert GTX660.ROM a neve :))

Feloldva fel van, a fülembe beleüvöltött a csipogás :DDD

UPDATE: az "nvflash --protectoff"-ra is ugyanezt csinálja, mi a teendő? :F

[ Szerkesztve ]

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1106) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Nos ha "nvflash64 --protectoff"-ot írok be azzal le tudom szedni a védelmet, DE a romot így se tudtam rárakni, beírom hogy "nvflash64 -4 -5 -6 GTX660.rom" és megnyitja az nvflash64-et. Valaki érti ez miért van?

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1107) 7om válasza Simonarancs (#1104) üzenetére


7om
tag

AGpu-z szerint ez a BIOS kell rá.Stimmelnie kell a ramoknak a megahertznek a BIOS számának, van egy pár üres hely is a gpuzben az nem tudom miért van.ha meg van a doboza az oldalán van egy sorszám szerűség azzal könnyebb beazonosítani a kártyát.a gpu-z szerint palit a kártyás.másik rom-ot szvsz nem nagyon rakosgass rá.nem biztos hogy kompatibilis vele.
De az is lehet hogy rossz BIOS van rajta.A dobozát keresd meg!

[ Szerkesztve ]

(#1108) 7om válasza 7om (#1107) üzenetére


7om
tag

De inkább ne is vedd figyelembe amit írtam, nehogy elbaszodjon a kártyád miattam, ilyen kevés infoval vak vezet világtalant. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1109) Simonarancs válasza 7om (#1108) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Sajna OEM, dobozt nem kaptam :(

Nincs esetleg a "kártyában" valamilyen kód formájában vagy esetleg a kártyán matricaként?

Illetve ez egy Palit amit te írsz, ez egy Gainward. Ezek szerint akár EVGA bipsz is rámenne? :))

[ Szerkesztve ]

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1110) 7om válasza Simonarancs (#1109) üzenetére


7om
tag

Mondom infó hiányában írtam ezt de látod hülye tippet adtam, nem tudom hogy rámegy e.Elvileg van kompatibilis BIOS de én nem kísérletezés vele.

A kártya tetején van egy matrica a kártya pontos típusával alatta meg van PN meg SKU szám ezekkel már elvileg ki lehet keresni.

(#1111) Simonarancs válasza 7om (#1110) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Akkor vissza teszem addig az 560 Ti-m. Zavaros vizekre eveztem :N

Persze sejtettem, hogy más gyártó bioszát nem kellene rápakolni, nem is terveztem :R

[ Szerkesztve ]

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1112) Simonarancs válasza Simonarancs (#1111) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Na ez mi... beütöttem ezt "ne5x66001049-1060" erre EGY PALIT KÁRTYÁT KAPOK :Y

Mi zajlik itt kéremszépen? :D

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1113) 7om válasza Simonarancs (#1112) üzenetére


7om
tag

és milyen matrica van még?

(#1114) Simonarancs válasza 7om (#1113) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Ezen kívül a nagy semmi :| ez az egy árva matrica van rajta... Ne értem... Szóval akkor ez lenne a kártya? Egy Palitot vettem? :O

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1115) LamerGyuri válasza Simonarancs (#1114) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Most mit bőgsz? :) A Gainward a Palit egyik grafikus kártyacsaládjának a márkaneve :U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#1116) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Jobban hangzik a Gainward :C

De GTX 660 szóval ugyanazt kell tudja mint 1-2 társa :K

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1117) 7om válasza Simonarancs (#1114) üzenetére


7om
tag

passzolom :DD

(#1118) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Érdekes mód az "nvflash --protectoff" parancsra error-t ír ki megint és a "nvflash -4 -5 -6 GTX560Ti.rom"-ra (mert most az 560 Ti-men akarom letesztelni) semmit se hajlandó csinálni, csak megnyitja az nvflash.exe-t...

Teszem hozzá ennek a kártyának semmi baja nincs, megy rendesen :))

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1119) 7om válasza Simonarancs (#1118) üzenetére


7om
tag

rendszergazda módban indítod a flash-előt?
az atiwinflash-ből kiindulva kérdem.

(#1120) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Igen, a gépen egy felhasználó van

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1121) 7om válasza Simonarancs (#1120) üzenetére


7om
tag

ennyit tudok segíteni:D
amit fel akarsz rakni romot az nvidia flash-elő mappájában legyen.

(#1122) Simonarancs válasza 7om (#1121) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Igen, ezt csinálom, nem tudok tovább lépni mert sze leszedni nem tudom a védelmet (ha van) se rátenni nem tudom a bioszt :(

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1123) 7om válasza Simonarancs (#1122) üzenetére


7om
tag

A rendszergazda módban való indítás a nvflash parancsikonon jobb egérgomb kattint--- legördülő menüben --- futtatása rendszergazdaként! Így indítod?

(#1124) Simonarancs válasza 7om (#1123) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Úgy is próbálgatom, de ugyan az a baj. Előjön egy második cmd ablak amiben ezt írja:

Bármi mást csinálok mindig ezt írja ki! Még a működő GTX 560 Ti-mnél is... Mivel próbálkozzak még? Mésik PC?

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1125) 7om válasza Simonarancs (#1124) üzenetére


7om
tag

Szerintem egyik ablak sem fut rendszergazda módban.
ezt próbáld ki, görgess a win 10-hez.

[ Szerkesztve ]

(#1126) Simonarancs válasza 7om (#1125) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Azt mondja "rendszergazda". Szerintem nem ez lesz a hiba :N

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1127) 7om válasza Simonarancs (#1126) üzenetére


7om
tag

Felül a fejlécben administratornak kell lennie, nálad nem az van.Szerintem ez a baj.

így
az atiwinflash pl el sem indul ha nem így indítod.

[ Szerkesztve ]

(#1128) Simonarancs válasza 7om (#1127) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Akkor te úgy csináltad, hogy cmd-ben megadtad, hogy merre van a mappában levő cucc és úgy csináltad? Úgy meg ment? Win10 -_-

Na de mindegy, holnap megnézem, szeretném már tudni, hogy a kártya most jó-e vagy se :((

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1129) 7om válasza Simonarancs (#1128) üzenetére


7om
tag

Megpróbálhatod úgy is hátha jó lesz csak a cmd-t rendszergazdaként indítsd.

Ezt képet a netről másoltam ide.Nekem amd-s kártyám van és nem indul el az nvflash, már próbáltam.

ezt még próbáld meg:Start menü => jobb klikk => futtatás rendszergazdaként - Parancssor (rendszergazdai)
net user rendszergazda /active: yes
nem tudom mennyire érthető ezt is másoltam.

[ Szerkesztve ]

(#1130) Simonarancs válasza 7om (#1129) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Rendben, még egyszer neki lendülök, ha az se megy, akkor megnézem másik gépben. Köszi :K

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1131) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Most másik Nvflash-el is próbálkoztam ([link]) és ezzel az "nvflash --protectoff" ment, ezt dobta ki:

De az "nvflash -4 -5 -6 gk106.rom"-re (mert egyenlőre a mentettet akarom csak rá rakni amivel semmit se csinálhatok rosszul) kidobja ismételten az nvflash.exe ablakát, ahol semmit se tudok csinálni... másik gépben is kipróbálom most már -_-

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1132) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Na végre valami flash dolog történt! nade error...

Ezt nézzétek:

Eszerint nem tudja flashelni vagy most mi is van? Teszem hozzá, hogy az eredeti biosz romot akarom rápakolni amit GPU-Z-vel lementettem :K

Oh mellesleg [ez] segített :C

És igen igen, adminisztrátorként kell indítani a parancssort :(((

[ Szerkesztve ]

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1133) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

SIKER! Most fogok újraindítani, szóval igazság pillanata :))

Tégla vagy FPS? Ez itt a kérdés :D

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1134) 7om


7om
tag

Úgynézem ez tégla lett :DDD :(

(#1135) Simonarancs válasza 7om (#1134) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Csak féltégla :DDD DE! Amikor a Win-be vissza állítottam a kártyát (engedélyeztem) A WIN NRM DOBTA KI A 43-AS HIBÁT :DD És a natív felbontást is felvette :)) Vagyis tényleg csak a biosza volt elszúrva :C

Jelenleg kártyának van képe, de a win betöltő és az rendszerbe való landolás közben bejön a hó esés, szét esik a kép, de a poszt képernyő és az alaplap biosz részénél semmi hiba nincs, mindjárt mutatom mi a jelenség :K

20 percet adjatok :DD

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1136) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Illetve le is videóztam :))

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1137) 7om válasza Simonarancs (#1135) üzenetére


7om
tag

Rossz bios-t raktál rá.Elvileg úgy is lehet asszem hogy kiírod lemezre az nvflash-t a jó biost meg még valamit és úgy indítod gépet hogy megadod neki boot után a lemezt vagy pendrive-ot.De lehet úgyis ha van egy alaplapi vga-d.Melyik bios-t raktad rá?A palit-ot vagy gainward-ot?

[ Szerkesztve ]

(#1138) Simonarancs válasza 7om (#1137) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

A Gainward ment rá, szóval ez egy Palit kártya :))

Akkor megnézem azt hogy kell megcsinálni. Alaplapi VGA-m nincsen sajna, de most a lom telepen (hosszú sztori :DD ) találtam egy 3dfX kártyát, megnéztem de a Win nem indul vele :((( Gyüjteménybe jó lesz :C

Megnézem azt az USB-s módszert :K

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1139) Simonarancs válasza Simonarancs (#1138) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

eszem megáll hogy a lomos kártya megy a másik gépemben xD

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1140) 7om válasza Simonarancs (#1138) üzenetére


7om
tag

pontosan kéne tudni most akkor milyen kártya. a hűtésre mi van rá írva?

itt a negyedik lépésnél leírja pendrive-os megoldást.

(#1141) Simonarancs válasza 7om (#1140) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

A hűtésre? Gainward... De amikor rákerestem Palit-os kártyát adott ki :(((

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1142) 7om válasza Simonarancs (#1141) üzenetére


7om
tag

nem hagytál le egy F betűt ennek a végéről ne5x66001049-1060?
ne5x66001049-1060F?

[ Szerkesztve ]

(#1143) Simonarancs válasza 7om (#1142) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

DE :O

Bakker... Mert akkora zseni vagyok :U

EZ AZ A KÁRTYA a google szerint :B

[ Szerkesztve ]

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1144) 7om válasza Simonarancs (#1143) üzenetére


7om
tag

meg az semmindegy hogy TI vagy nem TI.

(#1145) Simonarancs válasza 7om (#1144) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Nem, nem Ti :( (Jó lenne pedig :C )

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1146) 7om válasza 7om (#1144) üzenetére


7om
tag

na itt ha alkalmazod felül a szűröket elvileg kidobja hány találat van, de ez sem biztos.jöhetne valami szaki idexD

[link]

(#1147) Simonarancs válasza 7om (#1146) üzenetére


Simonarancs
csendes tag

Nézd mit találtam :D

A régi képmentés :R

[ Szerkesztve ]

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1148) 7om válasza Simonarancs (#1147) üzenetére


7om
tag

igen ezt láttam de ezzel meg szarakodott a windows.lehet a palit driverét kellett volna csak feltenni és megjavult volna.
szerintem ha meg tudod csinálnia pendrive-ról való flashelést akkor próbálgasd végig a legfelső bios-al kezdve a frissítést.sok szerencsét :DDD
ettől szarabb már nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1149) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Szerintem azért szarakodott vele, mert a kártyán is ez volt. Szóval úgy volt "ember... ugyan az... minek akarod rárakni? -_- "

Megnézem ezzel az USB-s módszerrel, legalább a Win-be vissza tudok lendülni :R

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

(#1150) Simonarancs


Simonarancs
csendes tag

Az normális,hogy ez a HP-s alkalmazás 2 USB-s pendimet hazavágta? Konkrétan használhatatlanok lettek! Egyik 64 megás, az nem izgat, de a 4Gb-s Win telepítős pendim sajnálom :O

[ Szerkesztve ]

Fluxos "hajszárító"? Páka kézben, sütő melegszik, a kártya 10 perc alatt ropogós lesz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.