Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Nitro Nation!

Hozzászólások

(#1) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Sokan szeretik a drag race játékokat androidos telefonon. Én ismerek jópárat, köztük a csr racing 1-2-őt, a drag race-t, és a nitro nationt. Számomra a legjobban a nitro nation fogott meg. Nektek hogy tetszik a játék, hol tartotok benne?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#2) Feri1977


Feri1977
senior tag

Valaki írhatna, szerintem sokkal jobb mint a csr racing.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#3) Feri1977


Feri1977
senior tag

Ennyi?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#4) #27441408 válasza Feri1977 (#3) üzenetére


#27441408
törölt tag

Az Asphalt Nitro-s topikba sem írt senki, azt én nyitottam, légy türelmes . :)

(#5) Feri1977 válasza #27441408 (#4) üzenetére


Feri1977
senior tag

Jólvan köszönöm, pedig nagyon jó játék ez, a csr racing 1-2-vel játszottam sokat, de egy idő után már nem szerettem, mert túlbonyolították, meg sokat tölt, meg nem annyira jó mint ez, ez meg tökéletes, és imádom, okés rendben.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#6) #27441408 válasza Feri1977 (#5) üzenetére


#27441408
törölt tag

Akkor meg mit érdekel, hogy írnak e vagy sem, neked ez tetszik és kész.

A CSR nekem is jobbnak tűnik de még egyiket sem játszottam , de tényleg, ha neked tetszik az a lényeg nem? :U

[ Szerkesztve ]

(#7) B********


B********
aktív tag

Kapott egy egész fain frissítést, érdemes kipróbálni!

(#8) Fehdavee


Fehdavee
tag

Hali!
Nah én is leszedtem újra ezt a remek kis játékot... Nyomtam a csr2 egy ideig de teljesen meguntam a hülye live rendszere miatt.... Szerintem jobb a csr2 nél már csak azért is mert ebbe nem olyan full bugos a live race érdekes módon az NN be meg van csinálva értelmesen a live race nem kell fél órákat nézni a semmit hogy menjen az ember 5 versenyt itt pörög a játék... A töltési idő is töredéke a csrnek itt nincs benzin annyit nyomhatod amennyit szeretnéd és akkor amikor szeretnéd. Normális tune rendszer van. Amúgy a csr2 nagyon sok mindent másolt a nitro nationból csak az a gáz hogy még a másolást is elszúrták.. Én nekem a csr1 be is megvolt minden autóm akkor találtam rá erre a játékra és ebbe már akkor megvolt minden+ mikor még a csr2 tervbe se volt... A csr2 nagy csalódás egyedül ami jó benne az a grafika. Remélem sokan toljátok még ezt a játékot és megbeszélhetjük a dolgokat meg kéne egy jó csapat is.....

MI Mix 2

(#9) B******** válasza Fehdavee (#8) üzenetére


B********
aktív tag

Még nem ástam bele nagyon magam, csak belenéztem, de este meghajtom én is a Cooper-emet, aztán meglátjuk mi lesz.

(#10) Fehdavee válasza B******** (#9) üzenetére


Fehdavee
tag

Én most az S1 licenszre hajtok de nem egyszerű az tuti.... C63 AMG vel tolom de már majdnem minden kék tuning benne van és még így is fejlődni kell kemény lesz lenyomni a bosst...

MI Mix 2

(#11) Feri1977 válasza Fehdavee (#8) üzenetére


Feri1977
senior tag

Minden szavaddal egyet értek. Én imádtam a csr 1-et. Ahogy volt időm, mindíg azzal játszottam, aztán jött a csr2...eleinte örültem neki, aztán se a hangulata, se semmi nem fogott meg benne a grafikán kívül..lassú töltések, live rendszer stb. bonyolult is volt...töröltem. A nitro nationnal ezelött 2 éve már játszottam, gondoltam újra felteszem, és azóta is amikor csak van időm játszom vele, imádom, nem tudom letenni. Sokkal jobb mint a csr 2. Ráadásul most kapott egy nagyobb frissítést ugye, most még jott lett minden téren. Én benne vagyok a csapat dologba is, csak sajnos sokat dolgozom, aztán még ott van párom, meg magánéleti gondok szülők stb. de ahogy tudok vagyok, azt írunk. Írjatok addíg is, hogy tetszik a game, és hol tartotok benne.

Fehdavee: :K

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#12) #27441408


#27441408
törölt tag

Úgy döntöttem kipróbálom, ha van offline karrier mód is, még lehet meg is tartom. A kérdésem mennyire régi játék? Nem szeretnék úgy járni,hogy felrakom megszeretem majd nuku frissítés,,, ( lehet hülyeség de azért szeretem ha 1 játékhoz néha van frissítés foltozgatás)

(#13) #27441408 válasza #27441408 (#12) üzenetére


#27441408
törölt tag

Akkor válaszolok magamnak,sajnos offline nem jó, de van a cégnek ugyanilyen offline játéka.

(#14) #27441408 válasza #27441408 (#13) üzenetére


#27441408
törölt tag

Bár annál szerintem 1milliószor jobb a CSR, főleg grafikában.

[ Szerkesztve ]

(#15) #27441408


#27441408
törölt tag

Adtam neki még 1 esélyt, nagy hátrány,hogy nem megy net nélkül, de végülis offline ott a CSR, ebben a játékban az internetes rész viszont nagyon jó, és nem kell gugli-t és egyebeket megadni, beléptet és játszhatok, továbbá nincs benzin, szóval nem rossz ez de a CSR nekem jobban tetszik.

(#16) #27441408


#27441408
törölt tag

Hátha ír valaki ide is :DDD

Az első induló autó mellé vettem 1 másikat, a kérdés amelyik kocsi nem kell azt hol tudom eladni, ha már nem kell? Vagy nem lehet eladni?

(#17) Fehdavee válasza #27441408 (#16) üzenetére


Fehdavee
tag

El lehet adni de 10% kapsz eredeti árból nem nagyon éri meg egyik segédnél tudod eladni aki alkatrészeket tud neked csinálni vagy upgraidelni :D én visszatértem a csr2 re adtam neki egy új esélyt ezzel az nn csak az a gáz hogy baromi sokat kell farmolni... :D

MI Mix 2

(#18) #27441408 válasza Fehdavee (#17) üzenetére


#27441408
törölt tag

köszi! Akkor az a szerelőcsaj ezt csinálja angol tudás nem lévén nem értettem mit ír..... eladtam neki az új BMW-t azt hittem feltuningolja reggelre meg nem volt meg a vadi új autó,,,, :W A nitronation storyes is nagyon jó! a CSR2 vel nem játszhatok az nem tudom milyen de ez a Nitrós ez azért jó mert az online-ban korlátlan a játék nincs benzin annyit játszom amennyit csak szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#19) #27441408


#27441408
törölt tag

1 kis ideig nem volt a telómon a game, most újra rápróbáltam sok új dologgal bővült, nézzetek rá! :C

sajnos a live racing emberek ellen pénzes lett tétet kell tenni, úgy rémlik régen szabadon lehetett versenyezni pénz nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#20) Lacsu


Lacsu
csendes tag

Sziasztok!
Akinek van tuti módszere az undergrund turnament-hez, az ne tartsa vissza :) Én legmesszebb úgy jutottam, hogy jobbról az utolsó kockában lévő verdából lenyomok négyet, majd balról jobbra haladva hármat, aztán szándékosan elveszítek kettőt és úgy el tudok menni kilencig. 10 győzelemmel sikerült valakinek?

Ooo! Nem bánom én, ha az emberek a szájukra vesznek! Csak kezdjék a fenekemmel!

(#21) Fehdavee válasza Lacsu (#20) üzenetére


Fehdavee
tag

Igen sikerült párszor a 10 win de nagyon nehéz. Amúgy a taktika hasonló volt mint a tiéd. A 10. nél nem árt használni egy powerupot.

MI Mix 2

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Nitro Nation!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.