Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-08-09 09:34:49

LOGOUT.hu

Navon Predator 7

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) kayman


kayman
senior tag

7” HD IPS panellel, multitouch kijelzővel, erőteljes 1,2 GHz Quad-core processzorral, PowerVR SGX 544MP grafikai gyorsítóval, és teljes hozzáféréssel a Google™ Play áruház több százezernyi alkalmazásához.

A kényelmesen és könnyen kézben tartható Predator 7 csupán 4,6 mm vékony és ultrakönnyű, ezáltal tökéletes eszköz az Android™ felfedezésére.Az 1280 x 800 HD felbontásnak köszönhetően videóin és képein élénk színekkel elevenednek meg az apróbb részletek is. A megjelenő szövegek pedig kristálytisztán, könnyen olvashatóvá válnak tökéletes képernyőjének köszönhetően.

Az OTA (Over The Air) frissítési technológiának köszönhetően a Predator 7 tabletjén mindig a legújabb Android szoftver előnyeit élvezheti, és teheti teljessé felhasználói élményét Google Play™ áruházból letöltött játékokkal, alkalmazásokkal.

Az Androidnak és a Predator 7 erőteljes konfigurációjának köszönhetően a párhuzamos alkalmazások kezelése könnyű, könnyedén kezelheti nyitott alkalmazásait és válthat közöttük csupán az ujjával vezérelve.

A Predator 7 hozzáférést biztosít Önnek az összes Google saját fejlesztésű alkalmazásához is: tarthatja kapcsolatait barátaival a Gmail™, vagy a Google Talk™ akár a Google+™ segítségével (a többfelhasználós video hívásokhoz). Útvonaltervének elkészítéséhez segítségére lehet a Google Maps™ alkalmazás, és kényelmesen olvashatja a weboldalakat vagy újságokat a Google Currents™ segítségével, vagy akár tárolhatja fájljait Google Drive™ 5GB ingyenes felhő tárhelyén.

Legyen elérhető: Akár a testre szabott GMail segítségével, vagy más levelező programokkal, internetes közösségi oldalakkal és alkalmazásokkal, a Predator 7 tablet ablak a világra.
A Predator 7 tökéletes eszköz azokra az pillanatokra, amikor végre valakivel szemtől szemben beszélgetne a köztük lévő távolság ellenére: az előlapi kamera segítségével a Predator 7 tabletjén akár videóhívást is indíthat, például a Google Talk™ segítségével.

A Predator 7 erőteljes 1.2 GHz Quad Core processzorral, 1GB RAM-al, és PowerVR SGX 544MP grafikai gyorsítóval kiváló teljesítményt nyújt ahhoz, hogy a legfrissebb Androidra fejlesztett 3D játékokkal élvezetesen játszhasson.

Igazi felhasználói élmény: a Predator 7 tabletjén a megfelelő alkalmazás telepítése után audio és video fájljait könnyedén és egyszerűen lejátszhatja legkülönbözőbb formátumokban, (videót akár 1080p HD minőségben), miközben párhuzamosan villámgyorsan betölti a weboldalakat, dokumentumait.
http://static5.edigital.hu/files/mediastorage/16/raptor7_game-560x420_16803.png
Legyen szó akár internetezésről, filmnézésről, zenehallgatásról, képnézegetésről, e-könyv olvasásról, esetleg prezentálásról, a Predator 7 mindenben segítségére lesz Önnek. Beépített gravitációs szenzorának köszönhetően villámgyorsan alkalmazkodik elforgatott tabletjéhez, így bárhogyan is tartja kezében táblagépét, mindig tökéletes rálátása lesz a képernyője tartalmára.raptor7_game-560x420_16804.png

A HDMI portnak köszönhetően összekötheti a Predator 7 tabletjét HDTV-jével, felfedezve az Android™ igazi teljességét a TV képernyőjén keresztül: nézze videóit, olvasson, vagy játsszon valóban nagy képernyőn.

Gyártó
Navon
Processzor típus
ARM Cortex A9
Processzor frekvencia
1,2 GHz Quad-Core
Kijelző mérete
7"
Kijelző felbontás
1280x800 pixel
Memória
8GB ROM / 1 GB RAM
Memória bővítés
microSD
Operációs rendszer
Android Kitkat 4.4
Adatkapcsolat
WiFi
Csatlakozás
3.5 mm audio jack, micro-USB, mini-HDMI
Beépített kamera
0.3 megapixeles előlapi, 2 megapixeles hátoldali
Akkumulátor kapacitás
akár 5 óra
Méret
218 mm x 125 mm x 46 mm
Súly
316 g
Tartozékok
hálózati töltő, használati utasítás, OTG kábel, USB kábel
Extrák
8GB beépített háttértár, beépített mikrofon, előre telepített alkalmazások, gravitációs szenzor, H.264 videólejátszás, hátsó VGA kamera, HD felbontású kép, kapacitív kijelző, multi-touch kijelző, ultravékony kialakítás
Garancia
1 év

[ Módosította: Qru ]

HyperTransport az úr!

(#2) kayman


kayman
senior tag

Két másik tablet, másfél hónap szervizes várakozások után eljutottam oda, hogy 20e-s termékek után kifizettem ezért 30e-t. Sok mindent kipróbáltam, és kialakult bennem hogy mire mit szeretnék.

Nálam alap volt, hogy hdmi legyen - amin online filmet is tudjak nézni tv-n.
Emiatt szükség volt egy erős hardverre, amit a rendszer ki is tud rendesen hajtani.

Kaptam mellé egy Gerilla neoprén tokot is, bár egy Genius billentyűzetes tokkal fogom majd használni.

HyperTransport az úr!

(#3) daninet


daninet
veterán

Nekem 1 hét után bootloop-ol. :(( Fogalmam sincs mit lehet csinálni vele. Nincs frissítő csomagja a Navon oldalán, irodalom meg kb ez a topik. :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4) kayman válasza daninet (#3) üzenetére


kayman
senior tag

Próbálom elindítani a topicot, de a felhasználók a bemutató hozzászólós részén vannak jelenleg :

http://prohardver.hu/tema/re_navon_predator_7_bemutato/friss.html

HyperTransport az úr!

(#5) daninet válasza kayman (#4) üzenetére


daninet
veterán

megoldottam közben, de nem kicsit bonyolultabb volt. A gondot a béna szoftver és a kevés memória okozza.
Megtelik a dalvik cache és nem tud tovább menni
Fel kell rakni az android SDK-t és eclipse-ből kell manuálisan file explorerrel kitörölni a dalvik tartalmát.
Kicsit haragszom rá, amiért ilyen gányul kezeli a memóriát, de ez van. Legalább elindult.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6) kayman válasza daninet (#5) üzenetére


kayman
senior tag

Nekem még nem volt ilyen bajom, tökéletesen fut mióta megvettem :C

HyperTransport az úr!

(#7) Pöttöm222


Pöttöm222
újonc

Sziasztok!

Mint hozzá nem értő, laikus szeretnék segítséget kérni. Navon Pedator 7-re szerettem volna letölteni a subway surfers játékot. A letöltés után a telepítéskor "-24" -es hibakódot ír ki. Több hasonló játék telepítésénél így jártam.
Szerintetek mi lehet a gond, illetve mit kellene tennem?

(#8) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Sziasztok,most vettem kéz alól egy ilyen tabletet,az lenne a kérdésem,tudja valaki,hogy hogyan kell formázni az SD kártyát,hogy használja is a gép ? Ext vagy vmi más módszer?

(#9) Bird


Bird
addikt

Óriási: "Predator 7 csupán 4,6cm vékony"

;] Javítsd légyszi...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10) Shingen


Shingen
addikt

Sziasztok!

Unokaöcsémnek van egy navon raptor 7 tabletje.
Most itt van nálunk és az a baj, hogy a tálcán ez az üzenet van:

"Kevés a szabad terület.
Előfordulhat, hogy néhány rendszerfunkció nem működik."

Aztán megnéztem mi újság ezzel, belementem az alkalmazás kezelőbe és a tetején ahol az összes szó van, az alján azt írja a belső memóriába csak 11 Mb szabad hely van.
Viszont ennek a tabletnak ugye 8 Gb a belső memóriája.
Ha azon a csúszkán meg rámegyek SD-kártyára ami gyakorlatilag nincs benne, gondolom ez takarja a belső memóriát azon azt írja 4GB szabad hely van.

És mivel a belső memória majdnem tele van, nem enged telepíteni rá semmit.
Pedig az összes játék az sd van áthelyezve a belsőn csak az indítójai vannak.
Nem tudom, hogyan lehetne a belső memóriába helyet csinálni, illetve növelni azt?

Légy szíves segítsetek!

Köszönöm szépen!

風林火山

(#11) kayman válasza Bird (#9) üzenetére


kayman
senior tag

Sajnos nincs olyan jogosultságom, kérni kellene? :B

HyperTransport az úr!

(#12) kayman válasza Shingen (#10) üzenetére


kayman
senior tag

Gondolom teli van játékkal, nem lenne egyszerűbb egyet kitörölni? :F

HyperTransport az úr!

(#13) kayman válasza Pöttöm222 (#7) üzenetére


kayman
senior tag

Milyen rendszer van fent?

HyperTransport az úr!

(#14) kayman válasza Lacopapi (#8) üzenetére


kayman
senior tag

Formázást nem találtam, csak törlést.
Mivel van rajta adat, így nem próbáltam meg. Szerintem próbáld meg PC-n, emlékeim szerint nekem is úgy volt.

HyperTransport az úr!

(#15) Bird válasza kayman (#11) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem jelezni kéne a "moderátort keresek..." topikban. ;) :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16) Shingen


Shingen
addikt

Egyszerűbb lenne, csak a gyerek nem akar törölni semmit.
Az összes angry birds fent van neki, egyiktől sem akar megválni :U
De még akar rá játékokat, csak nincs belső memóriába hely, ugye bár :(

風林火山

(#17) kayman válasza Shingen (#16) üzenetére


kayman
senior tag

Értem én, de csak root után lehetne sd kártyára telepíteni.
Van olyan gyártó egyébként, aki engedi a root-ot.

HyperTransport az úr!

(#18) kayman válasza Bird (#15) üzenetére


kayman
senior tag

Köszi, írtam oda.

HyperTransport az úr!

(#19) Bird válasza kayman (#18) üzenetére


Bird
addikt

:R Javítva. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#20) kayman válasza Bird (#19) üzenetére


kayman
senior tag

:C

HyperTransport az úr!

(#21) kayman


kayman
senior tag

Nem sok minden történik itt :(((

HyperTransport az úr!

(#22) Kuznyikov


Kuznyikov
aktív tag

Őő, tudom le van itt már írva. De valaki megtenné hogy segít visszatennem az eredeti ROM ot? De rookie vagyok! Köszönöm!

(#23) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Bár Navon Predator 8-ról van szó, de végső elkeseredésemben ide írok.
Kaptam egy ilyen készüléket, mégpedig tulajának okos kisleánya beállított rajta PIN-kódot, amit ugye nem lehet megkerülni.
Próbáltam a készüléket mindenféle üzemmódban elindítani, recoverybe lökni - se gombokkal, se PC-vel nem sikerült a mutatvány. Hangerő fel / le + bekapcsoló gomb semmi, hangerő le + PC - ismeretlen USB eszköz, amit tulajdonképpen felismer valami VID-eszköznek, de ADB nem látja.
Van-e valami ötletetek, hogy mit lehetne vele tenni? Netán memória kártyára valami img-et rádobni és arról bootoltatva feltolni neki a droidot?

Előre is köszönöm a segítséget!

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#24) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Ma vettem meg ennek egy minimálisan módosított változatát.
Valakinek volt gondja a névjegyzékkel?

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.