Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#814) pgj86


pgj86
újonc

Sziasztok!
Nekem már a második telóm van az M500-asból. Az első az volt a baja, hogy két-három hét után töltés után is felmelegedett a kamera mellett, 12 órás töltést követően 7 órányit bírt ki bekapcsolva, mindezt úgy, hogy nem is használtam. Lehet, hogy az aksi nyírta ki, nem tudom, visszavittem a MediaMarkt-ba, onnan szervíz, egy hónap múlva meg kiderült, hogy hoppá van, nem javítható. (Szerintem ott valami zárlat lehetett benne)

Kicseréltük másikra, a típus ugyanaz, mert attól, hogy mondjuk az első készülék "kuka" lett, gondoltam, nem lesz még egy ilyen probléma...
Na most a másik teló már többet kibírt, mint az előző, csak mostanában furcsán viselkedik, pl. ha leteszem, elkezd sistirizni az alsó hangszórója, ha hívok valakit, nem hallom, hogy kicsöng-e, illetve ha engem hívnak, nem hallani semmit sem... Ezt már többször eljátszotta, ilyenkor kikapcsolom, megigazítom az aksit (olyan, mintha egy picit kilengene(?), bekapcsolom, aztán nincs probléma vele.
Látom a korábbi bejegyzésekben más is talált hasonló hibát.
Ötlet valakinek? Azon gondolkozom, hogy ezt is beviszem, de más készülékre váltok.

Ezt leszámítva nincs baj vele, van, hogy négy-öt napot is kibír. (Nem játszok rajta, ritkán netezek vele.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.