Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Portable Nero Burning ROM 2014-et próbáltátok?Lehet azzal nincs gondja a KIS-nek.
Ki kellene próbálni,azt tudok adni akinek kell.

(#4102) M3oH válasza Met (#4100) üzenetére


M3oH
addikt

Szintén Imgburn :) Tudd mindent, ami kell nekem.

(#4103) cigam válasza Mikulásbá (#4101) üzenetére


cigam
félisten

Khm... Ez nem az a fórum... ;)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4104) isss


isss
tag

.. csak, hogy témába vágjon. :) :))
IObit Driver Booster
..röviden
BUÉK MINDENKINEK !! :DD

[ Szerkesztve ]

(#4105) Dhampir válasza ƵøŁĭ (#4047) üzenetére


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A Glary Utilities Pro 4 még elérhető promócióban?

(#4106) LiLxWaYnEx

Köszönöm, akkor nem keresgélem tovább. :)

[ Szerkesztve ]

(#4106) ƵøŁĭ válasza Dhampir (#4105) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Szia!

Nem.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4107) sz.j


sz.j
nagyúr

2014-be az első ingyenes lehetőség .... ;)

Driver Booster PRO (1 Year / 3 PCs)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#4108) Brekecs válasza sz.j (#4107) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nem, ez már tavalyi promó ! :)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#4109) sz.j válasza Brekecs (#4108) üzenetére


sz.j
nagyúr

Lehet, hogy tavaly is volt (amúgy mikor 2013. dec 30-tól? :D ), de én ma kaptam róla emailt, és mint a képen is látható még 17ó 05p 43sec van/volt hátra a mostaniból.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#4110) madrac válasza cigam (#4092) üzenetére


madrac
őstag

Nyilván nem ez volt személyeskedő vagdalkozás, hanem az összes többi amivel még minősítettél, pláne, hogy előtte rá is kerestem több dologra és nem találtam. A tételes cáfolatról meg csak annyit, hogy nagyvonalúan te is kihagytál több dolgot amit te se találtál. Gondolod nem tűnik majd fel? Vicces. Ezzel a diskurzussal is előrébb vagyunk..

(#4111) micafighter


micafighter
nagyúr

SoS promók a mai napon:

Free Process Lasso Pro

Free Photomizer Scan 2

Free CinemaHD 2

(#4112) madrac válasza micafighter (#4111) üzenetére


madrac
őstag

Köszi! A process lasso nagyon jól jött, mert a free-t használtam eddig. Nekem sokat segített abban, hogyha játék közben átváltottam a böngészőre, akkor ne legyen olyan tetű lassú.

(#4113) micafighter válasza madrac (#4112) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szivesen ! :) A kódot érdemes elmenteni, nagyobb update nem jár, viszont az adott verzióhoz lifetime liszensz , és újra felhasználható, tehát újratelepítés vagy új gép esetén is jó lesz :)

Én most próbálgatom, elméletben nagyon hasznos program, meglátjuk mit tud a gyakorlatban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4114) looser


looser
addikt

madrac & micafighter: mivel GOTD-s a stuff, érdemes az UnWrapper GOTD-vel kicsomizni, hogy máskor is használható legyen ;-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4115) micafighter válasza looser (#4114) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszönjük :)

(#4116) Dhampir válasza looser (#4114) üzenetére


Dhampir
félisten

A UnWrapper GOTD hivatalos honlapja hol található?

(#4117) AtHoS válasza micafighter (#4113) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Néhány programnál érdemes az alapértelmezett Alacsony illetve Normál alatti I/O és memória prioritást megnövelni. Illetőleg, ha valami picit lassabbnak tűnik a megszokottnál pl. "áttabolás", stb.. akkor itt is érdemes lesz szétnézni

read-only mode on the forum

(#4118) micafighter válasza AtHoS (#4117) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszönöm szépen :R Most egyenlőre a normál beállításokat próbálom, egyedül a víruskergetőt raktam magasabbra. Tudsz esetleg a program beállításához leírást? :)

(#4119) madrac válasza looser (#4114) üzenetére


madrac
őstag

Miért? Ez a telepítő csak ma működik? Igen, írta telepítésnél hogy lecsekkolja a szervert vagy ilyesmi.. Ezt a hülyeséget. Hisz a kulcsot úgyse a telepítő adja.. Gondolom az is jó, ha letöltjük az eredeti telepítőt a gyártótól.. mármint ezt a verziót.

Én azt hiszem úgy használtam a programot, hogy a firefox.exe-nék megnöveltem a memória prioritását, és akkor nem birkózott annyit a lapozó fájllal task váltásnál. Egyébként ha tehetem inkább kilövöm a firefox-ot játék alatt, mert hihetetlen memóriamennyiséget megeszik, csak rendszeresen kell játék közben is..

(#4120) Visormail válasza micafighter (#4118) üzenetére


Visormail
addikt

Itt [link] volt egy nagyon alap leírás én ezt olvastam róla anno, hogy mi ez de ahogy írják is tényleg nagyon sok mindent tud.
Én pl a foobar-ra állítottam be vele, hogy amikor fut ne kapcsolja le a rendszer monitort mert akkor nem látom hogy melyik számnál tart, viszont zenehallgatás közben nem feltétlenül nyomogatom a gombokat.
Amikor tuningoltam az előző procimat (Athlon II x2), akkor csináltam egy alapértelmezett energiasémát amiben az egyel alacsonyabb állapotra volt állítva (2,9GHz) ami mindenhez elég volt. Process lassoban pedig beállítottam csak az újabb játékokhoz, hogy ha azokat elindítom váltson át a másik energiasémára amiben a 100% (3,7GHz) volt, a játék bezárásakor visszaállt. Tehát a tuning a biosban lett beállítva, de általában nem érvényesült mert mondjuk a counter-strike sourcehoz is felesleges volt, nemhogy filmnézéshez/zenehallgatáshoz, így a hűtő is nagyobb csendben volt nyáron.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#4121) micafighter válasza madrac (#4119) üzenetére


micafighter
nagyúr

A promó keretében a fejlesztőtől fogsz kapni egy örökös liszenszet, amihez nem jár update, de újra fel lehet használni. Ugyhugy konkrétan ennél a promónál szerintem nem szükséges a GOTD Unwrapper, azonban van sok promó, ahol jól jöhet, mert legtöbb promó nem így müködik mint a process lasso-s promó.

(#4122) micafighter válasza Visormail (#4120) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nagyon jól hangzik :) Köszi hogy megosztottad velünk !

(#4123) looser válasza Dhampir (#4116) üzenetére


looser
addikt

(#4115) micafighter: nagyon szívesen :-)

(#4116) Dhampir: Őszintén szólva nem tudom, az első találatról letöltöttem. Vicces egyébként, hogy 12MB a zip csomi, de maga a stuff telepítője 2MB.

(#4119) madrac: igen, ma működik, ha az eredeti módon (GOTD csekk) szeretnéd telepíteni. De aktiváláskor (programon belül) is felmegy a fejlesztő oldalára, szóval ha ott is csekkolják az install időpontját, akkor nem telepíthető többször, de szerintem egyébként bármikor (már ha nem az eredeti formában telepíted).

(#4121) micafighter: pont emiatt érdemes megőrizni a jelenlegi telepítőt :)

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4125) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Wise Care 365 PRO Lifetime License
[link]
Ha már az ingyenes telepítve van a gépen akkor nem kell letölteni csak simán aktiválni kell ezzel a kulccsal :
9095-ACAE-BBB8A9-9CFC-034F

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#4126) RawrRr válasza ƵøŁĭ (#4125) üzenetére


RawrRr
tag

* Windows 8.1-en nem ajánlott a registry cleaner és a optimalizáló használata, mert leöli a rendszerszintű csempés keresést.

Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

(#4127) Drughi válasza ƵøŁĭ (#4125) üzenetére


Drughi
addikt

Köszi :R
Letöltöttem, de a kulcsot hol kell beírni?

(#4128) bajtokarpi válasza Drughi (#4127) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Jobb oldalt fent van egy fül (azt hiszem, még fel is ajánlja, hogy frissíts pro verzióra), ott tudsz pro verzióra frissíteni. Be kell írni egy user nevet, e-mail címet, meg a kulcsot.

battletag: bossi#2666

(#4129) bajtokarpi válasza bajtokarpi (#4128) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

battletag: bossi#2666

(#4130) májkiy válasza ƵøŁĭ (#4125) üzenetére


májkiy
tag

Viszont ezt nem lehet frissíteni. Korábban volt fél éves és egy éves promó frissítési lehetőséggel, nekem most az van. És arra várok, amikor még lesz ilyen! :D

(#4131) AtHoS válasza Visormail (#4120) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én épp az előbb tapasztaltam meg a processlasso működésének az előnyeit.
Egy 8GB méretű 180k fájlt tartalmazó mappát kezdtem el tömöríteni.

Gondoltam közben nyomulok kicsit Diablo 2-vel. Egy sorccal teleportáltam, ami nem a megszokottaknak megfelelően alakult. Szép lassított felvétellel kezdett el TP-zni, ami eléggé fáziskéséses és nem kívánatos dolog egy játékban.
Na mondom ránézek a processlasso-ra mi újság ezzel a programmal. Látom, hogy nem fut a progam (ennek azért utánanézek miért nem indult automatán), így elindítottam kézzel. Az alapból beállított prioritásokat eggyel növeltem a D2-re, majd visszataboltam a játékba és folytattam a TP-zést. Olyannyira jól ment, hogy azt hittem közben végzett a tömörítés, emiatt gyorsan kitaboltam, de láttam, hogy még mindig tömörít.

Szóval észrevehetetlen volt a játékban a processlasso futása alatt a tömörítés.

read-only mode on the forum

(#4132) micafighter válasza AtHoS (#4131) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi szépen a tapasztalatokat, akkor azthiszem bekerül az alapvető programocsomagomba :)

(#4133) Visormail válasza AtHoS (#4131) üzenetére


Visormail
addikt

Nem tudom nálad mi történt, de ahogy a cikkben is írták a management consol, vagyis a program kezelőfelülete külön indítható és leállítható. A core engine attól függetlenül fut (ha annak kérted az indítását telepítéskor) és végzi a beállított ill az automata dolgokat.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#4134) alfa20


alfa20
senior tag

Free Advanced SystemCare 7 PRO

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#4135) AtHoS válasza Visormail (#4133) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No én sem tudom miért nem indult automatán, de volt most 1 winyó problémám, ami miatt pár dolgot meg kellett lépnem a napokban (hosszú a történet és erősen off a mostani hsz-el együtt). Ha eztán rendben lesz az indulása, akkor betudom ennek. A core betöltődését nem néztem, csak láttam, hogy nincs az óra mellett a tálcán az ikonja ill. kerestem, mivel állítani akartam a D2-re vele.

read-only mode on the forum

(#4136) Sonja


Sonja
veterán

A Lucidlogix Virtu MVP 2.0 Pro verzió (upgrade) most ingyenesen elérhető Január 31-ig! :K Ha eddig is használtad az alaplaphoz mellékelt verziót, akkor ez jól fog jönni. ;)

Le kell tölteni a Virtu upgrade tool-t, majd elindítani. Ha rendben talált mindent, akkor már csak a neved és email címed kell megadni, ahova küldi a regisztrációs kulcsot. Közben le is töltődik a Lucidlogix Virtu MVP 2.0 Pro verzió, és lehet is telepíteni.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4137) soldi3r válasza ƵøŁĭ (#4038) üzenetére


soldi3r
veterán

csak nekem mondta ma estere, hogy invalid a liszensz?

E30 (oo=[][]=oo)

(#4138) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

Visszatért egy kis időre a téli vásár a GameFly-on.

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#4139) Dhampir válasza soldi3r (#4137) üzenetére


Dhampir
félisten

Próbáld a Bitdefender Total Security-vel aktiválni.

(#4140) soldi3r válasza Dhampir (#4139) üzenetére


soldi3r
veterán

az van fenn, eddig mukodott is, az online feluleten meg mindig irja, hogy 351 nap van vissza

E30 (oo=[][]=oo)

(#4141) moonguru válasza soldi3r (#4140) üzenetére


moonguru
őstag

Nekem is érvénytelent ír....

Ui:

DE működik. :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#4142) soldi3r válasza moonguru (#4141) üzenetére


soldi3r
veterán

igen, frissit, de megnyitas utan nalad nem ugrik fel az aktivacios ablak?

E30 (oo=[][]=oo)

(#4143) moonguru válasza soldi3r (#4142) üzenetére


moonguru
őstag

Nincs semmi ilyen, rendesen működik, csak azután kezdtem el nyomozni miután írva lett a dolog.

Addig amíg nem küld erre az oldalra nincs komoly gondom:

invalidKey

Ezt kapom ha a hátralevő napokra kattintok:

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#4144) soldi3r válasza moonguru (#4143) üzenetére


soldi3r
veterán

na az enyem nem ilyen

E30 (oo=[][]=oo)

(#4145) moonguru válasza soldi3r (#4144) üzenetére


moonguru
őstag

Mikor regisztráltad?

Lehet hogy akkor már érvénytelen volt a kód. (most már az)

Monitor Guru!

(#4146) soldi3r válasza moonguru (#4145) üzenetére


soldi3r
veterán

amikor felkerult a topikba, mukodott, egeszen tegnapig

E30 (oo=[][]=oo)

(#4147) moonguru válasza soldi3r (#4146) üzenetére


moonguru
őstag

Minden nap ajándék, mivel nem szabályosan jutottunk hozzá.

Ugye te se kaptál emailt benne a kóddal?

Csak akkor lett volna szabályos.

Monitor Guru!

(#4148) Aidan85 válasza soldi3r (#4146) üzenetére


Aidan85
aktív tag

tegnap én is 2 gépen cseréltem le a még mindig élő 2014-es AVG IS-re

(#4149) soldi3r válasza moonguru (#4147) üzenetére


soldi3r
veterán

emailt nem kaptam, de az oldalon be tudok lepni a regisztralt cimmel es ott mutatja is a visszalevo napo szamat

(#4148) Aidan85, errol tudsz modnani valami kozelebbit?

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#4150) kispx


kispx
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.