Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) daimonion válasza micafighter (#3396) üzenetére


daimonion
senior tag

(#3402) micafighter válasza #54715584 (#3400) üzenetére


micafighter
nagyúr

A nagy vírusírtó topic

[ Szerkesztve ]

(#3403) Traxx válasza #54715584 (#3400) üzenetére


Traxx
őstag

Na igen, az ingyenesből a real-time mellett az automatikus frissítés lett kiherélve, így neked bukó :( Eltávolítási funkciókban tudtommal megegyezik a fizetőssel.

Argos83: van ilyen :P

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#3404) dbius válasza #54715584 (#3400) üzenetére


dbius
veterán

Ha lejár a próbaidőszak, akkor pont a real-time védelem lesz oda, használhatod ugyan tovább, de Neked kell időközönként keresést indítani, mivel free módban nem fut a háttérben.

(#3405) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Free 6-Months ESET Mobile Security!
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#3406) janes1976 válasza ƵøŁĭ (#3405) üzenetére


janes1976
őstag

Valakinek sikerült a mobil esethez kódot kérni? Csak azért, mert én akármit írok be usernévhez, semmi se jó neki. :F

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#3407) Zsombe válasza janes1976 (#3406) üzenetére


Zsombe
senior tag

Nálam is ez a helyzet. :(

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#3408) cigam


cigam
félisten

Október 9 elött létrehozott norton zone fiók ingyenes 5GB-ját megtoldják 20GB-al 1 évig.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3409) masholnap válasza cigam (#3408) üzenetére


masholnap
senior tag

nyem szeretem az ideiglenes dolgokat ilyesmiben ;]

(#3410) micafighter válasza masholnap (#3409) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha tetszik egy évig használod, aztán keresel alternatívát. Egy év alatt nagyon sokminden változhat. Nagyon ritka sajnos az ingyenes örökös dolog, felhő tárhelyben meg főleg.

[ Szerkesztve ]

(#3411) #41133696 válasza masholnap (#3409) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát pedig, ha védelmet vásárolsz egy évre az is "ideiglenes", bár a Symantec oldalán van egy olyan pont úgy emlékszem, ahol kiválaszthatod, hogy amint lejár az egy év, automatikusan hosszabbítsák meg, és terheljék meg a kártyádat.

(#3412) alapz@j válasza masholnap (#3409) üzenetére


alapz@j
tag

Nem kell ideiglenesnek lennie, ha egy év után tetszik a dolog, rendes (fizető) ügyfél is lehetsz :)

(#3413) micafighter


micafighter
nagyúr

Symantec -nél láttam élettartam előfizetést, elég borsos volt az ára, de gondoltam érdemes lehet megfontolni. Aztán elolvastam az apró betűs részt, abba benne volt, hogy a gép élettartamára értik, de legfeljebb 5 év :DDD úgy meg már nagyon drágára jött ki az éves ár.

(#3414) HZoli87 válasza micafighter (#3413) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem Symantec, Bitdefender. -> Link

(#3415) micafighter válasza HZoli87 (#3414) üzenetére


micafighter
nagyúr

Valóban, most eszembe jutott a bdnél is láttam ilyet, de én a nortonra is emlékszem :) bár nem csalhatatlan a memóriám..

(#3416) Joker88


Joker88
őstag

Egy videókonvertáló program , főleg Androidos telefonokra (ahogy a nevében is szerepel )

android converter

az akció kb még 17 órán át tart .

In loving memory of Garrett Lockhart

(#3417) micafighter


micafighter
nagyúr

Webroot promo: 3 liszenszes Webroot Secure Anywhere Internet Security 1 évre 9.44 $ : [link]

Október 6. ig él.

(#3419) moonguru válasza cigam (#3408) üzenetére


moonguru
őstag

Ok.

Köszi.

És mikor toldják meg?

Csak emiatt kérdezem:

Feladó: Norton
To: asdasd222
Dátum: 2013/04/30 14:23:58
Tárgy:
20 GB-os csak az Ön számára. Hála a Norton Zone

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#3420) cigam válasza moonguru (#3419) üzenetére


cigam
félisten

október 9-én?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3421) micafighter válasza moonguru (#3419) üzenetére


micafighter
nagyúr

2013/04/30 -> azóta várod hogy megemeljék? :D

(#3422) cigam válasza micafighter (#3421) üzenetére


cigam
félisten

Nincs kiárva, hogy US only. Ahogy a féléves promó, vagy a W8 satelit app.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3423) micafighter válasza cigam (#3422) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát az US only, az annyi hogy szállítási címhez csinálsz egy US címet is, igazából tök mind1, mert letöltés lesz, nem postán küldik :U

(#3424) cigam válasza micafighter (#3423) üzenetére


cigam
félisten

Attól még nem lesz legális.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3425) micafighter válasza cigam (#3424) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azt nemtudom. Aki kíváncsi olvassa el az Amazon TOS-át, a Download-only programokra vonatkozóan.

(#3426) alapz@j válasza micafighter (#3417) üzenetére


alapz@j
tag

Az amazon.com-on a digitálisan megvásárolható szoftverek már Amerikán kívül is elérhetőek?

(#3427) micafighter válasza alapz@j (#3426) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem tudom változott-e valami, én megadtam a postai címeimnél egy USA címet is, és mostmár enged letölteni. Akit nagyon zavar, az nézen szét az amazon.de honlapon. Viszont óvatosan, mert webrootra valók kereséskor mobil app találatok is feljönnek. Az meg amugy mindegy, hogy milyen "évjáratot" veszel, a kulcs használatlan, a trialt is tudod majd a kulcsal aktiválni, és a legfrissebb verzió lesz.

(#3428) alapz@j válasza micafighter (#3427) üzenetére


alapz@j
tag

Ja, persze, nem az évjárat miatt kérdeztem, hanem ha tudok vásárolni fake US címmel, akkor a csajom gépére és a HTPC-mre is megvenném a WSA-t.

(#3430) micafighter válasza alapz@j (#3428) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én nem vettem meg, de alap helyzetben szürke volt a letöltő gomb, és nem engedett tovább, viszont miután hozzáadtam egy (létező) USA címet a postai címeimhez, már szines volt a gomb, és tovább engedett.

Az évjáratos dolgot általánosságban írtam, csak azért, mert ez sok esetben igaz, és lehet olyan ajánlat, hogy mondjuk nagyon olcsó a 2 évvel ezelőtti verzióhoz a kulcs. Akkor user elgondolkozik, hogy most az jó-e az új verzióhoz, vagy mi lesz? Érdemes írni a termék supportjának, de egyébként az AV-knél a kulcs nincs verzióhoz kötve, csak időtartamhoz.

Viszont van olyan program is, ahol a kulcs verzióhoz van kötve. Pl Tuenup Utilities. Ezért érdemes utána nézni.

(#3429) fo_di Nemtudom. Ez gyakorlatilag azt írja le, amit amúgy is észrevesz az ember, hogy nem lehet letölteni (szürke a gomb). Az nincs benne, hogy ez tilos, és szabálysértő lenne. De lehet rosszul értelmezem a törvényt. Ebbe ne menjünk most (megint) bele. Mindenki döntse el maga, hogy mit hol vásáról.

[ Szerkesztve ]

(#3431) moonguru


moonguru
őstag

Bárki csinálhat magának szállítási címet külföldön is, ezt nem tiltja törvény, cégek is vannak e célra!

Ui:

Nem látom az idézetben a "lakos" kitételt! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#3432) szaki26a válasza fo_di (#3429) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Elég egyszerű az hogy beírsz kamu cimet nem teszi legálissá, persze ellenörizni nem tudják. Max bankkártyát nem fogadják el, ha nem amarikai kibocsátású. Ettől még nem lesz legális.

(#3433) borix válasza szaki26a (#3432) üzenetére


borix
őstag

Ha nem is legális a lovénak azért nem ellenségei gondolom ha már megkapják.

(#3434) alapz@j válasza borix (#3433) üzenetére


alapz@j
tag

Ó, évek óta lengetem nekik a pénzem pár ritka albumért (mp3), amit bár le tudnék szedni a torrent-tékából, de nem teszem, mert rendes vagyok és aranyos. Nem kell nekik.

(#3435) Aidan85


Aidan85
aktív tag

7-Data Card Recovery Free Full Version Registration Code

Csak ma!

sharewareonsale.com-on regisztrálni kell a promós "vásárláshoz"...
Ez után kapod meg a user nevet és regisztrációs kódot e-mail-ben is, amivel telepíthető.

3 felhasználós élettartam liszensz, otthoni felhasználásra
élettartam update
nincs tech support
lehet telepíteni a promó vége után is

Az oldalon lejjebb ajánl 5 ingyenes progit is erre a célra alternatívaként, többségében visszaállítási méretkorláttal.

[ Szerkesztve ]

(#3436) micafighter


micafighter
nagyúr

Aki esetleg hozzám hasonlóan régóta keres egy normális hangrögzítő programot a gépre:

http://www.bitsdujour.com/software/audio-record-wizard/src=day?utm_source=DailyBits&utm_medium=email&utm_content=7&utm_campaign=2013-10-05

(#3437) raccoon24


raccoon24
csendes tag

Úgy tűnik az AVG továbbra is igen komolyan akciózik.
Itt egy újabb.

(#3438) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Ashampoo® Anti-Virus 2014
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#3439) Visormail válasza raccoon24 (#3437) üzenetére


Visormail
addikt

Ez sem újabb, csak minden oldal lecsap rá, de ugyanazt a 374napos trial huawei telepítőt linkelik ők is. Sőt jobban megnéztem ez még régebbi build mint amit korábban írtunk.

LiLxWaYnEx: annyira éreztem :D Akartam is írni, hogy a többi termékük gyakorlatilag folyamatos promózása alapján, most hogy lett vírusirtójuk gondolom az is kvázi ingyenes lesz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#3440) micafighter


micafighter
nagyúr

Webroot SA Complete: 30 $ :

http://prohardver.hu/tema/webroot_secureanywhere/hsz_157-157.html

Ez alapján, meg az "offer details" alapján mindenki el tudja dönteni, érdekli e

[ Szerkesztve ]

(#3441) cigam válasza ƵøŁĭ (#3438) üzenetére


cigam
félisten

A PCworld le is tesztelte. Állítólag a bitdefender, és az emsisoft motorját használja.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3442) Visormail válasza cigam (#3441) üzenetére


Visormail
addikt

Mondjuk az hogy kimaradt belőle a tűzfal nem jelent semmit, mert nekik is van külön ingyenesen [link] A cikk többi része érdekes.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#3443) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#3444) daimonion válasza Visormail (#3442) üzenetére


daimonion
senior tag

ja csak épp egy kicsit elavult az a tüzfal ;] ;]

Támogatott operációs-rendszerek:
Windows® 2000 (Service Pack 4) és Windows® XP (Service Pack 2).

(#3445) Sz_Imre válasza Visormail (#3442) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Az igaz, hogy van külön tűzfaluk, de már régi termék, nem foglalkoznak a fejlesztésével, Windows 2000/XP -hez ajánlott.

Úgy látszik megelőztek, míg megírtam a hozzászólást. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3446) micafighter


micafighter
nagyúr

Sziasztok ! Nem tudom él e még a promó, sajnos elfelejtettem ide kiírni (vagy lehet kiírtam, és azt felejtettem el :DDD )

Szóval: Aki telepíti az Androidos Quickoffice alkalmazást, és az alkalmazásban bejelentkezik a google fiókjával, az kap a Google Drive tárhelyébe + 10 GB-ot, ha jól emlékszem örökre !

Nem azonnal kapjuk meg a tárhelyet, kell 1-2 hét átfutási idő. Nekem azt hiszem bő 2 hét volt, mire megkaptam, de most vettem észre, hogy megjött:

(#3447) qqcqqc válasza Sz_Imre (#3445) üzenetére


qqcqqc
őstag

már a f-secure is a win tűzfalát használja.
a
win7 tűzfala egész jól konfigurálható.

(#3448) mrszitya válasza micafighter (#3446) üzenetére


mrszitya
senior tag

"Ingyenessé teszi Quickoffice alkalmazását a Google, minden felhasználója számára. A vállalat által tavaly megvásárolt szoftvert szeptember 26-ig letöltők továbbá 10 gigabájt extra tárhelyet kapnak Google Drive fiókjukhoz két év erejéig."

(#3449) micafighter válasza mrszitya (#3448) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi. Nem voltam benne biztos, hogy még él, meg hogy örök, de eszembe jutott, és gondoltam kiírom, hátha. Vagy egy hónapja olvastam tán a promoról, akkor nem tudom hogy kiírtam e ide.

(#3450) daimonion


daimonion
senior tag

Bitdefender Antivirus Plus 2014 includes 3-PC, 2-Year license electronic 5 874 Ft
[link]

Egy igen igen jó ajánlat a "szokott" helyröl :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.