Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Paintball topic

Hozzászólások

(#1) popey37


popey37
addikt

Kedves Fórumtársak!

Pár lelkes fórumtárs közreműködésében, azt hiszem mondhatom, hogy megalakult a ''PH!-s'' Phaintball team.

Nevünk: Targets
Jelenlegi létszámunk: 5
Csapattagok: Arnold, TomkTom, Popey, Papa-Georgo, Mosqu!to
Céljaink: Magyar Rookie kupákon való részvétel és természetesen, minnél előkelőbb helyezés elérése :U

Weblapunk: http://www.tomktom.hu/targets/ [link]

Ezen kívül, természetesen továbbra is bárkit szívesen látunk egy kellemes élménydús hétvégi partira, akár egy scenárióra. Tervezzük, hogy szervezünk hasonló jellegű nagy PH!-s csatát, mint legutóbb tettük ezt Ikladon, természetesen ez igénytől is függ, tehát ha jelzitek felénk, akkor aktívabban fogunk szervezni.
Ezen kívül, bármilyen Phaintball-al kapcsolatos kérdésre, szívesen válaszolunk, akár tanács, akár másról legyen szó, ez ügyben keressétek bizalommal bármelyikünket, a fent említett 5 név közül.
Aktuális infók/események általában vége felé találhatók, de azért igyekszünk ide is kiírni mindent, de nem biztos, hogy mindig sikerül :P

Akkor Hajrá és a legjobbakat mindenkinek! :R

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#2) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

jó hely, szoktam oda járni.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#3) popey37


popey37
addikt

hétvégén megyünk,május 14. aki akar jönni szóljon

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#4) Don_ válasza aDM|RaL^ (#2) üzenetére


Don_
tag

Közelben laksz?

''Minden este gondolkozz el azon, hogy a holnap amitől tegnap féltél, az ma volt''

(#5) Integra válasza popey37 (#1) üzenetére


Integra
titán

ide írd: Bővebben: link
ezt zárni fogják valszeg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) I_Am


I_Am
veterán

Másikat zártam, ezt átneveztem, további sikeres szervezést.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#7) popey37 válasza I_Am (#6) üzenetére


popey37
addikt

köszi, és egy up

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#8) popey37


popey37
addikt

hahó mindenkinek!!!!
ÉJSZAKAI PAINT BALL PARTI ! ! !

alapár : 4500 ft / ebben benne van 200 db. lőszer / + lőszer 14/db.

kezdés : 18.00 vége : amikor megunjuk
ideje : valamelyik hétvége szombaton juniusban.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#9) popey37


popey37
addikt

keresek eladó tippman 98 markert + felszerelést. ha valaki tud eladót szóljon legyenszíves!!:R

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#10) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Gyertek gyertek játszani!!!! Mert megérdemled :C

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#11) DummyBoy válasza popey37 (#9) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Húúú ... én a paintballhoz nem értek, de egyik csapattársamnak van valamilyen eladó Tippmanja, tuningcuccokkal (Láma vagyok hozzá, el is felejtettem ...)

Ha gondolod utánnaérdeklődök!

Dobj egy mailt, ha érdekel :)

Life is shor...

(#12) Gambit válasza popey37 (#8) üzenetére


Gambit
őstag

Engem lehet, hogy érdekelne! Csak ne legyen tele profikkal! :) Olyan magunkfajta kocajátékosokkal jó móka lenne megint! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#13) Füly


Füly
tag

Szijjasztok,
mennék én is szivesen paintballozni, csak legyen vége az érettséginek:)Júliusban vmikor nem lesz?Szvsz jönne több haverm is szal irjatok ha lesz:)

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#14) realist


realist
őstag

engem is érdekel

(#15) popey37


popey37
addikt

végre van egy kis mozgás itt:) na ha ilyen szépen gyűlünk akkor junius 4-én lehetne egy parti.
Akinek más időpont lenne jó az jelezze.
legalább 12 ember kell.
Ebből megvan 6 vagy 7 fő. Ha többen megyünk az nem baj!
csinálok listát egy moderátor segitségével ha lehet.
Tehát Popey +2 fő
Papa +2 fő
Megkérnék egy moderátort, hogy segitsem összeállítani a listánkat. Előre is köszi.
tehát aki tuti jön az itt jelezze. JUNIUS 4-én este 18.00-kor.
IKLAD painball pálya.
GAMBIT: gyertek nyugodtan nem lesznek profik!

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#16) Füly válasza popey37 (#15) üzenetére


Füly
tag

Bakter:( Kár hogy most van nem akarok most járkálni összevisza amig érettségi van de Juliusban szivesen megyek egyre:)
Addig is bárki aki még nem próbálta menjen mert nagyon állat muri..simán megéri a lét..olyan jo lövöldözni:C:C

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#17) V.ki


V.ki
aktív tag

bocs a nagyon offért...

Mi ez a ''paintball war''?Én ilyet még az életbe nem hallottam...:F

(#18) popey37 válasza V.ki (#17) üzenetére


popey37
addikt

gogle a barátod, ird be hogy paintball és olvasgass utána egy kicsit

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#19) 9CS válasza V.ki (#17) üzenetére


9CS
senior tag

Nézd meg ezeket:

Bővebben: link <--- délben még itt voltam. :) (Pestszentimrei pályán)
Bővebben: link

Első paintballozással töltött napom után, állítom, ezt mindenkinek ki kell próbálni. :) Persze ilyen melegben durva, de már elmúlt a hőség miatt fejfájásom. :))

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#20) realist válasza popey37 (#15) üzenetére


realist
őstag

neeeee:Y legyen juni. 4. mert esküvőn leszek pl. 11 jó?

(#21) popey37


popey37
addikt

bocsánatot kérek mindenkitől!! természetesen JUNIUS 11- e A JÓ DÁTUM!!!

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#22) realist válasza popey37 (#21) üzenetére


realist
őstag

11.-én jövök, ha leszünk elegen

(#23) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Én mindenképpen leszek :D

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#24) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

gondotlam én is benézek ...:D
annyit kell tudni hogy popeyel én voltam a 2 legnagyobb rambo és nekem volt 12e Ft az 1 nap popeynek nemtudom...
Nagyoin nagy moka ha kb 20an vagyunk...
én most csak ingyen upot adok meg berakom jobra a topicot még nemtudom hogy alakulnak a dolgok de még az is lehet hogy én is kint leszek:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25) Stimpy válasza popey37 (#9) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Bővebben: link...ilyet keresel?

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#26) Papa-Georgo válasza Stimpy (#25) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Ehh..ez már nálam landolt :U:B

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#27) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Úghogy én ezzel fogom skalpolni az ebereket :DDD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#28) realist válasza Papa-Georgo (#27) üzenetére


realist
őstag

csak legyünk vagy 20-an

(#29) Gambit válasza realist (#28) üzenetére


Gambit
őstag

Múltkor sem voltunk 20-an. 16 már simán jó szerintem.

Szerk: Ja, hogy arra gondoltál, hogy legyen legalább 20 jelentkező! Értem! :D (Mondjuk elég szomorú, hogy bele kell kalkulálni a nem megbízható jelentkezőket.)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#30) realist válasza Gambit (#29) üzenetére


realist
őstag

de kb. 20ember jelentkezett... és így lettünk kb.16-an...;)

(#31) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Akkor kérnénk azokat, akik BIZTOSAN jönnek jelezzék vagy ide vagy emailben nekem vagy popeynek, hogy mia pálya. OK?

Sztem így a legjobb, vagy X- jelöljön aki jönne, és beírjuk első HSZ-be.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#32) popey37


popey37
addikt

sziasztok. Ezutom mégegyszer felkérnénk egy Moderátort, hogy segítsen öszeállítani a listát!
2005. junius 11-e, 18.00 zulu; Iklad paintball pálya. ALAPÁR: 3000ft/fő
Az árat még tisztázom velük, mert nekem sem világos teljesen.
Akik biztosan jönnek:

Popey +2 fő
Papa-Georgo+2fő ?
Realist
Gambit ?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#33) Gambit válasza popey37 (#32) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, én egyelőre csak kérdőjelesen. Tudjátok, ez még vastagon vizsgaidőszak. :o

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#34) popey37 válasza Gambit (#33) üzenetére


popey37
addikt

hát azért egy szombat este belefér, kell egy kis lazítás a sok vizsga közben!!!:C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#35) Hidi^ válasza popey37 (#34) üzenetére


Hidi^
tag

korhatár van? :D
fegyvert adnak?
ruhát adnak?

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#36) TexT-BoY válasza Hidi^ (#35) üzenetére


TexT-BoY
addikt

1.Nincs korhatár
2.Fegyvert adnak ha sajátoit nemviszel. Tipman félautomata markerek vannak CO2-t korlátlanul használhatsz,,,
3.Ruhát mindenki kap. Csapatokra bontva van fekete ruhás és zöld ruhás kommandooo is:D.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#37) Hidi^ válasza TexT-BoY (#36) üzenetére


Hidi^
tag

te mennyi idős vagy? (14) ? :)

[Szerkesztve]

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#38) AlyArkhon válasza popey37 (#34) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Nem ott van egy hatalmas paitball pálya Ikladon vagy hol ? :Y Amikor katona voltam Pesten a Petőfi - ben , elmentünk valahova Pest mellé nemtom hány kilométerre , egy rohadtúl sok pályát magába foglaló helyre , s mintha ugy rémlene hogy ott volt ! Persze lehet tévedek ... :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#39) realist válasza AlyArkhon (#38) üzenetére


realist
őstag

gyere 11.-én és meglátod, hogy ott voltál-e katona korodban:)

(#40) popey37


popey37
addikt

na letisztáztam az árakat, sajnos a 4500ft csak hétköznapra vonatkozik, de kedvezményként mindenkinek az alapdij 5000ft. ebben van 200 lőszer.
Uj tag: HIDI

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#41) Hidi^


Hidi^
tag

bezony :DD

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#42) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Srácok lehet, hogy találtam egy sokkal olcsóbb helyet!
Az biztos, hogy csak 2500 ft a beugró, amiért felszerelés jár, a golyóár azonos, de megpróbálom rábeszélni őket, hogy lehessen sajátot vinni! Amiért még fizetni kell, az a CO2 töltés, de azt asszem 100-200 ft-ből meg lehet úszni, tehát nem mennyiség. Amúgy a golyó ára olyan 10-12 ft körül mozog.
Helyszín pedig Pécelen a régi katonai bázis.
Esetleg akinek van saját markerja, annak is megpróbálok akciót kiharcolni! :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#43) Papa-Georgo válasza Mosqu!to (#42) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Lássuk mit hozol ki.

Popey: Aki nálam jött volna, az nem tud jönni, sry...maradtam egyedül, de megpróbálok haverokat beszervezni még....tehát egyenlőre soloban nyomom.:U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#44) Gambit válasza Papa-Georgo (#43) üzenetére


Gambit
őstag

Srácok, ha úgy alakul, valaki el tudna vinni? Budapestről jönnék.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#45) Papa-Georgo válasza Gambit (#44) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Honna?
Mert én valszeg kocsival meek, csak még nem tom Eszterhgom felé kerülök e, vagy Pesten keresztül. Akár felvehetlek. Honnan jönnél?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#46) Gambit válasza Papa-Georgo (#45) üzenetére


Gambit
őstag

Moszva tér? Vagy végülis kb. bárhol jó, mert bérletem van, odamegyek addigra, amire megbeszéljük.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#47) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Ha megoldható, én is befurakodnék az autóba, szintén Bp, de nekem előnyösebb lenne észak-pest, vagy valamerre a kék metró vonalán. Persze még nem biztos, hogy jvöök, csak ha tuti lesz. Az én ügyem pedig ha minden igaz holnapra lesz lefixálva, mmint hogy mi mennyi.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#48) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Ha arra meek, legjobb lenne UPKP, ott feltudlak venni titeket, aztán fótnak kimegyünk vagy mi :DD

Megnézem, merre fele jó nekem menni, bár kitudja....lecammogok kocsiba a térképért....
Szurkoljatok, h a garázs szörny elne kapjon....Persze lehet ha meglát alsógatyában, akkor megijed ;]

[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#49) Gambit válasza Papa-Georgo (#48) üzenetére


Gambit
őstag

Ok, előre is köszi, akkor majd pontosítunk, ha biztos lesz a dolog! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#50) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

:O Azt a szent hőpapiros lézer faxot! :O

Most néztem komolyabban ezt az Ikladot....majdnem a világ másik vége...tényleg meggondolandó lenne egy pesti hely megkeresése, mert pincurit messze van.

Mosquito, te melyiket érdeklődöd, mert megkérdenék énis egyett esetleg.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Paintball topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.