Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Paintball topic

Hozzászólások

(#451) popey37 válasza Kaoru (#444) üzenetére


popey37
addikt

ez az ismerös álltal ajánlott szállitó cég.Bővebben: link
mgkeresed a hungary-t, tovább,utána beirod a sulyt font-ban és kiirja,hogy mennyibe kerül.
De asszem elkúrtam a számolást, mert nem kilot, hanem fontot számol.
ja elszámoltam, 10 kilo cucc az 89.2 $
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#452) Papa-Georgo válasza Arnold2 (#450) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Eztet hozatjuk...

Bővebben: link

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#453) Arnold2 válasza Papa-Georgo (#452) üzenetére


Arnold2
őstag

HŰHA! :C
Ez vajon rámenne a Quadrámra is?

(#454) Papa-Georgo válasza Arnold2 (#453) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Utánna kell nézni... :)

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#455) popey37 válasza Papa-Georgo (#452) üzenetére


popey37
addikt

papa figyuzz van aluminium cső sniper 16 coll 19.50-ért

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#456) Papa-Georgo válasza popey37 (#455) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Linket! thx :C

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#457) Papa-Georgo válasza Arnold2 (#453) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Minek neked arra tuning cső, elég faja van rajta :D
Amúgy meg te akkor már min. nitroval nyomod, nem? Legalábbis, ehhez már azt ajánlják.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#458) Arnold2 válasza Papa-Georgo (#457) üzenetére


Arnold2
őstag

Nitro? Á dehogy sima levegővel. Amúgy nem is hallottam,hogy itthon gyakori lenne a nitro.
Amúgy én is alap kezdő vagyok. Szóval nem egy pro gamer:D, mondjuk úgy több a szaktudásom mint a játéktapasztalatom. Egy csomót olvastam utána.
Tényleg azt meg akartam kérdezni,hogy ha látok valamit az e-bayen az még hozzá tudnátok csapni a csomaghoz amit rendeltek,vagy már késő?
Én annyira nem értek az e-bayhez ezért kérdem. Meg talán jobban is jönnétek,ki ha mondjuk 5 felé kéne venni az egyéb kölcséget. CSak kérdezem...

(#459) Papa-Georgo válasza Arnold2 (#458) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Én már aztsem tudom honna rendelünk...:U

Persze ha gyorsan válogatsz, lehet róla szó, esetleg, bár ez nem tőlem függ...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#460) Arnold2 válasza Papa-Georgo (#459) üzenetére


Arnold2
őstag

Kivel kell beszéljek?
Nekem csak egy lencse kéne a Flex 7 esembe.
Asszem olcsóbban jönnék ki (talán össz vissz 4000Ftból) mintha itthon venném.
Itthon szemtelenül drága minden!!!

(#461) Papa-Georgo válasza Arnold2 (#460) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Kaoru illetékes ebben

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#462) Arnold2


Arnold2
őstag

Értem.
Tehát Kaoru ha esetleg még rendelhetnék valamit akkor pls írd meg.
Megköszönném. Hogy pontosan mi kéne azt majd akkor ha ok!

(#463) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Na szóval, ma estig jó lenne ezt elintézni, holnap, legkésőbb holnap után pedig összedobni azt a pénzt, amibe kerülnek a cuccosok + usan belüli posta költség!
(remélem addig a fa@x ebayes eladók is válaszolnak, mert ''midnent a vevőért'' emg anyámtyúkja kitüntetésük van, de amíg nem biddelsz, addig le se szarnak.

Beszállni be lehet, de ezt tedd annak tudatában, h ebből a szempontból arányosan be kell szállnod az átutalási költségbe, és vám+adóba (ha van), illetve súlyarányosan a hazahozatali költségbe. Illetve, adj 1 pontos megnevezést, h megnézhessem egyáltalán van-e iylen ebayen.

Ill, akinek van dombornyomott kártyája, az msnen vegyen fel (mosquitoéknak csak számlaszámuk van és az ad 1 nem kívánt bonyolító csavart az egészbe).

Ill 2.,: A biddeléstől számított x napon kell fizetnünk, az x nap előtt 2 nappal kéne összejönni legkésőbb és odaadni a pénzt annak, aki az átutalást végi a nagyjából kiszámolt átutalási költségekkel együtt (amit 4, 5 felé soztva nem vészes összeg, koponyánként 2-2,5k).

Ahhh na végre van 1 kis szabadídőm, ma írtam vagy 100 e-mailt, be kellett hozni a tegnapi elmaradást :o

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#464) Mosqu!to válasza Kaoru (#463) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Akkor ki kéne számolni, hogy fejenként mennyi lé fog jönni, valaki írná, hogy ki mennyit adott, és a különbözettől függően visszaad, vagy még kér lóvét.
Ha most nekem megmondod mennyivel jövök, akkor pár napon belül tudok fizetni.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#465) Kaoru válasza Mosqu!to (#464) üzenetére


Kaoru
aktív tag

válasz, a listát amit írtam múltkor a költségekről, kb fedezi a valóságot (max 205 ft helyett már mással kell számolni ha változtak a valuta árfolyamok). Popeyéké változhat, ha másik csővet kérnek, de neked kb annyilesz, mit amennyit oda írtam.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#466) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Énmég Popextől várom a linket, mert nem vágom mire gondolt, az megnézem és utánna mondom hogy akkor mia végleges.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#467) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Igen illetve, h abszolút semmi kár ne érje azt, akinek a kártyáját használtuk, kérjen egy az utolsó 2 átutalásról szóló bizonylatot és ha a költség valamennyivel több, azt újfent 5 felé elosztva kifizetjük neki.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#468) Papa-Georgo válasza Kaoru (#467) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Kimondta, hogy kifizetjük :DD Mi nem láttunk semmit, mi nem tudunk semmiről :DDD

Persze, fizetünk mindent, mert elég kellemetlen helyzetekbe lehet ilyenkor kerülni. Én is voltam úgy,hogy pl. haver szülinapjára, meglepetésnek összedobtunk tortára, kb. 6-7-en, aztán vége az lett, hogy 4en kiis fizették, többi meg rajtam maradt.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#469) Arnold2


Arnold2
őstag

Na nekem egy sötétített JT lencse kell mert szar a szemem és zavar az erős napfény.
Itthon ha jól láttam 5-6ezer Ft.
Ha ezalatt maradok,ha e-bayon rendelném akkor szívesen beszálok,de ha nem akkor ugye értelmetlen lenne.
Én erre gondoltam:
Bővebben: link és
Bővebben: link .
Az első: Axiom smoke gradient lens
A második: Spectra blue prizm lens /<-ez a favorít/
Ha cakum pakk 6e Ft alatt maradok akkor szívesen beszálok ill rendelek.

(#470) Kaoru válasza Arnold2 (#469) üzenetére


Kaoru
aktív tag

hát lehet, h neked nem fogja megérni, emrt akkor megint 1 harmadik shopból kéne rendelni :( és az +25$ utalási költség. De estleg... (végén kifejtem)

Popeye, Papa ezt nézzétek emg lécci: Bővebben: link h itt van e olyan barrel, ami nektek jó mind technikailag, mind árban, mert akkor mind a 4en egyhelyről rendelnék (mert akkor én is innen veszem a pityut, itt nincs szetben viszont van olcsó szemüvegük). És akkor Arnoldnak is beleférne máshelyről venni a szemüveget mert az átutalás csak 2 irányba fog menni és elosztva megint csak 2-2,5k jön fejenként.

@Arnold, ebben az esetben úgy számold: ebayes ára a szemüvegnek + usan belüli szállítás 1/5 része (vagy teljes, fiúktól függ) + magyarországra hoztatal (ez súlyarányosan megy testvériesen, te esetedben 1k) + vám arányos része.

Ezt sacra kiszámolva neked megéri, akkor rendben, ha nem, akkor nem.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#471) Arnold2 válasza Kaoru (#470) üzenetére


Arnold2
őstag

Ebből csak annyit értettem,hogy: ''Ezt sacra kiszámolva neked megéri, akkor rendben, ha nem, akkor nem.''
Ha megéri akkor szólj lécci. Köszi!!!!
A ''megéri nekem'' az kb mit jelent azaz mennyit?

(#472) Papa-Georgo válasza Kaoru (#470) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Csak az a para, hogy itt nincs olyan barrel ami neknk kéne...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#473) Kaoru válasza Papa-Georgo (#472) üzenetére


Kaoru
aktív tag

reménykedtem, h lesz :(

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#474) Kaoru válasza Arnold2 (#471) üzenetére


Kaoru
aktív tag

jó akkor mindjárt csinálok 1 megsaccolt költséget.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#475) Arnold2 válasza Kaoru (#474) üzenetére


Arnold2
őstag

Azt köszönöm szépen!
És van is olyan lenycse ami nekem kéne?
Spectra blue prizm lens

(#476) Kaoru válasza Kaoru (#474) üzenetére


Kaoru
aktív tag

na találtam, akkor így néz ki

ebay 9,99$ +7$ usan belüli szállítás = 17$
3480
Átutalási költség
3x25$/5= 3075
és itt abba is hagyhatnám...
+1k magyarországra hozatal
+vám és adó arányos része.

Neked akkor érné meg, ha a 2 hely ahonnan mi vásárlunk adná ezt a lencsét és akkor nem lenne extra átutalási költség.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#477) Arnold2 válasza Kaoru (#476) üzenetére


Arnold2
őstag

Értem. Akkor köszi. Max megveszem itthon, Azért sok sikert neketek!
Ha még is lenne valami akkor lécci dobj már egy mailt!
Köszi!

(#478) Kaoru válasza Arnold2 (#477) üzenetére


Kaoru
aktív tag

Szívesen, de a ha a fentebb említett két bolt egyikéből látsz valamit, amit szeretnél megvenni azt szívesen mellé csapjuk és akkor nem lesz plusz átutalási költség, sem 2-3$ dollárnál nagyobb usan belüli postaköltség (mert akkor egyben küldik el a cumót)

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#479) Kaoru


Kaoru
aktív tag

lol tudjátok mi jutott eszembe, ez az ebay biznic nagyban éri meg...
képzeld el itthon 400rongyos markert kint emgveszed 200ért, hazahozatod.. és biztosítod mondjuk 100$-ra (1:100000000 hogy elveszik) a vámos belenézhet, de látja h van benne 1 paintball marker 25000 értékben, nem ért hozzá (gondolom nem marker szakértők járnak oda) fizetsz 5k vámot és van kb 230 rongyból egy 400k értékű markered :D de durva.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#480) popey37


popey37
addikt

papa itt a linkBővebben: link
és sajna engem most ne számoljatok bele, mert elfogyott a zsém:O
Ez a cső az enyémre jó,

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#481) Kaoru válasza Kaoru (#479) üzenetére


Kaoru
aktív tag

és tényleg alias intimiadtor 125k (1x hazsnált)
boltban: 386k

lol ezt nevezem pofátlanságnak megértem, h a lowendek behozatali költsége haszonal kb egyenlő a bolti áraal (kis tétel esetén... és 10k haszonnal), de a highendekben meg azt a helyzetet élvezik, h itt nicns hivatalos magyar forgalmazó, és olyan árat mondanak, mait nem szégyenlenek :(((

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#482) Kaoru válasza popey37 (#480) üzenetére


Kaoru
aktív tag

sajnálom :(

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#483) Mosqu!to válasza Kaoru (#470) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ugye a tuning cső nekünk ettől még jó, amit külön rendelünk?
Most akkor Popey visszamondta? Akkor megint több lesz a posta és a többi?
Bazz, kezd nagyon bonyolódni, a végére már úgy jövünk ki, hogy meg sem éri rendelni :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#484) Arnold2


Arnold2
őstag

Bocs,de nem találtam. Melyk az a két bolt? /link/

(#485) Kaoru válasza Mosqu!to (#483) üzenetére


Kaoru
aktív tag

még megvárom papa mit szól hozzá, ha ő is halasztja, akkor a veled azonos shopból veszek -> így spórolunk, nem sokkal ugyan de kevesebb lesz a postaköltség is. Megírom a számokat, ha nem jó akkor nem csinálunk semmit - halasztunk következő hónapig, ha jó, akkor asap rendünk

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#486) Kaoru válasza Arnold2 (#484) üzenetére


Kaoru
aktív tag

Bővebben: link
Bővebben: link

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#487) Kaoru


Kaoru
aktív tag

na mentme játszani 1 kicsit, később leszek on.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#488) Arnold2


Arnold2
őstag

Az létezik,hogy egy evo ll-es Z-board mindössze 1dolcsi lenne???
Bővebben: link

(#489) Mosqu!to válasza Arnold2 (#488) üzenetére


Mosqu!to
addikt

De ez biddelős cucli, és a végére vagy felszökik az ára, vagy nem küldi el 1-2 $-ért akkor sem, ha te nyerted a licitet.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#490) Arnold2 válasza Mosqu!to (#489) üzenetére


Arnold2
őstag

Mert??? Ez ellen nem lehet tenni semmit?
Ez a tipikus ''kabbefasz'' eset!

(#491) Mosqu!to válasza Arnold2 (#490) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Mert te eladnál egy teszem azt $50 -os cuccot $1-ért?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#492) Arnold2 válasza Mosqu!to (#491) üzenetére


Arnold2
őstag

Akkor menjen el a csába!!!!Akkor meg ne hirdesse meg!

(#493) Mosqu!to válasza Arnold2 (#492) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Mért ne hirdesse meg? A több ezer dolláros cuccokat is egy dollárról kezdik, aztán úgyis felmegy a valós értékére a licit. Ennek nem ment fel, ij. Ne nézz már mindenkit hülyének, szerinted azért rakják fel, hogy bukjanak rajta csomó pénzt?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#494) Winner_hun


Winner_hun
félisten

vááááltozott a harci helyzet, én egyedül jövök, szal felőlem jöhet 2 másik ember

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#495) Arnold2 válasza Mosqu!to (#493) üzenetére


Arnold2
őstag

Jó,tőlem hirdesse meg,nem zavar,de ha beebukja akkor igen is adja oda 1 ill 2 dolcsiért.
Ez van így járt...
De ne rajtunk /vásárlóközönségen/ töltse le azt,hogy nem sikerült neki a nagy áttörés...

(#496) Mosqu!to válasza Arnold2 (#495) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Figyelj, ezek boltok, az összes árujukat $1 -ról kezdik el árulni, aztán aminek felmegy megfelelő árra az ára, azokat eladja. Ezen nem tudom, hogy mi ilyen érthetetlen. Gondolom ha te is meghírdetnél valamit itt a fórumon, aminek az értéke 20e ft, de valaki csak 5e-s ajánlatot tesz, akkor nem adnád neki oda annyiért, hanem azt mondanád, hogy annyiért bocsi, de nem adom. Ez tök ugyanígy megy.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#497) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Én nem változtaok semmit, nekem kell a J&J ceramic barrel 14''-es (vagy 16''-os, hacsak az van), de 14''es jobb lenne, nem tom mivan. Ezt majd Kaoru intézi :D

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#498) Kaoru


Kaoru
aktív tag

icon z mega gun set BOTH together is about 14 pounds
14'' jt ceramical barrel

2x icon z mega gun set
2x 14''jt ceramical barrel SHIPPING BOTH WILL BE 115.00


Szóval figyelem!

Holnap délig akarom mndnekitől az igent/nemet hallani a következőre:

Mosqioto: bocs a csapat érdekében, ha nem gáz az ultimate paintballtól rendelünk icon z szetet neked is, amiben minden benne van ami kell nekünk.
Elmodnom miért: nem lesz extra 25$, nem kell külön hazahozatni az ivilággal. Ők vállalják az egész cocmók elhozatalát 115$ért (23k) 5-7 napon belül!!!

Amit sporolunmk: usna belüli posta költség, átutalási költség, illetve, ha legközelebb is náluk vásárolunk kapunk 6$ kedvezményt :D ÉS talán esetleg megúszuk a vámot is!!!

Tehát amit rendelni fogunk és nagyjából a költségek:

Mosqito: 132$ + 36$ + 10k posta költség átutalási költség 3/5e (8$), ha van vám akkor sajnos a 132+36$ 25%-a is bele megy.

Papa: 36$ + 3k posta költség + átutalási költség 3/5 ($8), ha van vám a 36$ 25%-a

Kaoru: 132$ + 10k post aköltség + 9$ átutalási költség és a vám.

Ezek a számítások kb 95% pontosak, ennél max 2-3k val térhet el fejenkét az összköltség, és szvsz az belefér.

Ha valakinek nem világos a számolás, az jelezzen és megpróbélom felvilágosítani!
De sűrgössen válaszoljatok holnapig, mert akkor lefoglalom a cuccost (ugyanis holnap jár le a bidelési lehetőség).

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#499) Papa-Georgo válasza Kaoru (#498) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Az dzséjl&dzséjl Ceramical barrel és nem dzséljTí...:D

Amúgy meg ezekkel a sok számokkal cask megzavarsz... írj egy végösszeget oszt mindegy :DD

[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#500) Kaoru


Kaoru
aktív tag

jah igen ami engme illet, nekem nagyjából 40-45k-ra jön ki a végösszeg (kerekítettem), ha mosquito továbbra is fent tartod a bizalmadat irántam, akkor 30k-t egyből le is tudok perkálni a többit, csak júliusban. Ha ez neked megfelel jelezd msnen és a részleteket megbeszéljük.

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Paintball topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.