Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31151) Cybertrone válasza HSM (#31149) üzenetére


Cybertrone
veterán

Miért mondod ezt... mikor gameltem, messziről lehetett hallani legalább :D Nemvoltam szégyenlős, itt nemvolt vga melegedés, 65 fokon mentek végig afölött ritkán igaz ehhez elég meredek ventiprofil kellet, és a plafon 100%-volt ;] ;] ;] Fülesben elviselhető, a többiről nem nyilatkozom :DDD De azt bátran állíthatom a gép mögött nincsen por, sem semmi, mindent eltakarított onnan a 2 tornádókeltő :))

DigitXT:
Larát mi másképp halljuk mikor jáccik, maradjunk annyiban hogy az ő szobájába nem a gép a hangos, hanem a gazdája ;]
Meg én mindíg is le*ostam a hangot, más nem ezt tudom, de én igen! Főleg nyáron :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31152) Cybertrone válasza DigitXT (#31150) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azt akkor már nem is mondom hogy a radimon van még 6db 12-es venti... és nem 5v-on :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31153) OldJohnny66 válasza HSM (#31146) üzenetére


OldJohnny66
tag

Ezt a videót, mintha régebben már belinkelted volna, de el is felejtettem, hogy a felső venti (is) befelé fúj! Ez most pont jókor jött, mert megint haladt egy picit a gány, már kivágtam az [oldalát] és ezután [5 fokkal] csökkent a VGA hőmérséklete, Most jön a két felső 12-es, de ezek után befelé fognak fújni azok is! :K :R

Cybertrone: Ezzel én is úgy vagyok, hogy inkább elviselek egy kis susogást, minthogy a fejem a hőfokok láttán fájduljon meg! :K

[ Szerkesztve ]

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#31154) mpierre


mpierre
veterán

Turbo on, vagy off a gulfnál, ha tuningolni akarok? Gondolom off. És a HT?

OldJohnny66: A két felső, inkább kifelé dolgozzon.

Cybertrone: Mér is jó, ha a felsők befelé fújnak? Vagy kéne innom egy kávét...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31155) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Szép a samureklám a ph 2 oldalán... :DDD :DDD :DDD LOL!!!
Ha lenne felül ventim nekem is befelé fujna de nincs ;]

mpierre:
Oly mind1 a turbo... én bekapcsolva használom a HT-t :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31156) mpierre válasza Cybertrone (#31155) üzenetére


mpierre
veterán

Csak azért, mert a giga lapja, ilyenkor fixen rátolja a turbót is, igaz csak +1 szorzóval, de az összes magra.
Biosban 25×133, akkor bootnál 26×133-n fut, szalad a kicsi kocsi, majd win-ben is.

Tényleg, a cpu-z nem tudja rendesen a kiolvasni, hogy mennyi a prociszorzó? Fixen 26×-t mutat a 980X-nél, míg a 920-nál rendesen mutatta. Ellenben a fesz visszavételt rendesen kijelzi... :F

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31157) Laraxior válasza HSM (#31149) üzenetére


Laraxior
titán

:Y tegnap 82°C volt a VGAm 28°C a szobában...
ventifordítás után 29°C van a szobában most, a VGA "csak" 75°C :C
Obsidian 800D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31158) Cybertrone válasza mpierre (#31156) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kapcsold ki a picsába a turbot... értelme nincsen lockmentes prociknál...
Am nálam rendesen kiolvassa ugrál ahogy változik a terhelés ezzel együtt a fesz is ugrál a szorzóval meg az órajel... na ezt kifogom kapcsolni nekem ne ugráljon... Vagyis most még benthagyom :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31159) HSM válasza OldJohnny66 (#31153) üzenetére


HSM
félisten

Én a legjobban úgy szeretem, ahogy van, halk is, hűvös is... ;]

(#31157) Laraxior: Ez mondjuk igencsak ígéretesen hangzik! :Y

(#31160) OldJohnny66 válasza Cybertrone (#31158) üzenetére


OldJohnny66
tag

De a Tiédhez van [ROG CPU-Z]

mpierre: Látod, hogy Lara-nak is hozott 7-8 fokot, ami nem kevés! :K

[És ha már léghűtés......]

[ Szerkesztve ]

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#31161) Cybertrone válasza OldJohnny66 (#31160) üzenetére


Cybertrone
veterán

Oszt? Egy átlagos cpu-zt használok nem ezt... semmi külömbség a 2 közt gondolom én! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31162) OldJohnny66 válasza Cybertrone (#31161) üzenetére


OldJohnny66
tag

Csak azért linkeltem, mert a sima gépeken nem működik. :(

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#31163) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Very off:
Volt szó házakról, azon belül a HAF.X-ről... Találtam egy nála jobbat (szerintem jobb), és olcsóbbat, és nagyobbat... :D
[link]
Alsó-felső tápkiosztás... felülre akár 3*140-es ventik az oldalán 200-as venti hátul 140-es venti elöl 2*120-as meg fér még oda :D Nekem bejön nagyon!
Méreténél fogva a legnagyobbak közt van, és nincs 50k a plexis :D :C :C :C

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31164) KAMELOT válasza Qru (#31122) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen ezt jól írtad! Minőségi tápok!!! Kifelejtettem a CORSAIR-t. AX750 ????

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#31165) Gaben01 válasza Cybertrone (#31163) üzenetére


Gaben01
őstag

Mekkora ötlet az a 2db 6 ventis csatlakozó.Ők tényleg végiggondolták a vízhűtést,nem merült ki a dolog 2 csőkivezető lyukban. :K
Brutál nagy ház,nem cserélném le a Lian Li-met rá,de azt el kell ismerni,hogy vízhűtéshez/2 vga-s rendszerhez tökéletes választás.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#31166) gYaLo válasza KAMELOT (#31164) üzenetére


gYaLo
őstag

AX750et fogok majd venni.. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#31167) Qru válasza Jorus (#31144) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kopter az enyémban is van elég sok. Ház elejében egy 1300-as, tetején 2db 1500-as, TRU-n egy 1500-as, hátul is egy 1500-as, a GTX480 alatt is van egy 1800-as, és az oldallapon van egy 1200-es. Utóbbi nem sokat ér de így legalább a GTX fonákja is kap egy kis szellőzést.

Képek

mod:

gYaLo: Jó az! :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#31168) mpierre válasza Cybertrone (#31163) üzenetére


mpierre
veterán

Nekem ez tetszik, de a Xigmatek is nagyon pofás.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31169) Cybertrone válasza mpierre (#31168) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ennek az árából 2 Xigmatek is kijön... :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31170) mpierre válasza Cybertrone (#31169) üzenetére


mpierre
veterán

Sajnos igen... :O

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31171) Cybertrone válasza mpierre (#31170) üzenetére


Cybertrone
veterán

És véleményem szerint nem ér annyit! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31172) Qru válasza mpierre (#31168) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem az Utgard jött be nagyon anno. De a CM690 fele annyi volt használatn az aprón így az lett inkább.

mod: off

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#31173) HSM válasza mpierre (#31168) üzenetére


HSM
félisten

Csak halkan kuncogok magamban, hogy ennek a háznak a szolgáltatáskínálatát kicsit kisebb méretben simán hozza a CM Centurion 590-em, amit 12K-ért vettem.... :C [link]
De látom, nálad is az figyel.. ;]

(#31174) Cybertrone válasza HSM (#31173) üzenetére


Cybertrone
veterán

Enyha kompromisszumokkal azért... De úgy is fogalmazhatok a 2 nem 1... Viszont nekem bejön a Xigmatech :DDD De még alszom rá egyet! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31175) HSM válasza Cybertrone (#31174) üzenetére


HSM
félisten

Nekem semmi kompromisszumot nem jelent. ;) Ami hátránya volt, hogy négy csavart be kellett tekernem a táp hátuljába, mert nincs hozzá ez a speckó lefogató... ;] Ja, meg 12 csavart a winyóimba és nincs légszűrő alulra. Ezenkívül nem vesztettem semmit. ;)
Az egyetlen kompromisszum szvsz, hogy ha brutálnagy VGA-kat akarnék betenni, netán kettőt, akkor nagyon szűkös lenne, ha egyáltalán beférne. De az egyetlen 5850-em, ami azért nem épp icipici kategória, igen kényelmesen befér, 3 winyó mellett is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#31176) gYaLo


gYaLo
őstag

Mennyi feszt ajánlott maximum adni egy i7 nek léghűtés esetén ?

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#31177) Cybertrone válasza HSM (#31175) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azért az 5850 nem egy felsőkategóriás mérettel rendelkezik ebben remélem egyetértünk... mondjuk ha betennél egy 580-at vagy egy 480-at netán egy 5970-et vagy 6990-et akkor egyből kuka lenne a kis kucko! :K :R
Ha a mostani giga házikómat elviszik vagy 15-be akkor beruházok ebbe a nagy xigmatechbe... veszek bele felölre 2db 200m-es ventit meg alulra még egyet... ;] ;] ;] :Y

gYaLo:
Az attól fögg milyen az a hűtő, és mennyire melegedik a proci... szvsz én már 1.3 fölött nema dnék neki léggel, de ha nagyon tuningolni akarsz max 1.33-1.35v--- az a nagyon plafon

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31178) gYaLo válasza Cybertrone (#31177) üzenetére


gYaLo
őstag

Majd meglátjuk, mennyire tudja hűteni a Triton 81 :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#31179) Cybertrone válasza gYaLo (#31178) üzenetére


Cybertrone
veterán

Olyan 4-4.2ghz fölött már egyik sem tudja lehűteni érdemlegesen úgysem főleg nem 30 fokban! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31180) HSM válasza Cybertrone (#31177) üzenetére


HSM
félisten

Jobban megnézegettem a helyet... Így a kép alapján [link] röhögve beférne két GTX480-as is, max nem férne be csak 3 winyó a keretbe 4 helyett, vagy a gép tetejébe kéne átcsoportosítani a keretet, de az se lenne nagy művelet, csak szebb, ha alul világít szép kéken. Bár ha jobban átgondolom, ez is csak pár kábelkötegelő kérdése, hol világítson a venti... ;] Az 5850 abszolút átlagos felső-középkategóriás méretű, a 150-200W TDP-jű kártyák egy ideje ebben a méretben futnak.
Amúgy az a vicc, hogyha viszont felülre rakom a winyókeretet, akkor jóeséllyel még két 6990 is beférne, mert annyi hely lenne neki, mint állat, szemre simán beférnének a winyókeretet tartó sínek közé... :U

[ Szerkesztve ]

(#31181) OldJohnny66 válasza gYaLo (#31178) üzenetére


OldJohnny66
tag

[Triton 81] 3,8GHz-en 84-85 fok.

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#31182) mpierre válasza HSM (#31173) üzenetére


mpierre
veterán

Sajnos ki fogom nőni a cm590-t. :O +2 vinyó jön még és már nem tudom hova tenni.
Egy 6950-s vga amúgy simán belefér és még marad is hely.

Qru: Bezony, az Utgard nagyon baba egy ház...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31183) HSM válasza mpierre (#31182) üzenetére


HSM
félisten

+winyókeretet nem tudsz hozzá szerezni? Vagy a DVD-s nagyhelyre lehet kapni fillérekért átalakítót, két fémdarab az egész meg 4 csavar. ;)

(#31184) Cybertrone: Most meg fogsz lepődni, igen, meg lehetne oldani, hogy jól érezzék magukat. :K Az előlap felől a ház komplett elejét tele lehet építeni 12-es ventikkel. Nekem jelenleg 2-van. Mögé menne a két VGA, egyből kapnák előről a szelet. Oldalról meg lennének kínálva a 14-es ventimmel, azt se vennék a szívükre. Felülről az egyik helyre mehetne egy 14-es befújó, az ontaná a hideget a procihűtő elé és a ramoknak, de a felső VGA-nak is jutna, a másik helyre meg mehetne egy 14-es kifelé szívó, takarékon, meg hátra a 12-es kifújó. Szerintem teljesen kitűnő hűtése lenne, sőt, szerintem sokkalta jobban működne ez a hűtés, mintha egy nagyobb házba lenne ez a sok mütyür, mégpedig azért, mert itt minden cm ki lenne használva, és a kis távolságok miatt rá lenne kényszerülve a levegő, hogy a hűtendő alkatrészeknél menjen. :K Egy batárnagy térben hiába van 500cm-es légkavaró, ha nem oda koncentrálódik a huzat, ahova kéne. ;)
Így is ha felcsavarom a hűtőket, olyan huzat van benn, mint állat. ;]
Egyedül a kábelek elvezetésére kéne nagy gondot fordítani, hol fussanak.

(#31185) mpierre: Elvileg a nagylemezhely átalakító mögé is elférnek a kopterek. :D A második koptert nekem is kötegelő tartja, jól ráeszkábáltam az alsó kopterre. Így egybe kivehetők a kerettel. :C

[ Szerkesztve ]

(#31184) Cybertrone válasza mpierre (#31182) üzenetére


Cybertrone
veterán

Neked lassan egy rackház kéne! ;] ;] ;]

HSM:
Az fasza hogyha beférnek, de minden tisztelettel, szerinted jól is éreznék magukat? Vagy esetleg a többi alkatrész is jól érezné magát, mondjuk mikor rázendítene mindkét kari, és 2*500w-nyi hőt pumpálna a házba :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31185) mpierre válasza HSM (#31183) üzenetére


mpierre
veterán

Eegen... Van is itt a fiókban a rebel 9-ből, de nálam 2 db 120-s kopter dolgozik elöl. Gyors kötöző a rögzítő. :DDD A 7k300-t már azzal szereltem be a második kopter mögé.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31186) OldJohnny66


OldJohnny66
tag

[Érdemes elolvasni!]

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#31187) radi8tor válasza OldJohnny66 (#31186) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem semmi.

⭐ Stella

(#31188) Cybertrone válasza OldJohnny66 (#31186) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hiába az ororszok tudnak azért :D :D :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31189) radi8tor válasza Cybertrone (#31188) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, csak az a baj, hogy:

Kapcsolóelemként egyelőre nem működnek a graféneszközök

⭐ Stella

(#31190) Cybertrone válasza radi8tor (#31189) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egyenlőre... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31191) OldJohnny66 válasza radi8tor (#31189) üzenetére


OldJohnny66
tag

Igen, de ha sikerrel járnának, nem okozna problémát a 10GHz-es proci (sőt annak többszöröse sem), csak gondolom "jó szokás" szerint most is az űrtechnológia és a hadiipar kerül előtérbe.
Méhsejt lemezt kerestem, és a Google azok között dobta! :DDD

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#31192) Cybertrone válasza OldJohnny66 (#31191) üzenetére


Cybertrone
veterán

Átlagember majd megkapja ezt a technikát 10-15-év múlva... ez így szokott lenni :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31193) OldJohnny66 válasza Cybertrone (#31192) üzenetére


OldJohnny66
tag

Az előrejelzések szerint kb. 10 év van még a szilícium- alapú cuccokban! És mint minden forradalmi újdonsággal, először rombolni kell, hogy legyen mit újjáépíteni! :(((

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#31194) Cybertrone válasza OldJohnny66 (#31193) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez így van! :K a föld egyik pontjáról a másik pontjára 2cm eltéréssel irányítanak rakétákat... De bezzeg a ráknak még mindíg nincs ellenszere... (vagy van csak elsumákolják, mert ha belegondolunk nem kicsit esne vissza a gyógyszerbiznisz... egy gyógyszer ami gyógyít is kilökne legalább 100 félét ami csak késlelteti a dolgokat...szemét bürokraták!) :W

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#31195) Qru válasza gYaLo (#31176) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Leginkább hűtés függő 1,35-1,4V-ot tolhatsz neki simán. Csak LLC off legyen.

#nincsbennetarcsi

(#31196) radi8tor válasza Cybertrone (#31194) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van már rég ellenszere a ráknak.
Állítólag túl olcsó a gyógyszer, hogy foglalkozzanak vele a gyógyszergyárak.
Sokkal jobban megéri nekik az, amit a rákosok szednek.

⭐ Stella

(#31197) gYaLo válasza Qru (#31195) üzenetére


gYaLo
őstag

Oksa, köszi.
Mondjuk szerintem nem a feszeléssel lesz bajom, hanem a hűtéssel..
Kipróbáltam a gyári 3,7ghz -s profilt.
Semmit nem tudtam vizsgálni, mert nem volt időm. Futtattam egy win7 élményindex tesztet, ahol már 66 fokos volt a proci, ami gondolom h sok neki, nem?
Biztos vagyok benne h van mit finomítani a profilhoz képest :K

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#31198) HSM válasza gYaLo (#31197) üzenetére


HSM
félisten

Mit nevezel CPU hőfoknak? :U
Nem mindegy, hogy a magok, vagy a "CPU" hőfoka, magoknak a 66 fok hűvös, CPU-hőfoknak a 66 bazi sok, mert a 66 fok általában ~85 maghő, ami már a kerülendő kategória. 80-ig szoktuk ajánlani (distance to Tjmax minimum 20).
A maghőfokot realtemp agy coretemp írja.

[ Szerkesztve ]

(#31199) kpal válasza OldJohnny66 (#31186) üzenetére


kpal
veterán

Jó lenne még az én életemben valóra válna .

(#31200) Qru válasza gYaLo (#31197) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak a maghőre koncentrálj az a lényeg. Ne menjen 85 fölé és akkor jó vagy.

Am lehet hűtőt is kéne cserélned, i7 sokat zabál. Vagy HT off, azzal hőfokban sokat nyersz a játékok meg úgy sem profitálnak belőle igazán.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.