Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) z123456789 válasza Chosen (#100) üzenetére


z123456789
addikt

:DDD :DDD :DDD
Garázsból egy deka levegőt nem vennék. :DDD Az egy hulladék, a skateshopok megszégyenítése az a szar.
-hamísítják a pólókat
-nem adnak el külön grip-et, csak ha veszel lapot
-kedvezményes, becsavarodott, kiszáradt több mint 1,5 éves lapok
-nájkesbé
-csak dwindle hardwareket forgalmaznak (almost, darkstar, enjoi, cliché, blind), ami azt jelenti, hogy nem is olyan széles a paletta ugye? Kb egy minőség, és azt hiszed tudsz választani, de mégsem. :D
-ja, és ami a szívfájdalmam: valóvilágban suprában meg dc-ben nyomulnak a ripacsok?

Én nem vásárolok ott semmit, de ez én vagyok. Ahogy elnézem még mindig nem frissült a kínálatuk. :D
Vicc az a bolt.

(#102) Chosen válasza z123456789 (#101) üzenetére


Chosen
addikt

Criminalskate-be betértem ma. Szegényekkel kipakoltattam 7.75"-tól 8.5"-ig az összes lapot, de nagyon segítőkészek voltak és szó nélkül hozták mindet. :)

Ami biztos kiesett, azok a 8" alatti lapok, a sweet spot valahol 8.375 körül van így elsőre, 45-ös lábhoz. Jó lenne azért valahol majd kipróbálni vásárlás előtt :D

Használt cuccokat hol érdemes nézni egyébként? A laponak teljesen vállalható ára van, de a felfüggő az ami igazán húzós az egészben, örülnék ha azt egy kicsit olcsóbban meg lehetne úszni.

[ Szerkesztve ]

(#103) z123456789 válasza Chosen (#102) üzenetére


z123456789
addikt

Talán facebookos csoportban. De nagyon sok hulladékot árulnak. Az a baj, nekem is csak egy 5,0-ás van, az keskeny neked. :S
Akkor új lesz? :)

(#104) Chosen válasza z123456789 (#103) üzenetére


Chosen
addikt

Meditálok még rajta egy kört, hogy hogy kéne kihozni, de egyelőre arra hajlok. :K

(#105) z123456789 válasza Chosen (#104) üzenetére


z123456789
addikt

Rendicsek. Közben rákérdezek egy spanomra, neki szoktak lenni nem széthányt cuccai. átha tud neked valami függőt ajánlani. ;)

(#106) Chosen válasza z123456789 (#105) üzenetére


Chosen
addikt

:R

(#107) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Freeride, cruiser, kicsit dancer felhasználásra első deszkaként. Utána olvastam már nagyon sok helyen, de bajban vagyok a vásárlással. Mivel első deszka lenne nem akarok túlságosan sokat költeni, így max. 50-55 körül költenék rá.
Használtba nem annyira szeretnék beleugrani, újonnan pedig mindenki mindenütt csak a 70 ezres sector9, stb. Deszkákat ajánlja.
Tudnátok esetleg segíteni?

Gondoltam arra is, hogy rendelnék angolból egy penny longboardot (most akciós 20 ezer a sportsdirectben), majd ha belejöttem cserélnék csapágyat, és deszkát, de az pénzkidobásnak tűnik így.

[ Szerkesztve ]

(#108) z123456789 válasza -Faceless- (#107) üzenetére


z123456789
addikt

Az mi az a dancer? :D

(#109) -Faceless- válasza z123456789 (#108) üzenetére


-Faceless-
őstag

Telefonon vagyok nem tudok linkelni, de itt van:

https://www.sickboards.nl/en/91-dancer

40-es, vagy nagyobb deszka, de nem dh függesztés, hanem nagyobb dőlésszögű puhább kerekekkel.
Nem feltétlen kell ilyen csak ez is megfelelne. 40 körüli freeride, cruisert szeretnék.

(#110) z123456789 válasza -Faceless- (#109) üzenetére


z123456789
addikt

De hát ezek bőven 55e Ft felett vannak.
Nem tudom sajnos, cruiserekben és longboardokban nem vagyok otthon. :N

(#111) -Faceless- válasza z123456789 (#110) üzenetére


-Faceless-
őstag

Igen éppen ez lenne a problémám, hogy itt minden túl esik a keretemen. Néhol lehet még találni duster, és santa cruz deszkákat, meg kevésbé ismertebbeket a szkegnél, mint a brunotti, de ezek meg ott rohadhatnak már a polcokon egy ideje.
Azért köszi!

(#112) Pr3ciSioN válasza Chosen (#106) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Szia merre laksz? Nyugi nem elcsábítani akarlak :DDD Mert ha Tiszaújváros közelében akkor én tudnék neked adni olcsón függőt :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#113) Chosen válasza Pr3ciSioN (#112) üzenetére


Chosen
addikt

Hah :D BP környéki vagyok, de azért köszönöm a felajánlást :)

(#114) Pr3ciSioN válasza Chosen (#113) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Hát akkor majd elküldöm fényképen :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#115) Chosen


Chosen
addikt

Criminalskate-ben és GarageStore-ban is black friday van, vannak jó árak. :)

Meg is rendeltem a kinézett szettet,

Jart 8.375 lap
Independent 149 felfüggő
Bones Reds csapágy
Alap griptape

Ehhez a szetthez milyen kereket érdemes szerintetek venni? Azzal annyira nem vagyok képben. Plusz kihagytam esetleg valamit ami még kellene hozzá? (0-ról építem)

(#116) z123456789 válasza Chosen (#115) üzenetére


z123456789
addikt

Nem tudom mennyire vagy a deszkával, de talán enyni idő alatt már el is tört a lap. :D
Kerékből, én leginkább Bones-t szeretek használni. Abból is minél keményebbet.
Csavarkészlet.
Raiser pad ha használsz.
Más nem kell.

Jó széles lapot vettél. ;) Ezt preferálom én is jelenleg. :)

(#117) Chosen válasza z123456789 (#116) üzenetére


Chosen
addikt

Köszi! :R

Igen, azóta megvan már a szett, jól muzsikál. Alig tudok kimenni vele időhiány miatt, de a lap és a felfüggő a leginkább drámai változás. A lap szinte magától pattan, a felfüggők pedig vaj simán fordulnak, mégis kontrol alatt tartva végig.

Bones Formula kerék lett végül. Nagyon jó, csak az a bajom vele, hogy nagyon hangos, én pedig késő este tudok kijárni vele sokszor. Sima "krúzoláshoz" feldobtam rá a penny kerekeit :D Parkban más tészta, a fa elemeken teljesen halk mindkettő. :)

[ Szerkesztve ]

(#118) z123456789 válasza Chosen (#117) üzenetére


z123456789
addikt

Az a függő nagyon kiály. Nekem is hasonló van, ugyanekkora méretben.
A kerék is szerintem az egyik legjobb választás. Gratula!
Sajna idehaza nem olyanok a járdák, mint USA-ban, ahol a sportot kitalálták. Ezért is nehezebb nekünk itthon közlekedni vele. És állandó kompromisszumkötés kell. Vagy közlekedünk vele, vagy sportolunk. :(
Ma ki is megyek. :D

(#119) Raptor™


Raptor™
tag

Sziasztok!
Szeretnék elkezdeni deszkázni tavasszal. A lap méretről fogalmam sincs, hogy mekkora lenne jó, 42-es a lábam és 74 kiló vagyok. Építenék egyet, de ahogy nézegettem 50k-t simán bele lehet ölni, sőt többet is. :D Valahogy jó lenne olcsóbban kihozni a dolgot, de nem igazán tudom min lehetne spórolni vagy mit lenne érdemes használtan beszerezni.

(#120) z123456789 válasza Raptor™ (#119) üzenetére


z123456789
addikt

Szia!
42-es az én lábam is, de én 96 kg vagyok. :D
Az utóbbi idők tendenciája a minél szélesebb lap. Véleményem szerint a 8.0 és 8,5 között keresgess! Minél szélesebb, annál stabilabban tudsz rajta állni, ámbár a flipes trükkök kicsit nehezebbn fognak pörögni a lap dimenziójai miatt. Ha viszont most kezdenéd, akkor első sorban úgy is az olliet kell kigyúrnod, ahhoz meg tökéletes a széles lap. Ennek ellenére azt mondanám, hogy 8,25-tel nyugodtan kiegyezhetsz. ;)
A lapon és cipőn nem spórolnék, sok múlik rajtuk. (Az az első 3 DVS pl igen jó csuka ;) ) Függőt, kereket, be tudsz szerezni használtan, akadnak egész jó szettek, amik tényleg érnek még valamit. (Sokan árulnak szemétre való szarokat, ezzel vigyázz!) Csapágyból meg vegyél egy Bones Reds-et, vagy valami jobb minőségű 608 ZZ-t a csapágyboltban. Mindkettő szét fog hullani, de a Bones jobban gördül majd mint a csapágybótos'. Annyival drágább is.
Még akár választhatsz komplett deszkát is. Az is egy megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#121) Raptor™ válasza z123456789 (#120) üzenetére


Raptor™
tag

Köszönöm a válaszod! :)
Még átgondolom mi legyen,de legalább már tudom miben kell gondolkodni. Ha van még valami lehet írok pm-et.

(#122) z123456789 válasza Raptor™ (#121) üzenetére


z123456789
addikt

Nincs mit. Nézhetsz más boltokat is. Én őket szeretem, azért onnan linkeltem. Nyugodtan írj! ;)

(#123) z123456789


z123456789
addikt

(#124) Raptor™ válasza z123456789 (#123) üzenetére


Raptor™
tag

Valamit nagyon tud ez a srác :Y
Amióta én is deszkázgatok sokkal többre értékelem ezeket a videókat.Tudom, hogy hatalmas munka lehet kivitelezni ilyen trükköket. Én meg még csak az ollie-t gyakorlom :D

(#125) z123456789 válasza Raptor™ (#124) üzenetére


z123456789
addikt

Ez egy állat. :D
Erre a szintre eljutni...tehetség + iszonyat gyakorlás. Eleve már a trükkök kigondolása. Ki akar becsúszni egy virágkerítést? :DDD

Nyomjad csak az olliet! Jó magasra, és abból lesznek az ilyen trükkök. ;)

[ Szerkesztve ]

(#126) Helbika20


Helbika20
tag

Sziasztok!
Nemrég találtam a csoportra és a deszkázásra is, kérdéssel mutatkozom be: (rohad a kapott deszkám függője, cserélni szeretném) mit tud egy jobb fajta függő amit a belépő nem? Légyszíves írjatok itthon beszerezhető 'bestbuy' függőket is!
(főleg olcsót, de kíváncsi vagyok a drágábbakra is)
Bónusz: a raiser pad mikor ajánlott? :)
Peace

(#127) 0xmilan válasza Helbika20 (#126) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem túl aktív a topik és én se vagyok expert; azért megpróbálok válaszolni. :)
A függős kérdésre itt egy jó összefoglaló.
- A túl könnyű nem jó, mert könnyebben törik
- A túl nehéz se jó, mert nehezebb vele ugrálni
- Independent vagy Thunder függőt ajánl
- A függő legyen akkora vagy egy kicsit kisebb, mint a lap
60 km/órás downhillnél nem bíznám az életem a legolcsóbb függőre, de sima guruláshoz szerintem kb. mindegy milyet választasz.
A raiser pad a wheel bite ellen véd, tehát ha nagy kereked van, akkor kanyarodásnál a kerék ne érjen a laphoz. Illetve longboardokra még azért szoktak rakni puha raiser padot, hogy a rázkódást csökkentse pl. repedéseknél.

(#128) z123456789 válasza Helbika20 (#126) üzenetére


z123456789
addikt

Rohad a fém függő? Csiszold meg, fesd le. Ha más baja nincs. Esetleg vegyél bele egy új szett gumipogit. Persze ha le tudod csavarni az anyát. Setupnál az is kapható, nyugodtan írj nekik, hogy nem látod a webshopn. ;] Egy képet dobhatnál be. :K
És nyugodtan baszogass PM-ben, ha itt nem válaszolok. Valamikor nem figyelem ezt a topicot. ;)

[ Szerkesztve ]

(#129) z123456789 válasza 0xmilan (#127) üzenetére


z123456789
addikt

Nem feltétlenül törik könnyebben a könnyített. Nehéz függők meg szerintem nincsenek is. :)
Egyébként én Indy könnyítettel nyomom. Az Indy alapból a legnehezebb függők egyike, viszont magas, ezért könnyebb vele pattintatni.
Thunderem volt, soha többé, ripityára tört mindene. Egy darabig kipótoltam, meg talpat cseréltem, aztán kivágtam a picsába.
A méret tanács stimm. Itt van egy jó kis leírás.
De az Indy függők pont centiben vannak megadva.
Én ajánlom még a Tensort. Sokan utálják, pedig szerintm királyok.
Raiser már csak oldschool. Valamit tompít érkezésnél, hogy ne a fa és fém találkozzon direktben. Én azt is használok, okos dolog. De abból nem kell cm vastag, csak a vékony ami gördeszkához való, nem longboardhoz.

(#130) Helbika20 válasza z123456789 (#128) üzenetére


Helbika20
tag

Köszönöm mindkettőtöknek a válaszát! Nem, a függő nem rohad, csak sz@r :D decathlonos kezdődeszkám, kaptam ingyér', legalább van rajta grip meg gurul, képet nem merek küldeni, borzasztó. Elvileg kapok egy használt függőt (ezzel kapcsolatban később kérek véleményt kép alapján), akkor veszek egy normális, eggyel nagyobb lapot (8/8.1"), ha nem akkor mindkettőből használt. Lapnál honnan látom, hogy nincs szétszáradva, ha nem túl kopott?
Indyt, Tensort megjegyeztem!
Basszus, amúgy most kezdtem el ollizgatni és társai, de annyira sajnálom a cipőm, már látom szomorú sorsát :/

[ Szerkesztve ]

(#131) z123456789 válasza Helbika20 (#130) üzenetére


z123456789
addikt

Valamivel el kell kezdeni.
Egy decathlonos kezdő még mindig jobb, mint egy tescos. :D

Na, akkor majd dobd be a használt függőről a képet, aztán meglátjuk mit lehet vele kezdeni. ;)
8 // 8,1 lap már korrekt méret. Úgy gondolom, ha széles egy lap, akkor azzal jobban mennek az olliek, shove-it-ok. Bár én a flippeket ugyan olyan szarul tudom keskennyel és szélessel is. :DDD
Ettől függetlenül a széleset jobban bírom. Jelenleg 8.375 alá nem szeretnék menni, de mondjuk 8.5 fölé sem.
Hát az, hogy szét van-e száradva, azt nagyon nem látod. Esetleg a mintából tudsz következtetni, hogy mennyire régi gyártású. A kopás nem mutat meg semmit.
Egyébként a múltkor láttam ezt a weblapot..
Nem tűnik hülye ötletnek. Hátha tényleg megérik a cuccok, amiket árulnak ott. ;)
Rá kell kérdezni, hogy van-e valami aktuális ajánlata. De van FB csoport is, ahol szoktak felajánlani, vagy lehet olcsón hozzájutni dolgokhoz.
Minden magyar deszkás a csoport neve.
De rohadt sok a gyökér. :D

A cipő az ilyen. Az én módszerem az, hogy fogok egy bőrdarabot (kárpit hulladék mondjuk), kiveszem a fűzőt, és a talpbetétet, és belülről ragasztom le a lyukat. Így nem bontom meg a cipő formáját, de a zoknim sem lyukad ki, és a bőr pedig úgy viselkedik, mintha a cipő része lenne.

(#132) Raptor™


Raptor™
tag

Tegnap kint voltam a kisújszállási skate jam-en, család ment fürdőzni én meg gondoltam elnézelődök addig a parkban :D
Jó volt a hangulat, nagyon komolyan nyomták akik kint voltak, adott egy kis motivációt :)

(#133) z123456789 válasza Raptor™ (#132) üzenetére


z123456789
addikt

Nem lőtél pár fotót? :)

(#134) Raptor™ válasza z123456789 (#133) üzenetére


Raptor™
tag

Sajnos nem, volt kint jó pár fotós aztán úgy voltam vele inkább figyelek,mert úgy is felteszik Facebookra.

(#135) z123456789 válasza Raptor™ (#134) üzenetére


z123456789
addikt

És feltették? :)

(#136) Raptor™ válasza z123456789 (#135) üzenetére


Raptor™
tag

Igen, az eseményhez posztoltak képeket, itt megtalálod őket. :)

(#137) z123456789 válasza Raptor™ (#136) üzenetére


z123456789
addikt

Jó lehetett. :)

(#138) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hali!

Létezik ajánlott kezdő deszka? Gyermek részére lenne, a lelkesedés nem tudom meddig fog tartani, így árban nem lenne jó magasra tenni a lécet...

<< Heimdal >>

(#139) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Cső srácok!

Van egy olcsó decathlonos deszkám, már használom vagy 2 hónapja, és egyre sz*rabb, szóval a húsvéti locsolódó lóvéból össze kellene raknom egy deszkát. A lábam 45-ös, nemtudom számít-e ez.

Mi az etalon? Independent függők? Kerámia kerekek? Tudnátok linkelni egy shopot ahonnan ti is gyakran vásároltok, + 1,2 tipp jóljönne az első deszkaépítéshez.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#140) z123456789 válasza Retekegér (#138) üzenetére


z123456789
addikt

Szia!

Ajánlott létezik, de az sajnos nem olcsó.
Kids Size. ~30 000
Miniboards néven találsz még esetleg máshol.

A hétvégén volt kint haverom a kisfiával (4 éves) neki ilyen van. Nagyon profi, teljesen olyan, mint a felnőtt profi gördeszka.

Megértem, hogy nem szeretnél ennyiért venni. A gyerekek érdeklődése elég hektikus. Így azt tudom ajánlani, hogy nézz meg egy skateshopban egy profi gördeszkát, esetleg, ha hozzáértő eladó van bent, még akár kérdezhetsz is tőle. Ha elmondod neki, hogy nem akarsz 30e-et kidobni egy próbára, akkor is segíteni fog szerintem. :K
Psychostore-t ajánlanám amennyiben fővárosi vagy, ha valamelyik srác van a boltban, akkor részletes felvilágosítást fogsz kapni. ;)

Ha már láttál egy ilyen deszkát, és beszéltél róla hozzáértővel, tudni fogod, hogy mit kell nézni egy olcsóbb változatnál, mondjuk decathlonban. Kérdés, lesz-e méretben? Hétvégén láttam idősebb srácoknál ilyen oxelo, vagy mineve decathlonos deszkákat is, nem volt vészes a felépítése, kisgyereknek szerintem nem rossz.

Sok sikert! :)

Ha kérdés van, nyugodtan privátban is. ;)

Korábban nem zenéltél metálbandában? :D

[ Szerkesztve ]

(#141) z123456789 válasza K1nG HuNp (#139) üzenetére


z123456789
addikt

Szia!

Kezdésnek nem rossz az a decathlonos cucc. Előző hszben említett srácok is úgy tervezik, hogy amelyik rész pusztul rajta, az helyett vesznek profi alkatrészt, így szép lassan összeáll a profi deszka.

Ha 45-ös lábad van, akkor én azért legalább egy 8,375 széles lapot ajánlanék, ha nem rémiszt a szélesség, akkor bepróbálhatod a szélesebbet is akár, mondjuk 8,5. Mivel gondolom kezdő vagy, ezért a stabilitásban is segít egy széles lap. Alap trükkök, ollie-k, shove-it-ok, boardslide-ok is könnyebbek egy széles lappal. Flipeknél meg majd később el tudod dönteni, hogy mi adja neked.

Én is 8,5-össel deszkázom, és kisebb lábam van mint neked. ;)

Etalon szintén nincs. Mindenkinek más. Mindenkinek más a szimpatikus, a jó.
Minőségi dolgok inkább vannak, amik közül szemezgethetsz.
Lapokból lényegében tök mindegy. Ha skateshopban veszed (nem garage store, mert az valóvilág shop :D ), egyrészt segíteni is fognak, másrészt csak minőségi dolgokkal fogsz találkozni.
Nem tudom, hogy ki honnan vásárol, én ebben elfogult vagyok, mert a helyi shopot szupportálom. Ahogy szinte mindig ugyan ott tankolok, ugyan ott veszem a kutyámnak a kaját, ugyan onnan veszem az autóhoz az alkatrészt, stb... :D
A kerék nem tud kerámia lenni, max a csapágy, de nem szükséges kerámiát venni. Egy jól bevállt csapágy gyártótól kell venni, és az hozza a szintet. Erősen felhasználásfüggő a csapágy. Nálam minden beszarik. :D De én nem tudok normálisan deszkázni. :D Kerékből is neked kell kitapasztalnod milyet szeretsz, milyen a talaj, ahol használod. Van puhább, keményebb.

De ha engem kérdezel, akkor:
-Setupshop (elég jó webshopjuk van, széles választékkal, profi cuccokkal) Ők a kedvenceim. :) (Nem, nem sajátom :D )
-Psychostore (ha pesti vagy, akkor ide be is tudsz nézni)

De lássunk egy összeállítást:
-függő: 16-23e-ig
-lap: 14-19e-ig
-kerék: 8-11-ig (Bár szívem szerint csak ezt ajánlanám, mert én a Bones-t szeretem, de eléggé elérhetetlen jelenleg itthon :-/ ) Az elementek jók voltak régen, manapság nem próbáltam. Nomadról nem tudok véleményt mondani. A lapjaik marha jók. Azt az árat szerintem a kerék is megéri.
-csapágy: hát... :D amint írtam nekem mind szétesik, illetve deformálódik. De neked jó szívvel ajánlanék Bones REDS, vagy Super REDS-et. Nem tudom aktuális-e a kínálat, mert ezt sem látni jó ideje sehol.
-csavarkészletből ezt venném. Ez áll, mint katiban a gyerek, és jó áron van.
-riser pad-ből sima MOB

Bejelölgettem neked a kritériumokat, így dobta ki ezeket a lehetőségeket. Kérdezz, nyugodtan! :)

(#142) K1nG HuNp válasza z123456789 (#141) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Ez a kicserélem ami szar benne jó ötletnek tűnik.
Ez, ez, ez, ez, ez és ez akkor teljesen kompatibilis? Jó deszka lesz belőlük? :DD

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#143) Retekegér válasza z123456789 (#140) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Oksa, köszi a tippet! Lehet szemrevételezem a decathlonos kínálatot és onnan veszek, aztán később komolyabbra cseréljük / átépítjük, ha megmarad az érdeklődés. :R

Szerintem keversz valakivel, bár a műfaj nem áll messze tőlem, bandában még nem játszottam. :D

<< Heimdal >>

(#144) z123456789 válasza K1nG HuNp (#142) üzenetére


z123456789
addikt

(#142) K1nG HuNp
Én is így csináltam. :)
Szerintem ez ésszerű.

Hát ez elég bitang egy szet lenne. :D
Lappal kezdeném a cserét, ha darabonként csinálod. Sokat számít egy jó lap. Viszont kérdés, hogy jelenleg mekkora függőd van. A 8.5-es lap alá nem célszerű berakni egy 139-es függőt. :)

(#143) Retekegér
Jó döntés, sok sikert! :)

:D OK, csak egy kérdés volt. Azt hittem egy régi ismerősbe botlottam. :D

(#145) K1nG HuNp válasza z123456789 (#144) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Hát én éppen a függő, csapágy kerék kombóval kezdtem volna, nem tűnik annyira gázosnak a mostani. Az általam linkelt 8.5-ös lap és 159-es függő passzol?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#146) z123456789 válasza K1nG HuNp (#145) üzenetére


z123456789
addikt

Ha nem gáz a lap, akkor nyomjad a te elképzelésed szerint! Az is ütni fog, az tuti. ;)
Azt hittem, már lepusztult a lap. :)
Igen passzol. De ha úgy döntesz, hogy kisebb lap kéne még is csak, akkor a 159-es függő mondjuk széles lesz már egy 8,25-ös laphoz szerintem.
Én 8.5-ös lappal 149-es fügeszt használok. de mondjuk 8.5-ös lapnál nagyobbat már nem vennék ehhez a set-emhez.
Mondjuk nem hiszem, hogy keskenyebre váltanál. :)
Szóval mehet így. Az egy marha jó függő. :C

Akkor el is vertük a a locsolópénzed? :DDD

(#147) K1nG HuNp válasza z123456789 (#146) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Jah, és még kell is egy kevéske :O Nem gondoltam volna, hogy ilyen drága egy deszka.

Mi a fogyóeszköz a cipőn kívül? Mi törik/kopik a leghamarabb?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#148) z123456789 válasza K1nG HuNp (#147) üzenetére


z123456789
addikt

A kerékből én kipróbálnám a Nomad-et. Azzal spórolsz kb 3000-et nem? Szerintem simán jó lehet.
Függőből is tennék egy próbát a Polsterrel. Jól néznek ki.Bár én már könnyen kísérletezgetek. :D
Máson nagyon nem spórolnék.
Cipőre meg kell AllStarGum, aztán sokáig bírja. Illetve ha kilyukad, belülre teszel valami vastagabb bőrt.
A lap a fogyó eszköz. A többit évente kétévente cseréled kb. Vagyis inkább azt mondom, azután muszáj már. Függő az mondjuk örök élet. :D Pláne, ha nem grindolsz.

Mielőtt megrendelnél valamit, kérdezz rá a Bones csapágyra, nehogy két szék között földre ess. ha esetleg nincs nekik Bones, akkor talán célszerű lerendelni egyben a másik boltból. ;)

[ Szerkesztve ]

(#149) K1nG HuNp válasza z123456789 (#148) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Ez az allstargum-ot rá kell nyomni a cipő azon részére ahol pl ollienál a tape-t éri és kész? Vans SK8-al tolom, tegnap már lejöttek a kis barázdák a jobb cipő kislábujj részéről :F

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#150) z123456789 válasza K1nG HuNp (#149) üzenetére


z123456789
addikt

[link]
Alul a videót nézd meg! (Ah! Az a zene! Baker 2G videó - Dustin Dollin része alatt megy. :) )

Lényegében igen. De tartósabb, mint a teknokol. :D Próbálgattunk régen mindenféle fürdőszobai szilikonokat, meg ipari ragasztókat...eddig ez volt a legjobb anyag. Meg a ShoeGoo, de az nem tudom kapható-e még. Ugyan az mindegyik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.