Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) máyköl


máyköl
veterán

Megszeretném nyitni a ' Nagy gördeszka topic-ot " mert nem találtam még ilyet és hasznos lehet bárkinek a ph!-. Nem találtam még ilyen topicot, csak görkoris-at. [link]

Ha van már ilyen topic csak én nem találtam akkor elnézést kérek.

GO!!!

(#2) máyköl


máyköl
veterán

Én régen sokat gördeszkáztam, de már csak néha a boltba járok vele. :D Nektek hogy megy??? ;)

(#8) TexT-BoY válasza máyköl (#2) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nálunk szarok a járdák, ezért meglennék lőve a homokba a gördeszkával, erre varj gombot...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#9) máyköl válasza TexT-BoY (#8) üzenetére


máyköl
veterán

Én ha gördeszkázok akkor nem járdán nyomom. Az úttesten.:D

(#11) máyköl


máyköl
veterán

Ma voltam a téren, egy gyerek nagyon nyomta. :D király volt.

(#12) bandus válasza máyköl (#11) üzenetére


bandus
veterán

ennek a két hsz-nek az elolvasását ajánlanám neked is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13) máyköl válasza bandus (#12) üzenetére


máyköl
veterán

hálás köszönet.:D de sztem a topik maradhat. nincs vele semmi gond. és most már kezdjünk el a topik címével foglalkozni. :DDD

(#14) BITBOYS válasza máyköl (#13) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szó szerint? :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topicot kitakarítottam.
Lehet a gördeszkázásról (is) topic a PH!-n, de nem kell szétoffolni.
Ha nem ír bele senki, mert nincs mondanivaló a témához, majd elsüllyed.
A topicnyitó figyelmét is felhívom, hogy az értelmetlen hozzászólásokat részedről is törölni fogom, mert rejtett up-nak fogom venni, amire semmi szükség.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17) máyköl válasza Racecam (#16) üzenetére


máyköl
veterán

ok. Akkor kezdődjön a téma. Én nem vagyok egy nagy deszkás, de legalább menni tudok vele, és egy pár apró trükk is megy. Haladó deszkám van.

(#18) Ősgyík válasza máyköl (#17) üzenetére


Ősgyík
tag

Én egyedül ollie-zni tudok, bár szerintem már azt sem. kb. másfél éve nem deszkáztam. :)

(#19) máyköl válasza Ősgyík (#18) üzenetére


máyköl
veterán

:D egy fél óra " ismétlés " után biztos sikerülne...

(#20) Ősgyík válasza máyköl (#19) üzenetére


Ősgyík
tag

Nem igazán érdekel a deszkázás, csak a volt osztályom fele deszkázott így ragadt rám valami. :)

(#21) máyköl válasza Ősgyík (#20) üzenetére


máyköl
veterán

Értem. Akkor egy hobbi VOLT.

(#22) TOM!K@


TOM!K@
tag

Sziasztok!
Hú de régen írtak ide.
Szeretnék megtanulni gördeszkázni. Az a kérdésem lenne hogy milyen deszkát érdemes venni így legelső deszkának, mennyiért, illetve hogy hol érdemes nézelődni, mert gúglin kerestem de vagy csak valami szétoffolt fórum volt, vagy pedig csak webshop.
Köszi a válaszokat előre is. :)

(#23) NoX


NoX
senior tag

Segítsetek, hogyan kell egy deszkás cipőt befűzni, illetve bekötni? :))

Ilyenem van:

A lényeg látszik.
Ez a képen egyáltalán jó a befűzés? Valamint hogy kössem be? Ha a cipőfűző a talpam alatt van, az nagyon zavaró, ezért masnira szoktam :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) nike_ válasza NoX (#23) üzenetére


nike_
addikt

Fűzd be úgy, mint ahogy a képen van.

Vedd ki a cipőből a betétet.

Azután vezesd le mindkét oldalon a fűzőt a betét alá (oda kb. ahol a sarkad van), vezesd ki a másik oldalon.

Ha így is túl hosszú, akkor fordítsd meg a fűző két végét, és ugyanígy húzd át a betét alatt.

Ha még így is hosszú, akkor pedig a fűző két végét arra a részre tekerd rá, ahol jön le az a rész, amikor áthúztad először a betét alatt (lásd 3. lépés).

Nekem tesóm így kötötte be, amikor még deszkázott.

Üdv ;)

p.s: Remélem érthető volt :)

(#25) NoX válasza nike_ (#24) üzenetére


NoX
senior tag

Ezaz! Sikerült! Köszi szépen!

Az egyik cipőmnél elég volt egyszer a betét alatt átvezetni, a másiknál kétszer kellett.
Beszarás egyébként, 47-es az egyik, az pont jó rám, míg a másik 46-os nem... Nem fogja egyszerűen a sarkam...ahogy lépek mindig ki akarok belőle bújni. Na mind1, ez már más történet :)

Thx még1x! :R

[ Szerkesztve ]

(#26) nike_ válasza NoX (#25) üzenetére


nike_
addikt

Hopp, ez nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#27) nike_ válasza NoX (#25) üzenetére


nike_
addikt

Nincs mit. ;) remélem sokáig fog még szolgálni a cipőd!

Egyébként kényelmes így, nem nyomja a lábad?

(#28) NoX válasza nike_ (#27) üzenetére


NoX
senior tag

Sokkal kényelmesebb, mintha párnákon járnék, szabadabbnak érzem a labám, mint amikor masnit kötöttem rá :DDD

Ezzel a cipőmmel bevált:

Fogja is rendesen, valahogy jobb a boka környéki kialakítása, bőségesen párnázott a széle.

Viszont ez előzőnél, amit mutattam, abból sajnos simán kilépek, de még rendesen meghúzva is felemelkedik a sarkam, el is adom.
Akinek szélesebb a lába, arra jó lesz, nekem vékonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#29) Timyyy


Timyyy
őstag

Itt Ajkán ma reggel nyitották meg az extrém parkot, néhány kép:
gördeszka1 gördeszka2

És egy kicsit más:
skateboard1 skateboard2 skateboard3 skateboard4 skateboard5 skateboard6

:))

(#30) GreenGuy


GreenGuy
tag

Valaki segítsen!Ma vettem egy deszkás cipőt(DC Pure,fekete),és mivel nem volt még deszkás cipőm,nem tudom hogy hogy kell befűzni.Elolvastam az egyik hsz-t,hogy mi a módja,de az enyémnek nem lehet kiszedni a betétjét.Kérlek segítsetek!
Mellékelek képet:

[ Szerkesztve ]

(#31) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

régen deszkáztam....ma már inkább korival közlekedem:D

(#32) Xelo válasza Borify Péter (#31) üzenetére


Xelo
addikt

jah en is anno, most kezdem ujra

(#33) máyköl


máyköl
veterán

Hello! Eladó egy BMX-es - vagy gördeszkás sisak, és egy BMX-es - vagy gördeszkás kéz, és lábvédő. Ha valakit érdekel nyugodtan írjon pü-t.

(#34) Boha


Boha
aktív tag

verseny

OBORZIL

(#35) adi mester


adi mester
tag

Hál' istennek van egy ilyen fórumtéma is! Bár régóta nem írtak bele.

Most kezdtem el deszkázni egy két hete, és azt mondja haverom hogy nagyon jól megy így hogy még kezdő vagyok+jó az egyensúlyérzékem is....

Berettyóújfaluban sok deszkás van, így valahogy könnyű volt ezt a sportágat kinéznem magamnak, ráadásul gyerekkoromban már volt egy deszkám, csak széttört a függő rajta :(

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#36) Boha


Boha
aktív tag

OBORZIL

(#37) Metallica01


Metallica01
csendes tag

Egy éve deszkázok. Most egz átmeneti deszkám van, az ezelőtti eltörött :W. Az alapok megvannak, Ollie, shovitok, kickflip, heelflip, fakie bigspin és még sorolhatnám. Én se vagyok egy vérprofi de akik ténleg most kezdik azoknak üzenem hogy sokat gyakorjanak, és ha nem jön össze egy trükk nem szabad feladni csak próbálkozni kell! Sok sikert!

Maffiozo: Poseidon

(#38) Xelo


Xelo
addikt

gyerekek felhozom már a témát ugyanis eladóvá vált a deszkám: [link]

Black Label pro lap
Destructo mid 5.0 Stealth Rail Killer felfüggesztés
Bones STF (street tech - utcai formula) Rat Pack 53mm thin kerekek
Bones Swiss (svájci) csapágyak
Independent hardver
Mob grip

nem gyenge setup, csekkoljátok

(#39) Xelo


Xelo
addikt

kihaltak a deszkások a PH!ról?

(#40) Dave-11 válasza Xelo (#39) üzenetére


Dave-11
tag

Dehogyis, ittvagyok!! :DD

:D Semmi :D

(#41) Dave-11


Dave-11
tag

Nah szóval, mennyi ideig deszkáztál, és miket tudtál?

:D Semmi :D

(#42) 0.5


0.5
csendes tag

Sziasztok!
Úgy gondoltam, hogy elkezdek gördeszkázni. a kérdésem, hogy 175centivel, 62kiloval hány inches lap kéne?

(#43) 0.5 válasza 0.5 (#42) üzenetére


0.5
csendes tag

HELP!

(#44) 0.5


0.5
csendes tag

Deszkázni mennyire nehéz normális szinten megtanulni? Értem itt megállások, ollie, csúszások, és az ilyen egyszerűbb dolgok.

(#45) beefjeez válasza 0.5 (#44) üzenetére


beefjeez
senior tag

sziasztok, látom kihalt a topik, próbáljuk felrázni :D én év eleje óta deszkázok, és már alapok mennek, (boardslide, 50-50, shove it, kickflip, varial kikcflip) , amugy itt budapesten van lehetőség deszkázni rengeteg, de sajnos meghuztam a jobb bokám, és pihi van, de nem nagyon birom :D

(#46) lorcsi


lorcsi
veterán

a veterán

[ Szerkesztve ]

(#47) beefjeez válasza lorcsi (#46) üzenetére


beefjeez
senior tag

szerintem nem ő az igazi veterán, hanem rodney mullen :K mostanába elég jól megy az ipar... sikerül a varial kickflip, kickflip sex change, most a droppot kéne megtanulni, meg kidobóról a trükköket. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) kiszi07


kiszi07
senior tag

Eladó használt[de szuper álapotban] Kryptonics Pulp gördeszka!!Kihasználatlanság miatt eladó ez a gyönyörű deszka.17 000Ft-ért(Akcióba) lett vásárolva ahogy a képen is látszik.Győrben lehet átvenni.Ár: 10 000FtMobil:0670/2564704

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#49) marialopez válasza GreenGuy (#30) üzenetére


marialopez
újonc


Van egy deszkásom amit nemtudom,hogy hogy fűzhetném be...Kérném a segítségeteket :)

[ Szerkesztve ]

(#50) vallas


vallas
senior tag

Most nyilt meg nálunk zegen a skatepark, mondjuk én kb 15 éve deszkáztam, de a régi arcokkal összefutva, kicsit kedvem támadt a gurulgatáshoz, be is jelentkeztem a vaterán egy deszkáért, szorítsatok.....

kiváncsi leszek tudok e még gurulni...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.