Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) warcat válasza SenorGrande (#5050) üzenetére


warcat
veterán

Mi bajod vele,rengeteg pluszsor és ha sietsz vételár jó része visszajön kártyákból :)

EA: It's in the crate!

(#5052) Csapoati válasza SenorGrande (#5050) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dettó... oké, hogy 1-2 dollárról van szó, de az egy sör ára. :D

warcat: Az oké, hogy visszajön, de a játékok a Voyage kivételével nem igazán mozgatnak meg.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5053) ZsZso válasza Csapoati (#5049) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nyaljanak sót! Be Mine sose volt build a bundle... most meg egy ekkora ocsmányság. Áhhh. Többet nem szívatnak meg.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5054) eami válasza ZsZso (#5053) üzenetére


eami
Topikgazda

Én is rossz lóra tettem ezúttal :\ duplán :O

mondjuk nem akkora tragédia, csak 1 volt meg ezek közül. Többi ment a polcra :))

[ Szerkesztve ]

(#5055) morvaigaben válasza grizlisandor (#5040) üzenetére


morvaigaben
tag

Elvileg BS-en még mindegyik címhez külön kulcs tartozik, szerintem ez se kivétel. De nem vettem meg, így biztosra nem tudom mondani. :)

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#5056) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Na jó, van még négy bónusz, üthet talán nagyot. Vagy egy közepest. :) Csak én beleéltem magam, hogy jó lesz. Leginkább a The Novelist-re vagyok/voltam kíváncsi.

(#5053) ZsZso:
Eléggé frusztrált vagy mostanában. :)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5057) reelc válasza SenorGrande (#5056) üzenetére


reelc
veterán

Igen, az jó lett volna, meg a Double Dragon.

(#5058) Dapro


Dapro
senior tag

Be mine 15 ből megveszem a bravelandet ha valakinek nem kell.

(#5059) Dapro


Dapro
senior tag

Ja ez ilyen kiválogatós, nem szóltam :)

(#5060) Csapoati válasza SenorGrande (#5056) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En is azt vartam... Na sebaj, majd sale alatt ahmedinisztani traderektol is jo lesz 1-2 kulcsert. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5061) ZsZso válasza SenorGrande (#5056) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Rosszul viselem mikor átvágnak. A rajzok pedig erezhetően azért voltak kint hogy megvezessenek. Plusz ha ehhez hozzáveszem hogy nem is igazi tieres cucc akkor az duplán morcossá tesz. Persze zsákbamacska, mit vár az ember... sok volt nekem ez meg az internet adó egy napra :). Nem véletlen nem játszom sose szerencsejátékokat :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5062) eami válasza ZsZso (#5061) üzenetére


eami
Topikgazda

pedig rajzok már nagyon régóta vannak, nem gondolnám hogy ez direkt félrevezetés lenne. Tier hiánya bosszant engem is, de ez van... ha gyors vagy vissza tudod farmolni az árát. Teslából jelenleg átlag 2.6 euró jön ki :)

(#5063) reelc válasza ZsZso (#5061) üzenetére


reelc
veterán

Ugyan mivel vezettek meg? Kitettek pár rajzot, ami alapján találgatni lehetett. A találatok nagyrésze be is jött.

Attól, hogy csalódott mindenki, nem azt jelenti, hogy hazudtak, átvertek. Csak másra is számított az ember, nem minden jött be.
Ki-mire asszociál az adott rajzról. Pl. a nyúlról nekem a Jazz Jackrabbit jutott az eszembe.
Biztos vagyok benne, hogy amiről mindenki a The Novelistet gondolta, arról is beugorhat 2-3 kevésbé ismert játék.

A build része nekem sem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#5064) SenorGrande válasza eami (#5062) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Elméletileg. Gyakorlatilag a szokásos aprópénz, mert venni senki nem vesz, viszont az árakat percenként alávágják.
Jó a Enhanced Steam kis összesítője, de nálam valamiért lassan/ritkán frissít, még most is brutális kártyaárakat ír pl. a Teslanál, közben meg 10 cent körül jár mind.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5065) szami777 válasza morvaigaben (#5036) üzenetére


szami777
addikt

Ide is kiírom, lotr bundleből erdekelne a hobbit dlc pack, akár hostolnék is.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#5066) Csapoati válasza eami (#5062) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amikor írtad, már 10 centekért mentek a teslás kártyák is. :D

szerk.: Ja látom már megelőztek. Nekem 14 centért ment el a legdrágább kártya. Egy pozitívum volt a bundle-ben számomra: a Voyage (meg talán a Braveland). Ha azt vesszük, hogy 5 euró a listaára, még jól is jártam a 2 dollárrral. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5067) Crytek


Crytek
veterán

Nemide :(

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#5068) Niczo


Niczo
senior tag

IndieRoyale The Mixer 10 Bundle €2.03

Solar Flux
Holy Avatar vs. Maidens of the Dead
Home Sheep Home 2
Explodemon
War in a Box: Paper Tanks
Delve Deeper
Cargo Commander
EvilQuest
Luna Shattered Hearts Episode 1 (Greenlight)
NekoChan Hero - Collection (Greenlight)

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#5069) maross válasza Niczo (#5068) üzenetére


maross
veterán

Nem rossz ha nincsenek meg, van egy-ketto amivel el lehet jatszani.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5070) DrTechnoid válasza reelc (#5042) üzenetére


DrTechnoid
őstag

"Semmilyen digitálisan letölthető példányban nincsen magyar nyelv. Sem Steamesben, sem GoGosban."
Nekem a Dishonored magyar, és itt vettem steamen.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#5071) ViharVadász válasza DrTechnoid (#5070) üzenetére


ViharVadász
őstag

Gondolom ott az említett játékra értette azt, hogy nem elérhető magyar nyelven digitálisan. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5072) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Humble heti

Elég meh...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5073) reelc válasza DrTechnoid (#5070) üzenetére


reelc
veterán

Csak azt kellett volna megnézned, hogy mire válaszoltam. :)
A Haegemonia játékokról volt szó.

(#5074) maross válasza Csapoati (#5072) üzenetére


maross
veterán

crazy plant shopert adnek egyeb bundle dolgot :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5075) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Ismét egy újabb BundleStars-os bundle, lassan hetente kettő-három fog jönni tőlük. :DDD
Phantom Bundle: jóféle tárgykeresős játékokkal megtűzdelt csomag lett ez. :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5076) kervantas válasza Csapoati (#5072) üzenetére


kervantas
aktív tag

Mostanában mindenhol csak "meh" bundlek jönnek. :(

(#5077) reelc válasza Hunbeast87 (#5075) üzenetére


reelc
veterán

Én szeretem a tárgykeresős játékokat. A tematikus bundlikat is. Sőt, úgy látom ebben a bundliban van olyan is, ami még nem volt.
De az IndieGalán ma fejeződik be egy ilyen tematikus bundli, és alig 2 hónapja volt a Humblénak is egy. Ez utóbbi kettő elég átfedéses volt.
Kihagyom.

Nézd meg az IndieGalát: 5 bundli fut egyszerre. :)

[ Szerkesztve ]

(#5078) Csapoati válasza Hunbeast87 (#5075) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Be is húztam, imádom az ilyeneket. :) 2,2 euro meg túró ennyi játékért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5079) reelc válasza Csapoati (#5078) üzenetére


reelc
veterán

Ha már tárgykeresés:
Az Indiegala Fridayra dobtak 5 napot, + HH-t!

(#5080) Vesa válasza reelc (#5079) üzenetére


Vesa
veterán

Ennyiért már sok. Kezdeti 2Eur megérte volna, de arról lemaradtam.

A tudomány a valóság költészete!

(#5081) Vesa


Vesa
veterán

Steam-en mi ez a max. 200db item értékesítés hülyeség? Ki kell adnom az adataimat az USA-nak, ha többet szeretnék értékesíteni kártyákból? Adózni kell már ezek után is? Valaki informáljon please!

A tudomány a valóság költészete!

(#5082) gmx9 válasza Vesa (#5081) üzenetére


gmx9
aktív tag

[link]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#5083) Vesa


Vesa
veterán

10-4 Bundle

Heavy Sixer

Horror Bundle

A tudomány a valóság költészete!

(#5084) Vesa válasza gmx9 (#5082) üzenetére


Vesa
veterán

thx!

A tudomány a valóság költészete!

(#5085) Csapoati válasza Vesa (#5080) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Foleg, hogy 3 dollar (+afa persze), ami alig tobb, mint 2 euro. Egyebkent meg eleg sok vissza is jon a kartyakbol (kb 1,5 EUR).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5086) Vesa válasza Csapoati (#5085) üzenetére


Vesa
veterán

Bocs rosszul írtam, 1.9dollár volt eredetileg...

A tudomány a valóság költészete!

(#5087) Csapoati válasza Vesa (#5086) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja hát igen, de +1,2 dollár azért nem olyan sok, főleg hogy 7 játékot kapsz. De ha igazán akarnád, megvennéd ennyiért is őket. :) Én anno darabját vettem Steamen 3,5 eurókért - jórészt wallet pénzből, de akkor is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5088) fuwiradis válasza Csapoati (#5078) üzenetére


fuwiradis
tag

Jó kis cuccok ezek, biztos baromi jól lehet velük angol szókincset bővíteni, függetlenül attól hogy angolul senki nem fog megtanulni belőle, de simán lehet olyan jó, mint egy képes szótár :)

(#5089) joe-ker


joe-ker
senior tag

Olyan kérdésem lenne hogy a humble bundle linkek lejárnak valamikor? Itt nem a free játékokra gondolok hanem a csomagban megvettre.
Történt hogy beaktiváltam egy játékot, látszólag minden rendben ment,de a könyvtáramban nem jelent meg.
Steam resi sem segített.

[ Szerkesztve ]

(#5090) Samus válasza joe-ker (#5089) üzenetére


Samus
addikt

Elvileg nem, soha nem járnak le, hacsak ezt nem emelik ki külön (általában free játékoknál van, amit HB Store-ban osztogatnak néha). Keress rá Steam-en a játékra, ha be van aktiválva, akkor onnan tudod telepíteni. Lehet csak valami anomália.

Egyébként a Pixelvision skin még mindig nem jó :D A böngészőben futó nézetek (a könyvtár kivételével minden) közben, ha látszik a címsor (beállítható a beállításokban), akkor egy kis X, illetve újratöltés gomb van a Steam menüpont és a vissza gomb között, attól függően, hogy épp mi történik.

Másnál is megvan ez? Nekem most tűnt fel csak...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5091) joe-ker válasza Samus (#5090) üzenetére


joe-ker
senior tag

Néztem az áruházban is: Kosárba tesz. Ezt írja.

[ Szerkesztve ]

(#5092) icemad válasza Vesa (#5083) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lucius-ra vevő lennék... Ha van valakinek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5093) reelc válasza Vesa (#5086) üzenetére


reelc
veterán

& (#5087) Csapoati:

Amúgy 24 vagy 48 órán keresztül volt $1.99, már meg nem mondom, utána szépen megemelkedett.

De írtam, hogy most dobtak rá HH-t is.
Szóval ha találsz rá egy group buyt, akkor elég jó áron kijöhet a csomag.
Nem maradtál le semmiről.
Persze nem a kezdeti árhoz képest, hanem a megemelkedett árhoz képest.
Azért írtam be, hátha valakinek segítséget jelent az infó.

[ Szerkesztve ]

(#5094) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Egy Gram Bundle #1-e nincs vkinek esetleg elfekvőben? :R

[ Szerkesztve ]

(#5095) reelc válasza KaiotEch (#5094) üzenetére


reelc
veterán

Konkrétan keresel belőle játékot, vagy a játék stílus érdekel?

Most van egy IndieGala bundli, az általad linkelt csomagból tartalmaz 2 játékot, az egész pakk tárgykeresős játékokból áll.
Happy Hour van rajta. Vagy keresel egy group buyt, betársulsz, és megveszed olcsóbban, vagy megvárod amíg vége a HH-nak, akkor elvileg kicsit olcsóbb lesz a csomag.
De még így is sokkal olcsóbb jelenleg, mint az általad linkelt, már lejárt csomag volt.

[ Szerkesztve ]

(#5096) Dapro válasza KaiotEch (#5094) üzenetére


Dapro
senior tag

Nightmares from the Deep: TCH nekem van elfekvőben.

(#5097) KaiotEch válasza reelc (#5095) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pontosan ezt a két játékot keresem:
• Left in the Dark: No One on Board
• Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek

(#5098) Sirpi válasza KaiotEch (#5097) üzenetére


Sirpi
senior tag

De ha megnézed, ehhez a két játékhoz a pakk pont nem ad Steam kulcsot (csak az első 3-hoz).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#5099) ZsZso válasza reelc (#5079) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Group Buys csoportban van még 2 db 1.5 USD / db -ért.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5100) KaiotEch válasza ZsZso (#5099) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ennyiért nekem is kéne, csak hogy fizetem ki? :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.