Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) Csapoati válasza AlexWolf (#5650) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Holnap este 8-kor kiderül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5652) dredbiro válasza szami777 (#5648) üzenetére


dredbiro
senior tag

nem ide :DDD

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#5653) Blaise válasza AlexWolf (#5650) üzenetére


Blaise
veterán

(#5654) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Elindult a visszaszámlálás: elő lehet rendelni a Build a Greenlight Bundle 16-ot.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5655) bul07 válasza Hunbeast87 (#5654) üzenetére


bul07
nagyúr

Na jó leszek és veszek egy 1.25$-ost, így vezekelve az ingyen játékok miatt
Pedig megfogadtam hogy többet előre semmit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5656) Hunbeast87 válasza bul07 (#5655) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Én is megfogadtam, mégis megvettem. ;)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5657) Arkennys válasza Crytek (#5643) üzenetére


Arkennys
addikt

A dead effect egész jó, kitoltam már kétszer, de még elvagyok vele, hogy fejlesztgessem a cuccaim, és megvegyek egy két érdekesnek tűnő fegyvert. Mondjuk amint megvan a vulcan kb senki nem áll az utadba még nehéz módban sem :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#5658) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Ingyen DeadBreed az IndieGala Store-ban.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5659) szami777 válasza Hunbeast87 (#5658) üzenetére


szami777
addikt

Köszi :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#5660) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Nincs valakinek egy felesleges stick it to the man indie galaból?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5661) AlexWolf válasza Blaise (#5653) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Végül is csütörtökön már 2015 lesz :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5662) Blaise válasza AlexWolf (#5661) üzenetére


Blaise
veterán

(#5663) eami válasza Blaise (#5662) üzenetére


eami
Topikgazda

Azért a weeklyből Eidolont átvennék ha valakinek nem kell.

(#5664) gmx9


gmx9
aktív tag

1-2 hete épp nézegettem a Year Walk-ot, nagyon jónak tűnt.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#5665) Edorn


Edorn
aktív tag

A Year Walk és a MIND: Path to Thalamus engem is érdekelne a mostani Humble-ból...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#5666) Sirpi válasza Edorn (#5665) üzenetére


Sirpi
senior tag

Van egy feles Year walk-om. Mivel jan. 1-től a HB rádobta az áfát a bundlikra is, ezért $1.27/3 = $0.43 paypal-fizetés ellenében vihető. Pü., akit érdekel a konstrukció.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#5667) EmptyParadox válasza Sirpi (#5666) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ezt hol látod, hogy rárakta az ÁFA-t? Én egy forinttal sem fizettem többet, mint amennyit beállítottam, vagy nagyon vak vagyok. :F

(#5668) Sirpi válasza EmptyParadox (#5667) üzenetére


Sirpi
senior tag

Google wallettel fizettem 1 dollárt és 1.27 lett a vége. Te mivel fizettél?

Visszaigazolás:

Humble Weekly Bundle: Eye Candy 2
1,00 $ USD
Adó : 0,27 $ USD
Összesen: 1,27 $ USD

Egyébként a Year walk elkelt.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#5669) EmptyParadox válasza Sirpi (#5668) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

PayPal. Akkor lehet PayPallal még nincs bevezetve?

[ Szerkesztve ]

(#5670) SenorGrande válasza EmptyParadox (#5669) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Szerintem nincs, én is PayPallal vettem, nem vont le többet.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5671) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Starting 2015 Like A Boss bundle a LazyGuysBundle-től...khm-khm.
Lehet, hogy inkább off-ba kellett volna tennem, mert ez meg bundlinak sem megy el...a neve pedig. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5672) KaiotEch válasza Hunbeast87 (#5671) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nem sokan lesznek, akik ezért pénzt kiadnak. Talán, ha jótékony felhasználásra megy a befolyt összeg.

(#5673) ZsZso válasza Sirpi (#5668) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Gyönyörű! :O

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5674) x_o_n válasza Hunbeast87 (#5671) üzenetére


x_o_n
veterán

Aztaa, színvonalas és kulturális :-D

(#5675) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

BundleStars Pioneer Bundle: valamiért úgy érzem, idén rosszabb lesz mindenhol a felhozatal mindenütt...Ne legyen igazam, de ez a bundli sem ér sokat. (számomra...)

€3.69-ért:
-Sid Meier's Colonization (Classic)
-Sid Meier's Covert Action (Classic)
-Sid Meier's Pirates! Gold Plus (Classic)
-B-17 Flying Fortress: The Mighty 8th
-Silent Service
-Dragonsphere
-Command H.Q.
-Across The Rhine

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5676) maross válasza Hunbeast87 (#5675) üzenetére


maross
veterán

mar-mar kellemetlen a szintje vagy az ára az eddigi bundlestarsokhoz kepest.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5677) Hunbeast87 válasza maross (#5676) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ahogy nézem, annyira rossz lett a pakk, hogy még írni sem tudtam tőle rendesen... :DDD

"mindenhol a felhozatal mindenütt" :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5678) Vesa válasza Hunbeast87 (#5675) üzenetére


Vesa
veterán

Ezek ráadásul erősen abandonware kategóriák, nem is értem, hogyan futnak egyáltalán egy mai gépen. Javarészük 1990-es években készült. DOSBox sem tesz csodát már, nem beszélve a hangkártya kezelésről. Van ott olyan ami 16 színnél többel nem operál. Ilyen ősrégi címekért pénzt kérni már valóban nekem kellemetlen! Én kérek elnézést. :W

A tudomány a valóság költészete!

(#5679) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Humble Awesome Games Done Quick 2015 Bundle
1 $-tól Steam kulcsot ad: Duke Nukem 3D: Megaton Edition, Shadow Warrior Classic Redux, Oddworld: Abe's Oddysee®, és Volgarr the Viking
6 $-ért: Shantae's: Risky's Revenge - Director's Cut, SpeedRunners (Early Access), SpeedRunners - YouTuber Pack 1, SpeedRunners - YouTuber Pack 2, és Twitch Turbo 30-day subscription
10 $-ért: Escape Goat 2 és 3 hónap prémium XSplit Subscription

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5680) ZS3NI válasza ViharVadász (#5679) üzenetére


ZS3NI
őstag

Oddworld: Abe's Oddysee instant get. :D nagyon szerettem ezt a játékot, itt az ideje hogy a polcomon tudjam.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#5681) Csapoati válasza ViharVadász (#5679) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Érdekes, hogy ez csak egyhetes és nincs bta meg később feloldandó játékok sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5682) DJGABI válasza ViharVadász (#5679) üzenetére


DJGABI
addikt

Volgarr-ért kaptak egy 1dodót, többi megvan :O

(#5680) ZS3NI múltkoriban próbáltam, nem nagyon akart elindulni w7 alatt. gányolni meg nem volt kedvem, hagytam a fenébe.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5683) ZS3NI válasza DJGABI (#5682) üzenetére


ZS3NI
őstag

Uhh ez nagyon rossz hír, igazából csak azért vettem volna meg... Úgyis ráérek még megvenni, ha hazaérek utánajárok, hogy mennyi szop*s van vele. Ha sok akkor kihagyom a bundlit. :(

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#5684) bigyo108 válasza ViharVadász (#5679) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Trágya .... és gondolom nem bántok meg senkit!
;]

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#5685) $p@rr0w válasza bigyo108 (#5684) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Akinek még nincs meg annak sztem nagyon jó.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5686) reelc válasza bigyo108 (#5684) üzenetére


reelc
veterán

Az $1-os pakk szerintem nagyon jó. A Volgarr-t nem ismerem, de az Abe, meg a Duke Nukem 3D nagyon jó játékok. A Shadow Warrior is.

[ Szerkesztve ]

(#5687) Csapoati válasza reelc (#5686) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon jo jatekok VOLTAK. En ugy vagyok vele, hogy egy nagy es jobb felbontasu monitoron inkabb csak tonkreteszi az emlekeket egy-egy nagyon idos jatek. Kb 2002-3-tol neznek ki mai szemmel is vallalhatoan a game-ek. De ez szigoruan maganvelemeny es persze regen en is imadtam a hasonlo cuccokat.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5688) Vesa válasza Csapoati (#5687) üzenetére


Vesa
veterán

Pont így gondolom én is. Anno a 90-es évek elején rengeteget játszottam ezekkel, Duke alap volt akkoriban. Ahogy nézem, ez valami feljavított verzió, mert kevéssé pixeles, ezzel együtt én is azt érzem, hogy bár tényleg jó volt a maga idejében, ma már egy HD monitoron inkább kiábrándító. Az Abe pedig talán még PS1-re volt meg, azt hiszem. Kiváló játék volt az is, akkoriban ilyen szintű animációkat nem igazán láttunk játékokban. Meghaladta a korát erősen.

A tudomány a valóság költészete!

(#5689) reelc válasza Csapoati (#5687) üzenetére


reelc
veterán

és Vesa:

Azért ne legyen már egy játék azért "trágya", mert régen készült.
Persze, sokat fejlődött a technika, de ez szerintem nem róható fel a játékoknak. A maguk idejében jó játékok voltak. Azóta van szebb, jobb, stb., de ez az én szememben nem értékeli le a régieket.
Ha meg kijönne HD-sítve, akkor meg azon menne az óbégatás, hogy tizenvalahány éves játékért ennyit elkérni... :) (pl.: Age of Empires 2, meg az Age of Mythology, és akkor még nem tudjuk, hogy a Heroes 3 HD-s változata mennyi lesz. :D

Az Oddworldöt nagyon szerettem, akkoriban nem volt divat a normális platformjáték PC-re. Így emlékezetből volt még egy Heart of Darkness, meg Pandomenium akkoriban?

Na, többek között ezért is nem akarok FullHD monitort.
Én néha-néha játszani akarok a régi kedvenceimmel is, normálisan. Végig kellene vinni egy halom játékot... és akkor még nem volt olyan, hogy HD.

Ha szeretted a Duke Nukem 3D-t, nézz rá erre.

[ Szerkesztve ]

(#5690) Csapoati válasza reelc (#5689) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na de ha már FHD a monitorod (és mondjuk 22-24 collos), akkor mit csinálsz? Ezekhez rákötsz valami gyengébbet? :D Nekem ugyan csak 19"-es és 1280x1024-es a monitorom, de amikor pár évvel ezelőtt előszedtem a Civilizationt, vagy egy Official F1 Racinget (99-es), csak pislogtam. Szuper játékok ezek, de nem igazán a mai technologián. Csak ezekért meg nem fogok egy régi gépet/monitort is tartani. Szép volt, jó volt, köszönöm. Azért az új játékok közt is vannak jók szerencsére. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5691) reelc válasza Csapoati (#5690) üzenetére


reelc
veterán

Mindenkinek szíve joga mit csinál.
Nekem eddig olyan kijelzőim voltak, amiknek a maximum felbontása: 1024x768 (hagyományos monitor), 1280x800 (notebook). Én akarok játszani régi játékokkal, úgyhogy erősen gondolkodom, hogy a hagyományosat cserélem egy 1366x768-as monitorra. :D Már ez mekkora fejlődés lenne.
Én nem szoktam hozzá a FullHD-hez, a nagy jóhoz. Nem is hiányzik.
Az asztali gépemet nagyon régen raktam össze, még Crytek gépe is rávág, ami az aláírásában szerepel. :) Az aktuális gépem általában szerényebb képességű volt, ritkán cseréltem. Sosem játszottam max. grafikával, milliószoros élsimítással, stb.
Fusson rendesen a játék, ne akadozzon, ez a lényeg.
Na, én ilyen vagyok.

Persze, az újak között is vannak jók, nem vitatom.

[ Szerkesztve ]

(#5692) Agyzuzo válasza reelc (#5691) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én meg 1920x1200-on is lazán játszok bármilyen régi DOSBox-os szarral, abszolút nem zavar, hogy 27 colon vigyorognak rám a pixelek. Ez is perverzió, és az UHD-val se fog változni. :D

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#5693) Vesa válasza reelc (#5689) üzenetére


Vesa
veterán

"Azért ne legyen már egy játék azért "trágya", mert régen készült."

Ezt hol olvastad tőlem?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#5694) reelc válasza Vesa (#5693) üzenetére


reelc
veterán

#5684: "Trágya .... és gondolom nem bántok meg senkit!
;]"

Ha azt írod, hogy a $1-os pakkban vannak jók, de már valószínüleg sok embernek megvannak, a nagyobb csomagok nem érdekelnek - akkor nem is reagáltam volna. De nem vagyok gondolatolvasó. Én úgy értelmeztem, hogy kompletten az egészet minősíted.

Na, de szerintem fejezzük be. Az veszi aki akarja.

[ Szerkesztve ]

(#5695) Vesa válasza reelc (#5694) üzenetére


Vesa
veterán

Felhasználó: bigyo108
LOL :-) Ne csak az avatart nézd!

A tudomány a valóság költészete!

(#5696) flanki válasza reelc (#5686) üzenetére


flanki
aktív tag

a Volgarr übernehéz, sztem egyébként faya! :DDD

(#5697) reelc válasza Vesa (#5695) üzenetére


reelc
veterán

Ne haragudj, tényleg nem te voltál. :)

(#5698) Crytek


Crytek
veterán

IG Monday Bundle Krater elviszi a hátán a pakkot 1.89$-ért!

Next PC Upgrade: 2022

(#5699) Csapoati válasza Crytek (#5698) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vótmá tavaly 1 dolláros Groupees cuccban is. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5700) flanki válasza Csapoati (#5699) üzenetére


flanki
aktív tag

azt már el is felejtettük! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.