Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagy alakítás topic

Hozzászólások

(#101) TheVeryGuest válasza Club (#97) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Az lehet, hogy az önbizalom a gond, de azzal éppen az az egyik legnagyobb baj, hogy nehéz megmondani mekkora mértékű a jó. Személy szerint jobban szeretem a félénk és visszahúzódó embereket, és hányni tudnék a ''mert megérdemlem'', ''haverok, buli, fanta az élet'' tipusú emberektől, nemtől függetlenül. Mi a f@szra jó az a nagy önbizalom, esküszöm nem értem.

''Ha ők úgy gondolják, hogy szerintük ez megér annyi hogy egy kereskedelmi csatorna bemutassa az ő átalakulásukat, akkor mi jogon bírájuk mi őket?''
Azzal, hogy a TV nyilvánossága előtt csinálják ezt, szerintem feljogosítanak minket, hogy beszéljünk róluk, hogy bíráljuk-e vagy sem az most mellékes.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#102) Club válasza pubwart (#100) üzenetére


Club
őstag

Kösz, de az ilyen ''tini vagyok jól nézek ki dögös vagyok királylány vagyok de azért van eszem is'' filemk, baromira nem érdeklnek.
A fejemnek meg semmi baja kösz, nem kell villanyozni.:U

(#103) Club válasza TheVeryGuest (#101) üzenetére


Club
őstag

'''haverok, buli, fanta az élet''
Szerintem e a fiatalsággal jár.
Vannak ismerőseim, aki szépek.
De komolyan.
Mégis plasztikáztatni akarja magát, mert ő igazi csinibaba akar lenni.
Van ilyen is.
Én személy szerint a természetes szépséget azért többre értékelem.
''Azzal, hogy a TV nyilvánossága előtt csinálják ezt, szerintem feljogosítanak minket, hogy beszéljünk róluk, hogy bíráljuk-e vagy sem az most mellékes.''
Ez így van.
Beszéljünk róla.
De ne mondjuk meg hogy mit csináljon.
Mondjuk egy véleményt, és ennyi;)
Ez azért mégsem egy big br@der, vagy egy kamu világ.


[Szerkesztve]

(#104) divot


divot
veterán

''Rosszul szerepelt viszont a Tv2 új reality műsora, amelyben külsejűkkel elégedetlen nők fekszenek a plasztikai sebészek kései alá. A Nagy alakítás mindössze 1 253 177 nézőt vonzott, miközben a vele párhuzamosan futó Barátok közt 2 027 235, a Vészhelyzet pedig 1 616 791 nézővel büszkélkedhetett.
Ráadásul a plasztikai sebészeti valóságshow ezen a héten is alulmaradt konkurenseivel szemben, sőt több mint százezerrel kevesebb nézőt csábított tévézésre, mint az első epizód.''

Asszem ez se lesz hosszúéletű műsor. :DDD

(#105) pweisz válasza divot (#104) üzenetére


pweisz
senior tag

Félelmetes hogy a barátok köztöt mennyien nézik, de az a nagy alakítás is durva hogy ennyien megnézek. Tényleg, ezeket a müsorokat kik nézik?

(#106) pubwart válasza divot (#104) üzenetére


pubwart
aktív tag

Szeritnem ennek a szereplők örülnek a legjobban

Where you go how is up to you

(#107) tildy


tildy
nagyúr

Judy régen, gyönyörűen:
Bővebben: link
és ma...: :O
Bővebben: link
Én őt nagyon sajnálom.Egy balesetben sérült meg az arca, azóta, mintha gumiarcot csináltak volna neki:(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#108) pubwart válasza tildy (#107) üzenetére


pubwart
aktív tag

Persze, mert elhaltak az idegek az arcában. úgy jóhogy ilyen az ember.

Mondjuk a főcímdalt ő énekli. Kicsit kegyetlen, hogy épp őt kérték fel, kicsit pofátlan szerintem, de mindegy, ez üzlet....

Where you go how is up to you

(#109) TheVeryGuest válasza tildy (#107) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Modjuk, az egyik egy lemezborító, a másik meg egy ''real'' kép.
A történet akkor lenne teljes, ha látnánk, a baleset utáni állapotot. Lehet, hogy ahhoz képest ez az új arc nem is rossz.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#110) tildy válasza TheVeryGuest (#109) üzenetére


tildy
nagyúr

Mivel a csaj ''hazánkfia'' azaz szolnoki, nekem volt szerencsém élőben is látni:
A hangja olyan érces volt, hogyha normál beszélt, mintha a falat kaparták volna... És az arca az ugyanolyan mint itt a borítón. gyönyörű csaj volt!:( Tudok neked más (vbaleset utáni) borítót is mutatni :( Sajnos ugyanez lenne a felállás.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#111) pubwart válasza tildy (#110) üzenetére


pubwart
aktív tag

A hangja jó. Mármint akinek tetszik...

Where you go how is up to you

(#112) pubwart


pubwart
aktív tag

Holnap megint 20.15től Nagy Alakítás a TV2n... :))

Remélem nézitek :DD

Where you go how is up to you

(#113) pubwart


pubwart
aktív tag

Nah, kinek hogy tetszett a mai műsor? Szerintem tökjó volt...

Where you go how is up to you

(#114) tildy válasza pubwart (#113) üzenetére


tildy
nagyúr

Jövő heti műsorban lesz a barátnőd?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#115) pubwart válasza tildy (#114) üzenetére


pubwart
aktív tag

Talált süllyedt.

Honnan gondoltad?

Where you go how is up to you

(#116) tildy válasza pubwart (#115) üzenetére


tildy
nagyúr

Szép csaj volt:U Mármint a bemutatóban:)
Egyből gondoltam, hogy csak ő lehet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#117) pubwart válasza tildy (#116) üzenetére


pubwart
aktív tag

:B;):U:):P:)):Y

Where you go how is up to you

(#118) pubwart válasza tildy (#116) üzenetére


pubwart
aktív tag

Köszönöm a bókokat, bár nem értem az összefüggést :), de jók a megérzéseid...

Where you go how is up to you

(#119) pubwart


pubwart
aktív tag

Mi ez a nagy csend?

Where you go how is up to you

(#120) Josh


Josh
tag

Meg lehetne oldani, hogy a szomszéd öreglánynak összehúzzák a pofáját, hogy ne dumáljon annyit? Mi a francnak kell kiabálni, hogy ''Gyertek vacsorázni.....'' Mindjárt átmegyek, és felfalok mindent, mondván, hogy azt hittem, hogy nekem mondja.....

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#121) I_Am válasza pubwart (#119) üzenetére


I_Am
veterán

szerk: visszaolvastam :B

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#122) pubwart válasza Josh (#120) üzenetére


pubwart
aktív tag

:DD :DD

Where you go how is up to you

(#123) pubwart válasza I_Am (#121) üzenetére


pubwart
aktív tag

A Végére értél már? :Y
Remélem :C

Where you go how is up to you

(#124) tildy válasza pubwart (#123) üzenetére


tildy
nagyúr

Láttalak, láttalak.
Közben majd mailben megkereslek.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#125) pubwart


pubwart
aktív tag

Ahhh, szerencsére nem voltam sokat benne.
De jóvolt azért :))

Where you go how is up to you

(#126) tildy válasza pubwart (#125) üzenetére


tildy
nagyúr

Szép lett.Atyaég 183 cm? (Bár ha férfi lettem volna, nekem a régi orrával is megfelelt volna:) Szép csaj volt úgy is) Ugye te magasabb vagy nála?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#127) pubwart válasza tildy (#126) üzenetére


pubwart
aktív tag

kb 1-2cmel. De azzal a nagy csukával, amit adtak neki az átadásra. Azzal lefölözött

Where you go how is up to you

(#128) pubwart válasza tildy (#126) üzenetére


pubwart
aktív tag

nekem is megfelet. Semmi volna kifejezés. Dúúúrva volt kicsit az eleje, hogy így fogadtam el, meg bla bla. Nekem kül.képp semmi bajom nem volt vele. Bár tudtam mennyire fontos volt ez neki. A másik: ''élete párja''-aranyos :B

Where you go how is up to you

(#129) TheVeryGuest válasza pubwart (#128) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Gondolom a narrátorszövegnek nem sok köze volt a valósághoz. Azokat biztos az összevágott anyaghoz írta valaki, aki a szereplőkkel nem is találkozott. Na, eltaláltam?
Szvsz a végén a nődet kicsit túlsminkelték, de azért jól sikerült! :C

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#130) pubwart válasza TheVeryGuest (#129) üzenetére


pubwart
aktív tag

Nem volt ő túlsminkelve. Csak előtt a fogorvos eltalálta az egyik eret a szájában... Gondolhatod... :Y Csoda, hogy így takart a smink. Mikor megláttam anélkül, hát csak lestem

A narrátorszövegben sok igaz volt, de inkább úgy mondom, hogy a szöveg a ''pór népnek'' írt verzió volt:B

Where you go how is up to you

(#131) pubwart válasza tildy (#126) üzenetére


pubwart
aktív tag

Tildy! A tegnapi műsorban volt szemműtét. Úgy tudom, te nagyon is érintett vagy a dologban. Énis az lennék, mert nekem is van szemüvegem. Elmesélnéd, hogy is van ez pontosan???

Where you go how is up to you

(#132) tildy válasza pubwart (#131) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen a tegnapi műsorban volt szemműtét. A margitszigeti klinika ha jól tudom a focus medical.Sajnos nagyobb a a reklámjuk mint...
A tegnapi műsorban is elhangzott , mennyire sajnálják hogy a kevesebb fájdalommal járó műtéti eljárást nem lehetett a lányon megcsinálni, csak a prkt. nos aki járatos a témában tudja, hoyg a prk sokkal biztonságosabb, hiszen nem történik vágás a szemen. ennek ellenére a lasikot preferálják, ami szerintem nem jó(autóbalesetnél gond lehet...)
Én az optikmednél műtettem. FMnél leragasztják a szemed, OMnél saját lábadon, látva távozol, hiszen egy ideiglenes lencsét kap.
Íme egy kis infó a két klinikáról:
''FOCUS MEDICAL Microszemsebészeti és Lézer Központ

1138 Budapest XIII. kerület, Danubius Thermal Hotel Margitsziget


Lézerkészülék: Nehéz információhoz jutni, sem az internetes oldalukon, sem a tájékoztatójukban nincs szó a lézerről. „Bennfentes információk szerint lézerük egy Schwind Keratom 2F” Ez egy kb. 10-12 éves első generációs készülék, talán a legöregebb lézer hazánkban.

A gép valószínüleg a távollátás kezelésére nem is alkalmas, mivel a távollátókat egy másik lézerrel kezelik, mellyel a szaruhártyán körkörösen pontokat égetnek, a hegek összerántják a szaruhártya szövetét, hogy kidomborodjon középen. Ez az un. LTK, Lézeres Thermális Keratoplasztika.

Az LTK eljárásról annyit érdemes tudni, hogy a fórumban hozzászóló szemorvos véleménye szerint pontatlan és visszaromlásra hajlamos eljárás, de a korszerű, harmadik generációs lézerek mellett már nincs is szükség az alkalmazására. A Focus is bizonyára felhagy majd ezzel, ha beszerez egy harmadik generációs lézert, ld. később.

Tapasztalat: A második legnagyobb tapasztalattal rendelkező intézmény. Minden egyéb szemészeti tevékenységet is végeznek. Vállalnak még kancsalság ellenes műtétet, szürkehályog-, szemhéjműtétet. LASEK-et viszont nem végeznek, pedig manapság ettől az eljárástól várható, hogy kiváltja a bevágásos módszert, a veszélyesnek tekintett LASIK-ot.

Piacosság: Ebből a szempontból abszolút első a Focus Medical. A klinika környezete gyönyörű, a Margitsziget. Állandó akciók, udvarias kiszolgálás, a vevőcsalogatás minden formája be van dobva abszolút profi módon. A telefont eleve egy sales-manager veszi fel, aki nagyon érti a szakmáját. A weboldaluk szintén gyönyörű.

Az utóbbi időben sok hozzászólás érkezett a Forumra, hogy a Focus mintha veszítene az udvariasságából. Ezek természetesen egyedi vélemények, amikor én ott voltam, velem nagyon kedvesek voltak.

Szubjektív megítélés: Ha vásárolnának egy korszerű berendezést akár a legjobbak lehetnének. Ez valószínűleg előbb utóbb meg kell történjen, mivel tarthatatlan, hogy a legszebb, legpiacosabb klinika egy teljesen elavult lézerrel dolgozzon. Abszolút nincs zsúfoltság, minden szép kényelmes, még szemüveget is lehet csináltatni, ha valaki pont ott akar. /Már nem lehet állítólag, bezárt a bolt. / Hibájuk, hogy nagyon rá akarnak dumálni a a LASIK-ra. Egy két apróbb csúsztatásra hajlandóak a cél érdekében. Pl: A honlapjukon szerepel, hogy CSAK náluk, olyan asszisztenssel beszélhetsz aki ott műtette magát. Az Optimumnál is van ilyen orvos is, asszisztens is, az Optikmed tájékoztatóján pedig 8 ilyen dolgozó képe szerepel. /Sic../ Az erőszakosság és a nyilvánvaló valótlanságok miatt nem tűnnek megbízhatónak túlságosan.

Újdonság: Számos forrás szerint hamarosan beszereznek egy olyan lézert, amivel a LASIK-nál használatos kést helyettesíthetik. Ez a femtosecundumos lézer. Szerintem ez csak az első lépése lesz a beszerzéseknek, hiszen értelmetlen lenne egy csúcstechnológiájú „lézerkéssel” vágni a szaruhártyalebenyt, utána pedig egy lézermatuzsálemmel végezni a kezelést. Mindezek fényében aki a Focust szeretné választani, talán érdemes egy kicsit várnia, míg megjön MINDKÉT új masina.

Végeredmény:



Ár: Vizsgálat: 5000 Ft

PRK: 89 ezer Ft/szem

LASEK: Nincs

LASIK: 145 ezer Ft/szem''




''OPTIK-MED Szemészeti Lézerklinika

1032 Budapest, Bécsi út 195.


Lézerkészülék: Német gyártmányú kb. 4 éves berendezés. Flying spot technikával dolgozik, jelenleg ez a legmodernebb technologia. A lézerhez tartozik egy un. aberométer, mely nem csak a szokásos dioptria és cilinder értékek mérésére képes, hanem az un. magasabb rendű fénytörési hibák mérésére is. A lézer ezeket a hibákat is képes korrigálni, melynek eredményeként állítólag jobb látás érhető el, mint szemüveggel, vagy kontaktlencsével. Ezt nevezi a cég SASSZEM kezelésnek. A Sasszem kezelés az, ami a legnagyobb esélyt nyújtja nagy cilinder és nagy dioptria értékek esetén arra, hogy vagy semennyi, vagy csak kis dioptria maradjon meg. Kisebb dioptria esetén tuti az éleslátás, sőt jobb látás várható mint amilyen korábban szemüveggel volt.


Tapasztalat: Kb. 25.000 kezelést végeztek eddig, messze nekik van a legnagyobb tapasztalatuk ezen a téren. A klinika más tevékenységet nem végez, az ő fogalmazásuk szerint a specializáció hívei. Egyedülálló szolgáltatásuk a GARANCIA, a kezelés előtt írásba adják, milyen eredmény várható. Ennél csekélyebb siker esetén ingyen megismétlik a kezelést, akár évek múlva is. A kontrollok is ingyenesek, sőt bármikor később is ingyen lehet hozzájuk menni, ha akármi baja is van az ember szemének.

Piacosság: Igazi orvosi intézmény, ennek megfelelően cseppet sem mondható piacosnak. Nem is hirdetik magukat. Igaz, hogy rendkívül udvariasak, mindenkiről látszik, hogy szakértője annak, amit csinál, viszont semmilyen árengedmény, akció, ajándék nincs. Egyetlen kedvezményük van csupán, a kezelt pacienseiknek mindannyiszor visszatérítenek a kezelés árából tíz-tízezer forintot, ha ajánlják valakinek a klinikát.


Szubjektív megitélés: Ha nem őriznék olyan féltékenyen az orvosi imázsukat, hanem néha hirdetnének akciókat, még jobbak lehetnének. Keddi napon voltam vizsgálaton, szerintem az a zsúfoltság, ami volt, nagyobb, mint ami egy magánklinikától elfogadható, pláne ezen az áron. A magas árat viszont indokolja a csúcstechnika alkalmazása. Nem igyekeznek semmire rádumálni, a Lasikról pedig kifejezetten lebeszélnek mindenkit, pedig biztos nekik is jobb biznisz, mint a sima PRK. Náluk jelent meg először a LASEK kezelés, mint a LASIK biztonságos alternatívája, amit egyébként alapáron adnak. Hogy ezt a gazdasági ostobaságot mi indokolja, azt elképzelni sem tudom, de nekünk jó. Megbízhatónak tűnnek, csak túlságosan „orvososak”.


Végeredmény:

Ár: Vizsgálat: 5000 Ft de a webboldalukról letölthető egy ingyenes vizsgálati kártya.

LASEK, PRK: 98 ezer Ft/szem

LASIK: 148 ezer Ft/szem''

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#133) pubwart válasza tildy (#132) üzenetére


pubwart
aktív tag

Hmmm, elég kiadós a hozzászólás. Nekem pl -3 a szemem mindkettő. Semmi más hibája nincs neki, ''csak'' hogy nem látnak szegények rendesen :) Melyikkel lehetne tökéletesen és humánusan megoldani ezt a problémát akkor? :)

Valami fejlemény az ügyedben? mi volt csütörtökön?

Where you go how is up to you

(#134) tildy válasza pubwart (#133) üzenetére


tildy
nagyúr

ELmentem, megnéztek készült fénykép. ha behívnak, majd fognak szólni.
Neked a prk lenne, jó, ja és ha az OMnél csináltatod, tudok adni neked videóanyagot róla, illetve 5000 ft kedvezményt a műtétből. Ja és ők 5 év garit vállalnak az eredményre, tehát ha azt mondják ilyen lesz és mégsem olyan, akkor visszaadjáka pénzt, vagy újraműtenek. nekem jó lett a szemem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#135) pubwart válasza tildy (#134) üzenetére


pubwart
aktív tag

Fájdalom? Pihentetés? Itt is fél év?

Where you go how is up to you

(#136) tildy válasza pubwart (#135) üzenetére


tildy
nagyúr

3-4 nap fádalom, 1 hét pihi.2 hét után már úgy látsz mint akinek világéletében semmi baja nem volt a szemével.
Én ha ilyen szemhibám lenne , egy percig nem totojáznék már, azok után, hogy tudom milyen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagy alakítás topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.