Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagy alakítás topic

Hozzászólások

(#51) pubwart


pubwart
aktív tag

akkor várom a reakciókat...

Where you go how is up to you

(#52) Trak válasza ReJim (#49) üzenetére


Trak
addikt

De hülye vagy már bocs....
''hogy ő is gondolhatta volna, hogy ha lefogy akkor a bőre ott fog maradni..''

Miért? Ez nem általános, én 118-ról fogytam 80-ra, mégsem maradt ott a bőröm.
Vlakinek meg igen, van ilyen. Inkább maradt volna 120 kg? Biztosan tudod milyen annyinak lenni... És könnyű megmondani, hogy nem ''szabnád'' át magad, amikor fogalmad sincs milyen érzés lehet ez az egész.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#53) ReJim válasza Trak (#52) üzenetére


ReJim
őstag

az lehet hogy hüje vagyok... :DD

de ha valaki gyorsan fogy le akkor általában ott marad a bőre....
nagyon nem láttam akkor még a ''műsort'', de utánna írtam, hogy rájuk férne.....
(jószándékból, mielött megin lehüjézel....)

egyébként + megmondtam, hogy nekem ''ijenek'' a nézeteim...

gondolj amit gondolsz! :U

</end.?>

(#54) pubwart válasza Trak (#52) üzenetére


pubwart
aktív tag

kb, meg mondjuk azért maga a 120ról le hatvanra azt meg tartani. Azt sem egyszerű meló

Where you go how is up to you

(#55) ipgirl


ipgirl
tag

Lehet, hogy nekem is be kellene neveznem egy ilyenre... :)

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#56) pubwart


pubwart
aktív tag

Szerintem a műsor kurvajó volt így önmagában

Where you go how is up to you

(#57) ipgirl válasza pubwart (#56) üzenetére


ipgirl
tag

Szerintem is, és örülök, hogy ezáltal boldogabbak lehetnek. lehet, hogy egy médiafogás, de legalább ezzel segítenek is néhány embernek, és itt inkább ez a lényeg.

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#58) pubwart válasza ReJim (#53) üzenetére


pubwart
aktív tag

Gecc Trak nem erre gondolt... :(

Nem a nézeteid miatt hülyézett le. Hanem mert hülyeséget írtál. Meg gondol már bele abba, hogyha a súlyod fele lemenne milyen lennél... :))

Te is lehetnél denevér ;]

Where you go how is up to you

(#59) pubwart válasza ipgirl (#57) üzenetére


pubwart
aktív tag

Az élősködés hamar lemegy, mert minden héten lesz más. De maga az eredmény örök marad

Where you go how is up to you

(#60) Trak válasza pubwart (#58) üzenetére


Trak
addikt

Bizony, ReJim Téged nem hülyéznélek le, mert nem ismerlek...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#61) pubwart


pubwart
aktív tag

semmi???

Where you go how is up to you

(#62) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Szerintem a műsor a szokásos érzelemkeltő műanyag szar volt, de ezen nem csodálkozom mostanában mindig ilyenek vannak Szülőszoba, Survivor, mittomén. Lassítot felvételek, közelik, magyasztos zene, egymás nyakába borulások. Nem bírom az ilyet. Egyedül a hangmérnköket tudom dícsérni, mindig jó zenéket választanak. Általában a kedvenceimet: Nagy alakítás - K-PAX Soundtrack, Survivor - BraveHeart Soundtrack, TotalCar/AutoMánia - Gone in 60 Seconds Soundtrack, Matrix Reloaded Sountrack és még sok más.

A nőkről. Hát az exkövér lányon látszott, hogy milyen fontosak számára a felszínes külső jegyek. A Niki Lauda szemöldökkel, meg a pöttyös/csíkos/kockás csilli-villi nagy körmökkel engem speciel a világból ki lehetne üldözni. Persze lehet, hogy csak a korábbi külsejét próbálta ezzel kompenzálni, annyira nem ismerem. Mindenesetre nem lepődnék meg, ha ezek után törzsvendég lenne a plasztikai sebészeten.

Egyébként nem tudom, hogy ahhoz, hogy jobban érezzék magukat a műtét segített többet, vagy az, hogy egy halom ember körülugrálta őket.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#63) pubwart válasza TheVeryGuest (#62) üzenetére


pubwart
aktív tag

Hát persze. Ha meg unalamas, akkor az a baj, ha érzelemkeltő akkor az, ha dugnak benne akkor az, ha meg nincs is műsor, akkor meg az a baj. Sóval nem jó nektek semmi sem :((( Dehát a nézettségbe te csak 1 vagy. Vagy egy sem, szóval mindegy.

A zene az télleg rulz volt!

Az exkövér csajt tökre félreismerted. Ez ennyi. A körbeugrálás meg egy naív képzet. Nem úgy megy az ahogy te az eléképzeled

Where you go how is up to you

(#64) TheVeryGuest válasza pubwart (#63) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Azért jobb volt, mintha meccset adtak volna, azt nagyon rühellem. ;]
A legelejét nem láttam, gondolom akkor volt annak az ecsetelése, hogy mennyire nehéz nekik meg milyen szar az életük most. Ezután jött a műtétes rész, a tenyérbemászó dallamos narrátorhanggal. Voltak még erőltetetten emberi részek, amikor például a műtét utáni ébredésnél a test remegését adták, én azt tuti kihagytam volna. A lábadozásnál próbálták az izgalmat azzal fokozni, hogy hú, vajon sikerült-e, nem tudjuk, a kötés eltakarja. Túl idilli volt a környezet, az egész, olyan meseszerűvé vált tőle. A végére meg amikor bejött a ruha/ékszer/fodrász/stylist rész, tehát a hardcore commercial, akkor aztán végleg hazavágták a dokumentumjelleget. Én ezt éreztem körbeugrálósnak, biztos mindenkinek jól esik, ha ez a sko amber mind azzal foglalkozik, hogy neki mi állna jól, meg hogy nézne ki jobban. Szóval ez is egyfajta egoépítés. Persze lehet, hogy beállított/megrendezett volt az egész. Én mondjuk nem hagytam volna, hogy azokat a képeket amikor altatásból ébredek berakják a műsorba. De mondom, nem tudom mennyire volt beleszólásuk a szereplőknek a szerkesztésbe. Erről írhatnál picit, vagy legalább annyit, hogy nem publikus, abból is érteni fogjuk mi a helyzet. ;)
A zene jó volt, csak az is nagyon hatáskeltő ezekhez a jelenetekhez, tovább csökkenti az egész hitelességét.
Túl sokat foglalkoztak a hogyannal, meg azzal, hogy az általuk előre elképzelt hatást érjék el, kevesebbet a miérttekkel, ami viszont szerintem fontos lett volna. Túl volt szerkesztve az egész. Gondolom a Szülőszoba is ilyen, de ahhoz aztán végképp nincs gusztusom.
Lehet, hogy én vagyok a perverz, meg nem értek hozzá, de inkább adnának ''Vészhelyzet''-et, ''Sírhant művek''-et, meg ''Kés alatt''-ot.

Kár hogy csak ketten vagyunk, jó lenne tudni a többiek véleményét is.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#65) lesaux


lesaux
veterán

Tessék. Kritika a kritikustól: Bővebben: link

(#66) tildy válasza lesaux (#65) üzenetére


tildy
nagyúr

Szégyelje magát a kritikus emiatt:
'' aki még így, három számmal nagyobb, lötyögő hámréteggel is összehozott két abortuszt.''
Mi köze ahhoz , hogy miért volt egy vagy két abortusza?
Mi köze?
Meg azt hiszi, hogy egy nőnek csak a nagy mell lehet fasza??
Ez tévhitben él.
Nagy mell csak szilikonosan szép.
Ugyanis ha mélyen tisztelt kritikus úr nem tudná, a mellben lévő mirigyeknek súlya(tömege, kinek hogy tetszik) van, méghozzá nem is kicsi.
Látott ő már valaha olyan nőt, aki nem vagy csak minimálisan volt elhízva, nem volt gyereke és mégis lóg a melle?ÉS nagy?
Azt hiszi jó a nagy mell?Azt hiszi csak pasifogásra jó?
Na ja, amíg ki nem veszi melltartóból lehet jól mutat, de egy 80-85E-s már igen nagy, és mint mondtam súlya van a dolognak.
gondolom ha ilyen nőt meglátna kicsit megundorodna tőle, esetleg ha a csajának lenne ilyen, dobná messzire .És ha más lehet rajta segíteni, akkor neki ez miért gond?
Mi baja volt szegény lefogyott lány mellével?Ja , hogy ő hízott meg kövérre, ő tehet róla.
Olvasson már kicsit, nem csak attól hízhat az ember hogy sokat eszik...(pajzsmirigybetegségek, stb..)
Na felidegesítettem magam:(((

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#67) TheVeryGuest válasza tildy (#66) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Kicsit jobban a szívedre vetted, mint kellett volna. Ez a mell/súly/izzadás téma nagyon fontos neked. :F Az egy dolog, hogy kinek mi tetszik, meg hogy áll, de a nagy mell teljesen tönkreteszi a gerincet is, főleg ha valaki ülőmunkát végez és nem mozog/sportol.

Az indexes kritikákat mindig el kell osztani 2-vel. Egyébként nekem az jött le belőle, hogy akik a műsorban szerepeltek, azért még bőven a kozmetikai beavatkozás kategóriába tartoztak. Holott biztos vannak az országban olyanok, akik nagyobb hasznát láttk volna a dolognak, csak nem illettek bele a TV2 műsorról alkotott elképzelésébe. Egyetértek a kritikussal abban, hogy a műsor olyan, lett mint egy rendezett film vagy egy reklám.
Egyébként ez a mondat a lány száján jött ki: ''remélem végre nagy és szép lesz a cicim''. Szóba se került, hogy talán legyen kisebb, mert kényelmetlen, vagy fáj tőle a háta. Szerintem ebből vonta le a szerző azt a tanulságot, hogy kicsit túl sokat vár a külsőtől. Ezt erősítette a Nikki Lauda szemöldök, a tiritarka hosszú körmök meg a fogékszer. Ehhez jött még 2db terhességmegszakítás. Ebből rakott össze a néző/kritikus egy karaktert.

Az hogy kiből mi jött át a képernyön azt gyakorlatilag a TV2 döntötte el. Ha akarták volna rájuk ereszthettek volna egy falka pszichológust, és leadhatták volna a beszélgetéseket és értékeléseket. Én nagyon örültem volna valami ilyennek, de semmi nyoma nem volt.
A sorozatnak annyi lesz a hatása, hogy a magyar lakosság betekintést nyer abba, mi mindent csináltathat meg a testén, ha kedve szottyan rá, és van elég pénze. Meg látunk sok megható csalási összeborulásos jelenetet.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#68) tildy válasza TheVeryGuest (#67) üzenetére


tildy
nagyúr

''Ez a mell/súly/izzadás téma nagyon fontos neked.''
Neked is az lenne, ha már az izzadásod miatt 4 munkahelyen beszóltak volna(pl. illene gyakrabban fürödnöd stb. szöveggel)
A mell/súly pedig amiatt fontos, mert tudom, hogyha a párom véletlen elhagyna, nagyon gátlásos lennék szexuális téren ezek miatt(így akár nehezebben menne az ismerkedés satöbbi(.(így is az vagyok ezen a téren...)
Melleslg remélem nem hagy el:))

Szerintem a lógóbőrű 21 éves csaj kevésbé tartozott ebbe az index által preferált ''szépészeti'' kategóriába...
Láttad milyen volt a csajnak a melle? Én láttam, és hát...:( na szóval elég csúnya.Mint egy leeresztett lufi...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#69) TheVeryGuest válasza tildy (#68) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

De hát ez nem az index által preferált kategória ez, hanem a TV2 által. Az általad kifogásolt rész is ezt akarja kihangsúlyozni. Hogy valszeg találhattak volna olyat, aki jobban rászorul a műtétre.
A nagy melleknek meg úgyis ez a sorsa. Persze nem feltétlenül 2x éves korban, hanem 4x évesen. Ez pedig kozmetikai műtétnek számít, hiszen a mindennapi életben nem akadályozta a teste. Gondolom, ha TB-re megcsinálták volna nem vállalta volna be a TVt.
Szóval megint csak rátettünk egy lapáttal, a ha nem vagy tökéletes akkor, feküdj a kés alá filozófiára. Ez főleg a nőkre jellemző, egyelőre.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#70) I_Am válasza pubwart (#20) üzenetére


I_Am
veterán

Most komolyan megsértődtél? Ne legyél már durcás kisgyerek lécci, írtam, hogy meggyőzhető vagyok erre megint ezzel kezded a hozzászólásod. :F

Lehet, hogy elhamarkodottan ítéltem, de valamilyen szinten gondolj bele abba amit most leírok.

Van egy ember, mindegy, hogy nő vagy férfi. Nincs megelégedve az alakjával, vagy a természetes külsejével. Ez idáig rendben van sokan vannak így manapság. Mi vezérli akkor mikor a beavatkozás részleteit a nagyközönség elé tárja? Ha csak tisztán anyagi háttér áll mögötte, akkor megértem. (mármint, hogy ma egy átlagos családban nincs pénz a beavatkozásra ezért kapóra jött ez a lehetőség és élt vele valaki) Ezért irtam azt, hogy megggyőzhető vagyok, de akkor tisztán ird le az indokokat.

'' Akkor tudod, egy ilyen lehetőség mellett eléggé nagy az az inspiráció, hogy bevállalja a műsort bármi áron. Mert tudod leélni úgy az életed, hogy olyan dolog miatt suks minden, amiről te nem tehetsz...'' Tehát akkor jól veszem ki a szavaidból, hogy csak tisztán anyagi háttér miatt volt az egész? Ha így van akkor hajrá, egy szót sem szóltam.

Viszont a mai médiában egyre többet látni, hogy emberek elmennek tóksókba veszekedni, meg kibékülni, meg szerepelni és ezzel úgy alázzák le magukat mások előtt, hogy az már nevetséges. Ezért van az, hogy ha egy ''normálisabb'' embert megkérdezel akkor nem biztos, hogy számodra megfelelő lesz a válasz. És ezek után magyarázkodhatsz mi miért és hogyan is történt.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#71) tildy válasza TheVeryGuest (#69) üzenetére


tildy
nagyúr

1: ha rendzseres sportoló valaki, abban akadályozza
2.: akinek gerincbetegsége van annak még jobban ront.Én spec ezért akarom kitudakolni mit lehet tenni.

Ha jól tudom, akinek a fülcimpa eláll nagyon, annál is besegít a tb.Pedig azis szépészeti célokat szolgál...
Én már ugye voltam ''kés alatt''. Tudjátok a szemem:)
Egyébként én soha nem értettem azokat akik ''dagasztatják'' a mellüket. (kivéve ezt az esetet... ami minap volt.Én sajnáltam a lányt és szerintem megérdemelte a műtétet) Nemhogy örülnének, hogy kapnak magukra bikinit, és hogy nem kell minden ruha alá melltartó.
Ezen a héten ha jól tudom egy olyan csaj lesz , aki gyerekkora óta nincs kibékülve önmagával.Ránézésre semmi olyat nem láttam ami feltűnt volna rajta, hogy ''ne lenne jó''

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72) luciferc válasza tildy (#71) üzenetére


luciferc
őstag

szépészeti műtétbe besegít a tb? hol olvastad? de gondolom van valamilyen kritérium

(#73) TheVeryGuest válasza luciferc (#72) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Szvsz max csak akkor, ha valami űberpszicológus véleményezi, hogy ez segít valami komoly pszichés problémáján az illetőnek.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#74) Phoebe~~(@ válasza TheVeryGuest (#73) üzenetére


Phoebe~~(@
csendes tag

Nah szóval.... Amit írok nem csak The Very Guestnek szól, hanem vélemény részemről az eddig elhangzottakra:

Kezdem ott.Nekem is volt plasztikai műtétem.Az orromat műtettem meg. Sok évig csak vágyakoztam rá, mert anyagilag nem engedhettem meg magamnak. Aztán most nem régen sikerült.Elmondanám van önkritikám. Nem azért műtettem meg magam, h másoknak tetszen, hanem mert így jobb nekem. Jobban érzem magam tőle, de ettől nem oldódtak meg a gondjaim az életben és nem is vártam ezt ettől a beavatkozástól. Nem lettem tökéletes, nem ezért feküdtem kés alá..csak egy normál elfogadható orrot akartam... Amitől nagyon féltem,h megváltozik az arcom karaktere. Ugyanis hosszúkás arcom van,magas is vagyok ehhez nem áll jól a tömegorr. De szerencsére nem ez lett. Még mindig nagy az orrom. De mostmár szép. Nem óriási ,nem türemkedik ki az arcomból, szép a formája, illik az arcomhoz. Ugyanis ezek a plasztikai sebészek rendkívüli szépérzékkel rendelkeznek. Sokszor zsűrik szépségversenyeken is. Mondta.h csinálhat nekem kis töpszli orrot de ha elfogadom a javslatát (3ds modell) akkor nem lesz kis orrrom. Elfogadtam. Egyébként orrnál legalább fél év amíg a kötőszövet duzzanata az olyan területeken ahol vastagabb a bőr visszahúzódik. A csonthegek gyógyulása kb 1 év...
Csak úgy mellékesen jegyzem meg, h pszichológus vagyok. És az nem baj ha valaki elégedetlen magával és változtatni akar, ennek kóros formái is vannak ami szerintem ebben a műsorban nem lesz bemutatva...

Vallásos oldal:Isten ilyennek teremtett....de Ő adta a lehetőséget (modern plasztikai sebészet) a változtatásra is!

És a műsorban résztvevők felépülését és az új külső elfogadását természetesen segítette és végigkísérte 1 pszichológus, aki mindenkivel személyes kapcsolatban áll/t. Ő mindenkiről elmondja/ta a véleményét,indokolt-e már a válogatásnál és majd a műsorban is benne lesz akinél a szerkesztő belevágja...


Ha korábban lett volna arra lehetőség,h megopráljanak és nekem ne kelljen érte semmit sem fizetnem, az elérhető legjobb szakemberek személyesen(mert hallottam olyanról is,h utólag derült ki, h nem is aprof hanem gyakorlóorvos operált stb..)műtsenek meg simán bevállaltam volna..Miért?Mert minél hamarabb annál jobb. Nem kellett volna még évekig elviselnem a beszólásokat stb..Amiket én azért vettem a szivemre mert volt igazságalapjuk(önkritika!!). A nyilvánosság népszerűség kérdésről. Ez nem sztárcsináló műsor (BB, NagyŐ, Megasztár..stb) hanem egy külföldi license. Az élet ad 1 lehetőséget... aki kihasználja kihasználja..aki nem, az nem. Mindenkinek saját döntése...De nyilván aki népszrű akar lenni elmyegy a BB-be és nem azt mutogatja hogyan műtik. Akinek nincs pénze megoperáltatni magát annak viszont nincs más választása ha minél gyorsabban szeretné. Másrészt nehogy már megdolgozzon érte.. kehet,h vki egész életében dolgozik még sme lesz arra pénze,h egy ilyen műtétet kifizessen.....

Még 1 dolog... a tv-ben sugárzott műsorok nagy részénél, ennél szerintem különösen a résztvevőknek egyáltalán vagy nagyon kevés beéleszólása van abba,hogy mit mutassank vagy mit nem... de el is hangzott a műsorban, hogy Babi és CSilla sem látta eddig ezt az egészet...

Egyelőre ennyit

Várom a kritikát

''Amibe minden nap belehalok, attól leszek elpusztíthatatlan.''

(#75) TheVeryGuest válasza Phoebe~~(@ (#74) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Én meg már csak dacból/büszkeségből sem műttetném meg magam. Pedig ha magam alatt vagyok tudok úgy kinézni, meg olyan az arckifejezésem, hogy nem mernek mellém ülni a metrón. ;] De ha mondjuk megműtenének és olyan szép arcom lenne, mint David Hasselhoffnak (lásd South Park - Tom's Rhinoplasty), akkor is max 5 percet nyernék vele ismerkedéskor, mert ugyanúgy egy cinikus köcsög maradnék, aki most vagyok. Elégedett meg éppen úgy nem lennék vele, ahogy most sem vagyok.
Mondjuk az is igaz, hogy ha kórházszagot érzek, akkor általában sikoltozva elszaladok, látogatni se szívesen megyek.
Ez az ingyen megoperálnának rész, meg ostobaság, mert nem ingyen van. Pont azért, amit írtál, hogy semmi beleszólásuk nincs a leadott anyagba. Megmondják, hogy ülsz, állsz, szopsz cserébe a műtétért. Szerintem azért jó, hogy drágák ezek a műtétek, meg nem TB-sek, mert így az átlagember csak akkor jut a kés alá, ha tényleg komoly gondja van a testével. Vagy teljesen zizi.
Szóval a műsorból sok fontos dolog nem derül ki. Rákoncentrálnak a megható történetekre, ahelyet, hogy az okokat és célokat keresnék illetve a személyiséget akarnák bemutatni. Sokkal érdekesebb lett volna a műsor válogatójának felvételeit nézni.
A másik aspektus, ami érdekelt volna az a sebészek szakmai etikája. Van-e olyan, hogy valakinek azt mondják nincs szüksége a műtétre és elküldik? Vagy nem vállalják, mondva, hogy ez nem tenne jót a pszichéjének? Esetleg megmondják neki, hogy a fejét ne külsőleg kezeltesse. ;]
Szvsz a plasztikai henteseknek nem szépérzékre van szükségük, inkább azt kell felismerniük, hogy hogyan állítható helyre az egész arc/test össszhangja. Ehhez pedig az érzék melett nagy rutin kell.
Egyébként mennyire vállalod, a műtétedet IRL? Vagy hogy megy ez? Elmondod/megmutatod azoknak akiket azóta ismertél meg?

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#76) pubwart


pubwart
aktív tag

Miez a dermedt Csend?

Where you go how is up to you

(#77) TheVeryGuest válasza pubwart (#76) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Biztos mindenki elment a tüdőhenteshez! ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#78) pubwart válasza TheVeryGuest (#77) üzenetére


pubwart
aktív tag

Csak téged nem vittek, mi? :Y

Where you go how is up to you

(#79) TheVeryGuest válasza pubwart (#78) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ja, megmondták, hogy szarból ők sem tudnak aranyat csinálni. :(((

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#80) pubwart válasza TheVeryGuest (#79) üzenetére


pubwart
aktív tag

degeci vagy... Majd ma nézd!

Where you go how is up to you

(#81) tildy válasza pubwart (#80) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ez a mai nem tetszik.
Teljesen átszabják őket:(
Mégis igaz lenne az index cikk?
Nem tudom én ha odakerülnék nem lenne pofám leszivatni magamrol a zsirt(marmint ami rajtam van), beérném azzal is ha a mellemet megcsinálnák.
Erre itt ez a szőke ...csa akin szerintem semmi hiba nincs, max nem tudja elfogadni hogy öregszik...
Erre melle, arca, ora, lába stb...Kész:(
Remélem a többi jobban megérdemli a műtétet.(azért akinek eltávolították a mellét az sem semmi...arcfellvarrás...kész..)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#82) tildy


tildy
nagyúr

Nézzétek mindenképp.
Szerintem ennél a nőnél sokkal rászorultabbak is vannak...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#83) pubwart válasza tildy (#81) üzenetére


pubwart
aktív tag

a zsírleszívás az azért volt szükséges, mert azt tették fel az arcára. Azt töltötték bele. Ez volt a saját zsír... Ettől lett teltebb az arca

Hát lehet, hogy nem volt megérdemelt, ezt nem a mi jogunk eldönteni, viszont azért figyeld meg, hogy milyen szép lett. Dúúúrva lett. mert lehet a belsőd szép, csak a lelked nem így gondoloja, azért ez nem mindegy.

Nekem az öreg lány nem volt szimpi, nemtom miért... (lehet, mert hallottam róla eztazt), de amúgy sem

Where you go how is up to you

(#84) mcsirik


mcsirik
csendes tag

Asszem már tudom, hogy ezt a műsort nem fogom megnézni (nem is nézek TV-t). Mi közöm van nekem ahhoz hogy mit hova varrnak fel, honnan szívnak le és töltenek vissza. Ez az illetőre és az orvosára tartozik.

(#85) tildy válasza pubwart (#83) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nem tudom, szerintem anélkül se nézett ki rosszul.
Véleményem szerint csak jobban barbie babás akart lenni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#86) Loretto válasza tildy (#85) üzenetére


Loretto
veterán

ebben egyetérek. a jövő heti srác viszont megérdemli.

Soirée...

(#87) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Nem láttam végig, mert Will&Grace-t és ER-t néztem.
Az szőkének szerintem se volt semmi baja. Szvsz ez pont az a kategória volt, ami kétesélyes: pszichoterápia, vagy kés. Én az utóbbira szavaztam volna tekintettel arra, hogy a jelenlegi eredmény valszeg nem fog 10 évnél tovább tartani. A vádliprotézist meg egyszerűen röhejesnek tartom. Meg a seggprotézist is.
Ami jó volt az egészben az a lánya volt, akiből nem sikerült hülye picsát nevelni, teljesen normálisnak tűnt. Nem volt szőkítve, meg kiszedve a szemöldöke, mint az anyjának. Nem vágom 40 körül minek akarnak az nők feszülős neonrózsaszín toppban virítani. Ha meg fittnessre jár valaki, és 4x kilósra fogy mér csodálkozik, hogy az arcvonásai markánsabbá válnak, meg kilátszik a nyakán a bőr alattt a gigája.
Ezeket a nagy finálékat ki lehetne hagyni. Most minek kell szarrásminkelten alkalmi ruhában mutogatni őket, mikor a hülye is tudja, hogy jó világítással, jó sminkkel megfelelően beállítva mindenkiről lehet jó képeket csinálni.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#88) Phoebe~~(@


Phoebe~~(@
csendes tag

Szóval a szőke akit Timinek hívnak egyébként.................Ott volt a pszichológus is az ő bejátszásában áés elmondta,h ő miért tartja indokoltnak a beavatkozásokat, meg mutatták is,h mialatt gyógyultak volt vmi terápia szerű......Persze azt én sem vitatom h ennél kicsit többre lenne szükség....

Másrészt ez a műsor nem arra alapoz,h ki érdemli meg vagy ki nem.Kellenek kis és nagy költségvetésű emberek is.. A Timi az egyik legnagyobb költségvetésű. És igenis kell 1-1 ilyen ember is a műsorba(elrettentő példának)A legtöbb ember nem azért megy oda mert tökéletes akar lenni a Timiből viszont szerintem 33évesen 1 szülés után külsőleg tökéletes nő lett. Kellenek ilyen emberek mint ő akinek megmutatják a fenekét meg a melleit sok ember nézi csak ezért ezt a műsort.

Az ingyent tényleg idézőjelbe kell tenni. Eladták magukat 1 műtétért cserébe... De szerintem ez a 3 napig tartó csoda amivel ez jár (15 perc hírnév) megér egy életre szóló változást.......

Szóval nem tudom mit tudtok erről de 1 perc adást 30 parcnyi vágatlan anyagból készítenek általában az ilyen műsoroknál. Biztosan sokkal több interjú és felvétel készült,ahol ők beszélnek magukról, csak aztán szerkesztője válogatja h ki mit rak be ebből az adásba...

Az orvosok etikája.
Aki elmegy egy ilyen klinikára azt az adott orvos fogadja megvizsgálja. Elmondja mit szeretne,mik az elképzelései.Ezután az orvossal közösen megtervezik,h mi is lesz ebből és hogyan a műtét során. Itt az orvos javaslatot tesz és a páciensé a döntés,h elfogadja e vagy sem de általában ezeka dokik eléggé meggyőzőek tudnak lenni. És természetesen olyan is van,h az orvos elutasít egy beteget...ha valamilyen szempontból ő úgy gondolja,h többet árt mint használ a műtéttel.Másrészt szépérzék..persze meg rutin én ezt is beleértettem de köszönöm h kijavítottál....rutin nélkül semmit sem ér a szépérzék. Mondták nekem mikor műtöttek,h kezdő plasztikai sebészek hibáaj h már a műtőasztalon készre akarják operálni a pácienst és nem veszik figyelembe,h még a műtét után ez mennyit változik...ebből sokszor szokott gond elnni..ezért is érdemes tapasztalt oprvost választani. A kaposvári klinika pedig az egyik legjobb, de tényleg. A műsorban többször is elhangzott, hogy több mint 20 000 műtéten van túl a Seffer. Azt hiszem ez már kellő rutin

Még más is....ez a műsor a külső átalakításásról szól. A belső változás az minden ember egyedi problémája....ahhoz kicsit több idő kell 2-3 hónapnál. Annak ellenére,h a testük már átalakult,mire ezt el tudják fogadni az több idő..sokkal több

Mióta megműtöttek egy csomó emberrel ismerkedtem meg akik ugyebár észre sem veszeik,h mi történt velem, mivel külső nyomai nincsenek. Ha valakivel elbeszélgetzek és szóba kerül nem tagadom le sőt ha az illetőt érdekli a dolog (és a legtöbb m,eber valljuk be érdekli ez a dolog!) akkor szivesen elmondom a tapasztalataimat és minden amit amire kivácsi és én tudok rá válaszolni. A régi ismerőseim közül is sokan nem veszik észre mert mint mondtam az arcomba illő orrot terveztek nekem és nem olyan mű amerikai színésznő orrom lett.....De általában azért elmondom annak akinek úgy érzem....

''Amibe minden nap belehalok, attól leszek elpusztíthatatlan.''

(#89) pubwart válasza Phoebe~~(@ (#88) üzenetére


pubwart
aktív tag

Nézzenek oda, milyen tapasztalt. :Y

Amúgy a Timire télleeg ráfért még volna egy lelki kezelés is :B

Where you go how is up to you

(#90) Phoebe~~(@ válasza pubwart (#89) üzenetére


Phoebe~~(@
csendes tag

Kiváncsi vagy akkor kérdezz mesélek majd Neked privátba szivesen.

Esetleg Téged is érdekel vmi?

Másrészt egy saját műtét után hogyne lennék tapasztalt:)

''Amibe minden nap belehalok, attól leszek elpusztíthatatlan.''

(#91) pubwart válasza Phoebe~~(@ (#90) üzenetére


pubwart
aktív tag

Nem privátozok, mert még megharaxim a barátosnőm. Hisz ő Is nagy átalakított.
Meg nem érdekelnek holmi plastikcicák :P;):B

Where you go how is up to you

(#92) Phoebe~~(@ válasza pubwart (#91) üzenetére


Phoebe~~(@
csendes tag

Nem vagyok plastikcica:C
Úgytudom a barátnődet is az orrát csinálták... szóval pont annyira vagyok mű mint ő;]
de remélem őt nem tartod annak
A privátozás pedig csak egy felajánlás volt nem kell így letolni érte:(

''Amibe minden nap belehalok, attól leszek elpusztíthatatlan.''

(#93) pubwart válasza Phoebe~~(@ (#92) üzenetére


pubwart
aktív tag

Nem értsd félre. :))

A barátnőm ő más eset, mert ő okos és szép, és mindent megér...
Fogadjunk, hogy plasztik vagy ;):Y

Én tudom :Y:Y:Y

Majd nézd csak a nagy alakítást és meglátod őt... :DD

Where you go how is up to you

(#94) tildy


tildy
nagyúr

Azért kiváncsi vagyok, hogy egy asszimetrikus arcból mit hoznának ki....
Nálam kb fél centivel lentebb van a bal szemem (bár lehet az orrom ferde), anyámék annak idején jártak is fel pestre kiskoromban velem, hogy valami baja lehet a nyakamnak...Közben csak ezt nem vették észre...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#95) Phoebe~~(@


Phoebe~~(@
csendes tag

Kedves Tildy!
Ha zavar mindenképpen kérd szakember segítségét mert nagyon sok mindenen lehet változtatni. Mondhatni csodákra képesek:) Ha Te jól megvagy így... akkor örülök neki:)
Majd lesz egy olyan eset is amikor egy lánynak nagy az állcsontja. Számomra első hallásra ez is lehetetlennek tűnt és majd meglátod mi lett belőle....én is kiváncsi vagyok rá...

Amúgy lesz egy könyv is amiben benne lesz és a Seffer doki írja vki mással...

Pubwart!
Nagyon helyes hogy úgy gondolod, hogy a barátnőd más mint az összes többi lány:)
Ennek így kell lennie. Remélem ezt vele is érezteted!

Jah és akkor sem vagyok plasztikpicsa:DD

[Szerkesztve]

''Amibe minden nap belehalok, attól leszek elpusztíthatatlan.''

(#96) Club válasza pubwart (#93) üzenetére


Club
őstag

Ő aztán más mi?
Ha őneki lennének plasztikból a mellei, az is más lenne, mert a te barátnőd;)

(#97) Club


Club
őstag

A műsorhoz:
Sokszor látok embereket, akik megérdemelnék hogy szebbek legyenek, mert igenis jó emberek.
Látok embereket, akiknek totál nincs rá szükségük, de nem tudják elfogadni magukat(leginkább a szép lányok, akiknek kicsi a melle, vagy túl nagy).
Látok embereket, akiknek semmi szükségük rá, de mégis csináltatják, mert az nekik ''kell''.
Látok embereket, aki szívnesen megcsináltatnák, de nincs rá pénzük, vagy épp félnek tőle.
És látok embereket, akik nem csináltatják, mert nincs rá szükségük belátták.
Ahogy én látom, ezek az emberek szebbek lettek a műtét után.
De valahogy mágis azt gondolom, hogy nem a szépség volt nekik sosem a gond, hanem az önbizalom.
Az a legnagyobb gond.
Érdekes módon én nem vagyok egy ''szép'' ember;]
Gondokodtam ilyesmin én is, de inkább lefogytam annyit amennyit úgy éreztem kell, és még fogok is amennyit akarok.
Valóban megnő az önbizalom, és ez a legfontosabb szerintem.
Megértem ezeket az embereket hogy2 miért is icnsálatják azt, amit csináltatnak.
Ha ők úgy gondolják, hogy szerintük ez megér annyi hogy egy kereskedelmi csatorna bemutassa az ő átalakulásukat, akkor mi jogon bírájuk mi őket?

(#98) pubwart válasza Club (#96) üzenetére


pubwart
aktív tag

És mivan, ha épp ő az én barátnőm? :Y

;):B

[Szerkesztve]

Where you go how is up to you

(#99) Club válasza pubwart (#98) üzenetére


Club
őstag

Semmi nincs, csak itten plasztikoztá össze vissza:U
Ha meg ő a barátnőd, akkor hazudós vagy.
Akko kapsz egy feketepontot;]

[Szerkesztve]

(#100) pubwart válasza Club (#99) üzenetére


pubwart
aktív tag

Nézd meg a Bajos Csajok című filmet...

Akkor majd felvillany a kis izzó a fejed felett... :Y

És adsz egy piros pontot :DD

[Szerkesztve]

Where you go how is up to you

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagy alakítás topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.