Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3452) this is life válasza rumos14 (#3450) üzenetére


this is life
Ármester

Hat ezekben volt reszem,igen igazad van nem voltam elegedett vasarlojuk,de ha figyelmesen atolvasnad a forumot ,akkor lathatnad eleg sokunknal elofordultak hibak,az teny specifikaci alapjan jo tablet lehetne,de sajna nem az mert tul sok hibaval rendelkezik.amugy ha tabot nezel akkor inkabb a wayreq 100dci...tudom10 col ,de a wayreq jobban megvalogatja a gyartot mint a miskolci ceg a la myaudio. Amugy a kiskaput a szerviz tette be nalam,de orulok neki mert nem vettem volna meg a mostani tabom ami 10 orat lazan elmegy,nincs gondom vele,nem lassul,nem kell romolni,rootolni es megis jo..na jo azert bevallom annak is volt valami kellemes ize ahogy megprobaltuk jobba tenni eme kutyut,tiszta win98,win xp feeling....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3453) cekkk


cekkk
veterán

Neked hány napot is volt a szervizben a készüléked? 31 nap után adták vissza a pénzed?

(#3454) Imike_80 válasza Fritz Teufel (#3445) üzenetére


Imike_80
aktív tag

:) Jólvanna. Unom, hogy cirka fél éve nincs előrelépés. Ha nem is lesz hivatalosan, megkérjük a kínaiakat, hogy hackeljék rá ;) Vagy rárakjuk mi! ;)

(#3455) this is life válasza cekkk (#3453) üzenetére


this is life
Ármester

Elso kanyarban 24 nap aztan amikor meghalt az akksi 40 ik napon jott a csereutalvany,igaz addigra szenne zaklattam oket telefonon emailben,es a szervi pontrol is.. de vegul osszejott a csereutalvany es azota elegedett vagyok azzal amit vettem... :) nem is kicsit :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3456) cekkk válasza this is life (#3455) üzenetére


cekkk
veterán

Elhiszem. De mondjuk a 31. nap után úgy tudom, hogy vagy új készüléket kell adni vagy pedig pénzt :D :B
De jól jártál az a lényeg :)

(#3457) this is life válasza cekkk (#3456) üzenetére


this is life
Ármester

31 nap utan se kell penzt vissza adni,ha van megfelelo ugyanolyan ,de hibatlan cserekeszulek,de mivel olyan nincs a 808dcc bol gondolom emiatt kaptam utalvanyt,amugy a mm ben megmondtam az 6gyfelszolgalatosnak ,ha ugyanezt a sz@.t adjak helyette akkor tesztprogram elo ,es az osszes dobozt kibontatom veluk,de nem volt ra szukseg ,mert nekik mindegy mire de naluk koltsd el a penzed...igaz est se tehetik meg,de mivel volt olyan tab ami megfelelo volt nekem azt hoztam el rafizetessel. Amiket kerdezel vagy felvetsz azon tul vagyok,beszeltem anno a fogyasztovedelemmel a jogaimmal kapcsoltban,miket kovetelhetek es miket nem ...stb.Amugy a hulye azert nem vagyok boltban meseltek hohy a myaudio szerviz velem meg gyors is volt,mert van olyan eszkoz naluk hogy a gazdaja mar 50 napja varja a javitast ....de volt aki debrecenbol elment a szervizbe miskolcra mert nem hitte el hogy ennyit packaznak vele...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3458) pimi50 válasza cekkk (#3456) üzenetére


pimi50
aktív tag

Mire is cserélted pontosan?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#3459) jFox válasza Imike_80 (#3454) üzenetére


jFox
őstag

Ezt mondom én is. Valami android gurut kéne megfűzni, hogy főzzön rá valami jó kis rom-ot. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#3460) cekkk válasza pimi50 (#3458) üzenetére


cekkk
veterán

Én semmire!

this is life cserélte le, bár nem tudom, hogy mire :D

(#3461) Fritz Teufel válasza cekkk (#3460) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Erről a készülékről immár négyen váltottunk Samsung Galaxy Tab 2 10.1-re. Mind a négyen minőségi problémák miatt kellett, hogy váltsunk valami valóban működő megoldásra. :K Nekem például 50 nap volt a szerviz és a csere készüléket akarták már javítani! A csere készülék is a második volt, mert az elsőt, amit adni akartak és kivettek előttem a dobozból, SÉRÜLT VOLT. Fel volt nyitva az oldala, mintha felfeszegették volna. Összepattintották, visszatették a dobozába és ment vissza a raktárba, kihozták a másodikat, amit később elátkoztam. Az összepattintott példányt, gondolom, azóta valaki élvezettel használja. ;)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#3462) this is life válasza cekkk (#3460) üzenetére


this is life
Ármester

Samsung galaxy tab 2 p5110 lett belole Deception ajanlasara hallgatva:) annyira elegem lett a kinai cuccokbol (bar csak a myaudio volt itthon ilyen)hogy nem mertem megint valami kiniba beleugrani,reteknek eleg volt a 808dcc legalabb egy hetet elvett az eletembol ,a szerviz toketlensege...tudom nem egy kategoria a ketto,de a viszonylagos olcsosagert azert tobb varhato el. A fentebb irt hibak mindegyikebol kijutott nekem,e mellett 150 napbol 67 szervizben...na a vegerenelgurult a gyogyszerem,nem csak a szervizrol de a medias ugyfelszolgalatosrol is lehuztama kersztvizet,igaz aztan bocsanatot kertem tole,mert tudom nem az o hibaja hogy ceguk ilyen remek muszaki cikket forgalmaz...emiatt tolem senkimse varja hogy a myaudiot mint eszkozt javasoljam neki,a meglevo tudasommal szivesen segitek ha gond van.. :)...tobb forumon is ott vagyok nyomon kovetek jo par eszkozt, sajna megbizhatosag teren a myaudio nincs a csucson,a szerviz meg szot sem erdemel...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3463) cekkk


cekkk
veterán

Értem :)

Nem tudtam, hogy azt vettetek :)

Aztán mi van akkor ha bemegyek az MMbe, hogy beragad a mag és engem ez zavar és még a képernyő zárat is használni akarom és nem opció, hogy kapcsoljam ki azt? :D :DDD

(#3464) this is life válasza cekkk (#3463) üzenetére


this is life
Ármester

Egesz pontosan inkabb azt mond hogy beragad a mag,emiatt el kezd darbosan mukodni,youtube szaggat rajata es egyebb alkalmazasok is megerzik ezt,neked meg az agyad eldurran tole,a wifi milyen rajta,teszteld engedd kijelzo zarra aztan kuldj neha emailt magadnak hanem erkezik meg akkor azzal is vannak gondok...cpu orajel rendben van ,ellenorizd azt is ,ha alacsonyabban tempoval megy mint ami ra van irva azt is vetesd fel a hiba listara...akku ido milyen ? Ugye ha jol emlekszek te voltal aki nyuzta az elejen hogy kikojjon minden hiba? Nem neked rimankodtunk hogy ne vedd meg? De azert keszulj ra nem lesz rovid menet,hacsak nem javult a szerviz munkaideje,anno elerni se lehetett oket ,ha meg sikerult hmmm nem voltam tul baratsagos veluk.. :DDDigaz neked nem a szervizt hanem a mm kell majd piszkalni,ha tul sokaig lenne oda a termek kerd a panaszkonyvet is es toltsd ki rendesen ,irasd ala veluk 1 peldany a tied ,a panaszodra 30 napon belul kell valaszolniuk...de ezzel akkor elj ha nagyon sokaig oda van a tableted,egybol nem lesz csere....

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3465) sNaKeS


sNaKeS
csendes tag

Sziasztok!!

Karácsonyra vettem meg a fent említett tabletet. Nah most annyi lenne a problémám vele, hogy bekapcsolom jobb esetbe elindul, de amint be szeretném kapcsolni a wifit lefagy... Rosszabb esetbe csak bámulom a Myaudio feliratot, mert nem tölt tovább, illetve ha kikapcsolom vissza akkor sem történik semmi, várnom kell kb. 5 percet utána megint bekapcsol de akkor meg lefagy a wifi miatt.
Eddig a Gadmei Romot használtam, de amióta nem jó szinte minden Romot felraktam rá, de mindegyikkel ugyanezt csinálja a Stock Rommal is, ebből kifolyólag nem tudom h vissza küldjem e gariba, szoftveres a probléma v hardverrel van valami.
Előre is köszönöm

Üdv.

(#3466) cekkk válasza this is life (#3464) üzenetére


cekkk
veterán

Engem nem.

Nem én nyúztam mert általában nem én használom azt a kis gépet :)

Na akkor vagy eladom, vagy pedig beviszem a MM-be:D

(#3467) this is life válasza sNaKeS (#3465) üzenetére


this is life
Ármester

Probaltal mar egy recoveryt nyomni wipe /data,cache,media pertition ? Ha igen akkor gyari romot fel es irany a szerviz,ne szenvedj vele...mindegy szoftveres a vagy hardveres gond ,szerintem nem fogod tudni megoodani,bizd a szakemberekre :DDD 2 doboz andaxin es mehet a szervizbe ,aztan csak turelmesen varni es szedni a nyugtatot hogy mikorra lesz vegre keszen...ha modod van ra az uzletbe add le ahol vetted..

Cekk
Ha van mod ra egy ellensegednek add el,az ideg roviditse az o eletet,na de komolyra forditva a szot,probalj inkabb csereutalvanyt szerezni,aztan ha nagyon nem jon ossze es csak javitjak ,akkor add el valami bevallalos emberkenek,amugy a tablet a myaudio outletben 35e fel ev garival...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3468) cekkk válasza this is life (#3467) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor lehet majd a héten vissza viszem :) :DDD

Most is fogta magát és annyit látom, hogy újra indult. :Y

(#3469) this is life válasza cekkk (#3468) üzenetére


this is life
Ármester

Visszaallitas gyari rom es mehet a szervizbe...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3470) cekkk válasza this is life (#3469) üzenetére


cekkk
veterán

Az lesz majd.
Most haza utazok, de pénteken viszem is be majd.
Érdekes lesz ez majd. :)

(#3471) üszök válasza cekkk (#3468) üzenetére


üszök
őstag

Ilyet a telefonom is csinál néha, mégsem viszem szervizbe.
Kíváncsi leszek mit mondanak rá a szervizben.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#3472) cekkk válasza üszök (#3471) üzenetére


cekkk
veterán

Figyelj a mag beragad, a telefon kikapcsol újra indul magától. (egy másik androidos eszközöm se csinál, meg ne is csináljon), nem annyin megy a processzor mint amit ráírtak, a wifit eldobálja, alvó állapotban lekapcsolja a wifit hiába hagyom bekapcsolva, és már tényleg nem bír annyit egy huzamban mint az elején :W

Szóval ez van, meglátjuk. Most voltam bent egy számla miatt, és amikor kérdeztem a csaj olyan pofát vágott, mert ott is tudják már milyen szar termékek ezek :Y

(#3473) stefyY


stefyY
őstag

A pénzemet visszakérhetem...? Bár igazából 708DCC-t vennék.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#3474) this is life válasza stefyY (#3473) üzenetére


this is life
Ármester

Milyen elozmenyek utan kerned a penzt vissza,szerviz volt mar,hol vetted? Azert ezzelma markaval ovatosan,inkabb a wayteq 7dci ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3475) stefyY válasza this is life (#3474) üzenetére


stefyY
őstag

Oldalról. Szervízben nem volt, semmi baja. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#3476) this is life válasza stefyY (#3475) üzenetére


this is life
Ármester

Ha hibatlan vtech megvalni tole :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3477) Fritz Teufel válasza this is life (#3476) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Persze! Olyan ritka az ilyen, hogy az már érték :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#3478) this is life válasza Fritz Teufel (#3477) üzenetére


this is life
Ármester

Azt az egy hibatlan darabot meg ki kell allitani,peldat statualni a kinaiaknak hogy,hogy mertek hibatlant osszerakni, még ha a nagy szamokmtorvenye szerint ez benne van a pakliban.... :DDD :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3479) orientbio


orientbio
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Kb. 2 hete vettem egy 808 DCC-t az Extreme Digitalnal. Tulajdonképpen semmi különös hardveres hibát nem észleltem idáig (igaz én szinte csak olvasásra használom, a gyerekek pedig játszanak rajta). A vásárlás után lecseréltem a gyári MyAudio romot az első posztban megadott Gadmei romra, bár nekem nem tűnt rossznak az eredeti sem. A wifi-vel sem volt gondom. A Gadmei rom szerintem sokkal lassabban bootol be, mint a MyAudio tette (pin kódos képernyőzárat használok rajta). Van hogy 1 percnél tovább gondolkodik mire életre kel az érintőképernyő. Máskülönben sok működésbeli eltérést nem érzékeltem. Láttam itt a visszaolvasáskor, hogy van több verzió a Gamei romjából is. Az lenne a kérdésem, hogy melyik most a legajánlottabb rom (Gadmei, Myaudio)? Amelyikkel a legkevesebb gond van, leggyorsabb, stb.? Illetve romcserekor mit csináljak, hogy a beállításaim és a gyerekek játékai, ha lehet ne vesszenek el? Nincs nagyon tapasztalatom androidos dolgokban, inkább használom csak.

Előre is kösz, Orientbio.

[ Szerkesztve ]

(#3480) this is life válasza orientbio (#3479) üzenetére


this is life
Ármester

A 10.26 vagy 10.27 neven is emlegetjuk ,root utan phantom buildproppal...rootolnod kellene es titanium backuppal egy komlett mentest keszitei...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3481) jFox válasza orientbio (#3479) üzenetére


jFox
őstag

Végre valaki aki nem szidja ezt a jó kis tabletet. :DDD
Nekem A 10.26-os Gadmei rom van a gépen már vagy 4 hónapja. Nekem ez vált be eddig a legjobban. :K
Nekem nics kicserélve a build.prop. Csak az akksijelző beregadása miatt root-oltam.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#3482) #54715584 válasza jFox (#3481) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam is jól működik, eddig csak néha volt vaklárma, de minden jó :K
Ezen a hétvégén nagyon meghajtom, 2,5 napig csak ezt fogom használni. :)

(#3483) this is life válasza jFox (#3481) üzenetére


this is life
Ármester

En se szidtam mig nem volt ra okom,de amennyit szivtam vele hidd ,még turelmes is voltam. Az teny hogy egy ilyen kicsit geeknek mint en is vagyok a szinte hibatlan eszkoz a megfelelo,de a myaudio minden volt amit vettem csak az nem,lehet hogy az a baj higy augusztusi darab volt,de csak a baj volt vele,es ezek tetejebe a miskolci szerviz benazasa is meger egy miset... Amugy kivanom hogy hasznald egeszseggel es nagyon sokaig hiba mentesen ,problemak nelkul..azt vallom maga a tablet akar jo is lehetett volna...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3484) orientbio


orientbio
csendes tag

Én nem rootoltam és nem is éreztem idáig szükségét a dolognak. Nem tudom az első posztban megadott Gadmei E8 ICS 4.0.4 - 2012.10.11 rom melyiknek számít (10.26, 10.27)? Illetve honnan tudom ezeket letölteni? Ez a lassú indulás úgy látom másnál is előfordul. Nekem nincs bekapcsolva általában a wifi, csak a képernyőzár. Ez fogná le? Ez ilyen lenne a gyári rommal is? Bocs a lámáskodásért, csak a lehető legkevesebb energiát szeretnék a dologba fektetni, mivel elég kevés időm van ilyesmire.

(#3485) this is life válasza orientbio (#3484) üzenetére


this is life
Ármester

A 10.11 rom a 1200mhz es gadmeiekre valo,a 10.26 az ugyanaz mint a 10.27 es ez valo az 1512mhz gadmei e8hd ra,nem volna szabad lassan felelednie ,egybol mennie kene a tabnak a kepernyozar oldasa utan. Ez uj hiba a napokban olvastam rola eloszor ,ilyet nalam nem csinalt..amugy nalam a 10.23 myaudio rom root utan phantom buildproppal az volt leggyorsabb, a gadmeies rom csak azert volt fent mert lehetett vele dual displayt hasznalni(kepernyo tukrozes)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3486) orientbio válasza this is life (#3485) üzenetére


orientbio
csendes tag

Ezeket a verziószámokat honnan lehet kiolvasni? Nekem ez a Gadmei rom bootoláskor azt írja ki, hogy E8HD (ez az első posztban megadott gamei rom). Ez melyik? Az 1 perces indulás nem a zár feloldása után teli el, hanem a bekapcsolástól a képernyőzár feloldhatóságáig. Addig nem reagál az érintésre. Továbbra is kérdés, hogy hol találom ezeket a romokat?

Kösz.

[ Szerkesztve ]

(#3487) orientbio


orientbio
csendes tag

Á! Látom már ez a kiadás dátuma. Közben sikerült levadászni a 11.26-os Gadmei romot is. Mivel kb. 2 hete vettem a gépet gondolom az enyém is 1512mhz-es lehet. Érdekes, mert a 10.11-es rommal is viszonylag jól megy. Van egy 2012.11.27-i stock Myaudio romom is, arról mi a véleményed? Illetve, hogy tudom megnézni, hogy a procim melyik verza?

(#3488) this is life válasza orientbio (#3486) üzenetére


this is life
Ármester

A verzioszam a tableten a beallitasokmeszkoz nevjegye alatt olvashato ,a verziszama neten a kiadas datumat jeloli, a bbsgadmeirol lehet letolteni de fordito program kell hozza ,vagy a google fordito ,mert kjnai nyelvu oldal. A bekapcsolastol az 1 perces boot ido ne sok, amiatt ne aggodj...eleg sok programot es alkalmazast kell gepnek elinditania bootolaskor,es ez idobe tellik...a 10.26 rom linkje [link] a kek kriksz krakszra kell klikkelni es lejon remelem el meg link,elirtama verzio szamot a myaudios 9.23..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3489) orientbio válasza this is life (#3488) üzenetére


orientbio
csendes tag

Kösz! Én is elírtam, mert igazából az enyém is 09.23-as.

Jó éjt!

(#3490) this is life válasza orientbio (#3489) üzenetére


this is life
Ármester

Az a myaudios rom,ha nem kell a hdmi nel a dual display ne bantsd ,egyedul talan csak root es buildprop,csere,annal tobbet nem tudsz tenni a tempoert...[link] na ez mukodo letolto link a 10.26 hoz... ennel viszont a rovidebb irka firkara kell klikkelni...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3491) Fritz Teufel válasza orientbio (#3487) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Csak egy pici javítás: a stock MyAudio ROM kifejezés nem állja meg a helyét. A stock gyárit jelent, ebben az esetben az a Gadmei lenne. A MyAudio-féle ROM már mókolt, a magyar forgalmazó által.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#3492) jFox válasza Fritz Teufel (#3491) üzenetére


jFox
őstag

Azt is a Gadmei teszi rá, csak mindíg az aktuálisba beleforgatja a MyAudio-s logót meg a programokat.
A múltkor kérdeztem tőlük, hogy van-e újabb rom, mert az új készülékeken már 11.28-as dátumú rom van. Amit meg letölthetünka az meg 09.23. Azt mondták majd megkérdik a gyártót. Azóta sem válaszoltak. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#3493) Fritz Teufel válasza jFox (#3492) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ezt mos úgy érted, hogy a napokban eladott MyAudio tableteken 11.28-as keltezésű ROM van? Azt hittem, hogy a 11.28-as Gadmei-nek nincs magyar megfelelője. Lehetne róla mentést csinálni, aztán közkinccsé tenni.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#3494) #54715584 válasza Fritz Teufel (#3493) üzenetére


#54715584
törölt tag

Az enyém 11.30-as, magyar, így vettem.
Hogy lehet mentést csinálni?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3495) jFox válasza #54715584 (#3494) üzenetére


jFox
őstag

Igen, én írtam rosszul. 11.30
Deception: majd rájuk kérdezek, hogy mi van vele. Eddig jó volt a 10.26-os Gadmei is azért nem forszíroztam.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#3496) Casillero válasza #54715584 (#3494) üzenetére


Casillero
tag

Titanium Backuppal próbáld meg lementeni. Lehet, hogy kell root hozzá. Gyári béállításra kell állítani a tabot és úgy menteni. Talán működik. Gondolom a 11.28-as rom, csak a myaudio beletette a dolgait.

(#3497) krisssssi


krisssssi
csendes tag

Sziasztok!

Tavaly december óta olvasgatom a fórumot de most jött el az idő hogy kérdezzek is.
Január 23.-a óta van meg a 808DCC-m.
Eddig szinte teljesen kifogástalanul működött.
A szokásos típushiba nálam is meg van halk a hangszóró a kamera minősíthetetlen de ezek annyira nem is zavarnak viszont:
Az utóbbi napokban a play áruházat nem akarja megjeleníteni állandóan kapcsolati hibát ír ki.
A wifim jó és minden böngésző fut rajt de az áruház nem megy.
Ha mégis sikerül életet lehelnem belé és elindítok egy letöltést arra "órákat" kell várnom.
Egy példa tegnap szedtem le egy mozillát (vhol 20-25 meg között van) amit sikeresen letöltött és feltelepített 34 perc alatt.
Közben kipróbáltam a böngészőket és hibátlanul ment minden.
Szedtem le egy játékot 30 mega körül volt szintén legalább fél óra kellett mire letöltötte.
Van valami ötletetek hogy mi lehet a baj????

(#3498) üszök


üszök
őstag

Én fel raktam a Myaudio 09.23-at hát nagyon nem tetszett. :N Vissza is tettem a Gadmei 11.28-at.
Szűk egy hete itt volt a Romok java linkelve,az én nevem alatt futók még élnek,és nincs krix krax. :C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#3499) pimi50 válasza krisssssi (#3497) üzenetére


pimi50
aktív tag

Lehet hogy hülyeség, de próbáltad-e úgy, hogy böngészőben keresel egy programra, és onnan indítod a Play-t, és onnan is telepíted.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#3500) Fritz Teufel válasza krisssssi (#3497) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az ilyen esetekre szoktuk javasolni a gyári visszaállítást full wipe-pal. Előtte le kell mentened minden adatodat, mert el fog veszni. Ekkor a Beállítások menüben megkeresed a Mentés és visszaállítás opciót, majd belépsz a Gyári adatok visszaállítása menübe. Mielőtt futtatnád, kell legyen egy belső memória törlése opció (érdekes, a Galaxy Tabomban nincs ilyen) amit mi kellene pipálni. Ezzel törölteted az internalSD-t. Utána automatikusan újra fog indulni a készülék, az eredeti állapotban. Ez nekünk még messze nem elég, som hibalehetőséget hagytunk, ezért kikapcsoljuk a készüléket és a hangsrő gomb valamink a power gombok egyidejű lenyomásával indítjuk a Recovery menüt. Ne legyen bent az externalSD kártya! A Recoveryben futtasd le az összes cash lehetőséget, majd minden wipe-ot. Utána automatically reboot now és készen is van a tiszta helyreállításvagy más néven full wipe.

Ui: a problémád egészen biztosan szoftver jellegű, ha továbbra is gond van, szólj és tovább okoskodunk, van még ötlet. :-)

Üdv, Dec

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.