Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#674) clayman válasza DroneZ^ (#673) üzenetére


clayman
aktív tag

Use skates to REPLACE original / stock mouse feet.

Ha nem írták volna ekkora betűvel, én is nyilván rátettem volna másodikként. Sőt, ki is próbáltam, hogy jól menne-e, ha rátenném pluszba, úgy hogy a talpnak megfelelő vastagságú alátéteket hajtottam papírból és azon tologattam az egeret, hogy az optika átlátott köztük. De arra jutottam, hogy néha összezavarodott az egér. (Ez nyilván padtól is függ, de azon próbáltam, ahol menni fog.) E két okból számomra nyilvánvalónak tűnt, hogy valószínűbb, hogy jó lesz, ha lecserélem. Szóval szerintem még többet is tettem, mint amit a józan paraszti logika 'előír'. :)

Az meg tény, hogy nem vagyok egy HC gamer, ezt a teflontalpat is csak azért vettem, hogy azon az egérpadon jól csússzon az egér, amit csak azért vettem, hogy az új asztalom ne kopjon ki az egerezéstől jópár év alatt, mint az előző. Szóval nem volt még tapasztalatom se más egéren teflontalppal vagy dupla talppal, se szemem nem volt ahhoz, hogy megítéljem, hogy 2 tizedmilliméterrel vékonyabb a talp, mint kellene, főleg, hogy felszerelés előtt kb. a felét a ragasztó teszi ki, ami meghatározhatatlan mértékben fog összetöpörödni.

Ezeket csak azért írtam, hogy lásd, hogy azért gondosan mérlegeltem a dolgokat, és itt leginkább nem bennem van a hiba, hanem a gyártóban, hiszen szemmel láthatóan egy olyan vevő, aki nem rendelkezik olyan tapasztalattal e téren, mint pl. Te, akármennyire is körültekintő, nem tudja megfelelően használni a terméket. (Más kérdés, hogy fórumon megkérdezhettem volna előtte, de nehogy már egy talp felrakásához segítség kelljen ... :U ).

Mindenesetre köszi a válaszokat, legközelebb már én is így fogom csinálni. :R

Mi az a LOD, amivel egy egér rendelkezni tud? Mert nem Level of detail / Lines of Documentation / Law of Demeter, annyit tudok :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.