Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sycorax182


sycorax182
tag

Műszaki rajzok (főleg gépészeti) készítését vállalom autocad, autodesk inventor vagy solid edge programmal.

(#2) kolakola válasza sycorax182 (#1) üzenetére


kolakola
tag

Szia,
én is vállalnék ilyesmit, ha lesz, és esetleg olyan sok, hogy nem bírod, légyszi dobj egy üzit.
Nálam az AutoCad, és a Solid Works a nyerő, esetleg Inventor.
Üdv.

(#3) sycorax182 válasza kolakola (#2) üzenetére


sycorax182
tag

amint látod, tolonganak..... :))

(#4) rollcsee


rollcsee
újonc

Nekem kellene egy 10 elemből állóalkatrészrajz elkészítése. :W Az alkatrész mind1 hogy mi. :C csak be kell mutatnom az alkatrészt , tehát hogy mit akarok készíteni, arra rábólintanak, és el kell készíteni Solide Edgébe........tudja valamki vállalni?!

(#5) karib


karib
addikt

Off, de egy upnak jó lesz: tudtok mondani valamit a Solid Edge hardverkövetelményeiről? Egy ismerős notebookot szeretne venni Solid Edge-hez, nekem meg lövésem nincs, hogy mi kell ehhez. A program kihasználja rendesen a 3D gyorsítókat, vagy elfut-e integrált grafikán? Kell-e neki workstation szintű gyorsító (pl. Quadro vagy FireGL), vagy megelégszik egy normál 3D chippel is? Mennyire CPU igényes, kihasználja-e a kétmagos procikat?

Sok RAM evidens, azt könnyű bővíteni, de a 3D chip nagyon fix dolog egy notinál, tehát muszáj jól választani - emellett pedig ami felesleges, arra nem akarunk pénzt kiadni.

Department of Redundancy Department

(#6) IIII


IIII
újonc

Sziasztok
Keresem azt a megbízható illetőt akitől Autodesk Inventor programban órákat, leckéket vehetek. Feltétel: Design Accelerator átfogó ismerete, különös tekintettel a fogasakerék és szíj hajtásokra, illetve animácácós problámák modellezésére.Alapvető 3d-s modellezésben (Max,Cad,Inventor) jártas vagyok.
Korrekt díjazás: csekk/átutalás
!!!Warez, torrent, illegális promóció nem érdekel!!!
Ha segíteni tudsz hívj vagy írj
Tel.:70/779-4161
ppplszl@yahoo.com

(#7) IIII


IIII
újonc

Sterbusztok !
Keresem azt a megbízható illetőt akitől Autodesk Inventor programban órákat, leckéket vehetek. Feltétel: Design Accelerator átfogó ismerete, különös tekintettel a fogasakerék és szíj hajtásokra, illetve ezek animácácós problámáinak modellezésére.Alapvető 3d-s modellezésben (Max,Cad,Inventor) jártas vagyok.
Korrekt díjazás: csekk/átutalás
!!!Warez, torrent, illegális promóció nem érdekel!!!
Ha segíteni tudsz hívj vagy írj
70/779-4161
ppplszl@yahoo.com

(#8) euktud


euktud
csendes tag

Sziasztok!

Műszaki rajzolást vállalok AutoCAD-ben és Solidworksben! Főként gépészeti ismereteim vannak (Fémipari minőségbiztosítási technikus) de dolgoztam pár évig gyárban fejlesztési osztályon ahol épitészeti rajzokkal is foglalkoztunk!
email: udeukt@gmail.com vagy msn: laci82@freemail.com

(#9) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Műszaki rajzolást, tervezést vállalok AutoCAD-ben ill. Inventor-ban. Gyártó céggel is kapcsolatban állok. Bővebb infó ITT!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10) Bicycle válasza sycorax182 (#1) üzenetére


Bicycle
újonc

Szia sycorax182!
Nekem szükségem lenne egy biciklire ami lehetőleg váltós de nem bonyolult! Hibátlan de nem extrákkal felszerelt biciklire van szükségem Solid Edge fájlban. Csak egy egyszerű akár régebb tipusú montembike kategória! Várom visszajelzésed...

(#11) kuruma


kuruma
újonc

Alkalmi munkákra, KING-VIKING programokban való Építőipari költségvetések készítésére keresünk diákokat, akár betanítással is. Fizetés megegyezés szerint. Tel: 06 70 369 65 15

(#12) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

AutoCad-es rajzok készítését vállalom. Érdeklődni privátban, email-en.

(#13) kl1214


kl1214
újonc

Szükségem lenne valakire aki bedolgozna egy kicsit a Solid Edge házifeladatomba.
Ha érdekel a lehetőség kérlek írj privátban. Köszönöm.

Üdv

(#14) budboy válasza sycorax182 (#1) üzenetére


budboy
csendes tag

Hali!

Én TopSolid-ot használok,de a többiben sem tévedek el.Viszont most igen:)
Olyasmi kéne nekem mint egy hajtó csiga,csak ha a hajtó csigaába beleraksz egy üveget akkor az nem középen érinti a horonyban,hanem mindig máshol.
Szóval olyan csiga kéne,ami szállítja az üvegeket.
És a sima csiga gyártás nem jó.
Mintha lenne egy hengered,amit forgatsz,majd az üveget elhuzod elötte és mintha kimarná a hengerből az üvegformát forgás közben,és a megmaradt henger kéne nekem.

(#15) Lackó86


Lackó86
tag

sziasztok!

Rajzolói munka érdekelne 2D - 3D, Inventor Proe, Catia Autocad

üdv!

jambi

(#16) altato


altato
újonc

Sziasztok!

Műszaki rajzok készítését, kézi vázlatok digitalizását vállalnám AutoCAD 2D-ben.
Exceles és Word-ös munkák is érdekelnének.
Számlaképes vagyok.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#17) Jocak


Jocak
újonc

Sziasztok!

Okl. faipari mérnökként műszaki rajzok készítését vállalom. Látványtervek, 3D modellek, tömegvázlatok, 2D rajzok, tervek digitalizálása.
Programok: AutoCAD, ArchiCAD, CorelDRAW, 3D Studio Max
Bővebb információ: www.muszakirajz.lapunk.hu
E-mail: info.muszakirajz@gmail.com

(#18) Zoltai I.


Zoltai I.
újonc

Sziasztok!

Gépészmérnökként 2-3 D-s rajzolást vállalok AutoCAD, Solid Edge programokkal, (elsősorban gépészeti rajzok).
Ha kell, suliba tervdokumentációval komplett feladatokat is elkészítek.
Valamint összetettebb, makróval kombinált excel táblázatokat is legyűröm.

ZI

(#19) PACKDR


PACKDR
újonc

Hosszú távra, de csak időnként felmerülő alkalmi munkára keresek egyetemistát, aki Solid Edge-ben, Inventor-ban tud 3D-s műszaki rajzokat készíteni.

Mailben kérem a jelentkezést telefonszám és órabér igény megadásával.

[ Szerkesztve ]

(#20) PACKDR


PACKDR
újonc

Bocs, azt kifelejtettem, hogy időnként Budaörsön személyesen is meg kell jelenni.

(#21) Z-Tom-ee


Z-Tom-ee
csendes tag

Ha valakinek szüksége lenne tervezésre, rajzolásra, modellezésre, az alábbi programok
segítségével tudok segíteni:

- ProE
- Solid Edge
- Inventor
- AutoCAD
- UGS NX

Alkatrészek, vagy akár komplett szerkezet méretezését is vállalom. Egyeztetés e-mailben.

(#22) nemkoko


nemkoko
újonc

Műszaki rajzok készítése
- Vázlatokról 2D és 3D műszaki rajzok készítése.
- Papíron meglévő rajzok digitalizálása.
- Meglévő gépek berendezések rajzainak elkészítése.
- Szoftver: Solid Edge

Elérhetőség : nemkoko@gmail.com 06 20 8236393

nemkoko

(#23) Norb37


Norb37
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Cégek,magánszemélyek részére vállalok bútorok látványtervezését,gyártáselőkészitését.
Ismert,használt programok: ALNO,Kitchendraw, DraftSight, Optimik, Opal, TwinCam, SolidWorks.
Pár kép:http://www.laprakonyha.atw.hu/

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrészek pont úgy néznek ki,mint amelyikben nincs áram. Csak más a fogása!

(#24) inventor63


inventor63
újonc

Sziasztok!
Találmányomhoz, (érintésvédelem) kézzel gyártott prototípus után kellene méretpontos cad terv, cnc-vel történő gyártáshoz. A "termék" méréshez szétszedhető, mivel kézimunka ezért pontatlanságok előfordulnak, ezeket természetesen korrigálni a rajzon kell. 3D-n kívül műszaki rajz is kell.
16 alkatrész rajz, műanyag, fém vegyesen, anyagösszetétel és tömegszámítással. Alkatrészek mérete: max 10x10cm.
Mikor kéne? kb fél év, használati mintaoltalom megadási ideje miatt.
Üdv!

(#25) gyakor-kapor


gyakor-kapor
újonc

Sziasztok ! Egy konkrét bicajvázról kellene műszaki rajz. Kinek van kapacitása rá ?

(#26) salget


salget
csendes tag

Csőtervezésben jártas munkatársa(ka)t keresünk.
SolidEdge és Inventor rendszerek ismerete szükséges.

Megkeresést emailben!

salget

(#27) pape03


pape03
csendes tag

Üdv!
Lehet hülye kérdés, de akad itt valaki aki megcsinálna nekem egy egyszerű rajzot autocadben? :DD
Erről lenne szó: http://kepfeltoltes.hu/view/120823/Image0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#28) Grunberg


Grunberg
újonc

Üdv.!

Cégünk magyarországi egysége járműfejlesztéssel is foglalkozik, ezért keres AutoCad rajzolásban (2d, 3d) profi segítséget.
Főleg alkatrészek, illetve tartozékok rajzolásáról lenne szó, már adott mintadarab alapján.
Kritérium, hogy Szeged vagy Kecskemét közeli lakos legyen, mivel nem szeretnénk távoli partnerrel dolgozni.
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: ov@verpoorten-technik.com

További szép napot kíván

Grünberg kft.

(#29) Nisida


Nisida
aktív tag

Munka lehetőség

Magyarországi építőmérnöki/környezetvédelmi létesítmények tervezésével foglalkozó mérnök iroda keres 2013. október - novemberben induló infrastrukturális / környezetvédelmi és vízgazdálkodási projektjeihez bedolgozókat és/vagy alvállalkozókat home office jellegű munkavégzéssel a következő szakértelemmel :

Szerkesztő rajzolót Autodesk Autocad program készség szintű ismeretével

( a feladat: építőmérnöki és/vagy gépészmérnöki kézi vagy gépi rajzok szerkesztése, javítása, feldolgozása előre rögzített sablonok és rajzi előírások alapján )

Előnyt jelent: - infrastrukturális és/vagy vízgazdálkodási létesítmények tervezésében való részvétel
- vízgazdálkodási technikumi / főiskolai / egyetemi tanulmányok
- mezőgazdasági vízrendezés területén szerzett kivitelezői / üzemeltetői tapasztalat

Szerkesztő rajzolót Autodesk Civil3D és/vagy MAP program(ok) készség szintű ismeretével

( a feladat: geodéziai és/vagy ingatlan nyilvántartási felmérések, rajzok készítése kézi manuálé és digitális geodéziai felmérések alapján )

Előnyt jelent: - infrastrukturális és/vagy vízgazdálkodási létesítmények tervezésével összefüggő geodéziai
/ ingatlan nyilvántartási munkákban való részvétel
- földmérési technikumi / főiskolai / egyetemi tanulmányok
- térinformatikai gyakorlat

Kalkulátort / költségvetés készítőt TERC program készség szintű ismeretével

( a feladat: építőmérnök létesítmények tervei alapján mennyiség és méret kimutatások valamint tételes költségvetések készítése )

Előnyt jelent: - infrastrukturális és/vagy vízgazdálkodási létesítmények tervezésével / kivitelezésével
összefüggő mennyiség/méret számításban és költségvetés készítésben szerzett
tapasztalat
- mély és magasépítő technikum / építőmérnöki főiskolai / egyetemi tanulmányok
- kivitelező cégnél végzett előkészítői feladatokban szerzett tapasztalat

Modellezőt építőmérnököt vagy építőmérnök hallgatót / mérnök irodai munkatársat készség szintű EPACAD és/vagy HEC-RAS szimulációs program ismerettel

( a feladat: meglévő és tervezett létesítmények adatai alapján szimulációs modellek készítése és futatása )

Előnyt jelent: - infrastrukturális és/vagy vízgazdálkodási létesítmények tervezésében való részvétel
- vízgazdálkodási főiskolai / egyetemi tanulmányok
- vízgazdálkodási belvíz és öntöző rendszerek és/vagy települési vízellátó
rendszerek modellezése során szerzett tapasztalat

Amint várunk: - Amerikai típusú (rövid ) szakmai önéletrajz
- Referenciák és/vagy munkahelyek felsorolása / bemutatása különösen a
végzett tevékenység és feladatok tekintetében
- Adott tevékenységre vonatkozó díj igény megadása ( elsősorban tevékenység
orientáltan nem órabéres formában )

Hova várjuk: epitoproject2013@gmail.com

Egyéb információk: - a munka végzés otthonról vagy irodából történik home office
munkavégzéshez hasonlóan
- a munkavégzés elsősorban a jelentkező saját eszközeivel történik
(igény esetén a munkavégzéshez szükséges infrastruktúra kialakításában segítséget
nyújtunk )
- a munkavégzés nem igényel a cég telephely történő tevékenységet
- a munkavégzéshez szükséges állandó internet kapcsolat (Adsl/kábel)
- a kapcsolat tartás interneten zajlik (email / IP telefonia )
- a fizetés megállapodástól függően havi és/vagy feladat befejezése után
átutalással történik
- elsősorban számlaképes bedolgozókat várunk

Mérnök irodánk a közlejövőben nemzetközi munkák végzésére is aspirált Afrika és Ázsia területén ezért kérjük a jelentkezőket akik rendelkeznek ezen területen végzendő feladatokkal kapcsolatos speciális ismeretekkel - pl: helyi nyelv ismerete, családi vagy üzleti kapcsolatok, jártak vagy dolgoztak már a területen - kérem emeljék ki külön ezen információkat az életrajzukban.

"Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

(#30) pszasz válasza sycorax182 (#1) üzenetére


pszasz
újonc

Bár 2007-es a hozzászólás, érdeklődöm, hogy még most is aktuális lehet e a tervezés?
Alvállalkozói státuszba keresünk mihamarabbi kezdéssel egy projektre kollégát.
Részletek: jobs@bme-infokom.hu-n.

(#31) predi189


predi189
csendes tag

Cad - Cam CNC programozó háttértámogató projekt támogatói munkát keresek illetve vállalok.
Legyen az a támogatás akár Cad - Cam szoftver CNC programozás CNC gép vásárlásakor a tökéletes gép kiválasztásához üzembe állítási segítség....

Amennyiben felkeltettem érdeklődésetek vagy bármilyen kérdésetek van szívesen állok rendelkezésére.

Érdeklődni: privátban

(#32) nyikisz


nyikisz
újonc

Segítsetek!
Győri vagyok. Műszaki rajzot kéne leadnom az egyetemen kedden, de hétfőn reggel vinni kéne magammal Pestre.
Tud valaki segíteni?

(#33) vz79


vz79
újonc

Sziasztok!
NX programmal foglalkozik valaki?

(#34) Samu 2013


Samu 2013
újonc

Sziasztok!

Építőmérnöki rajzok (födém-; lépcső-; alapozás-; gerendák- vasalásának) elkészítését vállalná valaki május végi határidővel Budapesten AutoCAD-ben? Számítás és építészeti rajzok megvannak hozzá.

Ui.: Csak gyakorlott emberek jelentkezését várom!

e-mail: ati03@freemail.hu

(#35) David333


David333
csendes tag

Sziasztok!

Vállalok építőmérnöki szakmához kapcsolódó Autocad -es rajzok készítését.
2D -s rajzolás (helyszínrajzok, metszetek, részletrajzok, homlokzatok, papír alapú dokumentumok digitalizálása/átrajzolása...) Autocad -ben.
Rajzok feliratozása, megvalósulási helyszínrajzok és dokumentációk készítése.
Autocad Civil 3D –ben vonalas létesítmények (út, vasút,…) elkészítése, terepmodellek, nyomtervek létrehozása. Útépítési tervek engedélyezési- és kiviteli szintű kidolgozása.
Mélyépítési feladatoknál földmunka, (rézsű, bevágás) előállítása, számolása.
Geodéták számára földmérési adatok szerkesztése és feldolgozása 2D és 3D pontfelhőkből, illetve digitális térképek szerkesztése. Felületek létrehozása, területek, térfogatok lekérdezése. Szintvonalas térképek előállítása. Hossz- és keresztszelvények megszerkesztése, mind síkrajzi, mind 3D-s adatokból.
Forgalomtechnikai helyszínrajzok előállítása a hatályban lévő forgalomtechnikai elemek alkalmazásával.
Közmű helyszínrajzok szerkesztése, egységes formátumra való konvertálása, bedolgozása kapcsolódó szakterületi rajzok alá.

Elérhetőségem: pro8.projekt@gmail.com

(#36) alma003


alma003
újonc

Sziasztok!

Főállásom mellé keresek, alkalmi/mellékállásban, fémipari műszaki rajzoló, tervező munkát. Vállalom régi rajzok digitalizálását is, UGS NX – programmal.

Elérhetőség: alma03@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

(#37) Inventhor


Inventhor
újonc

Autodesk Inventor 3D tervezést vállalok, Sheet Metal gyakorlattal, műszaki gyártási rajzokat elkészítem, otthoni munkavállalással. Külön rajzot nem készítek.

Peter

econyom@gmail.com

(#38) tubakv


tubakv
újonc

Sziasztok!
Munka mellett vállalok műszaki rajzok készítését, gépészmérnök vagyok, jó rajzolói készségekkel.
Az alábbi programokban vagyok jártas:

AutoCAD
Inventor
Solid Edge
Creo

3D-s modelleket és műhelyrajzokat is készítek.

(#39) KODAL


KODAL
csendes tag

Sziasztok!

Műszaki rajzok készítését vállalom, esetleges testmodell generálást is (SolidEdge).

Egyéb tervezési feladatokat ill bérmunkákat is vállalok.

2 év szakmai tapasztalattal rendelkezem a fémipari tervezés terén, mint szerszámtervező.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésed itt tudsz érdeklődni: kodal1993@gmail.com

Köszönöm!

Üdv.: Bakó Tibor

(#40) Inventhor


Inventhor
újonc

Gépészeti műhely rajzok készítését vállalom skicc alapján is Autodesk Inventorral távmunkában kis- és nagyvállatoknak, hajtómű, fogaskerék méretezés, stress analizis készítés, archív rajzok újra rajzolása.

econyom@gmail.com

(#41) AudioRenaiss


AudioRenaiss
újonc

Sziasztok!

Több éves gyakorlattal és készség szintű AutoCAD használati tapasztalattal vállalom mély- és magasépítéssel kapcsolatos tervek szerkesztését, diplomamunkákhoz, leadandókhoz, kiviteli tervek részletrajzait, csomóponti rajzokat, 3D-s modelleket, stb.
Ha digitális rajzolásról van szó, biztos vagyok benne hogy meg tudjuk oldani és meg tudunk egyezni, számlaképesen, kifogástalan minőségben magánszemélyeknek vagy cégeknek egyaránt.

Csörögjetek ( 06 30 349 77 23 ) vagy írjatok ( alba.itinere@gmail.com ).

Üdv.
BP

(#42) IppY


IppY
tag

CATIA V5 termékfejlesztőt keresek, Székesfehérvári munkavégzéssel, mostantól kb. három hónapra. Privátban várom a jelentkezést ill. a további kérdéseket.

Köszönöm!

(#43) davemill


davemill
újonc

2 fő 3D-s tervezőt keresek folyamatos munkavégzésre, Solid Edge, Inventor ismerettel, gyakorlattal.

(#44) tubakv válasza davemill (#43) üzenetére


tubakv
újonc

Szia!
tubakv@gmail.com
Légy szíves több információt adni, én rajzolok mind2 programmal.

Köszönöm szépen.

(#45) wamonos válasza davemill (#43) üzenetére


wamonos
csendes tag

Kedves Davemill!

Vállalom műszaki rajzok készítését mindkét tervezőprogramban több éves tapasztalattal.
Számlaképes vagyok. Írtam privát üzenetet is.
peterszpet@gmail.com
+36206614715
üdv
Péter

(#46) wamonos


wamonos
csendes tag

Sziasztok!

Főállásom mellé vállalok ,fémipari műszaki rajzoló, tervező munkát. Vállalom régi rajzok digitalizálását is, Autodesk Inventor programmal. Számlaképes vagyok.

Elérhetőség:
peterszpet@gmail.com
+36 20 661 47 15

(#47) Komgeri


Komgeri
csendes tag

Sziasztok!

AutoCAD / ArchiCAD szeretnék tanulni. Tud ebben nekem valaki segíteni? (Budapesten)

(#48) alma0003


alma0003
újonc

Sziasztok!
Főállásom mellé keresek, alkalmi/mellékállásban, fémipari műszaki rajzoló, tervező munkát. Vállalom régi rajzok digitalizálását, ill. Présszerszámok, – készülékek, – célgépek tervezését is UGS NX – programmal.
Üdv: Árpi Elérhetőség: alma03@freemail.hu 06-30/65-14-962

(#49) eszterm válasza Jocak (#17) üzenetére


eszterm
újonc

Keresek műszaki rajzolót, aki archicad-ben (vagy hasonló programban) készít egy méretezett alaprajzot egy 110 m2-es lakásról. A jelenlegi állapot fel van mérve pontosan, érthetően. A felvázolt 3 átalakítási tervet szeretném, ha bevinné alaprajzi szinten. Ez is elég jól meg van rajzolva papíron. Ha döntöttük, hogy melyik legyen, akkor még kelleni fog egy bontási, építési rajz és egy világítási terv, amelyhez papiron szintén küldöm a tervet.

Fentiekre kérnék árat emailen: eszterm@nekedterem.hu
Ha kérdés van, akkor szívesen válaszolok elöbb.

Köszönöm.

üdvözlettel,
Molnár Eszter

(#50) Produkció U válasza sycorax182 (#1) üzenetére


Produkció U
újonc

Tisztelt Sycorax!

Solid Edge munkát ajánlanék, alkalmi jelleggel, amennyiben érdekli.

Köszönettel

B.Ádám

b2326@freemail.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.