Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) AudioRenaiss


AudioRenaiss
újonc

Sziasztok!
Több éves gyakorlattal és készség szintű AutoCAD használati tapasztalattal vállalom mély- és magasépítéssel kapcsolatos tervek szerkesztését, diplomamunkákhoz, leadandókhoz, kiviteli tervek részletrajzait, csomóponti rajzokat, 3D-s modelleket, kézi rajzokat stb.
Vállalom továbbá logók és névjegykártyák, valmaint komplett arculatokdigitális tervezését.
Ha rajzról és tervezésről van szó, biztos vagyok benne hogy meg tudjuk oldani és meg tudunk egyezni, számlaképesen, kifogástalan minőségben magánszemélyeknek vagy cégeknek egyaránt.
Csörögjetek ( 06 30 349 77 23 ) vagy írjatok ( alba.itinere@gmail.com ).
Üdv.
BP

(#52) macsekok


macsekok
újonc

Gépészmérnököt keresek projektmunkára másodállásban. Használható angol esetleg német nyelvtudás feltétel

(#53) Hóvihar


Hóvihar
újonc

Sziasztok!
Van köztetek olyan, aki bútor szakrajz készítését vállalja Autocaddel?

(#54) balazs.angi


balazs.angi
csendes tag

Műszaki rajzok (főleg gépészeti) készítését vállalom autocad vagy solid edge programmal.

Gépgyártástechnológiai technologus a végzettségem. Tanultam AutoCad-et és inventort 2015 ben országos 10. helyezést értem el a „Charles Babbage” Országos AutoCAD és Inventor Versenyen. Szorgalomból tanultam a Solid Edgeet.

Jelenleg Cad-Cam informatikát tanulok ahol Solid Edgben rajzolok. Emelet CNC-s ként dolgozok.

Ha felkeltetem az érdeklődését kérem jelezzen.
email: balazs.angi@gmail.com

Üdvözlettel Angi Balázs.

(#55) muszakidok


muszakidok
csendes tag

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Nem megy a rajzolás? A Műszaki Dok. a megoldás!

Segítséget biztosítok Gépészmérnök,Villamosmérnök,Építészmérnök hallgatóknak feladatok elkészítésében.

5éves tapasztalattal rendelkezem Óbudai Egyetemista hallgatók rajzainak elkészítésében és korrepetálásban!

AutoCAD programmal szerkesztési segítséget biztosítok.

Keress bátran az alábbi elérhetőségen:
muszakidok@gmail.com

(#56) KODAL


KODAL
csendes tag

Sziasztok!

Műszaki rajzok készítését vállalom, esetleges testmodell generálást is (SolidEdge).

Egyéb tervezési feladatokat ill bérmunkákat is vállalok.
3 év szakmai tapasztalattal rendelkezem a fémipari tervezés terén, mint szerszámtervező.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődésed itt tudsz érdeklődni: kodal1993@gmail.com

Köszönöm!

(#57) ZajStopp


ZajStopp
újonc

Gépészeti CAd rajzok készítésére keresünk alkalmas személyt, gépek felmérése alapján azok számítógépre vitelére.
Jelentjkezni: + 36 70 775 9065 telefonon, vagy a kovacs.laszlo@zajstopp.com e.mail címre.

(#58) Gabor51 válasza sycorax182 (#1) üzenetére


Gabor51
újonc

Egyetemet végzett fiatal műszaki rajzolót keresek, alkalmi otthoni munkára archicad ismerettel Budapesten, 17. kerülethez közel. Tel:06205201161

(#59) TJBIO válasza kolakola (#2) üzenetére


TJBIO
újonc

Hallo,
keresünk azonnali kezdéssel 5-6 fő CAD3 tervezőket Biogas és Bioetanol üzemek, továbbá élelmiszergyárak,...etc. 3D digitalizására...
Üdvözlettel
TJ
tjisolnano@gmail.com
+38205894177

(#60) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Van pár solid works fájlom, amiben egy végtelen egyszerű modell van, de mivel nekem nincs programom nem tudom szerkeszteni, pár számot kéne benne átírni! Hálás köszi a segítséget, többi pü!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#61) KROPKOPETYA


KROPKOPETYA
újonc

Épületgépész rajzolót, szerkesztőt keresek. Kizárólag épületgépészek jelentkezését várom.

(#62) 001biro@gmai


001biro@gmai
újonc

Műszaki rajz, (gépészeti) készítésére keresek solid edge programmal dolgozó tervezőt!

001biro@gmail.com

(#63) nemszi


nemszi
újonc

Sziasztok,

3D modellek, műszaki rajzok készítését vállalom, Inventor 2018 illetve Solid Edge programba, de az Inventort preferálom :DD .

n3m3th3@gmail.com

(#64) GyBoy válasza Produkció U (#50) üzenetére


GyBoy
újonc

Tisztelt Produkció U engem érdekelne, ha még él az ajánlat.

Tisztelettel György

gy820@freemail.hu

(#65) trippla


trippla
tag

Cégünk bútorok rajzolásában jártas műszaki rajzolót keres fix munkakörre, de bedolgozókat is keresünk. Preferált program az autocad, de más programmal készített rajzok is szóba jöhetnek!

Kérem,ha valaki tud ebben segíteni továbbítsa ismerőseinek, ill jelentkezzen maga is!

(#66) Gamekapocs


Gamekapocs
csendes tag

Sziasztok,

3D modellek és 2D műszaki rajzok készítését vállalom, Inventorban illetve Autocadben.
Bedolgozás szintjén.
Üdv.
Dániel

garazsstab@gmail.com

(#67) györgy.udvar válasza sycorax182 (#1) üzenetére


györgy.udvar
újonc

Szia, egy U acélból készülő lépcsőt kellene tervezni, lenne szabad kapacitàsod? Köszönettel! György (gyorgy.udvardi@gmail.com)

(#68) Hevikee


Hevikee
újonc

Sziasztok!
Én is vállalok műszaki rajz, 3D modell, illetve összeállítási rajz készítést, főként SolidEdgeben (igény esetén Autocadben és Inventorban is).
Gépész végzettséggel, valamint műszaki rajzoló papírral rendelkezem.

Jelentkezést az alábbi e-mail címre várok:
hevikee@gmail.com

Köszönöm a bizalmat.

(#69) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Hejhó:) Creo 2.0 és Creo 3.0 ismeretekkel vállalok műszaki rajz készítést:) Győrben végeztem gépészmérnökként, jelenleg fejlesztőmérnökként dolgozom :C
email: dheemer1993@gmail.com
telefon: 06203860535
:R :R :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#70) Prelud válasza Zoltai I. (#18) üzenetére


Prelud
újonc

Szia.engem èrdekelne.tudnank emailben konzultàlni.köszönöm.

(#71) Móni7


Móni7
újonc

Sziasztok, CAD műszaki rajzolóként állást keres!

OKJ-s műszaki rajzolóként Solid Edge szoftverrel gépészeti, lemezalkatrész valamint összeszerelői modulokkal történő 3D tervezést tudok végrehajtani előre egyeztetett paraméterek szerint vagy meglévő gyártmány lemérésével. Mindezekből 2D műszaki rajzot készítek akár berendezés összeállítási és robbantott rajzáig. Igény szerint szériamódosításokat tudok végrehajtani a műszaki dokumentációkban. A gyártmányokat igény szerint renderelem és animációt is készítek az összeszerelt berendezés működéséről, valamint a robbantott ábra alkatrészeinek a mozgatásával. Honlapra, webáruházba színvonalas gyártmánybemutatást tudok prezentálni.

Elérhetőségem:
Tel:+36-30-215-0625
E-mail: cadmuszakirajzolo@gmail.com

[ Szerkesztve ]

(#72) F.Lacus


F.Lacus
újonc

Sziasztok,
2D és 3D-s műszaki rajzok rajzolását vállalom, SolidEdge és AutoCad-ben.
Rajz méret mindegy, ha kell ki is tudom nyomtatni és úgy átadni, illetve e-mailben PDF, vagy más formátumokban továbbítani.
6. éve foglalkozok rajzolással, Cad-Cam CNC programozó technológus a végzettségem.
Mindíg a lehető legjobb minőségre és a legigényesebb munkára törekszem.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, nyugodtan írj, vagy hívj!

Elérhetőségeim:
- feszte@gmail.com
- 0620/494-75-31

Fülöp László

(#73) David333


David333
csendes tag

Helló!
AutoCad-es rajzok készítését vállalom. Érdeklődni privátban, email-en.

pro8.projekt@gmail.com

(#74) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Jogtiszta (sajnos ezt már ki kell emelni) Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
Számla nem probléma.
tel.: +3620 4440 836
Várom a megbízásotokat, további szép napot! :)

(#75) cszs1979


cszs1979
friss újonc

Szép Napot Mindenkinek !

Komplett, gyártásra alkalmas modell összeállítások, ezekhez tartozó gyártási műhelyrajzok, utasítások és darabjegyzékek készítését vállalom acél szerkezetekre.
Győr környékén helyszíni felmérés és akár, maga a gyártás is megoldható.
Több éves gyártói közegben (CNC lézervágás, CNC élhajlítás, hegesztés) szerzett tapasztalatom és 10 éves tervezői tapasztalatom garantálja a tervezett modell gyárthatóságát és működőképességét.
Számlaképes vagyok.
Weboldalam: www.cadrajz.hu
Email: postmaster@cadrajz.hu
Tel: +36203172516

Üdv.:
Csorba Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#76) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Egyéni vállalkozóként várom megkereséseteket!
Legfőbb erősségem a hidraulika!
Jogtiszta (sajnos ezt már ki kell emelni) Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
tel.: +3620 4440 836
e-mail: robert.fabian88@gmail.com
Várom a megbízásotokat, további szép napot!

(#77) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Egyéni vállalkozóként várom megkereséseteket!
Legfőbb erősségem a hidraulika!
Jogtiszta Solid Edge ST9-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
tel.: +36 20 4440 836
e-mail: robert.fabian88@gmail.com
Várom a megbízásotokat, további szép napot!

(#78) MR74


MR74
friss újonc

Sziasztok!
Műszaki rajzolót keresek, komplett Építészeti tervdokumentációk készítéséhez (Egyszerű bejelentéses követelmény szint-Helyszínrajz, Alaprajz, Metszetek stb., 2D).
Email: makai1974@gmail.com

(#79) muszakidok


muszakidok
csendes tag

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Nem megy a rajzolás? A Műszaki Dok. a megoldás!
Segítséget biztosítok Gépészmérnök,Villamosmérnök,Építészmérnök hallgatóknak feladatok elkészítésében. (Szabad kézzel illetve tervező programok segítségével)
Villamosterveknek elkészítését és szabadkézi rajzok digitalizálását is vállalom.
8 éves tapasztalattal rendelkezem Óbudai Egyetemista hallgatók rajzainak, beadandó feladatainak elkészítésébe.
AutoCAD, Eplan, 3D tervező programokkal szerkesztési segítséget biztosítok.
Minden levélre válaszolok!
Keress bátran az alábbi elérhetőségen:
muszakidok@gmail.com

(#80) Robibond009


Robibond009
újonc

Szép jó napot Mindenkinek!
Egyéni vállalkozóként várom megkereséseteket!
Legfőbb erősségem a hidraulika!
Jogtiszta Solid Edge 2021-el vállalok 2D-s és 3D-s rajzokat, kézi rajzok megrajzolását Solid Edge-ben, illetve bármit, ami Solid Edge-vel megvalósítható!
A 2D-s rajzokat is 3D-s modellből készítem, így igény esetén bármely 2D-s rajznál a 3D-s modelljét is át tudom küldeni!
Ezen kívül, ha bármiben tudok segíteni, ami a Solid Edge-vel kapcsolatos, akkor is keress bizalommal! ;)
Az ár megegyezés szerint!
tel.: +36 20 4440 836
e-mail: robert.fabian88@gmail.com
Várom a megbízásotokat, további szép napot!

(#81) cadrequest


cadrequest
friss újonc

Üdv. Tagok,
Keresek szabad kapacitással rendelkező AutoCAD szerkesztőt, épület alaprajzok .pdf-ből .dwg-be konvertálásához esetleg későbbi átszerkesztéséhez.
sandb.roller@gmail.com

(#82) F.Lacus


F.Lacus
újonc

Sziasztok, Fülöp László vagyok.
2D és 3D-s műszaki rajzok rajzolását vállalom, SolidEdge, AutoCad, ArchiCad és SketchUp-ban.
Rajz méret mindegy, ha kell ki is tudom nyomtatni és úgy átadni, illetve e-mailben PDF, vagy más formátumokban továbbítani.
Prototípus gyártásban is tudok segíteni, 3D nyomtatással, 130x80x160 mm-ig.

11. éve foglalkozok rajzolással, Cad-Cam CNC programozó technológus a végzettségem.
Mindíg a lehető legjobb minőségre és a legigényesebb munkára törekszem.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, nyugodtan írj, vagy hívj!

Elérhetőségeim:

- feszte@gmail.com
- 06-20/494-75-31

Fülöp László

(#85) muszakidok


muszakidok
csendes tag

Tisztelt Hölgyek/Urak!

Nem megy a rajzolás? A Műszaki Dok. a megoldás!
Segítséget biztosítok Gépészmérnök,Villamosmérnök,Építészmérnök feladatok elkészítésében. (Szabad kézzel illetve tervező programok segítségével)
Villamosterveknek elkészítését és szabadkézi rajzok digitalizálását is vállalom.
AutoCAD, Eplan, 3D tervező programokkal szerkesztési segítséget biztosítok.
Minden levélre válaszolok!
Keress bátran az alábbi elérhetőségen:
muszakidok@gmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.