Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gforce9


gforce9
csendes tag

Üdv mindenkinek lenne egy sürgető gondom.... mivel még a 3 napos gyors cseregarom megvan, ha tudtok segíteni gyorsan az iszonyatosan jó lenne :))
Tehát a probléma....: MSI K7N2 Delta - LSR alaplap az újfajta ami már ismeri a Sempront fejből.
...szóval xp install...xp felteelpszik de itt jönnek a gondok, ha már kész az oprendszer és beteszek egy lemezt felpörög, utána a rendszer fagy. :(
Ezt a hibát eddig Plextor dvdíróval és LG 52x cdolvasóval produkálta.
pioban a plextor elindul és működik.... de az lg sehogy se akar... bios minden eszközben a legfrissebb.... mégse hajlandóak együtt dolgozni... ha valaki ilyen problémával találkozott és sikerült megoldania akkor pls segítsen. Jah ez a 2. alaplap a hiba ugyanaz, tehát nem alaplap hiba, hacsak nem szériahiba, de ezt az MSI-nél nehezen tudnám elképzelni... jah és a plextor is és a lg is működik más gépben hibátlanul.
Előre is köszi

Gforce9

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#2) Old Death válasza gforce9 (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

legközelebb kérlek használd a kerestőt:
Bővebben: link
Bővebben: link

ha ez a második ugyanilyen lap ami nem működik rendesen akkor vszínű széria hiba lehet.. haveromnak is MSI lapja volt.. ő is boldogan hazavitte 3x és 3x vissza is vitte... ha minden driver fel van rakva hozzá és a probléma még fent áll... akkor vidd vissza.. abból gond nem lehet.. persze az lenne a legegyszerűbb, ha az egész házat vinnéd, h a problémás perifériák is ott legyenek ;)

Sok sikert!

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3) erdoke válasza gforce9 (#1) üzenetére


erdoke
titán

nVidia vagy WinXP IDE driver van fent?

A legjobb aláírás a héten

(#4) gforce9 válasza erdoke (#3) üzenetére


gforce9
csendes tag

Hát gondolom hogy fenn :) alapból nem mászik fel? mármint a wnxp ide driver...
Az alaplapi driver-t természetesen feltelepítettem.

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#5) gforce9 válasza gforce9 (#4) üzenetére


gforce9
csendes tag

Old Death !
Bocsi ha van ilyen téma már, de erre a dologra nem igazán láttam pont idevágót... :) egyébként persze hogy hogy, oda írtam volna.. :)

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#6) Old Death válasza gforce9 (#4) üzenetére


Old Death
senior tag

ha az alaplapi ide vezérlő fent van és így nem működnek a lapodban ill. másik lapra rádugva rendesen végzik a dolguk akkor a gond a lappal van... vidd vissza :) meg az lenne a jó, ha az érintett eszközöök is ott lennének.. helyben teszt meg minden ;)

a keresőt nem arra írtam, h el kéne olvasni... hanem arra, h van ilyen lappal foglalkozó totyik és ott is feltehetted volna a kérdésed ;)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#7) zso73


zso73
veterán

Szerintem még az IDE kábel is lehet gond! Én már jártam kábel miatt így! Szvsz próbáld ki másik kábellel!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8) Manitou válasza gforce9 (#1) üzenetére


Manitou
addikt

Unokaöcsémnek is ilyen alaplapja van. És mióta SP2 fel lett téve neki is csinál furcsaságokat. Pl: CD-író tálcáját kinyitom, berakok egy lemezt , aztán csak úgy lefagy, de csak a reset segít.És nem tudtam még rájönni hol lehet a hiba. És az SP2 előtt nem volt.Gyanus....

(#9) zso73 válasza Manitou (#8) üzenetére


zso73
veterán

Keress rá a neten az SP2 utáni hibák elhárításának! A PC Worldben volt leírva egy pár dolog! PL : A Nero rögtön problémázik..................

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#10) Manitou válasza zso73 (#9) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem sp2 fennt van de néró nem problémázik, viszont havernál igen. :)

(#11) gforce9


gforce9
csendes tag

Köszi a tippeket mindenkinek. Az író most ment vissza garba, ugyanis másik alaplappal is lett próbálva. a probléma ugyanaz. Remélem garban meg tudják oldani, mert ha rendkívül agresszív tudok lenni :))))
Egyébként a probléma szerintem is szoftveres. A kábelcserével természetesen próbálkoztam de semmi. Majd a garosok megmondják mostmár mert én mindent ami egy felhasználótól elvárrható elkövettem - sőt tán többet is:))
Én azok közé tartozom akiknek nem tudják beadni azt a boltban hogy fizikailag jó a cucc oldjam meg a szoftveres dolgokat. :)))) A jól működő áruhoz adjanak akkor jól működő drivet biost, vagy amit akarnak :) oldják meg. Már lassan tényleg tele van vele a t*k*m, hogy én szívjak egy cuccal napokat, mert nem akar összeférni 2 szoftveres cucc :)

Minden problémára legalább 2 megoldás létezik. Ezek közül az egyiket én mindig tudom! :)

(#12) kepeszt


kepeszt
tag

hogyan lehet a sata vinyót életrekelteni ebben a lapban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.