Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) olaho80 válasza OberMotz (#200) üzenetére


olaho80
tag

Szia. Neked meg azóta is jó a messenger viber appok működése?

(#202) OberMotz válasza olaho80 (#201) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Nem, semmi nem működik rendesen, ugyanolyan f@s, mint Android 13-mal, factory reset még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#203) Lathronos válasza olaho80 (#197) üzenetére


Lathronos
őstag

Igen, a Muviz Edge az. Ne haragudj a pontatlanságért. Annyi féle app van már, hogy olykor keverem a neveiket.

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#204) olaho80 válasza Lathronos (#203) üzenetére


olaho80
tag

És a párodnak azonnal megékeznek a messenger üzenetek? Ez biztos? Nincs olyan hogy belép a messengerbe és azt írja ki hogy várakozás a hálózatra? Vagy már egy 30 perccel korábbi üzenet akkor jelenik meg? Köszönöm előre is az infót. :R

(#205) olaho80 válasza depmod (#199) üzenetére


olaho80
tag

Szia. Neked meg azóta is jó a messenger viber appok működése?

(#206) depmod válasza OberMotz (#200) üzenetére


depmod
senior tag

lehet ez a gond, nekem ugyanis itt nincsenek appok, csak egy, a spotify, de az nem App Store-os.
Higgyétek el, hogy a sok okosfunkció bekorlátozza a működést, nálam nincsen ez a gond reset után.

Ez a hangátküldés laggolás érdekes, lehet lecsekkolom ezt is hamarosan.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#207) Lathronos válasza olaho80 (#204) üzenetére


Lathronos
őstag

Igen, azonnal megérkezik. Nap mint nap órákig chatel messengeren, hányszor kell még elismételnem? Nem tudom másnál mi okozza ezt a hibajelenséget. Ha nem így lenne, már rég visszaküldten volna az emagnak és samsung A54-et kapott volna helyette. De szerencsére neki tökéletesen működik minden.

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#208) olaho80 válasza Lathronos (#207) üzenetére


olaho80
tag

Akkor szerintem ez lesz a megoldás. Muviz edge felrakni play áruházbol... illetve motorola edge 40 neo fórum szerint csak a hálózati beállítás visszaállitás és utáni működik a dolog. Próbát szerintem megér akinek nem jó a messenger és viber app működése. Ha van időtök jelezzetek vissza sikerült-e? Köszi.

(#209) olaho80 válasza depmod (#206) üzenetére


olaho80
tag

De appok nélkül minek teló? Nekem casio g-shock move apptól kezdve idokep netbank, szép kártya app stb vannak fent. Ezeket használom ez kell...

(#210) stefi68 válasza stefi68 (#194) üzenetére


stefi68
addikt

Annyival kiegészíteném a tegnapit, hogy egy darabig jó volt, azután már nem.
Azután az alkalmazás akkumulátorhasználatnál "Korlátlan"-ról visszaállítottam "Optimalizált"-ra.
Ezenkívül az alkalmazásadatoknál "App szüneteltetése ha nem használja" kikapcsolva.

Most így jönnek az üzenetek és értesít is tegnap óta.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#211) olaho80 válasza stefi68 (#210) üzenetére


olaho80
tag

Cool!!!! :DD

(#212) depmod válasza olaho80 (#209) üzenetére


depmod
senior tag

bőven van appom, de a jelzett menüben nincsenek benne

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#213) olaho80 válasza depmod (#212) üzenetére


olaho80
tag

Ne haragudj de mit értesz azalatt hogy a 'jelzett menüben nincsenek benne"?
Egyébként most számoltam meg nekem a play áruházból 27 applikáció van letöltve: shazam ,speedtest , lidl, rossman, penny, nav stb.....ennyit bírni kell egy ilyen telónak....meg amiket a múltkor is lsoroltam...

(#214) depmod válasza olaho80 (#213) üzenetére


depmod
senior tag

Beallitasok-ertesitesek-alkalmazas es eszkoz ertesitesek.

Sok alkalmazasom van, de a egy kivetelevel egy sem szerepel itt, csak rendszer appok

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#215) olaho80 válasza depmod (#214) üzenetére


olaho80
tag

Gondolom a spotify van csak ott? Akkor a többi alkalmazás hol van neked a telón? ......ha nem a beállítások-értesítések-alkalmazás és eszköz értesítéstések résznél?

(#216) depmod válasza olaho80 (#215) üzenetére


depmod
senior tag

ott tuti nem, pedig fent vannak bőven a play áruházból. De őszinte leszek, nem is érdekel, hogy miért nincsenek itt (valszeg mert rányomtam, hogy ne akarjanak mindenféle dolgok értesíteni anno, nem rémlik már), és mivel most jó a telefon működése, csak az zaklat, amit én szeretnék perpill, így számomra ez megfelelő lesz.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#217) olaho80 válasza Lathronos (#187) üzenetére


olaho80
tag

Szia. Letöltöttem a muviz edge appot és azt szeretném megkérdezni hogy lehet az appon belül az állandó környezeti kijelzőt beállítani? Segítő válaszodat előre is köszönöm. :R

(#218) olaho80


olaho80
tag

Még egy kérdés ha valaki tud rá megoldást azt köszönöm. Az MP3 csengőhang elég gyengén szólalnak meg a csengőhang beállításnál és amikor csörög. Viszont bármilyen zenelejátszó appon gyönyörűen szólnak a zenék megfelelő basszus és magas hangok mellett. A gyári csengőhang is szépen szól csak a beállított MP3 zenék szólnak dobozhangon.....úgy tűnik a média hang és csengőhang nagyon nem egyforma....ha valaki tud valami trükköt hogy az MP3 csengőhang is szebben szóljon annak hatalmas respect... :R

(#219) stefi68 válasza olaho80 (#218) üzenetére


stefi68
addikt

Póbáld meg .ogg-ba konvertálni. A gyári hangok is abban vannak.
Asszonynak csináltam egyéni Messenger értesítési hangot, hogy ha tömegben van és tőbb embernél is jelez, megismerje a sajátját. Úgy ordít neki, hogy lejjebb kellett venni -x dB-lel.

Amúgy Messenger már megint nem jelez neki, csak ha megnyitja. :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#220) olaho80 válasza stefi68 (#219) üzenetére


olaho80
tag

Nekem most a jó a Messenger. Milyen programmal lehet konvertálni ogg-be MP3 számokat? A Messenger-re visszatérve ez a muviz edge nevű app play áruházból letöltve biztos segítene... csak én is várom Lathronos felhasználó válaszát....

(#221) olaho80 válasza stefi68 (#219) üzenetére


olaho80
tag

187 hozzászólásban még fénykép is van a muviz edge dologról..... hátha segít nekünk a Lathronos felhasználó...

(#222) stefi68 válasza olaho80 (#220) üzenetére


stefi68
addikt

Audacity, magyar ingyenes és van portable változata is. Tudsz vele halkítani - hangosítani is (többek között).

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#223) olaho80 válasza stefi68 (#222) üzenetére


olaho80
tag

Köszi :R

(#224) olaho80


olaho80
tag

Üdv több SD kártya kipróbálva Vadi új is belerakva...és minden újraindítás után kiírja felül az SD card notifications üzenetet és csak ujj elhúzással tudom eltüntetni. Másnak is ilyen? Android 14 van fent. Köszi előre is az infókat!

(#225) Lathronos válasza olaho80 (#217) üzenetére


Lathronos
őstag

Settings -> Always On Display -> Shows on screen lock

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#226) olaho80 válasza Lathronos (#225) üzenetére


olaho80
tag

Szia. Ne haragudj de nincs olyan menüpont a Motorola g84-ben , hogy Always On Display....olyan a Samsung telókban van.... :N

(#227) Lathronos válasza olaho80 (#226) üzenetére


Lathronos
őstag

Ez a Muviz Edge-ben van.

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#228) olaho80 válasza stefi68 (#222) üzenetére


olaho80
tag

Szia. Huu most nehéz dolgot kérnék. A programban hogy tudok egy mp3 eredeti dalt átalakítani olyanra mint amikor a sima Motorola média lejátszóján szólal meg? Próbáltam a programban az eredeti mp3 dalon basszus feljebb venni a szopránt pedig lejjeb...de ahogy beállítom csengőhangként olyan doboz hangja van továbbra is max a basszus miatt mikrofon jobban recseg. Most hülyén hangzik de van a családban egy Samsung Galaxy A34 és ott az eredeti felmásolt mp3 dal ugyanúgy minőségben szólal meg csengőhangként mint a gyári média lejátszojában. Te nem hallod ezt a doboz csengőhangot mp3 esetén? Ja Ogg exportálással csináltam....

(#229) olaho80 válasza Lathronos (#227) üzenetére


olaho80
tag

Szia. Rábökök a Muviz Edge ikonra és ennyi jön be....

(#230) Lathronos válasza olaho80 (#229) üzenetére


Lathronos
őstag

Irja mi a teendő. Rá kell bökni és engedélyezni a megjelenítést a többi alkalmazás felett. Látom nem vagy túl gyakorlott a témában. Egy két ilyesféle app telepítése után már rutinos leszel.

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#231) olaho80 válasza Lathronos (#230) üzenetére


olaho80
tag

Köszönöm

(#232) Lathronos válasza olaho80 (#228) üzenetére


Lathronos
őstag

Hát ez azért van, mert a lenovo féle Motorola G84 és a Samsung középkategória között akkora a minőségi különbség, mint autóknál például egy fapados Dacia és egy VW Passat között.Sajnos ezzel együtt kell élni.

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#233) olaho80 válasza Lathronos (#232) üzenetére


olaho80
tag

Sajnos....kár volt ezen spórolni...egy jó csengőhangzás nem értem miért nem fért bele...ha a sima gyári zenelejátszóján meg szépen lejátsza ugyanazt az mp3-at. Nem is értem. Nem ugyanazon a hangszórón jön ki a csengőhang mint a gyári lejátszóján..... :o

(#234) olaho80 válasza Lathronos (#187) üzenetére


olaho80
tag

Én beállítottam ahogy írtad, de ez az állandó kijelző hogy mutatná az órát folyamatosan mint neked itt a képen nem csinálja. Csak telefon mozdításra ugrik fel az óra meg a hőmérsékleti adat....de ez eddig is így volt... :(

[ Szerkesztve ]

(#235) Lathronos válasza olaho80 (#234) üzenetére


Lathronos
őstag

Épp dolgozok, nem tudom megnézni párom telefonján. Ha van egy kis angol nyelvtudásod, meg fogod találni a beállítások között.

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#236) olaho80 válasza Lathronos (#235) üzenetére


olaho80
tag

Szia. Én rányomta draw over apps pontra...és csak ennyit hozott fel itt a kép. Itt engedélyeztem a Messengeren de az állandó kijelző továbbra sincs nálam. Más beállítás ebben az appban nincs....

(#237) Geo19870322


Geo19870322
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, de a saját fórumon nem kaptam...
Az lenne a kérdésem, hogy általános felhasználásnál érdemes lehet-e váltani Samsung S10 Plusról (8/128) Motorola Edge 30 Ultra-ra (12/256)?
Meddig frissül még a Motorola androidilag? :F

(#238) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Édesanyámnak lett ilyen telefonja. Van rajta / létezik a Galéria? Mert én nem találom

Tigris, tigris, csóvafény...

(#239) olaho80 válasza cellpeti (#238) üzenetére


olaho80
tag

Google Fotók mappa

(#240) cellpeti válasza olaho80 (#239) üzenetére


cellpeti
veterán

De az a baj, hogy ott meg folyamatosan azt írja, hogy vegyek tárhelyet. De miért vegyek mikor 256GB a tárhelye van? Ezért kérdem.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#241) olaho80 válasza cellpeti (#240) üzenetére


olaho80
tag

Én ott mindig átugrom azt a részt és nekem 128 GB SD kártya van benne...igaz minden újraindítás után kiírja hogy érzékeli az SD kártyát amit az ujjamal elhúzva tüntettek el....

(#242) cellpeti válasza olaho80 (#241) üzenetére


cellpeti
veterán

Olyat tudok, hogy telefonra is meg SD kártyára is mentse a képeket?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#243) olaho80 válasza cellpeti (#242) üzenetére


olaho80
tag

Nem....vagy SD kártya vagy belső tárhely közül tudsz választani. Neked is minden telefon újraindítás után kiírja hogy érzékeli az SD kártyát?

(#244) Bounti válasza cellpeti (#238) üzenetére


Bounti
aktív tag

Telepíteni kell az áruházból:

Geléria

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#245) cellpeti válasza olaho80 (#243) üzenetére


cellpeti
veterán

igen, pontosan


Bounti

köszi, megpróbálom

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#246) olaho80 válasza cellpeti (#245) üzenetére


olaho80
tag

Az igen pontosan....az SD kártya jelzését érted minden újraindításkor?

(#247) olaho80 válasza cellpeti (#245) üzenetére


olaho80
tag

A pontosan az SD kártya jelzését érted minden újraindításkor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.