Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Gaby válasza Zol77 (#600) üzenetére


Gaby
tag

Koszi. Meg egy gyors kerdes. DVD ISO-t olvasnak ezek a kutyuk?

XBOX One Gamertag: DEELG

(#602) interstate76 válasza Gaby (#601) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem ez szoftverfüggő dolog - én még nem próbáltam, de biztosan megoldható.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#603) Gaby válasza interstate76 (#602) üzenetére


Gaby
tag

Van esely egy probara? Addig nem merem megvenni. Koszi! Kb 500 filmem van a NAS-on es mind dvd.iso

XBOX One Gamertag: DEELG

(#604) interstate76 válasza Gaby (#603) üzenetére


interstate76
addikt

Persze, szívesen megnézem (viszont már csak holnap tudom).

Kicsit utánaolvastam közben: annyira azért mégsem sima ügy, ahogy azt elsőre gondoltam...

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#605) #79335424 válasza Gaby (#603) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahogy én tudom: a lejátszás kártyáról csak akkor megy, ha NTFS -re, vagy EXT3, 4 -re formázod, mert FAT -on egy fájl nem lehet 4GB -nál nagyobb. Az ISO az egy fájl. Vannak lejátszók, amik kezelik az ISO -t és még a menüvel is elboldogulnak, de csak az egyszerű menüs játszik. Az összetett menü kezelés nem megy. Tegnap én is próbálkoztam NAS -ról ISO -val, de nem akart működni. Az MXplayer megbukott a menün. Sokan dícsérték az Archos -t, hát gondoltam, megpróbálom. Nálam bármilyen film indításakor akkora FC -t produkált, hogy az egész kütyü elszállt, mondhatni bele-boot-ult. :)

(#606) Shader


Shader
aktív tag

Üdv!
Lenne egy kérdésem:
A vásárolt CC401BT-m videok lejátszásakor akadozik. Kipróbáltam az OTG portot, az USB hostot, HDD-t, pendrive-ot, belső memóriát, kábeleket, lejátszót, legfisebb FW-t, de így is szaggat a video. MKV és .avi is. Y-kábellel+ áram, de ua. A kérdésem, hogy van-e bárki, akinek ez a típus jó, nem akad video playbacknél? Visszavásárlás lett a vége, de az infóim szerint másnál a csere PC is ugyan ezt produkálta. Érdemes- e egy másikat is megvenni, vagy van-e más alternatíva? Amúgy minden más tökéletes volt.
Köszönöm!

--- Sent from mobile device ---

(#607) Zol77 válasza Shader (#606) üzenetére


Zol77
aktív tag

Úgy rémlik Somatomnak ilyen droidja van, majd ő biztos megnézi neked.
Ahogy nézem te mindent megtettél,szerintem ez hw hiba lesz.
A filmeknek nem kellene szaggatni, főleg nem egy avinak.

(#608) #79335424


#79335424
törölt tag

Igen, láttam, rajta vagyok. A gyári nálam is akad. Eddig ki tudtam trükközni, de kellett vele játszani. Most felraktam egy új romot. Kis türelmet kérek, mert újra kell telepítenem mindent. Eddig TiBi visszaállítással oldottam meg az ilyet, de korábban írtam, hogy lett belőle hibaözön. Most csinálok egy mini PC -s verziót, amit tudok majd továbbvinni. Már CWM -em is van hozzá. Persze menet közben derült ki, hogy ez a rom 1080 -as. Mondjuk 17000 -ret produkált AnTuTu -ban (üresen, saját appok nélkül). Lehetett volna több is, csak a Mali 3D -képtelensége visszahúzta az eredményt. Ha egy kicsit már otthonosan mozgok, a megszokott beállításaim között, akkor nézek valami HD mkv -t.

[ Szerkesztve ]

(#609) RVR400


RVR400
veterán

Én most a CX-919-cel nagyon elégedett vagyok végre. A Finless féle 1.5-ös ROM-mal, az OC-s 1080P-s kernellel nagyon szépen muzsikál, a Real Racing 3 is játszható fullHD-n mindenféle grafikai állítás nélkül, persze mediumra visszavéve a legtökéletesebb.
Az 1080p-s filmeket jól viszi, ha USB-s winyóról megy, sajnos a gépről ezeket már akadozva játsza le. Esetleg tud valaki valami normális megoldást, hogy ne kelljen állandóan az USB-s cuccot dugdosni az asztaliba, hogy másoljak rá filmet? Értem itt azt, hogy mondjuk egy 1043-as TP-Link beiktatása megoldhatja a problémát, vagy felejtsem el a wifin történő lejátszást?

(#610) vlevi válasza RVR400 (#609) üzenetére


vlevi
nagyúr

"ne kelljen állandóan az USB-s cuccot dugdosni az asztaliba, hogy másoljak rá filmet"
Nem kell, de nem is az igazi.
Én nagynhéha azt szoktam csinálni, hogy a file manager appban FTP-n megosztom a /mnt könyvtárat, és akkor ideiglenesen kívülről elérem. Más módon is meg lehet oldani a hálózati elérést, de eléggé lassúcska. Főleg azért lassúcska, mert nekem USB3-as vinyóm van, amire 100-150Mega körüli sebességgel tudok másolni a számítógépről, ezzel szemben a hálózati file átvitel néhány megás sebessége kivárhatatlan.

(#611) Mazsul


Mazsul
tag

Szép napot mindenkinek.
Megjött a kütyüm, ez az első TV stick-em, szóval még nagy az öröm, tetszik is. Viszont a vásárlást elhamarkodtam, és szerintem egy nem túl elterjedt példányt sikerült vennem. Rootolni szeretném, esetleg rápapolni egy Finless ROM-ot. Kérdésem az lenne, hogy rátolhatok bármilyen ROM-ot ami MK908-ra készült? Vagy inkább hanyagoljam, nem szeretném brick-elni már az első napokban.

(#612) Zol77 válasza Mazsul (#611) üzenetére


Zol77
aktív tag

Üdv,

lehet tényleg elhamarkodtad kicsit , mert a linken lévő kicsit olcsóbb,meg van "neve".
A "neve" alatt azt értem,hogy ha már custom fw-ben gondolkodsz,akkor könnyebb beazonosítani freaktabon az adott eszközt,bár már lassan mindennek van már klónja is. Ezen az oldalon találhatod az RK3188-as stickekhez a custom fw-t, de jól olvass utána,mert könnyen ki lehet nyírni,ha nem jót raksz fel.
Amúgy próbálgasd,tesztelgesd,mert lehet így is megfelel neked,arra amire használod,én most pont így vagyok az enyémmel,lehet nézek rá egy root-ot,a többi meg jó úgy ahogy van nekem.

(#613) Mazsul válasza Zol77 (#612) üzenetére


Mazsul
tag

Akkor inkább nem kísérletezek vele. Ez egy családtagnak lesz. Leginkább gamepad miatt akartam. De akkor várok, magamnak egy T-R42 - t tervezek venni.

(#614) Shader válasza Zol77 (#612) üzenetére


Shader
aktív tag

Zol77!
Érdekelne, az általad belinkelt TS. A kérdésem: A GB-ről lehet Ft-tal utánvétellel fizetni? Ha nem, akkor hogyan célszerü? Kb. mennyi idő szokott lenni a szállítási idő?
Ez a TS mennyivel másabb, mint az itthon kapható?
http://www.muszakibazar.hu/muszakibazar/eshop/19-1-Android-TV-Box/0/5/364-Tronsmart-MK908-Android-4-2-negymagos-TV-Box-Mini-PC
Köszi!

--- Sent from mobile device ---

(#615) #79335424 válasza Shader (#606) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az a Vondroidos rom szerintem egy kalap sz... Megpróbáltam Neomode 1.3 -asát, de egy "kicsit" elakadtam. A Tool kiírta, hogy "Download IDB fail" és ennyi. Se kép, se hang. Mozgalmas hétvége van kilátásban...

(#616) Zol77 válasza Shader (#614) üzenetére


Zol77
aktív tag

Helló,

A GB-ről nem tudsz untánvéttel rendelni. Előre kell fizetni,ami elfogadott,az a Paypal,és a hitelkártya.
A szállítás ingyenes,nekem legutóbb kerek 1hét volt,de ez ritka,kb 2-3 hét átlagosan.
Az utolsó kérdésedre a válasz : +14000Ft-al másabb :D
Ha olyat akarsz amit linkeltél,az is van : [link]
De itt a teljes lista,leszűkítve a négymagosokra : [link]
Ha romolni is akarsz,akkor itt megnézheted mihez van custom fw : [link]
Meg persze a fenti linken tapasztalatokat is olvashatsz.

(#617) Shader válasza Zol77 (#616) üzenetére


Shader
aktív tag

Köszi!
Most, hogy a CC401BT-vel befürödtem a video akadozás miatt:
van a két TS: T428 és a CX-919, közöttük a WiFin kívül van különbség? Melyik lenne a célszerűbb választás? Mondjuk ROMolás szempontjából? Pl. mindkettőn van Reset gomb/nyílás, custom ROM-ok?
Kösz!

--- Sent from mobile device ---

(#618) Zol77 válasza Shader (#617) üzenetére


Zol77
aktív tag

Erre már nem tudok neked válaszolni,hogy melyik a célszerűbb.
Nekem kicsit másfajta van,nem stick,hanem box alapú droid (T-R42),én ennek jártam utána vásárlás előtt.
Azt viszont látom, hogy a T428-nak elég nagy tábora van,pl csak az egyik custom fw-nél 527 hozzászólás van : [link] Szerintem olvassál bele vásárlás előtt,hogy biztosra menj.
Meg ott a youtube is,keress teszteket,sokat néztem én is vásárlás előtt. Szinte mindenki rak be videó lejátszásról is tesztet a bemutatóba.

(#619) Zol77


Zol77
aktív tag

Na, közben lejárt a szerkesztés.
Utána néztem a tiednek, a CC401BT-net, nincs ezzel semmi gond.
Visz ez minden sz@rt , mint a többi rockchip.
Szerintem vidd vissza garanciába,hogy csinálják meg,vagy cseréljék ki.
Itt a youtube videó róla : [link]
A feléig néztem csak,de odáig volt divx , mkv, az sd-től a fullhd felbontásig, valamint 2Mbps -os tömörítéstől a
37Mbps-ig minden , és vitt mindent.
Én visszavinném a helyedben garanciába,nem költenék másikra.

[ Szerkesztve ]

(#620) gghrtz


gghrtz
őstag

Hello! mK908 alatt van problema a hdmi kezelessel? Ezalatt ertem azt, hogy megreccen a video lejatszas ( nem fps lagg, hanem ilyen par masodpercenkenti akadas, foleg a kamera le-fel vagy oldalra mozgasanal eszlelheto)

(#621) csjohnny


csjohnny
tag

MK908 Finless v1.5 rommal valaki tapasztalt olyat hogy pl. Shadow Gun vagy Dead Trigger nevű játékoknál a TV képernyő szélén vibrál a kép vagy ugrál rajta minden? :F

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#622) Shader válasza Zol77 (#619) üzenetére


Shader
aktív tag

Már felvettem a kapcsolatot a CC-vel, tudnak a problémáról. Sajnos, több fórumtárs 401BT-je is akadozik, sőt, amit cserében kiadtak az is....

--- Sent from mobile device ---

(#623) #79335424 válasza Shader (#622) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem nekem is fel kell vennem velük a kapcsolatot, mert úgy tűnik, hogy van ennél nagyobb gond is a kütyüvel. Sanszos, hogy a nálam levő brikett lett a flashelésnél. Nem ez az első kütyü, amit flasheltem és most sem csináltam semmit másképp, mint egyébként. A ROM is ismert készítőtől való (Neomode) és már egy hónapja kinnt van. Utólag utánaolvasva nem egyedül én jártam így. Konkrétan erről van szó:

Ez sajnos nem a reset -módszer, hanem a maskmod (proci 8 -as és 9 -es lábának rövidre zárása) eredménye. Szóval CC401BT / Riko MK802 IV custom rom flashalése rizikós.

(#624) csjohnny


csjohnny
tag

A video fájlok lejátszásához találtam tesztelésre egy kis Video testing samples nevű weboldalt. Előnyös lenne ,ha pl. ezt használnánk és megtudnánk egymás közt osztani a tapasztalatokat kinél milyen jó ill. rossz lejátszási gondok adódnak egyes teszt videóknál a négymagos kütyükön.

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#625) RudY válasza csjohnny (#624) üzenetére


RudY
addikt

Szerintem ez se rossz: [Médialejátszók tesztmódszere]

[ Szerkesztve ]

(#626) kiskatz


kiskatz
tag

Sziasztok!

Ha egy táblagépet rákötök HDMI kábellel a tv-re és veszek egy air mouse-t akkor haszálhatom úgy mint egy android stick-et?

(#627) #79335424 válasza kiskatz (#626) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elvileg igen. Teszteltem, nálam működött. DE! Az SGS2 -vel nem jelenik meg minden a TV -n. Pl. a médialejátszó felugró (floating) kezelőfelülete látszik a telón, de a TV -n már nem. Nem nyomoztam utána, lehet, hogy meg lehet oldani a problémát, csak ennyire nekem nem volt fontos ez a feature.

[ Szerkesztve ]

(#628) Mazsul


Mazsul
tag

Na azt hiszem sikeresen hazavágtam a kütyümet. Próbálat rá feltenni mindenféle MK908-as ROM-ot, (kellett volna a root) de el sem indult. Semmi képet nem adott. Akkor már próbálkoztam mindenféle ROM-mal, hátha. Egy T428-as Rom-mal el is indult, viszont a wifi halott rajta. Esetleg valami ötlet, hogy hogyan tudnám életre kelteni teljesen? Stock ROM-ot nem találok ehhez a csodához :)

szerk: közben találtam típust, talán ez lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#629) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv!

Tudtok ajánlani nekem egy ilyen androidos kütyüt, amit hálózati media lejátszónak tudnám használni, és előre lépés lenne a ac ryan playonHDmini után. Rj45-ön csatlakozna a hálózathoz.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#630) fa4hu


fa4hu
őstag

Emellé milyen magyar billentyűzetet, egeret vagy kombót javasoltok? Előre is köszi a válaszokat! Az MM-ben láttam egy Logitech kombót, azzal menne?

[ Szerkesztve ]

(#631) vlevi válasza fa4hu (#630) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szintbe biztos, hogy megy. Én egy Logitech Mk250-el használom az Mk808-t.

(#632) fa4hu válasza vlevi (#631) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi a választ!

(#633) #79335424 válasza Mazsul (#628) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nyilván nem fog működni, mivel a T-428 -ban AP6330 -as wifi -modul van. Ha kicsit jobban odafigyelsz, akkor az általad linkelt Liliputing oldal hozzászólásai között találsz egy freaktabos linket. Szerintem ott kéne olvasgatnod.

(#634) #79335424 válasza csjohnny (#624) üzenetére


#79335424
törölt tag

Maxxximálisan egyetértek. Be kéne linkelni az első HSZ -be. RudY listája is érdekes lehet, mert az általad linkeltben szerintem nincsenek "problémás" feliratok.
Lehet, hogy én vagyok telhetetlen, de szerintem egy tényleg precíz lista lenne az igazi. Amiben
- sorszámozva vannak a sample -k, hogy egyszerűbb legyen a hivatkozás.
- minden sample (vagy több, azonos kódolású sample) tartalmaz gyors, lassú, nappali, éjszakai, svenk, stb. jeleneteket.
- a mediainfo kimenete .txt -ben mellékelve van, mert pl. az OK, hogy mp3, de nem mindegy, hogy CBR, vagy VBR. Vagy pl. az fps érték, ami a mini PC -knél a képfrissítési frekvencia miatt lényeges szempont. Ezek nélkül tényleg csak addig lehet eljutni, hogy akad, vagy sem. Lehet, hogy nem is a kütyüvel van a gond, hanem mondjuk a lejátszó/kodek allergiás valamelyik összetevőre.

[ Szerkesztve ]

(#635) Mazsul válasza #79335424 (#633) üzenetére


Mazsul
tag

Igen, kicsit sem átgondolva ugrottam neki a dolognak. Azóta szerencsére megtaláltam a freaktabos fórumot, ahol sokan belefutottak abba, amibe én is. Egyik arc feltöltötte a gyári rendszert, azzal sikerült életre keltenem a rendszert. Valaki azt is írta, hogy root-olva is van neki, viszont és az istenér se találtam rá megoldást.

(#636) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Sziasztok. Vettem egy mk908-at és az bajom vele, hogy wifi-vel felmegy a netre. Kapcsolat jó.
De a böngészőbe áll a net. Néha egy 10 perc után történik valami vagy nem. A mobilom meg tökéletesen megy róla. Kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#637) interstate76 válasza Andrew_31 (#636) üzenetére


interstate76
addikt

Meg kellene mérned a kapcsolat sebességét.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#638) Ance válasza Andrew_31 (#636) üzenetére


Ance
őstag

Az enyém is ilyen. Dugtam bele ostoros netet, azóta jó. :) Sajnos ez van, a wifi vevő nem az erőssége a cuccnak, de ezt sokan említették már korábban.

(#639) Andrew_31 válasza Ance (#638) üzenetére


Andrew_31
Modder

Köszi a választ. Milyen típusú usb-s lan jó hozzá?
De lehet megy vissza azt kész.
Vajon ez is ilyen?
CONCORDE Android Mini PC 401BT
Hardver ugyan az.

(#640) #79335424 válasza Andrew_31 (#639) üzenetére


#79335424
törölt tag

A CC401BT szoftveresen egyben van. A wifijel és a kapcsolati sebesség nem erőssége (szokásos 3-5 MB/s), viszont azt nálam stabilan tudta. Acces pointként is stabil. A bt is rendben van. Olvastam, hogy a bt és wifi nem szeretik egymást. Remélem, ezt majd tudom tesztelni. Lanon (Asix 88772) is a szokásos 7-10 MB/s -t hozta. Az új Dolphinnal velem teljesen feledtetni tudta a PC -s netezést. Amiben kicsit "más", az az, hogy kikapcsolásnál teljesen leáll és a TV -vel együtt éled. Persze ennek hasznossága relatív, mert a monitorhoz nincs IR táv és hiába is lenne, mert a DVI nem ad "ébresztő" jelet. De sztem ez némi fájlátirogatással megoldható. No, ez volt az "A" oldal, fordítsuk meg a lemezt. Bootnál elfelejti, hogy usb hangra volt állítva. Ezt is orvosolhatónak láttam. "Parasztmódszerrel" (input tap) már átváltattam, de ez nem túl elegáns. Filmeknél akadás, laggolás van. Sztem nem az adatáramlással van a gond, hanem "elfelejti" frissíteni a képkimenetet. Vannak rá "csodakernelek", amikkel állítólag nem csinálja. Először egy Vondroidost próbáltam, de nem hogy a videólagg nem múlt el, de mindenhol foltozgatni kellett a romot, hogy egyáltalán működjön. Aztán Neomode 1.3 -asa jött....volna, mert a flashelésnél "úgymaradt" a kütyü. A CC azt mondta, hogy csak tetszhalott. Remélem, igazuk lesz és azt is, hogy kiderül, miért történt ez. A gyári rom dmesg -je alapján van egy sejtésem, de erre szeretnék 100% -os bizonyítékot, mielőtt bárki munkáját kritizálnám.

[ Szerkesztve ]

(#641) Andrew_31 válasza #79335424 (#640) üzenetére


Andrew_31
Modder

Köszi az infót. :R

(#642) Shader válasza Andrew_31 (#639) üzenetére


Shader
aktív tag

Üdv!
Megerősítem Somatomot.
A BT, ha nem használtam 1-2 percet, lekapcsolta a billentyűzetet. Az első leütéskor visszakapcsolt.
Csak, ha nem akarsz filmet nézni rajta, akkor vedd meg! :((

--- Sent from mobile device ---

(#643) #79335424 válasza Shader (#642) üzenetére


#79335424
törölt tag

Biztosan így van? Mert én az S2 -höz is használok bt. bill -t. Robottal automatizáltam. Ha kapcsolódik az adott bt bill (Apple), akkor a teló átvált EKH -re és ezt az eseményt kiíratom üzenetként a kijelzőre. Ez csak akkor aktivizálódik, ha leütök egy karaktert. Ebből én úgy gondolom, hogy nem a teló/stick szakítja meg a kapcsolatot, hanem a bill. Ez nekem azért is logikusabbnak tűnik, mert ha a a teló bont, akkor honnan tudná, hogy mikor kell reaktiválni. A bill. viszont pontosan tudja, hiszen ő kapja a közvetlen utasítást.

(#644) Andrew_31 válasza Shader (#642) üzenetére


Andrew_31
Modder

Köszönöm a válaszokat. :R

(#645) szabochris


szabochris
aktív tag

Sziasztok!

Én egy ilyet szeretnék rendelni,vélemény? Esetleg tapasztalatok?
wifije milyen?

A routertől kb 6-7 méterre lenne a másik szobában. Telóm 5-ből 2 csík, laptop 5ből 4 csík az erősség.
Köszönöm a válaszokat előre is!

http://www.aliexpress.com/item/Quad-core-RK3188-MK809-III-Google-TV-Box-Android-2GB-RAM-8GB-ROM-1-8GHz-Max/907227860.html

vagy ez a jobb?

http://www.aliexpress.com/item/2013-new-arrival-in-May-UG007B-Quad-Core-Cortex-A9-2GB-RAM-8GB-ROM-RK3188-ug007/930220258.html

(#646) szabochris válasza szabochris (#645) üzenetére


szabochris
aktív tag

Ajjaj, ezt meg most találtam!!

Itthon 20 felett van ahogy néztem, nem rossz 11-12e ft-ért,nem?

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-In-Stock-Tronsmart-MK908-RK3188-Quad-Core-Mini-PC-Android-Smart-TV-Box-2GB/886548477.html

Melyiket vegyem a 3 közül szerintetek?

(#647) géeles válasza szabochris (#646) üzenetére


géeles
aktív tag

Azt monják ez 809 egy jó széria, de viszonylag ritka.
Nálam bevált a 908 as, mondjuk ez a méhecskés nem feltétlenül Tronsmart.Persze lehet, hogy tök ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#648) interstate76 válasza szabochris (#646) üzenetére


interstate76
addikt

Egy OFF kérdés: ez hogy lesz Neked 11-12 ezer Ft? Devizaszámláról utalsz, vagy forintszámláról is lehet úgy, hogy a bank középárfolyamon váltson?

Lenne egy nem OFF kérdésem is: egy új MK908-ason szerettem volna kipróbálni a Real Racing 3-at, mert Antutuban kb. 17600 pontot csinált, és gondoltam, megnézem egy húzósabb játékkal, hogy van-e ennek látható, érezhető eredménye. Az eszköz roorolva van, Build Prop Editorral átírtam a nevét MK808-ra és MK808B-re is, majd újraindítás után megtörtént az adattörlés az Alkalmazások/Google Play esetében, mégsem tudtam telepíteni, pedig korábban egy másik MK908asra simán feltettem ugyanígy. Hol lehet a hiba? Minden bizonnyal nálam, de nem találom! :N Segítsetek, please! :R

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#649) szabochris válasza interstate76 (#648) üzenetére


szabochris
aktív tag

Ez úgy lesz 11-12 e ft,hogy az aliexpressen nem egyszer fizettem már és 220ba számolja a dollárt!!

(#650) szabochris válasza szabochris (#649) üzenetére


szabochris
aktív tag

És amúgy van különbség? a 908 jobb mint a 809?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.