Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#515) Vendettahc


Vendettahc
tag

Sziasztok!

Gondoltam le írom ide is az esetemet!

Történt ugyanis, hogy két hete csütörtökön megrendeltem az APROD.hu-ról egy Iphone 3GS vadiúj készüléket, egy HFS Hungary KFT. nevű eladótól. Pár email váltás után - melyben egyáltalán nem jött le, hogy mekkora szarházival van dolgom - elutaltam neki még aznap a pénzt, mert azt írta, hogy cégüknél csak postai előreutalás, paypal, vagy személyes átvétel Sopronban lehetséges, és ha még aznap elutalom, péntekre megkapom! Ezért belementem a postai előreutalásba, mivel eddig még sosem volt gondom ilyennel, hogy átvertek volna, stb. Tudom, hatalmas hiba volt. Lényeg a lényeg, kértem mellé még egy fülhallgatót is pluszba, mivel azt is árult, így jött ki a végösszeg 44.000 HUF-ra, amit el is utaltam neki aznap, meg is kapta, és az állítása szerint fel is adta még aznap a csomagot. Másnap írtam, hogy nem jött meg, betudtam annak hogy talán nem elsőbbségin adta fel. Sebaj. Vártam hétfőig, semmi, ráírtam. Azt írta utánanézett, szerdára biztosan ott lesz. Majdnem. Semmi. Rádobtam megint egy emailt, miután azt válaszolta, nem tudja mi lehet, fut még egy kört, és ha semmi, pénteken visszautalja a pénzt. Azóta is várok a pénzre, és még válaszra se méltat. Miért is írna vissza, jót röhög a markában. Az Apródról már letörölte magát, pedig elég sok cucca volt fent.

A feljelentést már megtettem, megvan a neve és számlaszáma, amire azt mondták a rendőrségen hogy az OTP nem ad ki infót, szóval az nem sokat segít. Az email címe: i7core4intel@gmail.com..

Tehát ennyi röviden. Viszlát 44 ezer forint :C :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.