Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mit csinálnál végtelen mennyiségű pénzzel? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pukkancs


Pukkancs
tag

Nos megnyitottam ezt a topikot egy írás kapcsán, meg azért is, mert ilyen még nincs.
Mivel Én nem vagyok önző, ezért írjatok először ti ebbe a témába, azt én is leírom nektek, hogy én mit vennék a végtelen pénzből.
Ja és a pénz nem boldogít, hisz az csak papír. Amit venni fogsz belőle, az már viszont nem papír lessz. :DDD
Mod:ja és az olyan hsz-eket, hogy világuralomra törnék meg hadsereget állítanék össze, hogy mindenkit megfélelmítsen, hogy csak én nyerjek cs-ben; mellőzzétek, mert híhetetlen hülyeség

[ Szerkesztve ]

(#2) philoxenia válasza Pukkancs (#1) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A hejjessírás az ficsúr , vagy bug ? :U :U :U ;]
mod: vagy csak dáthás vagy ? :U
mod2: a lessz is, de azt már nem tudod javítani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3) Oliverda


Oliverda
félisten

Mit csinálnál végtelen meggyiségű pénzzel

Én felkérnék egy csapat programozót, hogy új beléptetési rendszert írjon ide a PH!-ra, és ezzel szűrjék ki az ilyen és ehhez hasonló topikok létrehozóit. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) philoxenia válasza Oliverda (#3) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A végtelen mennyiségű pénz értéke 0, hiszen az infláció.... :U
Esetleg a vicc topik altopikjaként ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) Pukkancs válasza philoxenia (#4) üzenetére


Pukkancs
tag

Khm, nem ez a topik témálya. Légyszi ne offoljatok Thx
mod:ja tudom, hogy a topik témálya elég bolond dolog, de hát mennyi ennél is elvetemültebb topik van?

[ Szerkesztve ]

(#6) ALI_G


ALI_G
veterán

mivel számomra elégséges lenne, eltörölném a szegénységet, éhezést...és még csak nem is lennék önzetlen.

(#7) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a topic egy vicc. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#8) Pukkancs válasza ALI_G (#6) üzenetére


Pukkancs
tag

Na hát erröl van szó, a végtelen mennyíségű pénz elég volna arra, hogy senki se éhezzen

(#9) philoxenia válasza Pukkancs (#8) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Legalábbis azok, akik pénzt esznek.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10) KrAt


KrAt
veterán

De ha nekem végtelen mennyiségű pénzem lenne, akkor adnék mindenkinek, és nekik is végtelen mennyiségű pénzük lenne, és a világ tönkremenne :U Énmeg elutaznék előtte a Marsra, ott építenék egy házat, megcsinálnám az életkörülményeket, és röhögnék a markomba, hogy a többiek mindmeghalnak, énmeg túlélem egyedül.. :DD

(#11) Pukkancs válasza AMD Power (#7) üzenetére


Pukkancs
tag

Tényleg kicsit vicc, de nem mondanád el (írnád le) egyszer azt, hogy mi az, amit csinálnál sok pénzből?

(#12) AMD Power válasza Pukkancs (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Sok pénzből vennék Angliába egy birtokot a tengerparton és elmennék innen. Erre voltál kíváncsi?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#13) Pukkancs válasza KrAt (#10) üzenetére


Pukkancs
tag

Ennyi erőböl én meg rengeteg pénzzel támogatnám a tudósokat, hogy csináljanak a marson mesterséges légkört, ami olyan, mint a földöm, és elmennénk oda élni, ha netán a föld elpusztulna

(#14) stangli válasza Pukkancs (#5) üzenetére


stangli
senior tag

mivel nincs végtelen mennyiségű pénz, hanem csak meghatározott számok összessége, így ennek a topiknak nem sok értelme van... hisz egy pár hsz után kiderül, hogy megváltottuk a világot itt a szájber világban, de a való világban egyáltalán nem állná meg a helyét... és amennyiben minden világmindenség pénze a tied volna, akkor meg te lennél az, aki kizsákmányolja az emberiség egy részét, hisz minél olcsóbb munkaerőt akarsz alkalmazni, nehogy egy szinttel alább essen ez a temérdek végtelen mennyiségű pénz....

(#15) Pukkancs válasza stangli (#14) üzenetére


Pukkancs
tag

Túl komolyan veszed. Amúgy hogyha tényleg olyan sok pénzem volna, hogy bármennyit költök, nem számít, akkor szerinted kevés pénzt adnék a munkaerőnek? Tök fölösleges volna ezen spórolni, mert nem számítana, hogy mennyit költök.

(#16) philoxenia válasza Pukkancs (#15) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha nem viccnek szánod, kokrét összeget kellene megjelölni, ami elkölthető, egy, tíz, vagy akár százmilliárd dollárnak is lenne értelme, a végtelennek nincs. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17) Viszlát


Viszlát
addikt

Befizetnélek egy nyelvtantanárhoz.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18) AMD Power válasza Pukkancs (#15) üzenetére


AMD Power
titán

Ha sok pénzem lenne ez lenne.

- Londonban egy lakás
- Vagy Skóciában vagy Észak Angliában egy ház + kis birtok a tengerparton.
- Persze amilyen gyorsan csak lehet Brit állampolgárság megszerzése akár megvétele!:)
- Egy specális egyéni Volvo megrendelése
- Egy szintén egyedi rommá Tuningolt Lamborghini megrendelése

Meg persze sok más... Főleg jótékonyság.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#19) Pukkancs válasza philoxenia (#16) üzenetére


Pukkancs
tag

Hogyne volna értelme a végtelennek, csak ne próbáld megérteni. Amúgy lehet végtelen pénzed akkor is, ha mondjuk csak 100milliót vehetszt kézhet, mert elköltöd, és egy pénznyomó nyomda csinál rögtön neked megint 100millát
Vegyétek már elő azt a fantáziát, ami kiskorotok óta ott lakozik valahol bennetek, és írjátok le, hogy mit csinálnátok sok pénzből

(#20) AMD Power válasza Pukkancs (#19) üzenetére


AMD Power
titán

Az előző hsz-m kielégítő volt? ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#21) Muréna válasza Pukkancs (#19) üzenetére


Muréna
őstag

lehet h neked megmaradt az a szellemi szinted, hogy ilyen baromsagokat kitalalj..
Szoktak mondani, hogy ami nem megy azt ne eroltesd..
lehet h neked is ezt kene a fejedbe vesni :DDD

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#22) stangli válasza Pukkancs (#15) üzenetére


stangli
senior tag

Itt a kulcsszó:
Amúgy hogyha tényleg olyan sok pénzem volna, hogy bármennyit költök, nem számít, akkor szerinted kevés pénzt adnék a munkaerőnek? Tök fölösleges volna ezen spórolni, mert nem számítana, hogy mennyit költök.
De neked nincs ennyi felesleges pénzed, és a közel jövőben nem is lesz ilyen ember, így non szensz az egész totyik... most mit akarsz megvitatni?
mi az értelme a végtelen mennyiségű pénznek? HAHÓ SzPukkí! ez itt a Föld, és nem a Star Trek! ;]

(#23) Pukkancs válasza AMD Power (#20) üzenetére


Pukkancs
tag

Tökéletesen :C Erről van szó, te tudnál élni és nem válnál begyöpösödött megrögzött spórolóvá

(#24) AMD Power válasza Pukkancs (#23) üzenetére


AMD Power
titán

A Volvo nem lenne drága. Max 40-50 milka. A Lambo már az lenne. Olyan 300 millió környéke lenne kb. A Londoni lakás max 500 millió talán. A birtok lenne a drága. 3-4 milliárd egy kisebb. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#25) Pukkancs válasza stangli (#22) üzenetére


Pukkancs
tag

Jó ötlet, tovább folytatnám a star trek sortozatot :))
És még mindig túl komolyan veszed, lehet, hogy te nem vagy az a korosztály, akiben él még az a gyermeki fantázia.
Én pl. Egy osztálytársammal a mi kertünkben nyáron marhajókat tudtunk jáccani fafegyverekkel, meg a képzeletünkkel meg a fantáziánkkal, nem mondhatja senki sem azt, hogy gyerekkorában sosem csinált ilyet vagy hasonlót barátjával vagy tesólyával

(#26) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Megvenném a Volvo-t /a gyárat/ és trabantot gyártatnék benne. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27) Pukkancs válasza philoxenia (#26) üzenetére


Pukkancs
tag

De az szuperbiztonságos trabant volna, ugye? :DDD

(#28) I_Am


I_Am
veterán

A totyik teljesen értelmetlen hozzászólásokat szül.

Closed.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mit csinálnál végtelen mennyiségű pénzzel? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.