Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- MasterDeeJay: Asus B150-Plus D3 coffeetime mod! (DDR3)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Lalikiraly: Macbook NEO 2
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
McLaca
őstag
Nálunk van egy a múlt hét óta, de őszintén szólva nincs reprezentatív összehasonlítási alapom, mert én 5 éve notebook-ban utazom, a gép meg anyáméknak lett összerakva, egy majd' 10 éves, az évek alatt toldott-foldott, a lehetőségein belül tupírozott konfig helyett. Ahhoz képest csendesebb, de hogy ma mi számít rezonanciamentesnek egy vinyónál egy asztali gépben, azt passzolom. Érzésre a tápot elnyomja a procihűtő légzaja és a hdd motorzaja, de fogalmam sincs, mit is hallok pontosan.
(Egy noteszből más hangok jönnek.)A hdd fejmozgását érzésre nem erősíti, lehet hallani, ha seekel, de szerintem nem erősebben, mintha kiraknám a hdd-t az asztalra. Hely a hdd mellett kétoldalt nincs, szinte teljesen passzos, szóval gumi és egyéb rezgéselnyelő használata nem lehetséges.
A tápot elindítottam szólóban, de úgy tűnik, PWM-es a venti, így nulla terheléssel nem nagyon zörgött, levegőt is alig mozgatott. Élesben már fickósabb, érezhetően több levegőt nyom, de az egyéb zajforrások miatt nem lehet megállapítani, mit hallok épp. Majd megpróbálom valahogy hangtalanságig lassítani a procihűtőt és ráfülelek a tápra.
A hdd-t win7 alatt megállítani viszont mission impossible asszem... Hacsak nem pendrive-ról indított linux... Na majd talán a hétvégén. 
Üdv!
-
kisza25
félisten
még nincs meg, csak ezt fogom venni, 21-22.-e körül lesz meg minden a gépemhez,
2*2GB DDR3 holnap postázva lesz 16eFt,
1TB Hitachi17eFt megvan,
PC HD4670 GDDR4 17eFt megvan,
most tárgyalok egy i5- 650 ügyében 31eFt,
SILVERSTONE SST-SG05B 300W ház+táp 24eFt,
XIGMATEK DURIN D982 CPU hűtő 5,5eFt,
GIGABYTE GA-H55N-USB3 lap 28eFt,
LG GT20N DVD-RW slim 8eFt
a végösszeg pedig: 148eFt (a meglévő alkatrészekkel együtt)
ha egy Lian li házat vennék 17eFt, amibe belemegy az ATX táp és a normál ODD(amik vannak itthon) akkor a végösszeg 15eFt-al csökkenne: 133eFt,
gyári ventivel meg 128eFt
még gondolkozom rajta 
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- iPhone topik
- Nintendo Switch
- Jövedelem
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Milyen monitort vegyek?
- Cyberpunk 2077
- Kuponkunyeráló
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- További aktív témák...
- Eladó MSI Z790-A Pro Wifi alaplap + Intel I5 13600k processzor
- Kingston FURY Beast 64GB (2x32GB) DDR5 5600MHz KF556C40BBK2-64
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.Skill Trident Z Neo RGB 3600Mhz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- ELADÓ: ASUS MAXIMUS VII Ranger LGA1150 alaplap - ritka, gyűjtői darab (+gari/számlás)
- Kingston HyperX FURY RGB 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 Eladó!
- Apple iPhone 13 128GB Új akku 12hó jótállás!
- Asus Rog Ally Z1 Extreme 6 hó garancia, számlával!
- Apple MacBook Air M3 15 256GB,Újszerű,Dobozaval,24 hónap garanciával
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Intel i5-10310U Refurbished - Garancia
- ÚJ Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 - 13.3" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
(Egy noteszből más hangok jönnek.)
Időközben McLaca vett ilyen házat, írt róla beszámolót, tett fel képeket is, illetve ő tud segíteni a további kérdésekben. 
még gondolkozom rajta 
