Hirdetés
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lalikiraly: Macbook NEO 2
- N€T0X|N: Talaria tuning: meg kéne tudni állni!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
MontyCrew
senior tag
válasz
Ric4m0nd
#16561
üzenetére
Köszönöm a választ,, Kb egy árban van a 2 prockó igen és ahogy nézem a teszteket kicsit kiábrándító, bár ful full grafikára tolták rá így nem is csodálom, hogy kiakadt. El is feledkeztem a cooler master háztól, az is egész aranyos, viszont ez a Node nagyon elegáns. Hasonlít szerintem nagyon a Silverstone SG05 házához, amiben a másik gépem is van. Erről a jelenésről nem tudtam, mindjárt utána is olvasok, memóbol még azon is gondolkodtam, hogy elég lenne a 4 GB mivel úgy sem max grafon fogok játszani, de ez még ajánlatfüggő is nagyon. Most elgondolkodtam h itt külföldön megnézzem a hardver árakat, lehet, hogy akár itt is érdemes lenne vásárolni valamit.
Köszi a 2 ház tippet, egészen aranyosak és ahogy nézem még tágasabb is ami nem hátrány aztért szerelhetőség szempontjából és had ne kelljen belegyömöszölni midnent

Új hozzászólás Aktív témák
- SK Hynix, Samsung és más 16GB DDR4 so dimm 3200MHz modulok számlával, 6 hó garanciával
- PC /i5-3470/8GB/
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4339, 100% Akksi
- 27% Számlával! ASUS ROG Loki 1000W 80 PLUS Platinum SFX Tápegység!
- BESZÁMÍTÁS! Asus Z690 i5 13600K 32GB DDR4 1TB SSD RX 6800 XT 16GB Aerocool P500B Digi ARGB 850W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

