Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IMIIKE1998

    őstag

    válasz Zoli bácsi #86598 üzenetére

    Motorgenerál 100k egy robinál? :0 Bár a munkadíj az munkadíj.
    Hát tényleg nehéz kérdés. Jelenleg biciklivel is odaérek fél óra alatt a munkahelyre, de fél év múlva lehet, hogy máshol fogok dolgozni, így ez nem állandó. Habár 50-eseket használtan már 100-150k-ért lehet kapni, de rengeteg a futárok által lehajtott hulladék.

    macilaci78: Ez is igaz, hogy a motorra védőfelszerelés is kell, ami plusz költség. Jelenleg amúgy főként városozásra használnám, de itt is összejönnek néha nagyobb távok. Megmondom őszintén, nekem a közlekedésen kívül még szórakozás is. Bringázni sem csak azért szoktam, mert közlekedek. :D

    FeniX: Csak B-s jogsim van, a 125 sajna nem játszik. Pláne most, hogy a B125 költsége is magas, főleg, ha kell pár pluszóra. Autóból én is valami faék egyszerűre gondoltam, legyen benne max. szervó és kész, minél kevesebb extra, annál kevesebb gond. Az olyan autót, aminek az alja rohad, meg se venném, iszonyat drága lakatoltatni. Max. sárvédőív, küszöb rohadás elmegy, az még javítható, de csak akkor, ha fillérekért van az autó. 350k-ért pl. javítatlan rohadás elfogadhatatlan szerintem egy régi Swiftnél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák