Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) inpius


inpius
csendes tag

Samsung SE-506 mennyire jó, mennyire megbízható? Dupla rétegű lemezhez mennyire használható?

(#4152) gg72 válasza inpius (#4151) üzenetére


gg72
veterán

Pont arra nem igazán ajánlott.

(#4153) inpius válasza gg72 (#4152) üzenetére


inpius
csendes tag

Milyen külső írót lenne érdemes venni?

(#4154) gg72


gg72
veterán

Pioneer belsőt egy külső házban... 😉

(#4155) inpius válasza gg72 (#4154) üzenetére


inpius
csendes tag

Az is egy lehetőség. Olyan a gépház, hogy belső írónak nincs helye, ezért kell mindenképpen külső.
Sima satás külső ház megfelel hozzá?

+1 kérdés. Az összes, ezzel a Samsung íróval megírt lemez sávos. Koncentrikus körökkel, mint egy céltábla. Olvasható. lejátszható. Ez normális?

(#4156) gg72 válasza inpius (#4155) üzenetére


gg72
veterán

[link]

Mostanában nem te vagy az első, aki ilyen sávosodásra figyel fel és e miatt agóddik, de mivel nekem nincs Samsung íróm, így nem tudom megmondani, hogy ez normális-e. Pioneer íróval megírt lemezek is sávosak valamelyest, de én igazából nem foglalkoztam eddig ezzel, nem hinném, hogy ennek lenne jelentősége.

(#4157) Beni2360 válasza inpius (#4155) üzenetére


Beni2360
félisten

Sima satás külső ház megfelel hozzá? - Igen amibe bele megy az 5.25 méretű író. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4158) cocka


cocka
veterán

Üdv néktek!

Amúgy létezik olyan, hogy tesztképes bluray író? Úgy értem, ami most megvásárolható, ne adj isten Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

(#4159) jeni válasza cocka (#4158) üzenetére


jeni
félisten

Szia!
A Vatera oldalon van most egy Liteon BD író 15000Ft áron. Alig használtan,gari nélkül.
Ha garis kell akkor tudtommal a notebook kivitelű slin Samsung 506/BB teszt képes.

(#4160) cocka válasza jeni (#4159) üzenetére


cocka
veterán

Természetesen nem notebookhoz való slim íróra gondoltam, hanem natúr PC-hez valóra, ami nem usbs.

Amúgy ez miért off topic? Hát bluray írókról szólt a kérdés. :U

(#4161) jeni válasza cocka (#4160) üzenetére


jeni
félisten

Tessék

azért írtam,hogy a notis író az garis ami beszerezhető. a PC- kivitel-ben meg nem garis a a Vaterás cucc.

[ Szerkesztve ]

(#4162) cocka válasza jeni (#4161) üzenetére


cocka
veterán

Köszönöm. Csak arra voltam kíváncsi, hogy létezik-e egyáltalán.

Na de, hogy on is legyek, (mintha eddig szóba se kerültek volna a bluray írók), az itteni heves Pioneer reklám ellenére egy LG BH16NS55-öt nyúzok már egy ideje. Eddig nincs vele probléma, szóval nem tudom ki esik itt el valami titkolt jutaléktól, ha Pioneer írók potenciális vevői mégsem a Pioneer mellett döntenek.

Főleg ha akkora a választék, mint ami manapság elérhető.

(#4163) jeni válasza cocka (#4162) üzenetére


jeni
félisten

Alapból nincs is nagy választék a Blu-Ray írókból
Kettő sokan panaszkodtak,hogy noname vagy kevésbé jól sikerült BD lemezekkel idő után olvasási gondok vannak az LG író által megírt lemezekkel.
Az LG a Panasonic és jobb Verbatim lemezeket nagyon jó írja. A többit nem.
Ezért nem szoktuk javasolni az LG BD írókat.

[ Szerkesztve ]

(#4164) cocka válasza jeni (#4163) üzenetére


cocka
veterán

Ha jól tudom ez az NS55 nem is olyan régi kiadás, szal..

Gondolom nem mostanában gyártott írókkal volt gond.

(#4165) jeni válasza cocka (#4164) üzenetére


jeni
félisten

legyen neked igazad. :K

(#4166) jeni


jeni
félisten

Létezik,hogy a Pioneer BDR-208D más előlappal jönne ki?

Ugyanis egyetlen Pioneer íróknak nem szitázással készültek az előlapjaik,magyarán mindegyik mélynyomással-nem festéssel vannak a logók feltüntetve rajtuk.

kivétel amelyeknél a márkajelzés van feltüntetve.

[ Szerkesztve ]

(#4167) Beni2360 válasza jeni (#4166) üzenetére


Beni2360
félisten

Az enyém decemberi és fekete minden rajta.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4168) cocka válasza Beni2360 (#4167) üzenetére


cocka
veterán

Firmware verzió dátumát hogyan lehet még megnézni? Az én íróm (hiába használom a legújabb AIDA64-et) nem sok adatot közöl magáról. Pl. sebességeket biztos nem.

(#4169) jeni válasza cocka (#4168) üzenetére


jeni
félisten

ImgBurn
OptidriveControl
Nero

Elvileg az AIDA is kiírja melyik drive van a gépeden.
A dátum a címkén csak azt mutatja,hogy mikor készült el.
A lényeg,hogy mi a firmware a TERMÉKEN.

(#4170) cocka válasza jeni (#4169) üzenetére


cocka
veterán

OptiDrive egy kalap szar, egyszerűen a program indításakor elkezdi a lemezt úgy basztatni, hogy még maga a program is lefagy. A 2014-es Nero DiscSpeed viszont jól működik.

(#4171) cocka


cocka
veterán

Na itt van egy tesztkép:

Csak a lemezszken érhető el, a lemezminőség nem.

(#4172) gg72 válasza cocka (#4170) üzenetére


gg72
veterán

Sajnos valóban bugos, de simán használható egy-két trükkel:
[link]
[link]
[link]

De neked amúgy is felesleges lenne használni, ui. LG meghajtóval nem lehet lemezminőséget tesztelni.

(#4173) Boond


Boond
addikt

https://p1.picsto.re/MYCfB.png

Ez mitől lehet? (akkor van ha bent van a lemez, és utána indítom el, ha közvetlenül indítás előtt nyomom be, és pörög akkor meg rendesen foglalkozik vele... valami az indításnál akadozhat.

Hozzászólás, tapasztalat?

(#4174) 3iksz


3iksz
csendes újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Egy laptophoz vettem 1 Pio209 BD írót... (hallgatok a jó szóra)
Egy másik laptopból visszamaradt egy 1 terrás vinyó is.
Mindkettő sata csatlakozós ezért (hogy mindkettőt váltva tudjam használni) lehetséges egy 3.0 -> sata kábellel összekötni? Az író is alkalmas egy ilyen usb kapcsolatra?
Köszönettel várom válaszotokat!

(#4175) jeni válasza 3iksz (#4174) üzenetére


jeni
félisten

A külső ODD használatához,főleg egy normál PC-s író esetén nem elég. Ugyanis annak saját tápáramforrás kell.
Elvileg egy külső házas ami USB 3.0(2.0) és az normál 3,5 HDD-hez van elvileg meg lehetne hajtani mert ahhoz adnak tápegységet is (beépített).
Egyedül a 2,5 kicsi notis HDD esetén nem kell külső táp mert rendszerint elegendő a laptop USB-ről meghajtani. de egy nagy 5,25 méretű PC íróhoz már kell a kakaó. Ezért gondolnám annak az elektronikáját fel lehetne használni ilyen célra. Bár ezt még nem próbáltam ki.

(#4176) Beni2360 válasza 3iksz (#4174) üzenetére


Beni2360
félisten

Na kérlel amikor tavaly kerestem egy kősó házat egy dvd íróhoz ,akkor találtam az ebyon egy kűlső házat amibe alulról belelehetett szerelmi egy 2.5+ vinyót. Lehet, hogy aliexprex volt nem tudom. érdemes utáni keresni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4177) cocka válasza jeni (#4175) üzenetére


cocka
veterán

Nemcsak elvileg, de gyakorlatilag is. Értelmesebb házak (átalakítók) támogatják az oddket is. De sok értelme nincs bluray esetén az usb3-as háznak, mivel az usb2 legfeljebb 7-szeres sebességet képes produkálni, a lemezek meg még mindig 6×-os sebességre vannak hitelesítve. Írni meg négyszeresen érdemes. Pláne usb2ről, mert (tapasztalatból írom, nem csak tippelgetek) a tápellátás ellenére az írás vége felé előfordulhatnak az usb kapcsolattal problémák, nevezetesen, hogy egy pillanatra ledobja az írót a gép, ami pl. nekem pont elég volt ahhoz, hogy ne tudja lezárni a lemezt, így egy ment a kukába. Szerencsésebb esetekben még a disconnectelés ellenére is képes lezárni.

(#4178) jeni válasza cocka (#4177) üzenetére


jeni
félisten

Tegnap este kipróbáltam a módszert. Sajnos nem fényes a dolog!
Ugyanis az LG DVD 124 F CCL9-t már nem tudta meghajtani. A többi satás ODD-t igen Pioneer-Samsung. Azokra működött a +5V.
A kisebb "2,5" külső házak elektronikái tutira nem lesznek jók hozzá,arra már kevés a kraft.
Amúgy a Vaterán 3000Ft áron van egy kissé megbontott(előlap hiányos?) külső ház egy íróval eladásra várva. Sőt egy normál működésnek tűnő házikó -ODD-vel.
Ebből nem hinném ,hogy kiszerelhető.

[ Szerkesztve ]

(#4179) jeni válasza cocka (#4177) üzenetére


jeni
félisten

Pedig kaphatóak gyárilag szerelt külső BD írók amik USB 3.0 kivitelűek. Sőt egy USB 3.0 házat is láttam a Blue Chip kínálatában amit rendelésre meghozzák cirka 16000Ft áron.

[ Szerkesztve ]

(#4180) Beni2360 válasza jeni (#4179) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen ilyen van nekem is már kb egy éve és DVD író van benne. lehet bele 3.5" vinyót is szerelni és van rajta e-sat csati hátul. DVD írásnál hiba nélkül teljesített. Talán egy kicsit rövid a kábel amit hozzá adnak.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4181) jeni válasza Beni2360 (#4180) üzenetére


jeni
félisten

Ténylegesen gondoltam egy olyanra lecserélni az én korábban vett 2.0 külső házamat, de mint írva lett nem lesz gyorsabb az USB 3.0 adatátvitel írása alatt.
Igaz csak akkor vágnék bele ha nem apró pénzért kell el a ház.
Pedig szép kis ház,de tartósnak néz ki?
Ha egy tízes lenne az ára,akkor nem is gondolkodnék a megvételén.
Egy hátul ütője van a dolognak! UGYANIS KIZÁRÓLAG SATA-t fogad!

Ilyenre használva LUXUS és felesleges! Na és zavaró lenne az a villogás szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#4182) Beni2360 válasza jeni (#4181) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a villogás nem semmi.
De ki használ pata csatlakozót a mai világban?
Eredetileg nekem is elég lett volna USB2 de nem volt nem találta normális áron.
Már linkeltek azóta fele ennyibe kerülő házakat de annak idején nem találtam. Keresni kell. Talán ebben a topikban is.
SATA-PATA megtaláltam. :Y

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4183) 3iksz válasza jeni (#4175) üzenetére


3iksz
csendes újonc

Köszi!

Azért merült fel a kérdés, mert amikor megoldást kerestem a használatra ezt találtam többek közt:[link]
De, ha nem elegendő az energia ezen keresztül akkor nem...
A másik lehetőségem, van egy régi idés külső ház is amihez szintén találtam átalakítót amiről ugyanúgy nincs fogalmam, hogy mennyire lehet jó (azért annyira nem vagyok meggyőződve minden ilyen kreált kütyü használhatóságáról). Továbbá azt sem tudom biztosan, hogy az ilyen átalakítókon keresztül mennyire lehet jó a működés. [link]
Mindezeket csak azért vetettem fel, mert azért sok pénzt feleslegesen nem szeretnék elpacsálni, ha nem szükséges... de, ha nincs más út akkor marad at új házikó a kétszázkilencesnek.
Ismét köszi!

(#4184) jeni válasza Beni2360 (#4182) üzenetére


jeni
félisten

Pioneer DVR-106-tól egészen a Pioneer DVR-116-ig még ezek az írók a legjobbak közt és ezek még IDE csatisak. Sőt a korábbi más gyártó IDE írók is a jobbak közt van.
Ami nekem van az a LCPOWER EH-525B-PS 5,25" külső ház ilyen téren jobb,hogy mindkettő rátehető,igaz csak USB 2.0.
Pont az van nekem.

3iksz

Azzal nem vacakolnék. Egy külső házikó neki akár USB 2.0 kivitelben akár egy USB 3.0.

[ Szerkesztve ]

(#4185) cocka válasza jeni (#4178) üzenetére


cocka
veterán

az LG DVD 124 F CCL9-t már nem tudta meghajtani.

Azért az kemény, hogy most a magyarországi forgalmazóktól lehet venni max. 4-5 féle bluray írót, de amiket ti ide leírtok típusokat, azok sosincsenek közte. Pl. ezt az LG DVD 124 stb.-t még a google-ben sem találtam meg.
De ez a kisebbik gond. A nagyobbik az, hogy nem írtad le, hogy MI nem tudta meghajtani?

működött a +5V.

Milyen +5V? Nekem eleve az átalakítóba dugott táp 12 V-os, 2 A-es áramot ad. Sosem használtam 2.5-es házakat, hülyeségnek tartom, mert a 3.5-es átalakító ugyanolyan jó a laptop vinyóhoz is, ráadásul stabilabb a cucc áramfelvétele is.

Ebből nem hinném ,hogy kiszerelhető.

Először amikor jött egy új külső ház én is azt hittem, hogy szétszedhetetlen, aztán végül sikerült teljesen szétcsavarozni, csak olyan balfasz módon alakították ki, hogy oldalról mennek bele a csavarok, így ha a lényeget lecsavarozod, akkor gyakorlatilag csak az IC marad meg, ami nem teszi túl praktikussá a cucc megtámasztását.

UGYANIS KIZÁRÓLAG SATA-t fogad!

Hát az nem feltétlen hátrány, mert ott ugye már meg tudják oldani kombó csatikkal is a dolgot. Nekem van egy Optiarc 7200A-m, ami állítólag az egyik legjobb idés odd mindmáig, viszont a DL lemezeimet már csak komoly küszködések árán képes beolvasni vagy egyszerűen egy eredménytelen küszködés után ki kell dobassam a lemezt és utána ha megfordítom esetleg hajlandó végre újabb küszködések árán újraolvasni. De mint tudjuk a műsoros DVD-k is általában 5-6 giga körül vannak és azok közül is rengeteget nem is tud olvasni. DL lemezt meg kb. 23 db írása után gyakorlatilag feladta. Megírja az első réteget, aztán rétegváltáskor feladja, lemez meg kuka. Félreértés ne essék, akkor is kidobom a lemezt a picsába, ha az első réteget sikeresen felírta és az visszaolvasható, de ha bármilyen oknál fogva a teljes mission failed, azonnal megy a kukába. Félig megírt lemezekkel nem tudok mit kezdeni, amikor egy rahedli egyéb adat vár még felírásra. Egyébként a sima DVD+R, -R-ekkel nincs gondja meg a DVD-RAMmal sincs meg a CD-kkel se, ezeket mind tudja írni meg olvasni, de a DL és a műsoros az kb. örökre megszűnt, mint opció. Szóval ennyit az idés DVD írók állapotáról. :D Van egy másik Labelflashes Optiarcom is szitén 7200-as sorozatból (tán 7203S), de annak is ugyanez a baja, sőt asszem az még tán sima dvdt sem olvas. Ja és a poén: az még annál is ritkábban volt használva, mint a 7200A.

(#4186) jeni válasza cocka (#4185) üzenetére


jeni
félisten

A korábban említett HDD 3,5 külső ház elektronikája nem tudta meghajtani a sima nem Blu-Ray LiteOn iHAS 124 F írót.

HA jól tudom a Liteon belső íróik a Verbatim UAE! lemezekkel sőt a Szingapuri gyártásúakkal a legjobbak erre! Ugyanis nem véletlen,hogy az Xbox360-re Liteon belsős írót használnak!!!!!!

Tudtommal a Sony írók sosem voltak jók a 8,5DL lemezekkel! Szenvedtek vele. Van aki inkább az IDE-s Pioneer-t használja DL írásra. Ilyenkor van,hogy de jó lenne egy külsős 5,25 IDE csatis ház.

Tudom nekem se tetszett,hogy az alaplapokból kiszedték az IDE csatikat,sőt a PCI csatolásokat is!!!!

(#4187) Beni2360 válasza 3iksz (#4183) üzenetére


Beni2360
félisten

A második linkeden található szerkentyű nekem is van még vagy 3 db. Pár éve szereltem régi házba mert nem volt más ide dvd író kapható. Elég instabilan állt, nem tudom mi lett a végén vele mert ki került a látó szögemből. Átadom ha kell.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4188) cocka válasza jeni (#4186) üzenetére


cocka
veterán

Hát nem tudom, nekem satásokkal nincs probléma. Liteon 124 ihas vagy mi simán beolvasta viszonylag gyorsan az összes DL lemezt, viszont azzal az íróval még nem írtam egy olyan lemezt se. Erre a célra a Samsung SH 224 DB-t használom. Ha majd az tönkremegy, akkor lehet ökörködni a Liteon íróval. Amúgy meg most mind be van építve, szóval nagy szükségem nincs ezekre az usb-sata/ide átalakításokra, a Liteon nincs. Amit most ki tudok próbálni így ad hoc usb-ide átalakítóval az egy LG cd író.

(#4189) gg72


gg72
veterán

A DVD-írós dolgokat légyszíves ne ebben a topikban tárgyaljátok ki, vagy legalább tegyétek OFF-ba. :R

(#4190) cocka válasza gg72 (#4189) üzenetére


cocka
veterán

Ez kb. úgy hangzott, mintha legalábbis a paprikás krumpli receptjét tárgyaltuk volna meg itt.

Mellesleg ha már itt tartunk nyilván te is tudod, hogy a legtöbb BD író tud DVD-t is írni, szóval a DVD íróval, mint olyannal annyira nem lövünk itt mellé. Az ide csati miatt került szóba, mert tudtommal IDÉs BD író nincs. De még ha létezne is ilyen, a sebesség ott is max. 7.5×-es lehetne UDMA 2-n. UDMA 6-on meg max. 12×-es.

(#4191) jeni válasza cocka (#4190) üzenetére


jeni
félisten

van IDE BD író és még a notiban egy Sony BR(?)-5500A kivitelben (ez combó de létezik rendes BD íróban is) ;]

(#4192) cocka válasza gg72 (#4189) üzenetére


cocka
veterán

Meg most nem azért a két fillérért, de az usbs házzal összekötött satás vagy idés írókkal topic szempontból mégis mi a helyzet?

(#4193) gg72 válasza cocka (#4192) üzenetére


gg72
veterán

Azok jöhetnek nyugodtan ON-ba, ha közük van a BD-hez, csak volt néhány hsz., ami csak és kizárólag DVD-írókról szólt.

(#4194) Boond válasza gg72 (#4189) üzenetére


Boond
addikt

Ez érdekes... erre meg semmi...

http://logout.hu/tema/milyen_blue-ray_irot_vegyek/hsz_4173-4173.html

Eddig még sose találkozott senki ilyesmivel? Vagy csak a másik téma érdekesebb???

[ Szerkesztve ]

(#4195) gg72 válasza Boond (#4194) üzenetére


gg72
veterán

Nem használok Nero-t, így én sokat nem fogok tudni segíteni. Próbáld meg ImgBurn-nel.

(#4196) cocka


cocka
veterán

Amúgy azt vágjátok, hogy XP alatt is simán lehet BD-t írni meg olvasni is, ráadásul nem is kötelező a 2.5-ös UDF használata? :DD Asszem egy szimpla driver kell hozzá és ennyi.

(#4197) M107 válasza Boond (#4194) üzenetére


M107
addikt

:R

Elég karcsú a hiba leírása

Milyen lemez ?
Mit akarsz kiírni ?
Aktuális író firmware-ja ?
Nero verzió száma ?
Valamilyen más clonozó progi fut - e?
Teljes vagy hordozható e a Nero ?

Itt egy sallangmenetes Nero : [link] ezzel próbáld meg de előtte a régit szedd le és reset.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#4198) Beni2360 válasza M107 (#4197) üzenetére


Beni2360
félisten

Itt egy sallangmenetes Nero : [link] ezzel próbáld meg de előtte a régit szedd le és reset.
Bocs de tudtommal a neronak van egy speciális törlő programja ami a maradékokat stb is letörli.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4199) Boond válasza gg72 (#4195) üzenetére


Boond
addikt

És ha nem a program hibája, mert mint mondtam, ha közvetlenül írás előtt rakom be a lemezt, akkor ugye felpörgeti, akkor utána elkezdi írni, de álló helyzetből csak valami "karcolódó" vagy hogy is mondjam hangot hallani. A karcolódó nem feltétlenül jó leírás, de a kerregő sem, mert igazából egyik sem pontos :(

De majd meglátom, ha megint előidézem, akkor a naplot is megnézem... az már segítene valamit?

"Amúgy azt vágjátok, hogy XP alatt is simán lehet BD-t írni meg olvasni is, ráadásul "

Persze hogy lehet, semmilyen drivert nem raktam fel, 25 lemezt írtam is olvastam is. Sőt még 50 gb os lemezt is írtam. Az olvasás ott már trükkösebb volt, mert alapból nem ismerte fel, a win, azaz nem lehetett megnyitni, a lemezt, mint mappát... De mivel amúgy is BD videó volt, így a Powerdvd simán vitte menüstől :) A win hiányossága ellenére is :)

De már win7 van.

Milyen lemez ? Pana 25
Mit akarsz kiírni ? adatokat (film avi mkv egyéb)
Aktuális író firmware-ja ? nah ez jó kérdés, kb gyári.
Nero verzió száma ? 11.0.12200.23.100
Valamilyen más clonozó progi fut - e? Nem. (de van acohol a gépen)
Teljes vagy hordozható e a Nero ? Teljes.

[ Szerkesztve ]

(#4200) Boond válasza M107 (#4197) üzenetére


Boond
addikt

És ha nem a nero hibája? Akkor feleslegesen bolygatnám meg a dolgokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.