Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#77151) Hardtech válasza tranceplanet (#77149) üzenetére


Hardtech
tag

CORSAIR Carbide Series 300R Fekete
Akkor legyen ez, ezt a házat is néztem csak a másik jobban tetszett de ha ez jobban hűt akkor inkább ez.
Alaplap: ASUS Z97-K ezt néztem valami más márka esetleg amit ajánlanátok ?

nem feltétlen szeretném tuningolni csak azért van benne K-s proci mert most épp van annyi pénzem és hátha a jövöben még szeretném tuningolni

[ Szerkesztve ]

(#77152) lazydog válasza Hardtech (#77151) üzenetére


lazydog
addikt

Azt nem írtad hogy csak dísznek lesz benne K-s proci, meg azt sem hogy kizárólag blackboard-ra gerjedsz. :)

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77153) Hardtech válasza lazydog (#77152) üzenetére


Hardtech
tag

Nem dísz mert biztos megnézem mit tud csak nem feltétlen ez a célom vele.
4790k 90.000
4790 82.000
4770k 87.000
4770 80.000
nekem megér +10k-t nem sürün veszek procit a mostani procim lassan 10 éves

(#77154) bluyoo válasza Hardtech (#77151) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát így nem sok értelmét látom a "K"-s CPU-nak, a vízhűtésnek, és a tuningdeszkának. :)
Máris megspórolnál vagy 50K-t. Ami akár mehetne az Asus HD 5850 leváltására, vagy a jobb házra.
De az Asus Z97-AR most abban az ársávban van.
Ugyan az a lap mint a Z97-A, csak fekete/szürke színű és a DVI-D, D-Sub csatlakozót lefelejtették róla. :DDD

Bazinga!

(#77155) lazydog válasza Hardtech (#77153) üzenetére


lazydog
addikt

Mivel nézed meg? Nagyítóval?
Még mindig nem tudjuk, mit szeretnél. kivéve azt a két legfontosabb szempontot, hogy 35k körül legyen, és az ipon-ból. Menetközben kezdenek kiderülni lényeges dolgok. Például ilyenek hogy csakis iskolatábla méretű ATX lap lehet, nem kell tuningolhatónak lennie, és már nem is kell feltétlen ASUS.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77156) tivadarky


tivadarky
csendes tag

Sziasztok!

Internetezésre, skypeolásra szeretnék gépet összeállítani. Egy 2006-os gépet váltana, szóval csak a ház és a perifériák maradnának.
Keretem: 55k

Én erre gondoltam:

LAP: Asrock H81M-HDS 12k
CPU: Intel Celeron G1820 9k
MEM: 4GB Kingston HyperX Fury 11k
HDD: 500GB WD 3.5" Caviar Blue 12k
TÁP: FSP350-60APN 85+ 9k

Ez így ok ? Előre is köszönöm a segítségeteket.

[ Szerkesztve ]

(#77157) Hardtech válasza lazydog (#77155) üzenetére


Hardtech
tag

Nem irtam hogy feltétlen asus kell hogy legyen én azt szeretnék de leirtam hogy ha van jobb ötlet meghalgatom. Szerintem leirtam mit szeretnék egy alaplapot szeretnék ami jo ehez a konfighoz. Azt is leirtam hogy tudom hogy vehetnék olcsobb és nem K-s procit DE MOST VAN RÁ PÉNZEM ezért lesz...om menyibe kerul azt is tudom hogy a videokartya nem mai darab de a celnak jelenleg megfelel őt majd később szeretném cserélni

(#77158) lazydog válasza tivadarky (#77156) üzenetére


lazydog
addikt

Korrektnek tűnik.
Ha a házad alsó tápos, nem biztos hogy elég hosszú lesz az FSP350-60APN kábelezése.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77159) tivadarky válasza lazydog (#77158) üzenetére


tivadarky
csendes tag

Köszi a választ. Felső tápos a házam.

(#77160) lazydog válasza Hardtech (#77157) üzenetére


lazydog
addikt

Épp itt van az ökörség.
Állítólag pénzed mint a pelyva, mégis sz@rsz egy a választott procidhoz való értelmes lapra költeni. Plusz nem tudod normálisan közölni mit akarsz, és még neked áll feljebb.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77161) ggbuffon1897 válasza Hardtech (#77157) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

de minek K-s proci, ha nem igazán fogod kihasználni? majd max egyszer a messzi-messzi galaxisban

értem én h pénz, ékszer nem számít, meg azt veszel ami jólesik, csak nem tűnik túl logikusnak, főleg h igazából azt nem tudjuk h mire is kellene neked, csak azt h van pénzed, ami dícséretes.

de mondjuk ha a játék van belőve fő felhasználásnak, akkor végképp nemértem, h mondjuk egy K-s proci meg tuninglap+vízhűtés helyett miért nem videókártyába fektetsz, mert logikusabb..

ha meg leszarod a többi véleményt, segítő szándékot, akkor egyáltalán minek kérdezel?

[ Szerkesztve ]

(#77162) Hardtech válasza lazydog (#77160) üzenetére


Hardtech
tag

10 évente 250 ezret raszanni egy gépre majd utána éhen halni a következö par honapban még nem azt jelenti hogy telivagyok mint a délibusz de ez most m1

A lényeg jelenleg itt tartunk http://ipon.hu/webshop/product/asus_z97_ar/670576

a kérdés a JÖVŐBEN ha úgy gondolom hogy tuningolni szeretném a processzort ez az alaplap elég lesz e hozzá vagy keressünk még jobbat

(#77163) Hardtech válasza ggbuffon1897 (#77161) üzenetére


Hardtech
tag

"azt is tudom hogy a videokartya nem mai darab de a celnak jelenleg megfelel őt majd később szeretném cserélni" ja és abszolut nem szarom le a velemenyt haladunk elöre csak lassan

[ Szerkesztve ]

(#77164) lazydog válasza Hardtech (#77162) üzenetére


lazydog
addikt

tranceplanet egyik ajánlata épp ez a lap volt.

haladunk elöre csak lassan

Máskor ne gazdálkodj mások idejével, fáradságával, ennyire nagyvonalúan!

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77165) ggbuffon1897 válasza Hardtech (#77163) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

én továbbra is azt mondom, h egy átlag usernek a K-s procik, meg maga a tuning illetve ami azzal jár (vízhűtés) miegymás tökéletes pénzkidobás, ráadásul játékok alatt olyan nagy hasznát nem veszed, mert még mindig 90%-ban a VGA döntő h mi h fog futni. Ha viszont mittudomén milyen tervezőmunka lesz, meg renderelés, meg anyámkínja akkor megértem.

A pénz az mindig szép és jó ha van, főleg ha okosan átgondoltan fektetik be. Ne haragudj, de ez jelenleg minden, csak nem átgondolt.

ha meg játék+tuning lenne, akkor miért nem gondolkodsz inkább a jóval olcsóbb i5 K-s procikban? De erre a célra ott vannak az AMD vonalon is a 8320-ak 8350ek, 8 maggal, remek többszálas teljesítménnyel stb..

[ Szerkesztve ]

(#77166) Hardtech válasza lazydog (#77164) üzenetére


Hardtech
tag

hát ne haragudjon akit feltartottam/megbántottam és köszönöm a segítséget akkor igy néz ki a dolog

Alaplap: ASUS Z97-AR
Processzor: INTEL Core i7-4790K 4.00GHz 1150 BOX
Hűtő: CORSAIR Hydro Series H80i
RAM: CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 KIT
VGA: Asus HD 5850
HDD: WD Red 2TB 5400rpm 64MB SATA3
SSD: INTEL 120GB 520 SATA3 2,5" SSDSC2CW120A310
Táp: Cooler Master GX-Lite 600W
Ház: CORSAIR Carbide Series 300R Fekete
251.783 Ft

ggbuffon1897
Teljesen egyetértek azzal amit mondasz de én egyszer elhatároztam hogy nekem márpedig lesz egy ilyen procim éspedig ilyen hűtéssel és szaros 3 műszakba dolgozok 75 ezer ftér de akkor is összegyűjtöm rá a pénzt akkor is ha elég lenne egy i5 ös is. A videokártyám pedig lehet régi ,de szerintem még mindig tökéletesen megállja a helyét [link]. Mint mondtam a következő dolog az lesz amit lecserélek.

[ Szerkesztve ]

(#77167) ggbuffon1897 válasza Hardtech (#77166) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

megértem én, nekem se 2 percbe tellett összeszedni a mostani 220 körüli konfigomat, mert nincs jól tejelő állásom és mivel már csak pár játékot használok, kicsit lehet túl is vállaltam magam. De mondjuk ezt csak utólag látja be az ember amikor lenyugodott, és eltűnik az újdonság varázsa, és belegondol, h e-pénisz növelésén kívül, nem volt jó semmire :)

pláne ha nem vagy túl lóvés, ahogy valszeg itt a fórum nagyrésze nem az, akkor kéne tudnod a legjobban az ár/érték/felhasználási végcél közötti helyes arányokat :) kicsit hidegebb fejjel ha átgondolod, lehet rájössz, h elég lesz oda egy i5 K-s proci is, sima jobbféle léghűtéssel ~12k, meg azért olcsóbb lappal, aztán a maradék meg mehet egy jóféle VGA-ba.

A te esetedben az önmegnyugtatáson kívül semmi haszna nem lesz annak a procinak, bocs de ez a realitás és az ésszerű gondolkodásmenetem.

de mégegyszer hangsúlyozom, h nem lebeszélni akarlak, csak szerinted gondold mégegyszer át jól, h mit és mire, 250-ből már több évre való fasza kis konfigokat lehet összerakni mindenféle K-s baromságok meg plusz hűtők meg horribilis árú lapok nélkül. (legalábbis az én pénztárcámnak a 30k feletti lapok már luxuscikkek, na meg minek)

[ Szerkesztve ]

(#77168) Hardtech válasza ggbuffon1897 (#77167) üzenetére


Hardtech
tag

Én teljesen tisztába vagyok vele hogy fölösleges egyszerűen ez egy hülye cél ezt nem lehet elmagyarázni miért van, van akinek egy póló vagy kabát kell vagy egy autó stb. nekem egy ilyen gép ha megveszem nem marad egy budos vasam es megint csoro leszek de nem erdekel mert a celom elértem

(#77169) ggbuffon1897 válasza Hardtech (#77168) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

szerintem te rosszul lőtted be a célodat aztán most tévesen ezt a mítoszt kergeted h ettől neked milyen jó lesz ;) :) pedig azon kívül h elégedettséggel ülsz majd le a géped elé 3napig h igen, sikerült,a CPU-Z, meg AIDA is azt írja ki h ejdejóez, olyan sok gyakorlati hasznod nem fog belőle származni. de mondom, te tudod.

Én mindenesetre hamarabb vennék egy i5 4690K-t 58k körül, mint kidobni közel 100ezret csak egy prociért, amit ki sem használok.

de a te dolgod

[ Szerkesztve ]

(#77170) membrandj válasza deadelon (#77140) üzenetére


membrandj
nagyúr

[link] Ajánlom figyelmedbe. [link]
Ezt is.
Balfasz pedig te vagy,mivel úgy írsz,mint egy 6 éves kb.

tivadarky
Lap: Asrock h81m-HDS a hdm miatt.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#77171) bluyoo válasza Hardtech (#77166) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Jó lesz az! :K
Persze lehetne jobb, drágább táp, ház, VGA.
Vagy lehetne a CPU-n, lapon, CPU hűtőn "spórolni". A lehetőséget vázoltuk.
Ha neked az az összeállítás tetszik, megfelelő, akkor kész is a vasad. :)

(#77162) Hardtech
Jobb, természetesen mindig van.Prémium felszereltség, játékos deszka, vagy éppen extra garanciás strapalap. :) De ezek legtöbbje eléggé messze van az eredeti elképzelésedtől (pl. a Z97-PRO ~53K).

Bazinga!

(#77172) helltp válasza ggbuffon1897 (#77101) üzenetére


helltp
aktív tag

Hú, köszi a gyors reakciót, lenne még pár kérdésem ha nem bánjátok:

- Akkor szerintetek melyik érné meg jobban? Az AMD vagy az Intel alapú?

- Nekem van egy olyan berögződésem, hogy AMD mellé Radeon, Intel mellé meg az GeForce passzol inkább, ez még mindig így van vagy ezeknek az időknek már vége?

- Ennek a 270x-nek van valami párja a zöld oldalon?

- A 280 ezek mellett a processzorok mellet hozna még javulást? (kihajtják-e, illetve megéri-e azt a +6-7000-et)

- Én ebbe a konfigba még tennék egy 64GB-os SSD-t, rosszul gondolom?

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#77173) Hardtech válasza bluyoo (#77171) üzenetére


Hardtech
tag

Igen jobb tápra én is gondoltam de mivel még van 2 év gari ezen így egyenlőre nem nagyon érdekel a dolog. VGA-t is szeretnék de majd csak később azt még nem találtam ki milyet mennyiért stb.

(#77174) bluyoo válasza Hardtech (#77173) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az a baj ezzel a táp kérdéssel, hogy ugyan a tápra van garancia, de ha miatta az egész géped kuka, arra nem érvényes (legalábbis én így tudom). ;) Bár a tápod nem tartozik az erősen kerülendő darabok közé.
Melyik tápegységet vegyem?
A VGA terén, ha kiszolgál a jelenlegi teljesítménye, akkor nincs miről beszélni. :)
Max. garanciaidőn belül megérné eladni ... úgy könnyebb, jobb áron ....
Esetleg még a jobb fogyasztás/teljesítmény miatt.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#77175) deadelon válasza membrandj (#77170) üzenetére


deadelon
aktív tag

azt gondoltam valami frappánsabb válasszal lepsz meg.ezt a helyesírás vonalat meg ne erőltesd,engedd már el,
lépj tovább,próbáld meg feldolgozni,hogy egy 6 éves kritizálni mert téged.persze ettől még balfasz vagy!na pusza.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#77176) ggbuffon1897 válasza helltp (#77172) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Itt úgyis azt fogják mondani h az Intel éri meg, szerintem az AMD se elveszett ötlet, ha nem akar az ember nagyon sokat költeni, bár pl már a 8320+hűtő esetében jobban járnál a 4440 v b85 kombóval. Az h az AMD-ken nem lehet jáccani, az szerintem baromság, én még nem hallotam cpu limitről 8320 esetében (sőt fx 6300 esetében sem), főleg ha húzzák, akkor elvileg i5 felett képes dolgozni, igaz oda már tényleg komolyabb hűtés kell annál amit ajánlottam. Én azért választottam az Intelt, mert nincs kedvem a tuninggal bajlódni, mivel segghülye vagyok hozzá :)

- ne legyen ilyen intel+nvidia, amd+radeon berögződésed

- 270x párja a gtx 760, ami iponba most akciós 55k-ért +fülessel, de akkor már inkább r9 280-at vennék uezért az árért, szarnék az 5k-s headset fülesre :D

- kihajtanak ezek a procik ebben a kategóriában gyakorlatilag mindent, ettől nem kell fosni

- a 280 jobb mint a 270x/dzsítiiksz 760 páros, a 3gb vram valszeg később nem fog rosszul jönni

- 64gb-os ssd elég mehet, ha belefér a keretbe, én azért nem ajánlottam csak, mert szűkre szabtad a keretet :)

a játékok alatti fps-t továbbra is 90-95%-ban a vga fogja meghatározni,pláne sima fullhd-ban

[ Szerkesztve ]

(#77177) bombibmw válasza Hardtech (#77162) üzenetére


bombibmw
veterán

Nagyon jó kis lap az,jól döntöttél.
Rengeteg beállítási lehetőség van rajta,minden testre szabható.
Ha úgy gondolod,hogy később fogsz tuningolni,akkor ne vedd el a lehetőséget egy olyan lappal/procival,amivel nem lehet!
Ha a későbbiekben lesz egy bitang VGA-d is,akkor meg elengedhetetlen a tuning a kihajtáshoz.
Nekem is ilyenem van és szépen megy benne a 4790k is. :)

[ Szerkesztve ]

(#77178) lazydog válasza helltp (#77172) üzenetére


lazydog
addikt

AMD mellé Radeon, Intel mellé meg az GeForce passzol inkább, ez még mindig így van vagy ezeknek az időknek már vége?

Hülyeség, ezek az idők szerencsére rég elmúltak, mielőtt elkezdődhettek volna. :D

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77179) momesz22


momesz22
csendes tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm gépet szeretne venni főleg HD videókat szeretne rajta szerkeszteni a max. keret 120000Ft
Milyen gépet tudnátok ajánlani?

(#77180) lazydog válasza momesz22 (#77179) üzenetére


lazydog
addikt

Ez így kicsit kevés információ.
Mindenre szüksége van, vagy van már neki valami.hozzá?
Vannak-e előítéletei/elvárásai az Intel vagy AMD mellett, illetve ellen? Mit értsünk HD video szerkesztés alatt? Hébe-hóba egy kis konvertálgatás, vagy rendszeres munka. Mi a helyzet a game-t illetően?

[ Szerkesztve ]

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77181) membrandj válasza deadelon (#77175) üzenetére


membrandj
nagyúr

Szánalmas inkább,hogy nem tudsz normálisan írni. Bár a stílusodból kiindulva...
Kritikával soha se volt bajom, a trollkodással annál inkább.

Megkérdezted,hogy mi a probléma a táppal én pedig válaszoltam rá,hogy ennyi pénzért nem túl jó vétel, mert olcsóbban van hexa+ és ctg-500, 2k-val drágábban meg raider, ami teljesen más kategória.

Erre érdemben már nem tudtál válaszolni.. színvonal...

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#77182) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Sziasztok Srákok :)

lenne egy hirdetés amit nem tudok mire vélni... ezért : "1+2gb ddr3 1600mhz ram ami dual channelben 6gb virtuális játékra használható memóriát jelent!"

[link]

én vagyok hülye vagy télleg csak át b@szás akar lenni

nem akarom megvenni csak érdekel.

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#77183) membrandj válasza momesz22 (#77179) üzenetére


membrandj
nagyúr

i5-4440 ~ 44k
asrock b85m ~ 15k
1x8GB ddr3 ram ~21k
aakx wd blue 500GB ~12k
sharkoon vaya ~ 9k
fsp hexa+ 400W ~11k
~112k. Ha futja 2x4GB vagy 1x8GB rammal,úgy már 120k felett vagy.

Ha játszana is, akkor kevés lesz a keret, mert kellene még egy gtx 750 1GB minimum ~ 30k, de inkább egy 750 Ti 2GB ~ 38k

MasterHUn
1+2GB ram-ból sehogy nem lesz 6.

Cím:Eladó/Cserélhető egy közép kategóriás Gamer Gép
Vga:
->Nvidia gt 630 asus Gamer edition 2gb dx11 turbó 2000mhz órajel

:D Már ez önmagában vicces. gt 630 2GB gddr3 memóriával..:D

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#77184) bluyoo válasza MasterHUn (#77182) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hi!
Úgy ahogy van marhaság! :D

Bazinga!

(#77185) MasterHUn válasza bluyoo (#77184) üzenetére


MasterHUn
senior tag

akkor nem én vagyok idióta :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#77186) Balathruin válasza MasterHUn (#77182) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerinte a DDR3 DC nem az, hogy 800x2MHz, hanem (1+2GB)x2.

[ Szerkesztve ]

(#77187) kevin1155


kevin1155
tag

Ramoknál az UDIMM mit takar? (UDIMM 240pin)

(#77188) sputyi70 válasza Ukeve (#77031) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Na akkor az igéretem szerint meglett a végső konfig. :D Vélemény,hogy esetleg min változtassunk??

CPU : Intel core i7-4790 3.6GHz LGA1150
Lap : ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 (s1150)
SSD : Kingston HyperX Fury 240GB SHFS37A/240G
HDD : WD BLACK 1TB 64MB 7200RPM SATA3 (WD1003FZEX)
Ram : G.SKILL DDR-3 16GB /2400 KIT (F3-2400C10D-16GTX)
Táp : XFX 750W Pro-Series MODULAR EDITION (P1-750X-XXB9)
VGA : ASUS GTX 970 DC2 OC 4GB DDR5 256bit PCI-E STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5
Ház : Bitfenix Pandora
CPU Cooler : Noctua NH-D15

(#77189) bombibmw válasza sputyi70 (#77188) üzenetére


bombibmw
veterán

Ha lesz tuning,akkor k-s cpu kellene,ha nem lesz,akkor H-s lap,mert a Z-s csak tuninghoz kell.
A házba csak elég kis cooler fér el,a Noctua abszolút felejtős.
Ha még nem vetted meg a házat,akkor egy másik,nagyobb típus kellene,főleg egy ilyen bitang konfighoz.
Konkrét típusokat nem írnék,mert nem akarok hülyeséget írni.
A szakik biztosan jobban tudják,mint én. :)

Szerk.:
Jaa és ez a konfig kiált az SSD-ért. :)

[ Szerkesztve ]

(#77190) sputyi70 válasza bombibmw (#77189) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Akkor lehet hogy egy Asus H97 plus lap lesz mert nem lesz tuningolva. Kár a coolerért mert tetszetős darab. Keresgélhetek tovább. SSD adott Kingston HyperX Fury 240GB . ;)

[ Szerkesztve ]

(#77191) lazydog válasza bombibmw (#77189) üzenetére


lazydog
addikt

Nemhiába kiáltozott, már került bele SSD. :)
Legfeljebb lehetne más típust is találni.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77192) bombibmw válasza lazydog (#77191) üzenetére


bombibmw
veterán

Igaz,sorry! :B

(#77190) sputyi70:
Ha a ház marad mindenképpen,akkor BE QUIET! SHADOW ROCK TOPFLOW SR1,vagy Alpenföhn Gotthard.
Ezt én mindjárt be is rendelném ennyiért. :K
Ezekben biztos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#77193) sputyi70 válasza lazydog (#77191) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Pl. ? :DDD

(#77194) lazydog válasza sputyi70 (#77193) üzenetére


lazydog
addikt

Minek bosszantsalak vele, ha már úgyis "adott", ami benne van? :)

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77195) Dicker válasza sputyi70 (#77188) üzenetére


Dicker
őstag

Háznak masszívabb egy: COOLERMASTER Storm Trooper
Tápnak meg én inkább: COOLERMASTER V700-at, vagy SEASONIC Platinum Series Fanless 520-at vennék.

(#77196) sputyi70 válasza lazydog (#77194) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Még nincs kőbe vésve ezen most még változtathatunk.Minden vélemény érdekel. :K

@Dicker: A táp miben jobb?

@bombibmw: A cooler tetszetős. :C

[ Szerkesztve ]

(#77197) Ukeve válasza sputyi70 (#77188) üzenetére


Ukeve
tag

Tetszetős a cucc. :DD
H97-es Asus lapból melyiket néztétek ki? :) Látom megvan: H97 Plus
A tápot én lehet, hogy lecserélném egy kisebb teljesítményű (pl. 550W, 650W) moduláris GOLD minősítésűre. Mert ehhez a konfighoz szvsz felesleges a 750-es táp.

[ Szerkesztve ]

(#77198) lazydog válasza sputyi70 (#77196) üzenetére


lazydog
addikt

Vagy úgy.
Félreérthető voltál, az "adott" nálam azt jelenti hogy már megvan.
Crucial 550, Crucial MX100, Adata valamelyik ajánlott típusa, vagy leginkább, ha van rá elég zsé, Samsung 850 PRO.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#77199) sputyi70 válasza Ukeve (#77197) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Köszi. Javaslat esetleg tápot illetően ?

@lazydog: Samsung 850 PRO még belefér ha azt mondjátok jobb mint a kingstone.

[ Szerkesztve ]

(#77200) lazydog válasza sputyi70 (#77199) üzenetére


lazydog
addikt

Fényévekkel jobb.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.